Mitko Sp. z o.o.

Wodzisław Śląski

Opinie o Mitko Sp. z o.o.

pracownik 2014-04-07 17:17
Dziwne rzeczy się dzieją w tej firmie, Prezes robi czystki i szaleje. Za niedługo wszystkich pozwalnia.
pracownik 2015-06-09 17:05
Miałem okazję pracować kilka ładnych lat.
Chore zasady... może i zarobki jak na Wodzisław ok - szkoda tylko że wszystko pod biurkiem. Oficjalnie albo umowa zlecenie albo jakaś inna śmieciówka, a reszta wiadomo (w tym miesiącu będziesz miał tyle). Nigdy człowiek nie wiedział ile dostanie... Poza tym Pan Michał (pomijając że załatwił na cacy byłego wspólnika i się go pozbył na amen zostawiając bez środków do życia jego całą rodzinę) to dyktator który ma swoich przydupasów z których z drukarza robi prawie szefa... A później tych co faktycznie się znają na robocie najlepiej się pozbyć bo zagrażają lizusom szefunia... Dobrze że się sam w porę ewakuowałem i dobrze na tym wyszedłem :) Pozdro dla byłych współpracowników
pracownik 2015-11-18 18:05
Mam zaproszenie na rozmowę.
Czy w tej firmie praca jest przez cały rok?
Pytam bo stabilne zatrudnienie i ciągłość w pracy to priorytet.
Ile zarabia się w firmie, w sprzedaży?
2000 czy może 4000 brutto?
pracownik 2015-11-20 17:02
A ja widzę.Dlaczego?
Choćby przez fakt że taka sama firma/konkurencja w tym samym czasie co ta firma,szuka pracownika na te same stanowisko.
To daje do myślenia.
Możliwe że jest teraz jakiś specyficzny czas dla takich firm i stąd rekrutacje w obu firmach.
Dlatego ciekaw jestem co dzieje się z firmą i ich pracownikami przed tym okresem..
pracownik 2015-11-21 16:40
Firma istnieje,już parę dobrych lat.To daje prosty wniosek że produkty firmy się sprzedają i mają klienta.
Pytanie tylko,jak się sprzedają i ile dzięki ich produktom specjalista/sprzedawca może zarobić premii..?
pracownik 2015-11-24 00:03
Umowe o pracę dostaje wybrany kandydat na dane stanowisko w każdej,pewnej i w miarę stabilnej firmie.Awans zależy już od samego kandydata.
Dla mnie to standard.
Ciekawe co powiedziałaby o zarobkach, osoba już tam pracująca.
Bo o to, się właśnie rozchodzi,że tak powiem.
grafik 2015-11-24 20:36
sama jestem ciekawa jak z zarobkami? czy można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa? jako grafik?
Pracownik 2016-01-17 21:57
Zarobki zarobkami ale stabilność tej firmy nie jest zbytnio mocna, ja odszedłem z tej firmy i znalazłem prace na fajniejszych warunkach finansowych. Przynajmniej nie martwię sie o swoją przyszłość...
frost 2016-08-18 19:03
Jak oceniacie warto od niego kupić auto??
e0 2016-08-18 22:38
piotek jeżeli rzeczywiście taką umowę w firmie dają na dłuższy termin to tak - a ty już taką otrzymałeś i możesz kolego coś więcej powiedzieć na temat samych warunków które w niej masz>? rozwiń temat
Patrycja 2017-08-23 14:48
Jakich obowiązków można się spodziewać na stanowisku Konstruktora? Czy obecnie ktoś na takim pracuje? Czy ciężko się dostać do pracy na taką posadę? Te informacje są istotne dla chcących zatrudnić się jako Konstruktor w firmie Mitko Sp. z o.o.
Zostaw swoją opinię o Mitko Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitko Sp. z o.o.