Opinie o Superstacja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Superstacja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Superstacja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nadawanie programów telewizyjnych i radiofonicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Superstacja Sp. z o.o. w Warszawa

Jolka

Nie podoba mi się. Wcześniej było o wiele lepiej. Teraz nie oglądam.

zawiedziona

nowa odslona SUPERSTACJI jest jakims nieporozumieniem, a pani joanna jończyk jest nie do przyjęcia, sluchać nie można, po co tak krzyczy, szkoda, ze zmiany obniżyły poziom stacji a już miałam nadzieje że już nie długo dorówna poziomem innym stacją

Danbiel
@zawiedziona

Dlaczego oni tak wrzeszczą nie da się odladac

Jestem bardzo ciekawa, jak aktualnie przedstawiają się warunki pracy w Superstacji. Może znajdzie się tu zatem ktoś, kto aktualnie jest w niej zatrudniony i zechce podzielić się z nami takimi informacjami? Na pewno wiele osób chciałoby się na przykład dowiedzieć, jak mniej więcej kształtują się tam zarobki. Czy można już powiedzieć, iż są na godnym poziomie? Bardzo serdecznie zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji o tym pracodawcy.

Halina

P. (usunięte przez administratora)powinna brać przykład z innych prezenterek pogody. To co ona wyprawia na wizji jest żałosne. Kogo bawią kawały opowiadana przez nią, chyba tylko panią Magdę . Tylko raz zachowała się należycie a mianowicie w dniu żałoby narodowej. Poza tym ta pani jest denerwująca i zawsze przełączam się na inną stację.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Superstacja Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Alisze

Wczorajsze krzywe zwierciadło to żenada Pan prowadzący narzucal swoje zdanie gościowi jak nie uzyskał potwierdzenia zakończył program niewymownym stwierdzeniem. Po co zaprasza gości niech zrobi program sam z sobą i nie zkszycza nikogo.

www

Eliza Michalik coraz ciekawsza. Kuba Wolny coraz słabszy i coraz głośniejszy.

Jrakaucka@wp.pl
@www

Właśnie obejrzałam Krzywe Zwierciadło. Masakra. Niczego nie zrozumiałam, oprócz wrzasku i bezczelnego przerywania wypowiedzi goscia przez prowadzacego Kube?. Okropnie mnie ten człowiek zdenerwował swoim zachowaniem. Skoro tak cierpi pracujac w telewizji juz 11 lat, to moze czas na odpoczynek i audycję przekazac komus kulturalniejszemu, grzeczniejszemu i spokojniejszemu. Pierwsza moja wizyta w Waszej stacji.

Anita

Jak można wyrobić sobie opinię o firmie jeśli w dwóch opiniach są tak skrajnie różne zdania?

gośc

Proszę Państwa bardzo proszę aby Pani Michniak mówiła o pogodzie a nie jakieś głupoty bo jej zachowanie to do kabaretu dla mnie to jest chore i nie poważne -wszystkiego dobrego w nowym roku dla całej załogi

@gośc

Pani Eliza Michalik prowadzi fantastyczny program i zaprasza świetnych gośsci.

www

Dlaczego zapraszacie Marka Jakubiaka?

Henry

Panowie z Super Stacji ta anty Polska powinna nazywać się brednie stacja.Co do waszych telefonicznych głosowań na telefon to farsa którą można przyjąć jako głupi wymysł prowadzących.

Widzę, że większość poniższych opinii pochodzi od słuchaczy Superstacja - może jednak zechcieliby wypowiedzieć się także pracownicy tej firmy? Dawno nie widziałam nowych opinii na temat pracy w tym miejscu - może czas to zmienić? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w Superstacja w Warszawie!

Henryk

Panowie z Super Stacji program Bez Ograniczeń program żenujący głosowania na telefon to jest parodia ośmieszacie się tymi głosowaniami,wasza stacja to totalna klapa.

Henryk

Oglądałem waszą stację a głównie program Bez ograniczeń,ale jak się zjawiło dwóch prowadzących tak jak np. Wajs to zrobiła się totalna klapa,tym bardziej prowadzący tak jak inne stacje dotowane przez zagranicę przeciwnicy anty PIS to zrobiła się parodia,oprócz tego głosowania na telefon różnych opini to robicie z siebie pośmiewisko zacznijcie od zera w każdą stronę to i tak mała oglądalność waszej stacji okaże prawidłowość tych głosów.

@gośc, @anonymous, to forum służy do dzielenia się swoimi uwagami, spostrzeżeniami, które dotyczą Superstacji jako pracodawcy. Dlatego, jeżeli ktoś z Was jest aktualnie zatrudniony w tej firmie, to proszę o kilka słów na temat tego jak w tym momencie się w niej pracuje. Każda uwaga będzie cenna przez osoby zainteresowane zatrudnieniem w Superstacji.

Nie wiem czy Wasza prezenterka pogody przedawkowała jakieś leki czy może zbyt gwałtownie odstawiła, ale cos z nią nie tak. Zachowuje się jak świr

@ola, z Twojego wpisu chyba wynika, że Superstacja zatrudnia osoby posiadające wyłącznie potrzebną wiedzę i doświadczenie. Czy firma organizuje praktyki lub staże dla studentów? Jeżeli tak, to na jakim są poziomie? Dobrze, Twoim zdaniem, przygotują do przyszłego zawodu?

ola

moze jak jestes na ostatnim roku studiow to bedziesz mial wieksze szanse dostania sie do nich bo wiesz wiecej

moherowa

uwielbiam superstację , szczgolnie p. (usunięte przez administratora)i p. (usunięte przez administratora) wogole Superstacja jest super

Liv

Nie wywalają, bo macierzyński nie istnieje w Superstacji. Podobnie jak urlop zdrowotny czy wypoczynkowy. Nie ma cię w pracy? Nie zarabiasz. Dość prosty rachunek. Wszyscy zatrudnieni na umowę o dzieło...

Zostaw merytoryczną opinię o Superstacja Sp. z o.o. - Warszawa

Superstacja Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Aleja Stanów Zjednoczonych 53
    04-028 Warszawa