Mitko Sp. z o.o.

Wodzisław Śląski

Opinie o Mitko Sp. z o.o.

pracownik 2014-04-07 17:17:49
Dziwne rzeczy się dzieją w tej firmie, Prezes robi czystki i szaleje. Za niedługo wszystkich pozwalnia.
pracownik 2015-06-09 17:05:20
Miałem okazję pracować kilka ładnych lat.
Chore zasady... może i zarobki jak na Wodzisław ok - szkoda tylko że wszystko pod biurkiem. Oficjalnie albo umowa zlecenie albo jakaś inna śmieciówka, a reszta wiadomo (w tym miesiącu będziesz miał tyle). Nigdy człowiek nie wiedział ile dostanie... Poza tym Pan Michał (pomijając że załatwił na cacy byłego wspólnika i się go pozbył na amen zostawiając bez środków do życia jego całą rodzinę) to dyktator który ma swoich przydupasów z których z drukarza robi prawie szefa... A później tych co faktycznie się znają na robocie najlepiej się pozbyć bo zagrażają lizusom szefunia... Dobrze że się sam w porę ewakuowałem i dobrze na tym wyszedłem :) Pozdro dla byłych współpracowników
pracownik 2015-11-18 18:05:56
Mam zaproszenie na rozmowę.
Czy w tej firmie praca jest przez cały rok?
Pytam bo stabilne zatrudnienie i ciągłość w pracy to priorytet.
Ile zarabia się w firmie, w sprzedaży?
2000 czy może 4000 brutto?
pracownik 2015-11-20 17:02:50
A ja widzę.Dlaczego?
Choćby przez fakt że taka sama firma/konkurencja w tym samym czasie co ta firma,szuka pracownika na te same stanowisko.
To daje do myślenia.
Możliwe że jest teraz jakiś specyficzny czas dla takich firm i stąd rekrutacje w obu firmach.
Dlatego ciekaw jestem co dzieje się z firmą i ich pracownikami przed tym okresem..
pracownik 2015-11-21 16:40:06
Firma istnieje,już parę dobrych lat.To daje prosty wniosek że produkty firmy się sprzedają i mają klienta.
Pytanie tylko,jak się sprzedają i ile dzięki ich produktom specjalista/sprzedawca może zarobić premii..?
pracownik 2015-11-24 00:03:33
Umowe o pracę dostaje wybrany kandydat na dane stanowisko w każdej,pewnej i w miarę stabilnej firmie.Awans zależy już od samego kandydata.
Dla mnie to standard.
Ciekawe co powiedziałaby o zarobkach, osoba już tam pracująca.
Bo o to, się właśnie rozchodzi,że tak powiem.
grafik 2015-11-24 20:36:48
sama jestem ciekawa jak z zarobkami? czy można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa? jako grafik?
Pracownik 2016-01-17 21:57:33
Zarobki zarobkami ale stabilność tej firmy nie jest zbytnio mocna, ja odszedłem z tej firmy i znalazłem prace na fajniejszych warunkach finansowych. Przynajmniej nie martwię sie o swoją przyszłość...
frost 2016-08-18 19:03:41
Jak oceniacie warto od niego kupić auto??
e0 2016-08-18 22:38:43
piotek jeżeli rzeczywiście taką umowę w firmie dają na dłuższy termin to tak - a ty już taką otrzymałeś i możesz kolego coś więcej powiedzieć na temat samych warunków które w niej masz>? rozwiń temat
Zostaw swoją opinię o Mitko Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitko Sp. z o.o.