Opinie o AM Direct w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AM Direct. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AM Direct o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Direct w Molde

Michał Nowy wpis

Czy ta Firma działa tylko w Polsce?

Icemen Nowy wpis

Ta firma w porownaniu z innymi agencjami to bardzo mobingowna, bardziej oszustowska. Zdaza sie wszedzie ale u nich to regula, nigdy nie placa dojazdowek, jeszcze darabiaja sie na naszym zamieszkaniu

Lewa Nowy wpis

Wspolpracuje z ta firma od 4 lat . nie ma zadnych zastrzezen. Pieniadze na czas , to co najwazniejsze. A frustracje tutaj wylewaja ci, ktorzy albo sie nie sprawdzili, albo z innych latwo sie domyslic jakich powodow utracili prace.

Czarek Nowy wpis

Może druga strona kontaktu złamała zapisy? i firma rozstała się nie obawiając sie kłopotów!!!!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie AM Direct? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

A M Direct oszukuje w nastepny sposob, daja ci kontrakt na miesiac a zwalniaja po 2 tygodniach, i ta cfaniara Joanna milczy o tym ze powinni ci placic do konca kontraktu, ale to ich wpadka, bierzcie wtedy kontrakt i odrazu do inspekcji pracy. oddadza wam wszystko i jeszcze odsetki. oszusci, a szef jest bardzo pomsliwy, jak zwolnicie sie nigdy nie podawajcie ich telefonu na referencje, bo obrobi tylek ze nikt was nie zatrudni

Iza

Czy AM Direct korzysta obecnie z usług agencji, która pośredniczy w zatrudnieniu pracowników? W związku z tym, iż jest to norweska firma - ich strona internetowa nie ma polskiego tłumaczenia. Jak więc najlepiej szukać możliwości zatrudnienia?

Iza

@wedf jak to wygląda w tej firmie? W niektórych przypadkach pracodawca jest zobowiązany do podani przyczyny zwolnienia i głównie zależy to od rodzaju umowy, jaką podpisał z pracownikiem (np. Umowa na czas nieokreślony).

wedf

@Austin ojj powiem Ci ze czesto zwalniaja w niektorych firmach niestety bez podania zadnego powodu..

Molde2008

W roku 2008 pracowalem na kontrakcie jako ciesla w Oersta. Po przepracowaniu ok 6-ciu miesiecy AM Direct oszukal mnie na 60 tysiecy koron. Przy pomocy zwiazkow udalo mi sie odzyskac prawie polowe tej kwoty i rozwiazanie umowy za obupolnym porozumieniem chociaz miesiac wczesniej wyrzucono mnie z pracy bez podania jakiejkolwiek z przyczyn. Szef firmy AM Direct na pozegnanie powiedzial, ze pracy na terenie Norwegii nie znajde - i okazalo sie to prawda. Polka pracujaca w firmie i Adam, ktory juz nie pracuje dla nich - sa to zwykle swinie. Omijajcie te firme z daleka!

radin

Ta firma to naprawdę oszuści i złodzieje kroją za mieszkanie nawet jak już dla nich nie pracujesz tak miałem ja ,z Molde wysłali mnie do Førde i policzyli mi za 3 dni w hotelu w którym już nie nie mieszkałem,tłumaczenie to że wszyscy sa na urlopach a po 3 miesiącach moje maile zostały zablokowane przez polkę która pracuję w biurze w Molde ,,,OMIJAĆ ICH Z DALA,,,

larry

uważajcie na am direct molde!!! Nie wypłacają pieniędzy na czas, na swoje zarobione ciężko pieniądze trzeba czekać i interweniować, wysokie koszty zakwaterowania,które odcinają z wypłaty, nie płacą za dojazdy ani przeloty, zostają marne pieniądze. Szkoda czasu i zdrowia na pracę z taką firmę!!

tyki

Ostatnio znależli sobie polską agencję GAVO przez którą jadą tam ludzie bo nikt normalny wiedząc od początku tam nie pojedzie. Więcej niż 4800 zł na polskie nie zarobisz policz jeszcze jedzenie. Zgadzam się z przedmówcami że odbijają za wszystko. Takiego kokosa nawet małpa nie tknie. Chyba że chcesz jechać pozwiedzać.

hfftty

Odbijają za wszystko. Czyli mieszkanie,internet nie ma co liczyć na nadgodziny więc łatwo przeliczyć że kasa nie ciekawa każdy może sam obliczyć to bardzo proste. I nie zapominajcie o wysokim podatku bo wszyscy liczą pieniądze przed tymi wszystkimi odbiciami a po ich odbiciu jest lipa. Każdy jedzie tam zarobić a nie na wakacje. Lecz polka z Molde Joanna l ma to gdzieś ona ma ciągłość i to ją cieszy. Lecz jeśli chcesz jechać na pare dni to firma jak najbardziej dla ciebie.

wkręt

dodam jeszcze tylko że obecnie pracuje w firmie norweskiej i nie przez żadną agencję(i o dziwo moje kwalifikacje zawodowe czy komunikacja są dla nich ok) a do tego moje zarobki są o 50 % wyższe w porównaniu do tych które miałem w amd :P

pawlo

witam!ja w tej firmie pracowałem rok -ogólnie firma ok nie mam żadnych zastrzeżeń-wysłano mnie do pracy u norwega na budowę -ogólnie ok -zrezygnowałem z tej firmy tylko dlatego że dostałem ofertę lepsza co do pracy i mieszkania ale dzięki tej firmie znalazłem mojego pracodawce u którego pracuje .w am direct wypłacano mnie zawsze w terminie tak samo jak feriepenge itp.Ale szczerze jak widziałem co nie których polaków co niby maja doświadczenie w swojej branży to szkoda gadać wcale się nie dziwie ze długo tam nie po pracowali-niby język poziom komunikatywny a ledwo dukali -to kto chce z takimi pracować ...

laszlo

to chyba raczej wiedza dość ogólna jeżeli ma się pojęcie w ogóle o pracy związanej z zarządzeniem ludźmi

David

@karol, a po czym wnioskujesz takie rzeczy, pracowałes w ogóle w AM Direct, czy tylko tak przypuszczasz w roli obserwatora?

wkręt

nie, nie mam problemów z językiem(angielskim ,czy norweskim)natomiast ludzie powinni zdawać sobie sprawę z tego że ta firma rekrutuje praktycznie bez ustanku nowych ludzi ,a tym którzy już tam są daje wypowiedzenia z prostego powodu: mianowicie norweskie prawo chroni każdego pracownika który jest zatrudniony powyżej 6 miesięcy o wiele mocniej niż takiego który jest zatrudniony poniżej tej granicy ,a co za tym idzie o wiele łatwiej się pozbyć takiego człowieka i taniej niż starszego pracownika- kiedy np. firma nie ma zleceń dla danej grupy zawodowej ,natomiast to w jaki sposób argumentują wypowiedzenia umów pozostaje tylko kwestia szefa. jak chcesz to sam sprawdz ;)

wkręt

jednym słowem (usunięte przez administratora) lepiej nie wdepnąć - po 9 miesiącach dostałem wypowiedzenie z uzasadnieniem że "nie posiadam odpowiednich kwalifikacji zawodowych " dodam tylko że prowadziłem brygady w Warszawie, całej Polsce i nie tylko ponad 6 lat i wiem co z czym jeść ;) naprawdę uważajcie bo am jest bardzo ale to bardzo ciężko strawny :P

wkręcony

ludziska dajcie sobie tak na powarznie spokój z tą firemką werbującą ludzi z polski zostaniecie wykolegowani gdzieś tak po dwóch miesiącach a potem się okaże jaki błąd popełniliście, nie odłożycie więcej niż 4koła złotych miesięcznie i będziecie płakać.teoretycznie jesteście fachowcami z 5,10,lub dłuższym stażem w zawodzie a firma napisze wam maila że nie znacie się na swoim fachu gdzie następnie da wam następną prace. gwarantuję że historyjka się powtórzy a jak odmówicie 3 razy robotę bo jest nie bezpiecznie na danej budowie i nie spełnia ona żadnych norm bezpieczeństwa to dostaniecie w bardzo cywilizowany sposób kopa w cztery litery i zobaczycie jak smakuje norwegia,nie wierzcie w jakieś dobre opinie na temat am.direct bo ja przed wyjazdem czytałem opinie o tej firmie i nie były one pozytywne ale jak jeden z wielu wkręconych postanowiłem spróbować bo powiedziałem sobie że jak nie spróbuje to się nie przekonam i się przekonałem a dodam jeszcze że pracowałem kilkanaście lat na kontraktach w wielu krajach europy i wiem o czym tutaj pisze.teraz pracuje w polsce prowadzę własną brygadę i jakoś się nadaje od ironio losu pozdrawiam was wszystkich i na litość boską nie dajcie się wkręcić ani omamić obietnicami ze strony werbujących do directu

Zostaw merytoryczną opinię o AM Direct - Molde

AM Direct