Opinie o Superstacja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Superstacja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Superstacja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superstacja Sp. z o.o. w Warszawa

Andrzej Nowy wpis

PROSZĘ POWIEDZIEĆ CZY BĘDZIE PROGRAM SUPER STACJA 11.10 2022 ROKU Bieżącego Roku W KABLOWKACH I W SATELICIE TELEWIZYJNEJ I CZY BĘDZIE W TELEWIZJI NAZIEMNEJ CYFROWEJ . PROSZĘ PODAĆ RAMÓWKE NA 30 .09 2022 Bieżącego Roku pilne bardzo proszę odpisać prokop.zofia@gmail.com fajny program suprstacja tv

feniks2502 Nowy wpis

Super stacja brakowało mi tego.Mam w każdej chwili bieżące informacje z kraju i świata,oraz co bardzo ważne,częstą prognoza pogody.Jesteście stacją zbliżoną do Nowojorskiej Fox5 .Brawo i tak trzymać Dziękuję.

zorba

chłam i tyle,nie stać ich na takie"studio jak np TVN cz inne stacje!!! nie udaczne baby"czytają na stojąco i pięć dni z rzędu"wałkują te same tematy,kiedyś myślałem że będzie INNĄ" telewizją,,,,żenada,,,

joan Nowy wpis
@zorba

Najgorsza jest Gożdzialska ,brak kultury ,profesjonalizmu i zupełnie sobie nie radzi ,czy szefowie stacji nie widzą co ona wygaduje.

Maria Nowy wpis

Proszę pokazać w jaki sposób ustawa ochronę lokatorów skrzywdził a właścicieli nieruchomości Prawo chroni (usunięte przez administratora) Jest nie prawdą że.dobra umowa chroni.wlascicieli.,o CZYM wiedzą pracownicy Za którymś razie dochodzi do eksmisji Poczuł się źle karetka ,zamieszkał inwalida, ukrainka wciąży itp Kilkanaście lat trwa rozprawa 18 lat rekord Panie Zobro !!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Superstacja Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Krysia ze wsi / i z miasta/

Dlaczego miła pani prezenterka superstacjii podaje z r a d o ś c i ą informację o tym, że deszczu nie będzie, podczas gdy cała Polska ginie z braku wody. No i kilkakrotnie w trakcie podawania prognozy uspokaja nas, że deszczu nie będzie, będzie słoneczna ciepła pogoda. Na jakimś wiecie takie Panie żyją ??? Jeszcze trochę takiej pięknej pogody, a nie będzie owoców i kwiatków . Pozdrawiam, Krysia

Poco państwo podają numer co chwilę w programie skoro jest niedostępny.. komunikat skrzynka zapelniona.a napisac to już wogole.wpisuje maila...niepoprawny Nick..niepiprawny ..moze jeden numer wiecej

Pola

Dzień dobry.W słuchaniu was ego programu bardzo przeszkadzają dżwieki w tle.Trudno to nazwać muzyką,sa to niezwykle irytujace ,zagłuszające dżwięki.Zróbcie cośc,bp wszyscy narzekaja i przełączają na inne programy.

@odpowiedź a na jakiej umówie?

Jak jest z pakietem medycznym w Superstacja Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiedź

W pakiecie praca za darmo za 30 zł dziennie, poniżej minimalnej !!!

Oglądam właśnie program „Atak na Muzułmanów w Niemczech” i jestem zdziwiona jak tak nieprofesjonalna osobę, można dopuścić do prowadzenia programu telewizyjnego. Oprócz dobrej aparycji, mniej niż zero.

Kobitka prowadząca supertemat nie ma elementarnej wiedzy na temat prowadzenia programów, na dodatek nie posiada elementarnej wiedzy dotyczącej poruszanych tematów, dzięki temu opowiada takie bzdury, że aż uszy więdną

Miś

Notorycznie spóźniające się wypłaty, taksyczne relacja z szefostwem. Nie polecam

emka123

uważajcie na nich! trzeba by tam wysłać pip, same umowy o dzieło, a harujesz gorzej niż na etacie, całą dobę pod telefonem, wydawcy już o 6 rano dzwonią, tego samego dnia o 23!! obiecali 300 zł za materiał, zapłacili 10 razy mniej wbrew umowie! bo tak GJ chciał!! zwlekają też z kasą strasznie, okropna lipa ...

zorba

i jeszcz mi proponują z automatu powiadomienia po wystawieniu i selekcji negatywnej opini,,,,ale jaja"

bania

Jaki dyrektor programowy taki program.....tragedia,żenada,chłam Taki telewizyjny Fakt lub Super Express tylko bardzie do kitu Jak odwiedzi mnie kolega to wykasuje z pamięci mojego TV a było naprawdę fajnie...... pozdrawiam wszystkich rozczarowanych

Zażenowana
@bania

To prawda.Chała z disco polo .

pstrucho@wp.pl

Wcześniej interesowały mnie programy polityczno_społeczne,były interesujące,dużo ciekawych i wybitnych osób,również prowadzący byli konkretni i błyskotliwi teraz jesteście nudni i żałośni.Nie oglądam już Waszej stacji.

Janusz

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują aktualnie fachowców?

Jerzy
@Janusz

Fachowców na jakie stanowisko? Aktualnie Superstacja poszukuje grafika komputerowego www.superstacja.tv/pracuj-z-nami/

Grażyna

Superstacja TV w nowej odsłonie to wielkie nieporozumienie. Wydaje mi się, że jest tak kiepska celowo. Pewnie chcą ją całkiem zlikwidować. Tylko chory na umyśle lub inteligentny inaczej chciałby to coś oglądać.

Megi
@Grażyna

Masz rację. Czekałam na Elizę Michalik i Gilotynę a teraz nie wiem co to jest. Głupie wiadomości, dymki jak w komiksie - totalna bzdura, Z fajnej stacji Polsat zrobił chłam. Co jakiś czas zaglądam bo może to przejściowe. Ale patrząc na Polsat news zrobią z tego kolejną pisowską tv, Pa Pa Superstacjo.

Stan

Tych wrzasków Waszych prowadzących nie da się sluchać,moi znajomi mówią to samo.

Stan

Dlaczego Wasza prowadząca tak wrzeszczy,tego nie da się słuchać.

Zostaw merytoryczną opinię o Superstacja Sp. z o.o. - Warszawa

Superstacja Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Aleja Stanów Zjednoczonych 53
    04-028 Warszawa