Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Wojtek

Czy ktoś dzwonił lub pisał do Ilony kiedy będzie wypłata?

@Wojtek

Tak. Powiedzialem jej ze bedzie w srode.

Monter

Ty jej tak powiedziałeś....?

Wojtek

Ty jej powiedziałeś że będzie w środę? Mam podać numer konta skoro robisz przelewy?:)

To ja tez podam .

Dafid

A pozniej firma się dziwi że stocznia nie płaci i robota złe wykonana. Jak fach mogą ludzie mieć w ręku ale jeżeli przychodzą na kacu to i robota nie idzie. Tylko Ci co chcą zarobić na tym cierpią tak jak teraz ci którzy czekają na wypłaty.

Monter

Czy ktoś coś wie kiedy zacznie firma wysyłać zaległe wypłaty za lipiec i sierpień?

@Monter

31 pazdziernika

Patryk

Dokładnie miało nie być picia i co? Takie samo chlanstwo!!!

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Lulki

Firmo miało być tak pięknie w Norwegii a dalej pszywiozlas alkoholików z Rumunii. Człowiek zarabia chce wypaczać a tu pierwszy tydzień i libacje, alkomaty i kary lepiej bo to do dobrego nie prowadzi a waz chanbi.

Szattyn

Ja tez dostalem to jest Kwitek do sklepu by zakupy robic smieszne gdzie kasa mamy te same zoladki lejw ty moze masz z blachy

@Szattyn

Pieniądze mają być do końca miesiąca... Nie ma jeszcze nawet połowy.

Guest star

Witam mam pytanie dostalem dzisiaj payslipa za sierpień. Napiszcie kto jeszcze dostał

Ja też dostałem.

@Wiedźmin

Na maila dostaliście czy gdzie?

Nick nick
@Wojtek

Nie pocztą przyszedł. No raczej ze na miala

Ja nie dostałem.

Dżekson
@Guest star

Ja też dziś dostałem na maila za sierpień..za lipiec nie..tylko kasy dalej nie widać

Zawiedziony
@Guest star

Ja dostałem payslipa za sierpień

@Zawiedziony

Ja również

Czekamy

LANGSET AS ZACZNIJ WYPLACAC PIENIADZE

Wiedźmin

A na jakiej stoczni on teraz jest?

Wujek

A Ty możesz mi zrobić za 50 jak lubisz

!

w tulcei podobno

@!

W Tulcea to dużo dobrych ludzi zwiuzł i o czernił.

@anonymous

To jest prawda... Ja osobiście z nim mało co miałem do czynienia... Ale to co widziałem i słyszałem o nim to szczera prawda... Jest fałszywy.

Pancio

Moja wiedza na temat firmy jest taka iż mamy październik a czekamy na wyplaty za miesiąc sierpień... to chyba wystarczająca odpowiedź na pojawiające się pytanie przy wejściu na stronę to work

@Pancio

Za sierpien i lipiec

Munter
@Pancio

Ja za lipiec czekam jeszcze

xxxxer
@Munter

ja tez za lipiec czekam czekam

Nick nick

No jakos ja nie pojechalem do Norwegii i kasy jeszcze do dzisiaj nie dostalem. Dzwonila Magda do mnie i mówiła ze do konca Października maja byc. Ciekaw jestem kiedy zaplaca

Kto jedzie to jedzie. Żadnych odsetek nie dają wręcz zabierają. Ci za to płacą że tak piszesz?

Fgy

Sierpień wrzesień kasę zalega langset

@Fgy

Niektórzy za lipiec też nie dostali jeszcze.

Kio

No właśnie w końcu langset as sie zobowiązał wypłacić kase wszystkim którzy nie dostali jej jeszcze ciekawe czemu mamy czekać do końca miesiaca

Czekamy

LANGSET AS. KIEDY ZACZNIESZ WYPLACAC NASZE PIENIADZE ZALEGLE KTURE ZALEGA NAM LEÍF

S

Zadzwoń do bociana

seba

Podobno langset zaległe wynagrodzenia wypłacił z odsetkami

@seba

Teraz z odsetkami a niżej pisali ze za mało dostali. Piszcie prawdę

@Wojtek

Żadnych odsetek nie dostałem tylko tyle ile mi byli winni

Olik
@Wiedźmin

A za jaki miesiąc Ci byli winni.??? Bo ja miałem dwa miesiące łamane i mi się nie zgadza dostałeś całość ??

@Olik

2 tygodnie temu dostałem za lipiec a wczoraj za sierpień i wszystko mi się zgadzało

Ale jestes w Norwegii?

@69

W pierwszej kolejności wyplacaja tym co sa w Norwegii a dla reszty do konca miesiąca. Ciekaw jestem finału jak to sie zakonczy. Prawda jest taka ze osoby które są w Norwegii jak by miały kochones to juz dawno wszyscy by mieli kase na koncie. Nie oszukujmy sie. Tylko ze chlopaki sie boja o robotę no bo przeciez Langset to ostatnia firma na swiecie i co potem

Tomuś
@Guest star

Ja myślę że większość pojechała po to by odzyskać kasę właśnie ale zgadzam się jeżeli oni w Norwegii by się postawili byłoby inaczej. A oni tylko gadają i głowy chowają w piasek. Ciekawe czy wam zaplaca bo część mówi o umowach a część o byle jakich kontraktach

Tak

@Guest star

Skoncz (usunięte przez administratora) kazdy robi na siebie i swoje rodziny i kazdy dba tylko o swoje interesy w (usunięte przez administratora) mam czy ty dostaniesz czy nie interesuje mnie to zeby moja rodzina miala kase i (usunięte przez administratora) ze ktos sie boi o prace jestey tu zeby nam nasz kase oddali i ja wlasnie wczoraj oddali i koncze wspolprace z ta firma

Guest star

Oj kogos tu nerwy ponoszą. Wyluzuj chłopie bo niema co sie spinac. Pojechales to spoko ja niemusialem bo juz mam inna robote i nie bede dorabiał cwaniactwa. Jak (usunięte przez administratora)dzwoniła i proponowala wyjazd oswiadczylem ze znam sytuacje chlopakow i wiem ze duzo ludzi nie dostalo kasy za lipiec. I teraz zbliza sie kolejna wyplata i nie zamierzam jechac i pajacowac. Jak wyplata wplynie normalnie to prosze o telefon. A ogólnie pracuje w firmie jezdze sobie na krótkie kontrakty typu 2do3 tygodni i jak koncze kontrakt to kase mam na drugi dzien na koncie. Rumunia byla dla mnie tylko epizodem bo jak zobaczylem co tam sie dzieje to stwierdzilem ze to długo nie potrwa

Fuck off

Dokładnie dobrze mówisz

Pozamiatał
@seba

Ta nie mogą zapłacić tego co zrobiłeś a odsetki zapłacą hehe.

@seba

Tak to prawda . Za każdy dzień zwłoki wypłacają odsetki .

Jas
@Majster

Chyba was wyróżnili. Ludzie z którymi rozmawiam nie dostali z odsetkami a część wcale. W taki razie nie wiem skąd takie informacje

Majster

Trzeba było tylko chwile poczekać i za wszelkie opóźnienie jest rekompensata . Firma jednak istnieje wiele lat i nie pozwoli sobie na utratę wykwalifikowanych pracowników .

Pozamiatał

Hahaha dobry żart nawet się uśmiałem

@Majster

Wykwalifikowanych pracownikow? Nie rozśmieszaj mnie. Wiekszosc to papraki i banda alkoholików

Majster

Z tego co słyszałem w biurze szykują coś na święta ale to na razie nic oficjalnego . Pozdrawiam

Ktoś tu komisy fantastyczne zaczął pisać... Coś trzeba robic....

!!!!

Szkoda że nie na Karaibach

Al

(usunięte przez administratora) pozdrawiam serdecznie

stoczniowiec

Koledzy po fachu. Obserwuję wpisy opinii na GO-WORKu pracowników różnych firm głównie z branży stoczniowej.Zauważyłem,że dużo narzekacie a wciąż ich finansowo ,,dorabiacie,,. Też pracuję w Norwegii ale takich numerów jak u Was to nie ma. Żeby ogarnąć ten bałagan który Polaczki w komitywie z niektórymi Norkami tam wprowadzają zacznijcie od członkostwa w związkach zawodowych.W życiu nie ma nic za darmo. Powodzenia i trochę jaj między nogami a nie na talerzu.

Wojtek

Jak na moje to tylko idioci jechali teraz do norków. Naoboecywali im umów o pracę a dostali zwykle kontrakty tyle że norweskie a nie jakieś cypryjskie. Niektórym odciągają z wypłaty za jedzenie a inni sami muszą kupować. Wzięli sobie znów majstrów którzy sprzętu na oczy nie widzieli a zaraz będzie to samo co w Rumunii.

@Wojtek

Ja mam normalną norweska umowę o pracę. Piszecie bzdury, straszycie ludzi. Weźcie się może do roboty

@Spawacz

Który raz jesteś w Norwegii?

Fuck off

Kasy nadal nie ma

Kasa
@Fuck off

No nie ma ciekawe czy będzie?

Musolini
@Kasa

(usunięte przez administratora) bedzie mydla nam tylko oczy proponuje sie zebrac i pojechac do molde albo zawiadomic zwiaski zawodowe o calej sytuacji moze sie tym jakies media zajma w norwegi nie mam pojecia cos trzeba robic a nie czekac na kolejne klamstwa langsetu

@Fuck off

Ludzie co czytacie a pracujecie w norwegi musimy stanac im na robicie bo oni nas oszukuja caly czas musimy cos z tym zrobic a nie tylko rozmawiac miedzy soba proponuje stanac ma godzine zobaczymy co langset zrobi a jak to nie pomorze stanac az zaplaca

Dosc ciekawe . Tylko kto się A to odważy? Tam każdy się boi. Chociaż nie wiem czego

Guest star

No my w POLSCE juz stanelismy. Dzwonili do mnie w piatek z zapytaniem czy jade. Odmowilem oznajmiajac ze jak zobaczę pieniążki na koncie to mozemy podyskutowac. Rozumie was ze podjeliscie prace i pojechaliscie z myślą ze istnieje wieksza szansa na wyrwanie kasy ale nie oszukujmy sie jezeli tak bedziemy robic to firma bedzie miała nas wiecie gdzie. Bo zawsze soe ktos znajdzie zeby robic. A jak by wykonali dziesiec telefonow i uslyszeli sorry ale........ To by zmienili polityke

Mówiłem
@Musolini

Zaraz poszukam jakie instytucje sie takim czymś zajmują i dam znać wieczorem na forum i tak jak piszesz trzeba tam jechać na miejsce pisalem juz o tym ale widzę ze maja wyj...ne ludzie wola czekać za swoimi pieniędzmi a tak kasa zaraz by sie znalazla

@Mówiłem

Niektórzy nie mają na zycie. A ty mowisz nam o podróży do Molde.

Zawiedziony
@Musolini

Jestem zzzzaaaaaa

spawacz
@Zawiedziony

Ja tam nie staje, oni mi wsza tylko z 5tys, w norwegii placa na czas. mam to gdzies, nie bede sie ponizal za 5 kola

@spawacz

To jak dostaniesz to podziel się z nami. Najwidoczniej nie masz szacunku do swojej pracy i do siebie a także pieniedzy.

@spawacz

Bo jesyes zwykła(usunięte przez administratora) by stanąć boisz się że Cię (usunięte przez administratora) z firmy A może jestes taki słaby że w inne firmie na robocie by Cię(usunięte przez administratora) po jednym dniu za (usunięte przez administratora)

@69

Po prostu nie jestem desperatem. I słusznie bo dziś dostałem przelew. Po prostu umiem czekać. Wiem ile można i kiedy można. Wy jak desperaci i dlatego nikt was nie będzie szanował. W stoczniach pracuje od 15 lat i nigdy nie miałem sytuacji żebym pracował za darmo.

Wiedźmin

Dla zainteresowanych: już pierwsze osoby dzisiaj dostały przelewy... Pozdrseiam

wolf

nie ja :(

Ale ci co sa w norkach

Grażyna
@Wiedźmin

Nie wieżę źeby ktoś dostał przelew

Janek
@Grażyna

Tak, ja dziś dostałem wszystko mi się zgadza. Jestem w Norwegii

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset