Opinie o Mitko Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mitko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mitko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mitko Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

grafik

sama jestem ciekawa jak z zarobkami? czy można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa? jako grafik?

Umowe o pracę dostaje wybrany kandydat na dane stanowisko w każdej,pewnej i w miarę stabilnej firmie.Awans zależy już od samego kandydata. Dla mnie to standard. Ciekawe co powiedziałaby o zarobkach, osoba już tam pracująca. Bo o to, się właśnie rozchodzi,że tak powiem.

@pracownik

Zarobki zarobkami ale stabilność tej firmy nie jest zbytnio mocna, ja odszedłem z tej firmy i znalazłem prace na fajniejszych warunkach finansowych. Przynajmniej nie martwię sie o swoją przyszłość...

Firma istnieje,już parę dobrych lat.To daje prosty wniosek że produkty firmy się sprzedają i mają klienta. Pytanie tylko,jak się sprzedają i ile dzięki ich produktom specjalista/sprzedawca może zarobić premii..?

Mam zaproszenie na rozmowę. Czy w tej firmie praca jest przez cały rok? Pytam bo stabilne zatrudnienie i ciągłość w pracy to priorytet. Ile zarabia się w firmie, w sprzedaży? 2000 czy może 4000 brutto?

A ja widzę.Dlaczego? Choćby przez fakt że taka sama firma/konkurencja w tym samym czasie co ta firma,szuka pracownika na te same stanowisko. To daje do myślenia. Możliwe że jest teraz jakiś specyficzny czas dla takich firm i stąd rekrutacje w obu firmach. Dlatego ciekaw jestem co dzieje się z firmą i ich pracownikami przed tym okresem..

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mitko Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

Miałem okazję pracować kilka ładnych lat. Chore zasady... może i zarobki jak na Wodzisław ok - szkoda tylko że wszystko pod biurkiem. Oficjalnie albo umowa zlecenie albo jakaś inna śmieciówka, a reszta wiadomo (w tym miesiącu będziesz miał tyle). Nigdy człowiek nie wiedział ile dostanie... Poza tym Pan Michał (pomijając że załatwił na cacy byłego wspólnika i się go pozbył na amen zostawiając bez środków do życia jego całą rodzinę) to dyktator który ma swoich przydupasów z których z drukarza robi prawie szefa... A później tych co faktycznie się znają na robocie najlepiej się pozbyć bo zagrażają lizusom szefunia... Dobrze że się sam w porę ewakuowałem i dobrze na tym wyszedłem :) Pozdro dla byłych współpracowników

Dziwne rzeczy się dzieją w tej firmie, Prezes robi czystki i szaleje. Za niedługo wszystkich pozwalnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mitko Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Mitko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitko Sp. z o.o.?

Mitko Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Osiedle 1 Maja 16 G
    44-304 Wodzisław Śląski