b.m.andre

Molde

Opinie o b.m.andre

lolek 2009-07-11 15:44:56
firma b.m.andre działająca w Norwegii to wielcy partacze i nieudacznicy.Szef to skończony idiota .Nie wyplaca kasy ludziom i obiecuje gruszki na wierzbie.Działają głównie w mieście Molde i
Vestnes.Zatrudnia wiele osób na czarno.Strzerzcie się
lolek 2010-04-25 08:28:19
4,5 gwiazdki w opiniach dla BM andre to kpina .Sam [usunięte przez administratora] chyba sobie podniósł średnią .Mam nadzieje że w niedługim czasie narobi takiego dziadostwa że bedzie musiał zwiewać z Norwegii bo mu
''główke ukręcą''(tak jak przed wielu laty musiał spadać z Polski bo naciągnął tu ludzi i musial pryskać)
ps.w Polsce też na niego czekamy (oczywiście chodzi o kaske)
nowy 2010-04-25 08:46:14
witam.popieram lolka
dzieki tej stronie mogę potwierdzic że [usunięte przez administratora] to kombinator i gość który nie dotrzymuje słowa głównie chodzi o pieniądze, a i sposób wynagradzania za pracę budzi dużo wątpliwości
Zauważyłem że w ogłoszeniu pisze że rekrutuje do pracy
spoko możecie spróbować,ale uważajcie na pieniądze nie pozwólcie sobie na przeciąganie dnia wypłaty bo później tak się nazbiera że niebędzie miał z czego wam wypłacić zwłaszcza jak zainwestuje w swoje chore pomysly.tak czy inaczej możecie spróbować bo warto zobaczyć ten kraj,lepiej jednak u innego pracodawcy.Pozdrawiam
andrzej 2010-12-04 22:17:16
A ja kompletnie sie nie zgadzam z tym co tu napisaliscie , fakt ze ma swoje wady i zalety jak kazdy ale pracuje u niego od miesiaca i nie mam zadnych zastrzezen pozatym ze za duzo godzin sie pracuje pieniadze wyplaca jak ustala nie ma powodow do narzekan jestem w norwegii na stale od prawie 7 lat i pracowalem u wielu ;;szefow;; i stwierdzam ze ten jest najlepszy a ze wymagajacy nie ma sie co dziwic jak przyjezdza do norwegii piekarz i staje sie budowlancem z dnia na dzien wiec ,nie przeginajcie i zastanowcie sie co wy zescie zrobili nie tak ;) a dopiero pretensje do szefa ;) pozdrawiam
oh 2016-04-22 22:04:00
jeśli angielski jest jedynie komunikatywny, to podejrzewam, że może być problem. Nie chcę nikogo zniechęcać, ale w Norwegii raczej angielski nie jest głównym językiem komunikacji i Norwegowie mogą się denerwować.
Zostaw swoją opinię o b.m.andre - Molde
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie b.m.andre