Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Ww

Kto zgłośił się do adwokata? Bo bym się chciał przyłączyć

Langset International Ltd.

Witam panów. W imieniu firmy informuję że termin wypłat za miesiące lipiec i sierpień w dalszym ciągu nie są znane. Jednak firma pragnie zadbać o swoje dobre imię oraz wykazać dobrą wole i oferuje pokrycie Panów zaległości. Proszę o dostarczenie do naszego biura w Gdańsku osobiście lub drogą mailową nieopłaconych rachunków bierzących. Informuję że ze względu na ograniczony fundusz firmy suma na zaległych fakturach nie moze przekraczać połowy wynagrodzenia. Kwoty które firma wyda na opłacenie Panów zaległości zostaną odjęte z wynagrodzeń. Pozdrawiamy Zarząd.

Jaja
@Langset International Ltd.

Hahaha dobre jaja

Dft
@Langset International Ltd.

Wy kur..robićie sobie jaja jakies czy co

Lol
@Dft

Ktoś się podszywa. Bez przesady....

sylwek
@Lol

Zgodza się,ktoś kkurwa jaja sobie robi i lubi straszyć : )...Langset już rok tem wypowiadł się tutaj że wszytkie wpisy zamieszczane tutaj nie będą przez ich firmę i będą to robiły osoby trzecie.

Monter78

Chyba sobie ktos jaja robi.... Bo to jakis cyrk jest normalnie

janek

dostałem pieniądze..dostalem wszystko jak trzeba..

Co

@Co

Nie w Polsce..zjechałem tydzień temu z Rumunii

To jestes jedyny

Lol

Raczej ściema bo nikt inny nie ma.

Dziwne A z kim wracałem?

przemo

Pomylili sie :) Oddaj :)

@janek

Nie klam (usunięte przez administratora) ludzi bo zadnej kasy nie dostales chyba ze 500+ dostales a za klamanie w pysk ci sie nalezy nie ma kasy i nie bedzi klamali nas od samego poczaktu i klamia dalej

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Miki

Poczekajcie aż każdy dostanie a nie znów (usunięte przez administratora) burza .

Ja też mam już pieniądze,nie ma ściemy,pieniądze przychodzą.

MONTER78

Dgdf

Ma ktoś kasę???

BITCOIN
@Dgdf

Jescze nie. Podobno wyplaca w BITCOINach :)

Ja A kto
@Dgdf

Nie ma i nie licz że będzie, żyj ze świadomością że Cię oszukali.

@Dgdf

Przestańcie sie nakręcać że ktokolwiek dostanie pieniądze.. bo sami sobie nadzieje robicie.. połowa ludzi nie miała kontraktów na miesiac lipiec sierpień wiec hehe tak jakby nas tam nie było..

Why
@Dgdf

Kasa powinna być do końca tego tygodnia dla wszystkich powtarzam wszystkich byłem w Rumuni wrucilem teraz w sobote w polowie tamtego tygodnia leif miał 2 spotkania z vardem z tego co muwila nam osoba z biura na miejscu wyciągnął klasę ze stoczni i zaplaci do końca tego tygodnia chyba ze cały czas klamali

Kasa
@Why

No właśnie chyba że kłamali. I jeśli dziś w firmie nic nie wiedza to lipa .

Braila
@Kasa

Bendzie trzeba zebrać po prostu wszystkich oszukanych ludzi i bujnac sie do samej Norwegii i tam zrobic szum ciekawe co oni z biura na to i sam lejf i tam nagłośnić to do odpowiednich instytucji

@Kasa

W biurze w Polsce nikt nic nie wie haha bo nie chcą wiedzieć..bądź też nie chcą powiedzieć ponieważ na nas wszystkich poszedł wałek.. ściemniali nam caly czas abyśmy tylko nie rzucili wszystkiego w sierpniu jak byla większa grupa.. tylko po to aby skończyć te roboty które zostały rozgrzebane i nara..lejf siano ma my nie i nie będziemy mieli napewno nie za Rumunię.. A panie z biura powinny nauczyć się szacunku w rozmowie z ludźmi.. wiecie o kogo chodzi haha

Musolini
@Dgdf

A (usunięte przez administratora) tam bedzie kasa nie sluchac co oni mowia wydyma nas wszystkich na kase ten caly Leif zlodziej

Nie nikt

2sexykolo
@Pancio..

Jest jeszcze cos takiego jak payslip zamiast kontraktu. Normalnie to moze by przeszlo,ale z firma na cyprze to i tak wszyscy mozemy sie cmoknac w trabe. Pozdrawiam wszystkich wydymanych. Jak mowil Forest (usunięte przez administratora) sie zdarza,,

@
@BITCOIN

Kurła somsiad,od bitcoinow podatek trza odprowadzic:)

Wydymany
@Ja A kto

A gdyby kiedys oddali to ile bedziesz na plusie hehe

Twój Stary
@Pancio..

Ciebie (usunięte przez administratora) zasrańcu..Pieniądze będą,dla Ciebie mogą nie być,Jebać Cię i Twoją matkę (usunięte przez administratora)

@Dgdf

Kasy nikt nie ma i nie będzie. TJ banda zlodzieii! Wypłacił kilku osobom za lipiec by ściągnąć ludzi na Norwegię. DO Norweskiego rządu trzeba pisać petycję, jak ich obywatel w ch.....ja robi ludzi .Moze to pomoże.

@Twój Stary

Widzę że wielki kozak z ciebie jak jesteś anonimowy.. A tak naprawdę zwykła ciota bo na rodzinę wracasz to świadczy o tym jak wielkim frajerem jesteś.. I to nie obelga a diagnoza weź to do siebie bo takie cioty jak ty nadają się do rwania szparagów w Holandii a nie pracy w stoczni.. kozak w necie ciota w realnym świecie...

AK44
@Twój Stary

Dobrze! Yebac tych co sieją ferment dorosłe chłopy a zachowują się jak by mieli hromoson więcej. Banda alkoholików po podstawówce. Wyjezdzaja a po angielsku nic nie powiedzą.

Pozamiatał

Po twojej wypowiedzi można wnioskować że jakiś patol jesteś w dodatku z problemami psychicznymi.

Oszukany

Sprawa jest prowadzona przez panią mecenas zostało wysłane pismo do Langset o wypłatę pieniędzy dla wszystkich jeżeli w ciągu 7 dni nie będzie odpowiedzi sprawa trafia bezpośrednio do sądu norweskiego.Bądźmy wszyscy razem i walczmy.

zal
@Oszukany

zal czytac te bzdury i co z tego ze wyslala zaplacisz za pismo i tak h ... zrobisz bo co ma Norwigia do Cypru

@zal

Za nic nie zapłaci nie martw się .

szatyn
@Oszukany

jestem za

Rozczarowany

I co macie foremani do powiedzenia bendzie kasa jak jeden z was mówił nam przed zjazdem ze kasę wypłaci na pewno macie coś do powiedzenia

@Rozczarowany

Wróżbita Maciej przepowiada.. ze foreman nie ma nic do wypłaty jest jedynie od tego aby pilnować roboty.. ewentualnie może pomóc jeśli masz jakis problem związany z biurem na miejscu bo polowa ludzi po angielsku nie rozmawia a foreman tak.. więc nie wycierajcie sobie twarzy foremanem bo oni tak samo na siano czekają jak wszyscy... A wiem bo rozmawiam z jednym i utrzymuje kontakt do tej pory...

MIDAS

Miałem okazje pracować na stoczni w Ulstein dla.firmy Langset.O boże co za.masakra.Zacznę od pani z biura naprawdę wiedzy żadnej wiecznie zapomina o wszystkim itp , na stoczni ludki z stoczni Kwidzyń i okolic.Ten karzeł co sie napije i skacze do każdego he he typowy 'janusz' na liścia .Foreman pan English jego angielski to dramat i ten Wąsacz norweg ktory gada jak by miał jaja w buzi. Wielcy panowie decydenci przyspawani do stołeczka mają czelność decydować kto ma zostać a kto zjechać są lepsi od nich na robocie z zajebistą wiedzą i manualnymi umiejtnościami ale stoczniowcy Kwidzyń zwalniają go bo tak !!! W weekend typowa polska najeb.....ka i cwaniactwo się włącza chłopcy na liścia .Nigdy więcej Langsetu i ich foremanów ha ha .Tak jak w Molde był pan Knaga z pod szczecina kolejny czub.To jest dobre powiedzenie o nich jak najprosciej z piz....y zrobić kuta.....a to własnie oni!!! Do zoba chłopcy

@MIDAS

Proszę o kontakt na mesengera Robert Ropińska

Miki

Dokładnie przecież nawet kontraktów nie było ????

@Miki

Jak nie jak tak, ja mam za lipiec i sierpien .

My mamy kontrakt

Spawacz
@Ania

Ja nie mam za ostatnie 3 wyjazdy.

@Spawacz

Masz problem Ale masz miele że rekrutowali cie?

Spawacz
@Ania

Niektórzy mają kontrakty na puł roku

@anonymous

To ty anonymus jakis ewenement jesteś skoro masz.. ha ha ha.. W ogole ostatnio pisałeś że nie pracujesz od kwietnia w langset International Ltd.. I się cieszysz itp.. A teraz znow sie udzielasz zupelnie jakbys znow pracował hmm ciekawostka akurat czytam uważnie twoje wpisy bo ty jakis cerowany kondon jesteś..

@Spawacz

Właśnie my też.

@Pancio..

Ten nik pomylkowo sam wszedł pisałam ta wiadomość ja. Sama się zdziwilam

jack

ja też mam kotrakt tylko sam chodziłem po niego do biura :)

Robert

Mam po prostu dosc . Dziś wysłałam meila do uwagi czekam na odpowiedz

Monter

Oddać pieniądze za lipiec

Xxx
@Monter

I za sierpień . A potem już niech ta firma robi co chce

Zmartwiony

Czy coś wiadomo, zy chłopaki wrócili do domu? Pzdr

Zzr
@Zmartwiony

Tak w sobotę wrócili

Ed
@Zzr

Ciekawe czy zapłaci do końca tego tygodnia tak jak mówili ze ma wypłacić zaległe chłopakom za lipiec i pozostałym za sierpień miejmy nadzieje że to nie były puste obietnice

Czekający
@Ed

Myślę, że wszyscy na to liczą...

Lkpt
@Zzr

W jaką sobotę bzdura !!!! Kto wam każą kłamać

Ktos
@Ed

Zapomnij nic nie wiedza jak się ich pyta

@Lkpt

Po co się wypowiadasz, jak nie masz wiedzy w tym temacie. Tym razem powrót był w sobotę do Gdańska.

Guest star
@anonymous

Czesc chlopakow leciala w sobote LOTEM do gdanska z przesiadka w warszawie a chlopaki co bilety sobie sami kupili lecieli w niedziele. Wiec przestancie p... dolic glupoty. Chcoeli puscic ludzi autokarem do domu bo taniej ale ludzie zgodzili sie doplacic po pare juro do biletów i sie dogadali.

Ktoś coś wi o wpłatach?

R.

Dzisiaj wszyscy, którzy powinni lecieć do domu lecą. Jeśli chodzi o foremaów to nie mają oni nic wspólnego z biletami i wypłatami. Tacy sami pracownicy jak Wy. A Pan, który nie potrafi liczyć do jednego niech powie w oczy jeśli coś ma do powiedzenia a nie głupoty wypisuje.

Xxx
@R.

Co ty za głupoty opowiadasz ja po 4 tyg biletu jakoś nie mam

@R.

Od kiedy to w sobotę są wyloty

@Andrzej

(usunięte przez administratora) bezposrednio do Gdańska leci awionetka i dwa ???? balony.

Andrzej Klinkorz
@Xxx

Do waszej wiadomosci piszeci (usunięte przez administratora) glupoty jakoch malo foremani maja (usunięte przez administratora) piszecie a tak na robocie w (usunięte przez administratora) im wchodzicie zeby tylko przyjechac ktos wam kazal tu wracac se teraz takie glupoty piszecie noe macie biletwo hahah szkoda mi waszych kobiet ze zwiazaly sie z takimi baranami haha co wypisuja te glupoty masz odwage przedstaw sie mocny na formu jestes bo sie nie przedstawisz

karo

przestancie pisac bzdury i pierd... wszyscy maja bilety do Gdanska

Guest star
@karo

No prosze do gdanska lecicie pozazdrościć

Hahaha
@karo

Od kiedy do Gdańska się leci? Może jeszcze pod dom Cię odstawia?

T
@Hahaha

Potwierdzam bilety do Gdańska bo były tańsze

Mr

Kuźwa to będą wypłaty czy nie.

Nick nick
@Mr

Jak znam zycie. To (usunięte przez administratora) dostaną szybciej nam pewnie przyjdzie poczekac pare dni dłużej

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset