Opinie o Mitko Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mitko Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mitko Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mitko Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Hej, a nie wiecie czy nie będą jeszcze może szukać do siebie specjalisty ds. sprzedaży? na stronie wiem, że jak na razie jest pusto ale po Wodzisławiu zatrudnienia szukam i jedna z wygasłych już ofert mi się pokazała. zastanawiam się jakbym mogła w praktyce się sprawdzić. Wymogi się do dziś nie zmieniły?

Ayo Nowy wpis

Ile średni staż pracy wyniesie? Widziałam ze w tamtym roku była prowadzona rekrutacja dla doradcy klienta. aktualnie na podanej stronie nie widzę żadnych ofert, więc ilu ich tak w sumie potrzeba? I na jakich stanowiskach można jeszcze się przyjąć, mnie interesuje cos biurowego, jak struktura aktualnego jest rozbudowana?

just-me Nowy wpis
@Ayo

Zdecydowana większość ma co najmniej kilkuletni staż pracy.

Jaką umowę oferuje Mitko Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży.

Odpowiedź Nowy wpis

Umowa o pracę lub kontrakt B2B

Jakie są warunki zatrudnienia w Mitko Sp. z o.o.?

Odpowiedż

Mitko Sp. z o.o. obecnie poszukuje osobę na stanowisko Doradca Klienta, warunki zatrudnienia są wymienione w ogłoszeniu https://www.mitko.pl/rekrutacja

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mitko Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Aaa

Będą podwyżki od nowego roku?

Mechanik

Chcę zmienić obecną pracę. Na jakie zarobki na rękę mogę liczyć? Szukam czegoś w utrzymaniu ruchu mechanik, elektryk

Tragedia praca w Mitko

Ola
@Ania

możesz napisać coś więcej?

Szymon
@Ania

Czemu tragedia? Nie podajesz żadnych konkretów, a może chodzić o wszystko. Mówisz o kasie, a może o złych relacjach - atmosferze? Napisz dokładniej.

Czy w Mitko Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pytasz o współpracę?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Mitko Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

O jaką współpracę pytasz?

Czy Mitko Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Patryk

Tak, owszem. Firma organizuje staże dla studentów :)

Marzena
@Patryk

@Patryk To super! A czy studenci po zakończeniu stażu w Mitko mają szansę na dalsze zatrudnienie? Jak to jest w praktyce? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Franek

Jak już firma osiągnie pewien poziom i pozycję to z pewnością jest łatwiej i więcej zadowolenia dla wszystkich.

Maverick

Jak najbardziej jestem zadowolony na razie z pracy. Wszystko na papierze. Jezeli stosujesz się do standardów firmy to nie masz się czym martwić. Bardzo dobry proces szkolenia na stanowisko.

Patrycja

@Gość, forum Gowork.pl służy do wyrażania opinii o pracy. Wypowiedzi pracowników są bardzo pomocne dla osób, które szukają pracy. Jeśli pracujesz w Mitko to proszę Cię, żebyś napisał o swoich doświadczeniach z tą firmą.

Igor

Czy jest jakiś powód, że ostatnio tak rzadko piszecie na forum?

@Igor

A co szukasz sensacji ?

Produkty wysokiej jakości :-)

Patrycja

Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat pracy w Mitko - czym spowodowana jest ta cisza na forum? Jestem bardzo ciekawa, jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat tego pracodawcy? Firma aktualnie nie prowadzi żadnych rekrutacji, ale myślę, że warto śledzić stronę internetową Mitko.

ewa

Obecnie poszukiwany jest drukarz - opis stanowiska i wymagania są podane na stronie www.mitko.pl/rekrutacja

Patrycja

Jakich obowiązków można się spodziewać na stanowisku Konstruktora? Czy obecnie ktoś na takim pracuje? Czy ciężko się dostać do pracy na taką posadę? Te informacje są istotne dla chcących zatrudnić się jako Konstruktor w firmie Mitko Sp. z o.o.

e0

piotek jeżeli rzeczywiście taką umowę w firmie dają na dłuższy termin to tak - a ty już taką otrzymałeś i możesz kolego coś więcej powiedzieć na temat samych warunków które w niej masz>? rozwiń temat

frost

Jak oceniacie warto od niego kupić auto??

Zostaw merytoryczną opinię o Mitko Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Mitko Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitko Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitko Sp. z o.o.?

Mitko Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Osiedle 1 Maja 16 G
    44-304 Wodzisław Śląski