Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Vicia

Wejdzcie na strone langsetu. Maja ofertę pracy dla spawacza 141. Na tydzien czasu hahahha. Jedno wielkie dno ta firma.

Vicia

Szkoda ze nikt z biura nie udziela sie tutaj na forum. Maja na pracowników (usunięte przez administratora) bo prawda jest taka ze te rury co siedza w biurze swoją pensje i tak dostają. A wy musicie (usunięte przez administratora)jak woły i prosić sie o własne ciężko zarobione pieniądze.

Fuck off

Dla mnie to jest (usunięte przez administratora) żeby się prosić o swoje ciężko zarobione pieniądze

Vicia

Ta firma to totalna porazka. Baby w biurze wiecznie nic nie wiedza. Nikogo z twj firmy nie interesuje to że ludzie mają kredyty, dzieci i juz nie maja za co zyc..

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Kasa

Panowie jak zaczniecie dostawa. Kasę w tym tyg piszcie na forum

Piekarz

Same kur.. Kolesiostwo tam jedzie i taka jest prawda tak pojedziecie tam wszyscy jeden foreman gadał jeszcze jak bylem w Rumuni jada tam przerobieni kucharze i zostaje od razu monterem i taka pala jeździ bo foremanowi gotuje

@Piekarz

Chyba wiem o kim mówisz. No ale co poradzisz. Jak będą mieli taką polityke to i w Norwegii sie (usunięte przez administratora) Bo nikt nie będzie tego tolerował

Obecnie
@Nick nick

I tak langset tam padnie bo dla langsetu liczy sie sztuka a nie fachowiec ile to razy ktoś bimbal sie na czyjś plecach na robocie nie którzy nigdy w stoczni nie robili ja Pie...le masakra

@Obecnie

Prosty temay. Dlaczego każdy spawacz przed przystapieniem do pracy musiał zdac próbki niewazne jakie ale cos ppkazac trzeba. A monter to co. Przepraszam czy pracowal Pan w stoczni. Czy składał pan bloki i super bloki. Moze ktos mi wytlumaczyc co to k... Są superbloki

olek
@anonymous

przepraszam ale ja musialem zdawac testy jak mnie przyjmowali jako montera

@olek

A to sorry.

Caritas

Dodzwonilem się do Ilony powiedziała że w tym tygodniu kasa będzie.

Załamany
@Caritas

W zeszłym tygodniu też miala być. Już nie liczę nawet. ....

No pojechała gruba ekipa monterów na norki . Masakra. Ludzie ktorzy nie znaja rysunku . Crist panda I reszta bandy . Ale langset takich potrzebuje hahah

@123

Hehe. Nie marudzić chłopaki chcą pracowac. Dlaczego im bronisz. Gdzieś trzeba łapać doświadczenie

nick
@123

W Norwegii nie jest jak w Rumunii. Raz przyjechali tacy z wypizdowa co nic nie potrafili i po tygodniu do domu. Tutaj nie ma aż takiego bydła, nie ma takiego chlania. W rumuniipewnie dlatego tak się wszystko tam skończtyło bo brali byle kogo.

Xx
@nick

Tutaj też tak się skończy. Zaczyna się to same chlanie bo są Ci sami z Rumunii... Do Norwegii też brali byle kogo obiecywali bóg wie co. Wyżywienie umowę o pracę urlopy a potem wychodzi ze to zwyczajny kontrakt. Nie ma urlopu emerytury i innych

@Xx

Nie wiem, jestem w Norwegii drugi raz. Wyżywienia mi nigdy nie obiecywali, odciagają z wypłaty, ale mam normalną umowę o pracę. Chlania nie będzie bo BHP jest na innym poziomie. To inny kraj, nie jak Polska, Rumunia czy jakieś inne kraje, gdzie nikt nie patrzy na przepisy.

Wojtek

CZY JEST TY KTOŚ, KTO MA PEWNE WIADOMOŚCI NA TEMAT WYPŁAT DLA LUDZI, KTÓRZY SĄ W POLSCE I NIE JECHALI DO NORWEGII?

@Wojtek

Ja będę dzwonił jutro z rana do tej całej ilony

@AK44

I co dzwoniłeś? Ktoś coś Wie?

Ak44

Nie odbiera ani ona ani Magda

@Ak44

Co wy macie z tą Norwegią. Pracuje w Norwegii a na wypłatę Rumunska też czekam. To bujda, że nam płacą, ktoś chce wkurzył resztę.

Abc

Miał ktoś przelew?

@Abc

Nie

Munter

Chodziły plotki że w tym tygodniu mieli płacić zaległości. Ale nie nastawiał bym się.

@Munter

Dla czego oni nie odbierają tych (usunięte przez administratora) telefonów

Pan Kutas

Pracuje w Norwegi aktualnie i dostałem pieniądze ..lecz jeżeli chodzi o was chłopaki to nawet tutaj u nas mówią że dostaniecie w następnym tygodniu..

@Pan Kutas

Dzięki za informację ja rozmawiałem z Panią(usunięte przez administratora) i mi potwierdziła że od przyszłego tygodnia też będą wypłacać tym co siedzą w Polsce.

@Pan Kutas

Też pracuje w norwegii a pieniędzy nie dostałem za Rumunię. No ale z tego co wiem oni nigdy nie robili tak żeby wcale nie zapłacić. Nie ma co panikowac.

Pan Kutas

Nie dostałeś wypłaty?,podaj mi swoje imię i nazwisko,albo gdzie mieszkasz...Bo coś nie chce mi się wierzyć

Papa

;) zobaczymy czy tak będzie trolu

Papa

;) zobaczymy czy tak będzie trolu

@Pan Kutas

Może jeszcze nr telefonu mam Ci podać? LOL. Nie dostałem wypłaty i tyle. Ktoś tu niezłe troluje i wymyśla pierdoły.

tak

Ale bzdury...;) Pan (usunięte przez administratora) jak nigdy. Kto cię podstawił ? Akurat w Norwegii kogoś obchodzi czy ktoś z Rumunii dostał kasę. Skończcie to szmaciane się ludzie.

spawacz
@tak

Mnie w Norwegii obchodzi czy dostanę swoją kasę z Rumunii :P

monterro

Lansget teraz rekrutuje na Norwegie szukaja monterow rurociagow caly czas. Ktos jedzie? Dzwonili do mnie i nie wiem co robic.

Spawacz
@monterro

Jaka tam jest umowa? Część chłopaków mówi że umowa o pracę a druga że kontrakt.

Pozamiatał
@monterro

Jesteś (usunięte przez administratora) to jedź.

Loki
@Spawacz

Umowa o pracę, kasa na czas.

Spaw
@Loki

Nie prawda. Kontrakt. Dostałem i nie podpisałem.

Zenek
@Spaw

No ja mam umowę o pracę 200 koron na gidzine, 160 koron wyżywienie dziennie samemu, nocleg oni, za bilet 2tys koron biorą, ale ja kupuje sam bo jest taniej. Pieniądze miałem 20go równo z samego rana. Jestem zadowolony póki co

Robert Wisniewski

Panowie ogarnijcie się... Piszecie głupoty, nie wiedząc co jest grane bo od kilkunastu godzin jesteście pijani.... Dziwi mnie, że żony wasze się udzielają zamiast doprowadzić Was do kultury... Powtarzam, powiedzie wprost o swoich problemach... Czy tylko anonimowo obrażać potraficie Dupki?

Co też się napilas?

Guest star
@Robert Wisniewski

Chyba wszyscy w trasie bo zadnych komentarzy. Chłopaki spokojnej podróży.

Jaaaa
@Robert Wisniewski

Przepraszam kogo Pan ma na myśli? Mój mąż Panu w (usunięte przez administratora) nie wchodził. I kultury nie idzie utrzymać przy takiej sztuce jak Pan. A jak Pan tak wszystko wie to kiedy będzie wypłata ?Proszę o konkrety.

Ulik
@Jaaaa

A ty masz faceta czy ciotez że piszesz takie bzdury... Co za czasy, że facet ciotka a baba babochlop

@Ulik

Z ciebie taka ciota że za nikiem się chowasz!!!!

Ulik

A ty to nie? ????????

szatyn

witam panowie kto nie chce miec na chleb niech jedzie do pracy z langsetu roboty maja duzo jestem zywym przykladem do dzisiaj nie wyplacili za sierpien pozdrawiam

Stefsn

Dzisiaj bylo spotkanie w Norwegii z pracownikami którzy są na miejscu i firma wspanialomyslnie odda pieniądze ludziom którzy tam dla niej pracują a reszta może zapomnieć o kasie. Firma krzak nie polecam i radzę uważać tym co są w Norwegii żeby też nie zostali na lodzie.

@Stefsn

Biuro w Gdańsku poinformowało że pieniądze mają być w przyszłym tyg . Tak dziś p.Ilona powiedziała.

Młody
@Kudlaty

Ale tak naprawdę powiedziała czy to jakas podszywka znowu

Młody
@Stefsn

To po co ploty dalej rozsiewasz...

@Młody

Proszę zadzwonić. Potwierdzić. No to są jaj slowa

@Młody

Do mnie doszlo ze dla tych co sa na kontraktach w Norwegii dostaną a reszta niewiadomo kiedy.

@Nick nick

Sami to potwierdźcie zadzwońcie do niej.

@Stefsn

Jak mozna elegancko w..... ac ludzi. Wezmiemy se paru tym zaplacimy a reszta a cp nas reszta obchodzi

Greg

Potwierdzam rozmawiałem z panią Magdą i mi potwierdziła że od przyszłego tygodnia zaczynają wypłacać wypłaty.

@Greg

Spoko ja tez rozmawialem. Tylko ze z Panią(usunięte przez administratora) i powiedziala ze oczywiscie placa, ale..... W pierwszej kolejnosci dostają osoby będące aktualnie w Norwegii jeżeli chodzi o osoby w Polsce to nie byla w stanie odpowiedziec na pytanie kiedy. Powiedziała tylko ze jak LANGSET dogada sie w Vardem to dopiero reszcie wypłacą

Greg

One są aktualnie w Norwegii.

Czysta Rasa

Haha,dymać was wszystkich w dupeczki..Nikt z was nie dostanie pieniędzy...Niech wasze rodziny zdychają,i wy tak samo : ))..W końcu wyższa liga musi żyć godnie,Mojej kobiecie trzeba zrobić paznokcie za jednego z wypłaty...za kolejnego wezmę sobie na diesla do Mojej x6 a reszte na co będe miał ochote...Nigdy nie przeszkadzało wam jak mieliście coś ujebane..Przyzwyczailiście się do tego ..byle pieniądz był...No to teraz przyzwyczajcie się żę raz na jakiś czas,musicie być wystrzeleni w kosmos bez mydła : ))..Zdychajcie parówy : ),zapal sobie śmierdziela i (usunięte przez administratora) z litra na rozróznienie..A gdy będziesz już pił wyobraz sobie że jakbym chciał to bym mógł za pieniądze (usunięte przez administratora) twoją dzifke : ),Twoja nie jest wyjątkiem i też za zarobiony Twój szmal chętnie by mi obciągneła..

T
@Czysta Rasa

Zajrzyj w słownik ortograficzny i popraw błędy padalcu żebyśmy ciebie nie wydymali bo ci (usunięte przez administratora) pęknie nie życz komuś takich rzeczy typu żeby Ci rodzina zdechła bo piętaj kij ma dwa końce

Ja A kto

To jakaś zwykła k.urwina

Miko
@Czysta Rasa

Nie jesteś anonimowy w internecie i bardzo szybko można sprawdzić kim jesteś . Wiec zastanów się dwa razy zanim coś takiego napiszesz bo się zdziwisz ..

Daria
@Czysta Rasa

Hahaha nie wiem czy smiac sie czy plakac :) rozbawila mnie twoja wypowiedz. Dzieci w gimnazjum mają lepszy poziom niz Ty. Gratuluje inteligencji. Podziwiam twoją kobiete ze ma tak "cudownego" faceta jak Ty :) w slownik ortograficzny też mógł bys zajrzeć. Teksty typu "twoja stary".... brak slow. Takiego jak Ty tp kijem bym dotknac nie chciala. Madry w gebie a chowa sie za pseudonimem. Kozak z Ciebie :*

Norris
@Czysta Rasa

Piszesz na podstawie swoich doświadczeń i teraz Masz uraz (usunięte przez administratora)

Ja A kto
@Czysta Rasa

Jedyne X6 to widziałaś daunie na allegro!!! I ciągnij pałę (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset