Opinie o PAS Polska w Łódź 5 Stycznia 90 - 92

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PAS Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PAS Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska w Łódź 5 Stycznia 90 - 92

Aaaa

Chyba najgorsza firma i zakład w całej łodzi.. charówa na cztery brygady świątek piątek i niedziela za najniższą krajową , zero jakiegokolwiek dodatku czy premii za pracę w weekendy , zero jakiegoś normalnego podejścia do pracowników. Omijać ten zakład szerokim łukiem.

Niewierny Tomasz
@Aaaa

a pomyśl, że było gorzej, teraz się polepszyło :) korpulentny dyktator dawno opuścił pokład to trochę normalności pojawiło się w zakładzie, chociaż wiadomo, do konkurencji jeszcze wiele, wiele brakuje......może z czasem dobiją do minimum socjalnego innych firm w okręgu łódzkim

Unikorn
@Aaaa

Popieram .Pracuje tam

New one

Ktoś coś w temacie atmosfery w biurze ? Urlopach itp?

Stara

I kolejny raz firma podziękowała pracownikom. Dajcie urlopy to jakoś przetrwamy a my się odwdzięczymy i bum bonów nie ma. Jeszcze żeby to były jakieś wielkie pieniądze. A po urlopie powiedzą dowidzenia bo nie będzie do czego wrócić.

@Stara

mogli papier oszczędzić i toner w drukarkach na zbędne druczki do wypełnienia, zawsze kilka złoty więcej w kasie.....

Jeszcze obecny
@Stara

Pas zawsze podsępnie bez skrupułów pozbywał się pracowników i to bez znaczenia jacy byli Nadszedł moment że są nie potrzebni i cześć Więc w tej sytuacji nic nie będzie dziwne co się wydarzy teraz nikt się nie liczy jedynie czusta kalkulacja...

@Stara

Co za różnica czy urlop czy zwolnienie skoro i w tym i w tym przypadku firma płaci...? Urlop 100% zwolnienie 80% także chyba i tak korzystniejsze jest dla firmy L4... Chyba że chodzi o pozbycie się urlopu w kontekście późniejszego zwolnienia pracownika????

@Stara

A zdajesz sobie sprawę jaka jest teraz sytuacja? Ty też inwestujesz kasę w np nowy sprzęt czy oszczędzasz kasę bo idą ciężkie czasy? Myślisz że firma nie ma problemów finansowych teraz? Od razu wszyscy zakładacie za kombinują a wg mnie też wprowadzają oszczędności żeby przetrwać.

@Eurydyka

Jak się pozbędą wieloletnich pijawek to może im się uda wyjść z tego "rowu Mariańskiego", lecz wątpię. ????Pzdr.

@Eurydyka

W tym sęk że firma przestała inwestować i wprowadzać oszędności jakieś 5 lat temu więc teraz powinni mieć na to by przetrwać kryzys...

@Qwerty men

Nie mają oszczędności, a raczej długi są. Szczury już uciekają z okrętu.

Gabriel
@Była

kto szczur ? a kto pijawka ? brakuje ciągu logicznego jeśli to te same osoby :)

Gabriel

no ja prosty robotnik to mogę się nie znać......czyli szczury chude a pijawki grube ?

Stara
@Eurydyka

Oszczędzić to mogą tylko i wyłącznie na pracownikach, a i tak to psu na budę bo firma już od dłuższego czasu ma kłopoty finansowe. Nie potrzeba do tego pandemii. Zresztą mimo kłopotów i tak nie oszczędzali kasy.

Passownik
@Eurydyka

Oni oszczędzają na pracownikach od 16lat i tyle też proszą nas o zrozumienie zakładu . Po spotkaniu z Cyklem wiadomo zawsze że możemy liczyć tylko na siebie .

@Passownik

a to jeszcze są tacy którzy wierzą w to co słyszą na spotkaniach ? chyba, że najmłodsi :)

@Stara

A na czym niby mają oszczędzić? Światło, prąd, gaz? Ceny materiałów do produkcji? Czy może mają się patyczkować z klientem o większa kasę za dostarczane podzespoly? Trochę realizmu, wszystkie te wasze opinie wyraźnie wskazują na proces myślenia zwykłego pracownika fizycznego.

@Pasterz

Oj uwierz mi, są tacy, i to wcale nie najmłodsi. Niektórzy uważają że ta firma im życie ratuje, że złapali pana Boga za nogi... Mentalność niewolnika

@Stara

Najłatwiej narzekać w internecie. A szanowna Pani nie mogła stanąć twarzą w twarz z MC i powiedzieć prosto z mostu ze swojego urlopu nie poświęci i rości sobie prawa do postojowego? Wszyscy są zawsze odważni kiedy kryją się za ekranem telefonu czy komputera a jak trzeba o coś zawalczyć to nie ma chętnych. Jak dbacie tak macie. Teraz narzekacie na urlop płatny 100% a jakby było postojowe to też by było źle bo tylko 60%. Ogarnij cię się ludzie i zorientujecie co jest ważne w waszym życiu i na co zasługujecie. Jak tu jest źle to droga wolna, zawsze można znaleźć lepszą pracę.

@Eurydyka

Na twoje miejsce 10 chętnych za bramą czeka, nie ma ludzi nie zastąpionych. Ile razy to @eurydyka słyszałaś? Zastanów się, kiedy Twój koniec. MC ma w nosie rozmowy, co sobie umyśli tak zrobi i napewno nie po Twojej myśli. Powodzenia w "biciu piany".

Obecny
@Pasterz

Nadchodzą nowe porządki mam nadzieję że nowy dobrze prześwietli ludzi i zrobi to z głową

@Była

A niech sobie czeka i 50. Co mnie to obchodzi. O mnie się proszę nie martwić, ja dam sobie radę. To że nie po mojej myśli to akurat nie byłabym taką pewna...

@Obecny

czy nowe porządki będą tak skuteczne to dopiero można ocenić z jakiś czas, miejmy nadzieję, że się nie mylisz i pewny rozdział zostanie zamknięty. Wszystko zależy kim będzie "nowy" (bo tutaj może być różnie: niezależny, mądry, sprawiedliwy, szerokie spojrzenie itd czy marionetka wykonująca odgórne polecenia bez refleksji myśląca jak tylko zostać na stanowisku). Ja osobiście życzę jak najlepiej ale cały czas mam gdzieś na uwadze kto go rekrutowała......i tutaj już niestety powstają "wątpliwości".

@Eurydyka

zgadza się, jest grupa o "mentalności niewolnika" tylko oni sami na to pozwolili, jeśli brakuje im zasobów intelektualnych to bardzo dobre środowisko do manipulacji ich paradygmatami. Jest jeszcze inna grupa która wie, że ma bardzo wąski/małe umiejętności i gdyby tutaj nie pracowali to co tak naprawdę by robili.....skoro nic więcej nie potrafią plus brak zdolności do adaptacji w nowych miejscach. I spirala się już dalej sama nakręca w aspekcie "łapania Pana Boga za nogi......."

@Eurydyka

to już niestety jest wspomnienie i łza w oku się kręci.......ludzie charakterni którzy mówili MC prosto w twarz co myślą już tutaj nie pracują. Teraz zostali milczący lub tacy którzy mogą się tylko (usunięte przez administratora)on-line" ot taka kolej rzeczy :)

Obecna
@Obecny

Nowe porządki nadeszły i w końcu wywalczone podwyżki. Zadowoleni?

Iszkariota
@Obecna

ja wiem czy to należy zawdzięczać "nowym porządkom".....trochę pewnie tak, ale zasadniczo to całokształt sytuacji ich przymusił do pewnych ruchów. Stracili tyle kadry, że ktoś wreszcie pomyślał "zróbmy coś" bo za chwilę już całkiem nie będzie komu pracować. Tracimy doświadczonych pracowników, nowych ze świeca szukać (wartościowych), bo jakikolwiek się znajdzie ale po pierwsze nic nie potrafi i po drugie jeszcze grymasi. Trudne czasy nastały dla "menedżerów". Pocieszyć się można tym, że u klienta jest identycznie czyli "nie ma komu robić".....i gdzie tu ta niemiecka mądrość się podziała. Kiedyś bez pleców to w życiu do bsh nie było szans a teraz dziesiątki ogłoszeń, a chętnych brak :)

Obecna
@Iszkariota

Mam kontakt z Opalenicą tam zero podwyżek i soboty za friiii porażka.

Iszkariota
@Obecna

zgadza się w Opie generalnie mało ciekawie, ale pamiętajmy o jednym, oba zakłady nigdy miały nie wiedzieć jak coś się dobrego działo. Czyli w Opie coś na plus, to żeby tylko Łódź się nie dowiedziała bo też będą chcieli i oczywiście odwrotnie.......trochę takie (usunięte przez administratora)podejście jak każdy z każdym się kontaktuje to przecież informacje krążą......no ale kto trafi pokrętnymi myślami rządzących :)

Qwerymen
@Iszkariota

Chyba słabe i w żaden sposób miarodajne jest porównywanie zarobków w dziurze zabitej dechami i sporym mieście...

As
@Qwerymen

Przepraszam bardzo a niepracujemy przypadkiem dla tego samego koryta? Co to za przytyczki komu sie należy więcej czy mniej. Jeden zarząd jedna kasa i basta.

Sylwia
@Obecna

Czyli jakie są teraz stawki magazyniera czy tokarza? Pytam, bo pod koniec roku były nabory na te stanowiska, bardzo jestem ciekawa o ile wzrosły płace w Pass dla tych zawodów.

Quensbarry
@Sylwia

Na magazyniera nie posiadasz kwalifikacji a stanowiska tokarz nie ma. Po drugie ciekawość to pierwszy stopień do piekła... Poszukaj coś w stylu kucharka a nie wsadzasz nos w obróbkę skrawaniem

PAS Opalenica

Witam. Czy też chodzicie do pracy za darmo w soboty tak jak my w PAS OPALENICA? Pytam bo chcę wiedzieć czy tylko nam ta firma nie płaci. Nie ma nawet podstawy w sobotę-poprostu pracujemy za darmo w Opalenicy

@PAS Opalenica

Witam. Soboty są płatne bo tak to nikt by nie przyszedł.

PAS Opalenica

A u nas są za darmo bo jest 6 dniówka ale za ten 6 dzień i tak nie płacą

Szczurek
@PAS Opalenica

to po co przychodzicie ? przestańcie, za darmo pracować w XXI wieku w kraju Unii Europejskiej to trochę dziwne, bo jakiś Bangladesz czy Zimbabwe to rozumiem, kapitalistyczny wyzysk, ale w centrum Europy ? ogarnijcie się, zbierzcie w "drużynę pierścienia" i pokażcie środkowy palec.....dwie, trzy soboty bez obsady i zmięknie im co trzeba....z nimi się nie negocjuje, ich się stawia przed faktami. W Łodzi dawno temu też chcieli być sprytni z weekendami, ale jak poszło 20 osób do PIP oraz poszedł pozew do sądu, to się szybko okazało, że jednak firma potrafi uczciwie rozliczyć się z pracownikiem.....

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PAS Polska.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Bezpieczeństwo.

Witam, czy w momencie pojawienia się szczepionek pracownicy i nowi kandydaci Pas Polska będą musieli mieć wykonane szczepienia przeciwko covid-19 ?

Pracuś

Jak teraz wyglądają warunki pracy w dobie koronawirusa? Praca w maseczkach, płyny do dezynfekcji.

@Pracuś

Roboty coraz więcej, ludzi coraz mniej, 4 brygadowka, brak premii od momentu objawienia się nowego dyrektora.

Paser
@nick

czyli poprzedni był lepszy ?

Pracuś
@nick

to nie jest odpowiedz na pytanie

Nick13
@nick

Wszyscy tylko narzekacie oczerniacie firme a trzymacie się jej rękoma i zębami Jak Ci żle to odejdź z klasą No chyba że nic lepszego nie potrafisz znaleźć ....

@Nick13

Tak się składa że tam już nie pracuje ale mam info z pierwszej ręki. W porównaniu do ciebie mam tam przyjaciół z którymi codziennie rozmawiam. No ale co taki człowiek jak ty może wiedzieć i przyjaźni...

Nick13
@nick

A co tu przyjaźń ma do rzeczy? Jak i Twoje rozmowy z przyjaciółmi? Chyba temat troszkę pogubileś ????

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PAS Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pasterz

ile razy można pytać o to samo........... nie, nie istnieje...... jedyna możliwość rozwoju to zmiana stanowiska na inne wśród dinozaurów.......

Pasterz

czyli słaby był developer i kod który wklepał..........jednym słowem przygłupi ten bot mu wyszedł :)

Pasterz 2
@Pasterz

Zmiana stanowiska jest chyba awansem a zarazem rozwojem tak panie zarozumiały? Co rozumiesz przez pojęcie rozwój? Ale ty i tak najmądrzejszy i zawsze anty prawda? Ale jak się śpi po szatniach to na rozwój nie ma co liczyć....

Paserz 3
@Pasterz 2

zarozumiały powiadasz......no całkiem możliwe rozwój, definicje znajdziesz w googlu to nie ma potrzeby odpowiadać a teraz jeszcze raz przeczytaj pytanie o później jeszcze raz odpowiedź, bo chyba tutaj jest jakiś kłopot, nie wypada mi tłumaczyć tekstu pisanego bo faktycznie będę jeszcze bardziej zarozumiały niż jestem. Jeśli nie rozumiesz pytania to tym bardziej nie zrozumiesz odpowiedzi Argument z szatnią dość marny, przecież razem tam spaliśmy :)

Szeregowy

Ludzie za łatwo się poddają. Stwierdzają, że nie mają finansów, że coś nie jest możliwe, że są za głupi, za brzydcy, za biedni, za niscy, za grubi, za nudni… a to nie jest prawda. Pewnie, że jakaś pani Z (usunięte przez administratora) z ulicy, prosząca o chleb raczej nie zostanie z dnia na dzień Miley Cyrus. Albo że to trochę potrwa, zanim chłopak z małej wioski zostanie prezenterem w ogólnopolskiej telewizji. Ale w końcu mu się uda. Jak nie w całości, to w połowie. Jak nie w połowie, to chociaż blisko tego. A może spróbuje i okaże się, że kręci go coś innego. W każdym razie: COŚ się stanie. Marzenie się spełni lub rozwieje, a na jego miejsce wskoczy inne. Tylko, że dopóki tego nie zrozumiesz i nie zaczniesz działać, to nic z tego nie będzie. Nie dziwię się, że ludziom się nie chce: skoro z każdej strony słyszą, że się nie da, że nie można – trudno nastawić się pozytywnie, to normalne. Ale tak naprawdę nie są w stanie stwierdzić, czy ich sytuacja serio jest tak beznadziejna, jak myślą, dopóki nie spróbują. Będziecie bydłem które idzie za pejczem z uciętym językiem i nawet już muczeć nie będziecie mieli sił w grupie siła ,ale nie w tej firmie jak tam parufki ? smakuja ? cena cukru idzie w górę więc trzeba będzie wam coś zaje** aby biuro miało dla gości na ciasteczka i czym słodzić kawusie :)

Szeregowy

Miska ryżu + 2 parufki jak ukraina na 8 godzin pracy winna wam starczyć szaraki, macie przywilej pracować w zajebistej firmie hordy osób czeka przed bramą aby pracować w tej cudnej firmie uszanujcie to

@Szeregowy

włoski narciarz Tomba, obiecał kasę, to może jednak będzie chociaż na 4 paruvki :)

nick12
@Szeregowy

no rzeczywiście zauważyłam ilu tu pracowników się pcha po tym jak wrócił jeden Pan z ciekawą historią … Jeżeli takich ponownie się zatrudnia to musi być w czym wybierać...

To ja
@Pasterz

Kasa bedzie ale najpierw 4 brygady wejda dla wszystkich ????

@To ja

dla wszystkich to nie ma sensu, przecież tyle pracy nie ma to i po co.....no chyba, że ma to wyglądać jak mówił premier "jedni wykopują a drudzy zasypują i się kręci", tylko to się nie spina ekonomicznie w prywatnym sektorze, bo budżetówka to może i da tak radę (ma nieskończone zasoby z podatków i drukarek) a u kapitalisty jest bilans i kasa musi się zgadzać :)

To ja
@Pasterz

Nie ma roboty? To dlaczego ludzie pracuja na nadgodziny, sobota a nawet niedziela? Zlecenia sa, a gora wie ze na 4 brygadowke nikt sie nie zgodzi bez podwyzki. Logiczne chyba.

@To ja

a od kiedy oni pytają kogoś o zgodę ? to tutaj są tacy wojownicy którzy pociągną tłumy na barykady......znajdzie się kilku co się postawi a reszta spuści głowy i podąży zgodnie z wytycznymi.....otwórz oczy, to było przerabiane wiele razy, na stołówce każdy mocny w gębie a jak co do czego to jakoś chętnych brak. Ci co mieli cojones to już są gdzieś w całkiem innych miejscach. I nie ma co mówić o logice bo tutaj zawsze był jej deficyt :(

magazyn
@To ja

wszyscy sie zgodzimy póki mamy obowiązki a nie mamy nic innego

Nick07

To już nie będzie ta sama firma najbardziej wartosciowa osoba odchodzi a za nią pójdą wszyscy jak po sznurku.

@Nick07

nie przesadzaj, wartościowych to już tracą od jakiegoś czasu, a to jedynie kolejna osoba którą można dopisać do listy.........pycha kroczy przed upadkiem (ktoś zapomniał działać kiedy był na to czas, albo zapomniał o podstawach, że "pracownicy to najważniejszy kapitał firmy" ale jak ma się do wszystkich podejście "nie ma niezastąpionych" to przyszedł czas uregulować rachunek)

@Pasterz

E.F. jest jedyną osobą która ma podejście do pracownika i nadal będę się utwierdzać przy tym że jest wartościową osobą.

Najbardziej wartościową osoba M S zostaje dla niej wszyscy zostaną

A kto to wogóle jest?

@Nick07

po pierwsze tutaj nie używamy nazwisk, po drugie przecież to jest ironia.......czytaj między wierszami, ale skoro nie możesz rozszyfrować to trochę słabo, zatem podpowiedź kolejna brygadzistka to "śpiąca" i zostaje ta trzecia i o niej mowa :)

Nick07

MS to najgorsze co mogło przytrafić się tej firmie i dlatego zostaje

wtryskownia
@Nick07

MS żyje tym że osiągnęła światowy sukces i trochę jej to uderzyło do głowy patrząc po jej zachowaniu Ale to tylko brygadzistka na produkcji żadna kariera jak sama myśli...

rozowyPasek

Póki co z innych zmian ludzie odchodzą a że zmiany Moniki większość jeszcze pracuje

@rozowyPasek

Bo u niej pracują takie którym już niedaleko do emerytury.

ANUSIEK
@Nick07

Wydaję mi się, że nie za wiele wiesz o tej firmie a przed wszystkimi o zmianie A więc się nie wypowiadaj.

@ANUSIEK

I tu się bardzo mylisz

To Ja
@Nick07

Nie moge czytac tych waszych bredni. Same pomówienia tak naprawde nic nie wnoszace. Pracuje w tej firmie dobrych pare lat, to prawda ze osoby decydujace niedoceniały dobrych pracownikow przez lata. Dlatego firma pada, a osoby z firmy zewnetrznej i Ukraina ciagna nas na (usunięte przez administratora) coraz szybciej. Tym ludzia nie zalezy na jakosci na premi itp. M.S jest dobra brygadzistka robi to co do niej nalezy.

@To Ja

MS dobra brygadzistka? Może ty lubisz być gnojona/y to ok dla ciebie może być super brygadiera.

nick

Czy są obecnie przyjęcia na produkcje?

@nick

Jeżeli jesteś ukraincem to tak ????

@123456

to nie ma tam już pracy dla Polaków?

rozowyPasek
@nick

Przyjęli kilku Polaków na u. zlecenie przez firmę zewnętrzną

nick

Jak tam wasze wypłaty po przejściu na 4/5?

Bolo
@nick

Proporcjonalne do wymiaru etatu ????

Qwerymen
@nick

A co książkę piszesz? Tytułu Ci brak?

@Bolo

Podobają się?

bolo
@nick

sytuacja tego wymagała i tak jest dobrze

Jak wygląda ścieżka awansu w PAS Polska?

Pasterz

jak ścieżka zdrowia z XX wieku

Nick 07

W końcu robi się porządek w firmie. Najgorsze lenie i nieroby same odchodzą.

Bnb
@Nick 07

ooo a o kim mowa?

nick

Wszyscy już słyszeli o postoju ekonomicznym w naszej firemce?

Abc
@nick

To nie postój tylko obniżenie etatu na 4/5 od 1.05.2020 chyba na miesiąc póki co, a później zobaczymy. Ważne że firma stara się utrzymać obecne stanowiska i nie robi zwolnień wśród pracowników jak to robią w innych firmach...

Abcd
@Abc

To właśnie nazywa się postój ekonomiczny :)

Kamil

Wie ktoś czy na chwile obecną młody chłopak znajdzie pracę ? Gotowy i chętny do przyuczenia

Pasownik
@Kamil

Nie warto trącić czasu. Nie zatrudniają, ale i nie zwalniają. Firma ma kiepską opinię wśród pracowników okresowych i lizingowców.

Stary

I po co ta gadka przepowiednie ? Wszystko wróciło na tory Pas żył będzie Może z innymi ludźmi ale bedzie

Pas

Wracacie po świętach?

@Pas

Optymistycznie widzę....

@Qwerty men

Tak jak i optymistycznie podchodzę do tego że jutro będzie wypłata :D

@Eurydyka

Czyli agencja w kulki leci... ????

Ktos

Czy bonny beda moze sie ktos wypowie

Ktos
@Ktos

Nie będzie, poszedł mail.

Ono
@Ktos

Nie

Przemysław Wojno

Jakieś rumburaki , byłe :)) fajne to :) pozdrowionka

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska - Łódź

• Jak się pracuje w PAS Polska?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska