Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Kto to

Poeta

Pieniędzy nie chcecie,róbcie w Langsecie

Ogarnijcie

Wszyscy sie bez sensu wyzywacie zamiast na firme siadac. Co wam to da? To firma zabrala pieniadze a nie wy sobie nawzajem.

@Ogarnijcie

Dokladnie. Jak dzieciaki

Nick nick
@Inz

Jak to sie mówi głową muru nie rozbije. Trzeba czekac i ewentualnie pogodzić się z tym ze ktoś Nas przysłowiowo wy.... hał. W (usunięte przez administratora) A jak kasa przyjdzie to tylko się cieszyć NO I OMIJAC LANGSYF SZEROKIM ŁUKIEM. Pozdrawiam

Ogarnięty

Jeździe do Norwegii. Ja dostałem propozycję ale nie było mowy że jak pojadę to dostanę kasę wcześniej od innych.Czeski film więc nie pojechałem

Ja5
@Ogarnięty

Wiśniewski mówił że do dziś maja wypłacać to może wieczorem będą

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

pytanie

Ktos pracuje, lub pracowal dla Lansget w Norwegii? Zastanawiam czy jechac czy nie. Podobno Lansget placi na czas w Norwegii i problemu nie ma. Jak ktos pracuje prosze o potwierdzenie. Nie piszcie tylko tych bzdetow o Rumunii bo to kompletnie mnie nie obchodzi. Tylko Norwegia. Dzieki.

Norek

Tak firma jest ok.

pytanie
@Norek

Ok. Dzieki za info.

@pytanie

Jeden właściciel A płaci ......

Ela

Mąż jest 5 wyjazd w Norwegii i nie było nawet 1 dnia opóźnieniem z wypłatą

TAK

kontrakt z Langset Yard Services AS i leć pracować

Inz

Panowie wypłaty nie ma i nie bedzie jak narazie. Bylismy w biurze. Jest tam tylko jakis swierzy gosc dzwonil przy nas do Agnieszki no i wyplat nie ma.......

Mój Nick
@Inz

To że nie ma to wiemy ale kiedy będą? Trzeba było się spytać

@Mój Nick

Kolego z kontekstu wypowiedzi mozna sie domyslic ze odpowiedz jest jedna. NIEWIADOMO...... taka byla odp.

Jazda

Ludzie ilu nas nie dostało kasy ilu nas ten langset wydymal tu w polsce gown. Zrobimy trzeba działać powinniśmy się zebrać i bujnac sie do samej Norwegii i tam zrobić dym od razu kasa by była pod sam zarząd langset tam aferę rozkręcić tylko tak odzyskamy pieniądze bo tu nic nie w Polsce nie zrobimy weźmy się w końcu za niego i z tych z biura

I co dalej brak kasy i cisza kiedy będzie!.

Inz78

Przelewu nie bedzie jak nararazie. Bylismy dzosiaj w 4 w biurze w Gdansku.

Franek

Ja jadę do Norwegii mam nadzieję że wtedy mi zapłacą. Zaległe i później nie będzie problemu.

Achtung
@Franek

Wyrzywienie na własny koszt!

Gry ffyff
@Achtung

Nie wszędzie!!!

Miki

P. Ilona dzwoniła potrzebują 20 monterów na Norwegię

He he
@Miki

Zaczyna się szantaż. Kasy nie płacą a do pracy szukają. Szczyt bezczelność. A ty miki trochę powagi. Bo palec w (usunięte przez administratora) im trzymasz, to każdy wie nierobie Znają cię z Francji guwnojadzoe. Siema.

Miki
@He he

Serio ?! Nigdy u żabojadow nie byłem ale fajnie ze mnie tam znają ;)

Monter78

Sciema ze ktos dostal kase.....

Murzyn
@Monter78

Nie

Graźyna

Nie tylko na rachunki są pieniądze Potrzebne a co ze szkołą rok szkolny się zaczął a z kąt rachunki jak wynajmuje się mieszkanie od lipca nie ma wypłat jesteśmy zadłużeni dziwię chodzą na różne zajęcia które trzeba opłacać a codzienne źycie jak macie na rachunki to dlaczego tych pieniędzy nie wpłacać ie na nasze konta

No
@Graźyna

Co ty bredzisz, że od lipca wypłat nie ma? Przecież tam się da zarobić sporo dlaczego nie macie oszczędności? Życie z dnia na dzień tak się kończy. Nieźle musicie balowac że co miesiąc na wypłatę czekajcie jak na zbawienie

Koledzy dostałem wypłatę brakuje 250euro.wazne że jest

Guest star
@Andrzej

Kiedy niby ja dostales.

????
@Andrzej

Chyba zasiłek jakiś dostałeś nie wypłatę

stoczniowiec

Gadanie o niczym, nakrecaja was tutaj ewidentnie niektore osoby i maja z was bbeke. Ogarnijcie sie i zacznijcie robic cos konkretnego a nie caly czas plakac na forum ze ktos was nie wyplacil. Pewnie wam zaplaca wczesniej czy pozniej a jak bedziecie tak smecic to pewnie pozniej niz wczesniej. Tata a Marcin pwoiedziel, Ola ma kota, ku... ile mozna. Robienie sensacji ze ta czy tamta ma mecenasa, inni jak kur...wa do powstania wolaja jak do walki zbrojnej. Wezcie idzicie do roboty , pracy w Poslce nie brakuje i przestancie meczyc. Chyba ze juz was nik nie chce bo tacy slabi jestescie no to wtedy nic wam nie zostaje jak pisac z bykami na tym forum.

brawo
@stoczniowiec

Dokladnie! Dobrze ze ktos ma jaja wam to napisac.

@stoczniowiec

Ty pewnie lubisz za darmo robić w myśl zasady ch.uj z pieniędzmi ważne że robota jest. Co tu za lebiegi się wypowiadają

stoczniowiec
@Ja A kto

Trzeba o swoje dbac , ale nie takimi prymitywnymi metodami jak wypisywanie obelg na forach. Co to da, ze anonimowo wylejecie pomyje. Szybciej ktos ci zaplaci jak to czyta? Raczej sie z was smieja wszyscy co to czytaja. Jak ktos widzi jak tu jest z j. polskim to sie zastanawia o co kur.. a biega. Nakrecacie sie wzajemnie zamiast isc i zarobic kase czekacie na przelwy jak na zbawienie . Wolicie tracic czas pisac brednie wyssane z placa, zastanawiac sie, rozwijac teorie na forum zamiast zabrac sie za zarabianie pieniedzy. Jak maja zaplacic to zaplaca a zanim zaplaca mozna isc i zarobic. Jak bedziecie czekac i czekac to bedziecie w szarej d. a jak wam czego nikomu nie zycze nie zaplaca to jeszcze wiekszej szarej d..

@stoczniowiec

Ja akurat pracuje już w innej firmie i zarabiam pieniądze co nie znaczy że odpuszczę langsetowi wypłaty. Po drugie takie są wpisy żeby inni którzy chcą jechać z tej firmy niech się dowiedzą że nie płacą na czas. Dziś jest 26 września a wypłata miała być 20 sierpnia. Ja chcę odzyskać swoje zarobione pieniądze i jak najdalej od langsetu.

Szlifierz

Dzwoniłem to Krzysztofa i Ilony dosłownie przed chwilą..Powiedziałem o tej sytuacji na gowork..Krzysztof nie zna tej strony i twierdzi że wypłaty powinny być,nie dostali żadnej informacji że nie będzie a Pani Ilona że langset nie piszę wiadomości na tym portalu i co do pieniędzy nie wiem nic..

Szlifierz

Szlifierze góra ????????????????????????????????

Dzieki za info.

brawo
@Szlifierz

Zaje... biscie widziec ze sobie sam ze soba piszesz. Brawo! :)

Twój kolega z pary
@Szlifierz

Dzwoniłeś i Cię olali jeszcze pucujesz się do nich że na gowork źle o nich piszą. Jakaś konfitura jesteś?

Tum
@Twój kolega z pary

Twoja stara

ania

Dla wszystkich którym zachciewa się żartów i bawią się w „podszywanie się” pod inny podmiot gospodarczy , cenna rada może to stanowić czyn nieuczciwej konkurencji za co w Polsce grozi kara i realne konsekwencje. Włącz myślenie ;) Powodzenia.

@ania

Napewno nie ja to pisalam

kasa

Jak wam kasa wchodzi to teraz przepraszaj jeden z drugim Lansget... Jestescie lojalni jak japier..ole. Zadna firma was powinna zatrudnic juz nigdy wiecej. Zenada.

@kasa

Nic nie wchodzi . Bzdura.

MONTER78
@kasa

Żenada. To sa takie komentarze jak twoj..... Przepraszac za to ze kasy nie ma a bedzie MOZE to po miesiecznym opuznieniu. Smiechu warte.....

kapka
@MONTER78

Smiechu warta i zenujaca jest wiekszosc wpisow na tym forum :) Nistety takie czasy. ..

@kasa

Pie.rdol się dzwonie. Jesteś smieciem i nos wkładasz w du.pe firmie bo gdzie indziej taka kaleka życiowa nie poradzi sobie. Siedź w tym langsecie i niech dalej cie (usunięte przez administratora)

czekamy

Jeszcze NIC nie wiadomo kiedy kasa bedzie. Jak bedzie cos wiadomo to dostaniemy informacje. Tez dzwonilem. Wiec czekamy.

Ww

Dzwoniłem teraz do Ilony powiedziała ze nie ma żadnej informacji na temat zaległych wypłat.

@Ww

To bujda .

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset