Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Omijaj firmę, jedyna firma w Norwegii która posiada swoje prawa nie zważa uwagi na prawa pracy ani na prawa pracownika. Jeśli zastanawiasz się nad pracą w tej firmie to polecam Ci omijaj WSZYSTKIE FIRMY LANGSET, jest na rynku pracy mnustwo dobrych firm. Nigdy nie LANGSET. (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) OMIJAJ. Były pracownik.

@Dariusz

Wyliczenia na lonsie nigdy nie pasują, czasem coś odzyskasz ale musisz wydzwaniać przypominać itp. Ogólnie (usunięte przez administratora) na wszystkim ludzie jak już siedzą w tej firmie to pracują bo boją się zmian ale nie polecam. Jeśli chcesz być dymany przez pracodawcę to LANGSET JEST NAJLEPSZY

Alex Nowy wpis

Hej. Widziałem że wygasła oferta na montera, może bym wziął udział w kolejnej rekrutacji tylko nie mam aż 5 lat doświadczenia a 3,5. Mimo to myślicie że wezmą na rozmowe ? Widzę że firma organizuje zakwaterowanie, czyli nie trzeba płacić za nic, to wszystko jest załatwiane przez firmę czy są może jakieś pobierane od wypłaty składki ?

Sebastian

Dlaczego sugerujesz, aby omijać tę firmę? Rozumiem, że jakieś prawa pracownika nie są respektowane z tego, co piszesz ale jakie? Ja szukam pracy i trochę mnie teraz zbiłeś z tropu. Więc fajnie jakbyś wyjaśnił o co chodzi.

Ja Nowy wpis
@Sebastian

Nie zastanawiaj się nad pracą w tej firmie, chyba że chcesz być non stop dymany. Firma (usunięte przez administratora) nie szanuje pracownika nigdy wypłata się nie zgadza na dodatek ma co najmniej 20 pod firm i co jakiś czas ogłasza bankructwo i zostawia pracowników bez wypłat. Potem zatrudnia na nowo w nowej filli i tak cały czas. LANGSET KŁAMCY OMIJAJ OBIECUJĄ DUŻO A NIE DAJĄ NIC.

Dariusz Nowy wpis

To widzę, że naprawdę jest nieciekawie ... Z tego, co piszesz, to wynika, że pracownicy chyba nie wiedzą o tych filiach i zatrudnianiu na nowo, bo chyba by wtedy nie pracowali tutaj? Powiedz jeszcze, o co chodzi z tymi wypłatami, co konkretnie się nie zgadza, nie wliczają premii czy jak - przelewają za mało? Jak to uzasadniają? Jest szansa, żeby potem odzyskać brakującą kwotę z następną wypłatą albo może wcześniej?

Ja Nowy wpis
@Dariusz

UWAGA UWAGA firma krzak ogłasza bankructwo a otwiera nowe filje i zatrudnia tych samych pracowników nie wypłaca ferypengen. (usunięte przez administratora) OMIJAJ Z DALEKA

Sławomir

A co z pracownikami jak ogłoszą bankructwo? Wszyscy do zwolnienia czy przechodzą do nowej filii? Firma ma cały czas tą sama nazwę i zajmuje się ta samą branżą jak zamknie poprzednią?

@Sławomir

Wszyscy do zwolnienia tylko wybrani zostali zatrudnieni w nowej firmie, a reszta bez wypłat i pieniędzy wakacyjnych, syndyk nie wypłaci wszystkich należności. Ja zostałem (usunięte przez administratora) na ponad 30tys nok. WSZYSTKIE FIRMY KTÓRE MAJĄ W NAZWIE LANGSET A JEST ICH CHYBA Z 20 OMIJAJ (usunięte przez administratora)

Cześć, chciałabym się upewnić, jaka sytuacja z tą wypłacalnością. Przeczytałam tutaj w komentarzu, że jest problem, jeśli chodzi o to, czy pieniążki trafiają na konto pracownika. Aktualnie płacą czy nie?

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Jacek

Ostrzegam przed ta firma. W lutym panie z rekrutacji wydzwaniał do ludzi i obiecywały prace na Stord. Jak przyszedl termin wyjazdów owe panie przestały odbierac telefony. Jak sie potem okazalo firma wogole nie dostala sie na stord i zamiast poinformować o tym ludzi, postanowiła nie odbierac telefonow. Jak jestes potrzebny to malo w (usunięte przez administratora)ci nie wejda, a jak nie to olewka na maxa. Ale tak to jest jak w norweskiej firmie siedza polaczki.

Krystyna
@Jacek

I ile osób zostało tak wykiwanych? Strasznie chamsko, bo przecież ludzie alternatywę mogli sobie wcześniej znaleźć. Rozumiem, że też na wyjazd czekałeś?

@Jacek

To jest normalne w tej firmie, (usunięte przez administratora) jak się da to największa zlodziejska firma w Norwegii omijajcie wielkim Łukiem. Przyjmują tylko na kontrakty a jak jesteś nie potrzebny to informują cie ze jutro do domu lecisz i to wszystko. Ale mieć nadzieję że inspekcja pracy zrobi pozadek z tą niby firmą.

Danuta
@Jaa

Czyli jeśli mówisz że przyjmują tylko na kontrakty to nie ma tutaj szans na stabilną pracę na umowie o pracę? :/

@Danuta

Nie ma szans w tej firmie na nic lepiej omijać wielkim Łukiem.

Jaa

Langset jak ktoś napisał jak chce pracownika to milutko i wszystko, jeśli pracownik coś chce to zaczynają się schody NIK w niczym nie pomoże a najlepiej nie kontaktować się z biurem bo panie zawsze zajęte. Ja osobiście dziś poinformowałem Państwowa inspekcję Pracy. (usunięte przez administratora) nawet o terminach Permiteringu data na dokumecie jest 14 a wysłane 21 troszkę nie zgodne z prawem ale tym już zajmie się Inspekcja pracy.

@Jaa

Ale czego można chcieć czego nie dają ci? Nie płaca pieniędzy czy jak? Bo jak tu coś nie gra to pisz od razu a nie podchody jakieś

Jaa

Tak langset wszystko wypłaca jest to widoczne na lonslipie, ale na koncie pracownika już nie. Sprawdzajcie bardzo dokładnie lonsy (usunięte przez administratora) na każdy możliwy sposub.

Czy Langset zapewnia kartę multisportu?

Trec

Co zapewnia?nawet botów nie dają pracownikom.

Informatyk
@Trec

A po co im boty na stoczni? Będą spamować Twittera konkurencji?

Tak zapewnia 200 metrów z przeszkodami po statku

@Trec

Ostanio dawali sandały i kozaki

Sławomir
@Spawacz

Już nie wymyślaj. Dają ubranie robocze i odpowiednie obuwie czy trzeba sobie samemu kupować? Jak jest w ogóle z socjalem? Są jakieś dodatkowe benefity? Np. dali bony albo paczki na święta?

Wqurw

Albo ludzie niedługo podchodzą , albo ten baran , który płacze , że filtry musi dawać . To są niezbędne środki ochrony , , ten parów płacze jakby sam musiał kuoywac i rozdawać ludziom . Elwart to chory człowiek jest , którego nikt prócz (usunięte przez administratora)nie trawi ..

@Wqurw

(usunięte przez administratora)jeszcze pracuje w langset to jest (usunięte przez administratora) on chyba pracował za foremana w rumuni i dużo ludzieci (usunięte przez administratora) za nic

@Wqurw

Znam(usunięte przez administratora) nr 1 w Polsce (usunięte przez administratora) karma wraca ludzie odpłacą pięknym za nadobre poźyjemy zobaczymy

Sam ja
@Spawacz

Aha tylko taki mądry jesteś w gadaniu chłopcze a co do czego chowasz się za strona internetową Nie rób sobie wstydu nara

@Wqurw

Rafał jest spoko byłem w Rumuni

Pracownik wydymany

Potrącenia za wszystko, koledzy z którymi pojedziecie to typowe (usunięte przez administratora)którzy często nie potrafią nic poza trzymaniem palca w (usunięte przez administratora) u tych "kobiet" z biura, najlepiej żeby hyc menelem i nie mieć oczekiwań wtedy można być śmiało usatysfakcjonowany użyć pracy... Ogólnie potrącą Ci za wszystko. Na obecną chwilę ta firma to największy (usunięte przez administratora)pośrednictwa pracy w Norwegii

Ciekawy

Kiedy RUMUNIA rusza

Johny Rambo

Firma porażka!!!.Jak cos chca to kontakt super. Jesli ty cos chcesz to juz problem.I wieczne fochy i humory tych śmiesznych pseudo pracownic z biura.PORAZKA

Darek

@Trec a co to są te boty?

tk

czy tam polacy zatrudniaja do tej stoczni czy mozna bezposrednio?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Langset odbywa się również w języku angielskim?

Foreman

Rozmowa jest po polsku chyba że projekt wymaga ang

Tolek

Kiedy płacą feriepenge?

Olo
@Tolek

Już płacili.

Spawacz

Witam wszystkich ktoś w jakim miesiącu Langset wypłaca feriepenge?

Witam. Na wstępie powiem tak. Panie nie odbierają, nie interesują się tym co tu się na sowiku dzieje, czyli żarcie masakra... byli tacy co się pochorowali od jedzenia. Cele to jakiś szok, mieszkania z rumunami gdzie śmierdzi dzień w dzień dymem z ogniskiem bo nie jedzą tego czegoś co stocznia oferuje, to sami sobie Robia ale w warunkach strasznych... ludzie chca wracac do polski, zostają zmuszani zostawać dłużej, kolega przyjechał na 4tyg został na 12 i na własną rękę wrócił. Powiem tak nie polecam, ja też jestem w tej firmie ostatni kontrakt i nigdy w życiu więcej tu nie przyjdę. Aa i tak krótko, na rękę wychodzi jakieś 40zl na godzinę pracując u nich, jeszcze powracają 160k za jedzenie.

Foreman

Jak już znajdziesz się w Norwegii to już zapomnij o kontakcie z biurem. Jesteś na ich podwórku i masz szczekać jak ci każą .

Rozczarowany

Nie pracujcie dla nich , kase ucinaja na wszystkim jedzenie ochyda !#!

Roman

Jako jedyna firma na stoczni Sovik kasuje swoich pracowników za posiłki i to 160 koron za dzień.W nowym ogłoszeniu to potrącanie to 100 koron za dzień.Mam pytanie do pań M i I czemu ten sam projekt różne koszty. Kontakt z paniami z firmy praktycznie niemożliwy(nieodbierane telefony)Widać firmie nie zależy na opini

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset