Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Kasa

Ludzie dzwonią do biura każdemu pier...A co innego pieniądze do końca października do końca tygodnia do wtorku masakra ludzie jedzmy tam do tej Norwegii i tam zrobic pozadek

@Kasa

Jal postawisz mi bilet, hotel i powrót to moge jechac z toba. Ludzie nie maja za co zyc a co dopiero jechac tam!!!

Ola
@Vicia

Co wy robicie z tymi pieniedzmy, ze nie macie za co zyc? moj maz byl tam pol roku i odlozylismy 20 tys zyjac na srednim poziomie. Te wasze chlanie i dziwki bokiem wychodza nie?

@Ola

Masz swoje doswiadczenia ze maz na dziwkach byl? Nie każdy w zyciu ma tak kolorowo jak by sie wydawalo. Kazdy jest cwaniak anionimowo.

@Ola

To nie chodzi nawet czy za co zyc mamy czy nie. Nie twoj interes. Tu chodzi o pieniadze ktore sa ciężko zarobione.

Ola
@Vicia

Nie, po prostu rozmawiam raz z mezem i slysze jakies darcie mordy a maz "a debile sobie dziwki sprowadzili i jest afera", niektorzy sa tam jak psy spuszczone z łańcucha tylko glupoty i chlanie do nieprzytomności.

@Ola

Słuchaj mój sobie nie sprowadził dz.... Jak masz to pożycz A nie chwalisz się. Ja już na chleb i do chleba nie mam.

@Ola

A nie przyszło ci do głowy, że ktoś jechał tam pierwszy raz i jeszcze nie zdążył odłożyć, bo po prostu nie miał z czego?!

Maciej
@Ola

Nieważne co robi się z tymi pieniędzmi. Ważne, że nie wypłacili za pracę! Gdybym wiedział to wolałbym przez ten miesiąc posiedzieć w domu z żoną i dziećmi dla których wyjechałem o lepsze życie! Bez przesady, te zarobki też nie były nie wiadomo jakie ostatnimi miesiącami....

Pozamiatał
@Ola

Ale średnim to znaczy że jedliście kanapki z pasztetem? A o (usunięte przez administratora) męża zapytaj wie coś na ten temat hehe.

@Pozamiatał

Kobieta chyba nosi różowe okulary dlatego nie wie co pisze.

Grażyna
@Ola

Każdy ocenia drugiego według samego siebie a to co robimy ze swoimi pieniędzmi to nasz problem a walczymy o pieniądze naszych mężów ciężką pracą zarobione

Musolini
@Grażyna

Nie (usunięte przez administratora) wy tylko potraficie oceniac i (usunięte przez administratora) na foremanow i supervizorow jacy to (usunięte przez administratora) fachowcy teraz juz (usunięte przez administratora) na siebie kto ma na chleb kto niema prawda jest taka sa ludzie co jechali zarobic na rodzine i tacy co jechali sie bawic chlac a teraz winnyh szukacie bo jeden z drogim (usunięte przez administratora) robote teraz wasze zony tu pisze prawda jest jedna niech kazdy patrzy na siebie jaki byl w rumuni i jak robil a potem pajace ocenice siebie langset na obowiazek wam wyplacic czy dobrze robiliscie czy zle bo tam byliscie i macie godziny i skonczcie (usunięte przez administratora) na foremanow i supervizorow

Wojtek

Jesteście gorsi niż baby... W kółko plotki. Pieniądze do końca zeszlego tygodnia, do poniedziałku, do końca przyszłego tygodnia, do końca października. A teraz niektórzy piszą że już mają. To jak to wtedy jest? Macie te pieniądze czy nie? Na Facebooku napisali ze wypłacą do końca października wszystkim którym NALEŻY się wypłata. Ciekawe czy będzie należała się wypłata nam- tym którzy nie pojechali do Norwegii.... Zastanawiam się jak to rozegrają. Pytał się ktoś tych z biura? Czy wypłacą ludziom którzy nie pojechali do Norwegii? Pozdro chłopaki.

Sreajktek

Pieniądze się nie zgadzają. Dla tych co są w Norwegii. Trzeba zaprzestać pracować. Niech norwedzy się dowiedzą co jest. Niech każdy odzyska czy w Polsce czy gdziekolwiek.

@Sreajktek

Ddokładnie stancie wszyscy na robocie

@Sreajktek

Ja jestem w norwegi i kasa sie zgadza co to centa tak firma wyplaca w pierwszej kolejnoci ludzia co pracuja w norwegi niby maja placic reszte do konca pazdziernika niestety tego nie potwierdze bo firma klamie na kazdym kroku z mojej strony przyjechalem odzyskac kase i ja odzyskalem teraz koncze wspolprace z ta firma i radze to samo reszcie langset bedzie placil tym co maja norwekie kontrakty ale lpiej dac sobie spokoj a wy co ciagle tylko jada na foremanow i supervizorow co ono wam nie wyplacicli czy langset wszyscy sie uwarzaja za fachowcoc rumunia sie skonczyla nie z powodu jakosci prac tylko z tego powodu ze stocznia zaczela walic z platnosciami i langset zrezygowal sam a nie banda pijakow potrafi tylko wyzywac ze klama hujowy ze lambada hujowy ze maliniak hujowy ze rafal hujowy kazdy z was hujowy bylo isc do biura i podjac sie tego obowiasku i byc foremanem sprobowac tego chleba nie slyszalem zeby klama cwaniakowal albo rafal zwalniali ludzi tych co walili w (usunięte przez administratora) to raz a dwa co chlali caly czas (usunięte przez administratora) na maliniaka ze hujowy ze radzio hujowy bylo sie zamienic z nimi teraz jakis pajac gada ze foremani sie na sprzecie nie znaja a jaki to (usunięte przez administratora) sprzet ze sie ktos nie zna pajace to firma wam nie wyplacila a nie foremani i supervisiory oni przekazywali wam informacje co tej (usunięte przez administratora) norki mowily im teraz polowa was co po nich jezdzila wypisuje do nich zeby wam ogarneli robote to zrozumiale kazdy chce odzyskac swoje pieniadze

Ferby
@Andrzej

Rowniez uważam że foremani niczemu nie winni. Tylko stanąć na robocie. Pomoc tym którzy nie mają i tym którzy przyjechali odzyskać a się nie udało

@Ferby

Jestem za tylko wiecie jak to jest kazdy martwi sie o swoja (usunięte przez administratora) firma powinna dostac po (usunięte przez administratora) za to jak traktuja ludzi

@Ferby

Dokładnie stanąć i (usunięte przez administratora) ta robotę

Sebix
@69

Z tego co się orientuję prawo norweskie by wijelo konsekwencje a oni się tego boją. Chyba że ktoś ma inne doświadczenia. Myślę że by to coś dało jeśli się nie mylę. Cyrk się robi większość pojechała tylko odzyskać pieniądze i ucieknie więcej nie jadac

Jebac

(usunięte przez administratora) odawac pieniądze!!!!! Langset ty złodziejska firmo (usunięte przez administratora)

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

(usunięte przez administratora) szmaty dziwki (usunięte przez administratora)

Ktoś dostał Kasę?

Wiedźmin
@69

Tak, ja i mi się wszystko zgadza...

Spawacz
@Wiedźmin

W Polsce czy w norkach jesteś?

@Wiedźmin

Jestes w Norwegii?

Panowie jak to jest kasa będzie do końca tygodnia bo każdy mówi coś innego

@69

Nie do końca października . Ale ci co są w Norwegii to już im wchodzi kasa. My musimy czekać bo my Ci gorsi.

Caritas

Dzwonili z biura kasa do końca października bedzie ale którego dokładnie to nie wiadomo.

Fgy

Siemano znalazlem trzeba wystosować pismo do NAV-U dzisiaj wieczorkiem napisze meila do tej instytucji i napisze im w jakiej jestesmy sytuacji żona ze co odpisza ale mówię wam trzeba tam jechać na miejsce kasa bandzie od razu

@Fgy

Nie wierz w bajki ze kasa bedzie od razu. Za chwile policzą wszystkich za rzekome zerwanie "kontraktu" jal dostaniemy chociaz 100 euro to bedzie dobrze. Taka firma cos wymyśli by wypłacić jak naj mniej

Wujek
@Fgy

NAV Nic ci nie da nawet jak byś poszedł do inspekcji pracy w norwegi bo to ona wypłaca pieniędzy jak pracodawca zawali I przypominam Langset International to firma Cypru A nie z Norwegi

Monter

Tyle dobrze ze w ogóle zapłacą.

@Monter

To sie jeszcze okaze. Na koniec października, bedzie ze do polowy listopada itd. A ludzie beda siedzieć

Bez nicku
@Monter

Boja się strajku na terenie Norwegii ,dawno ktoś powinien pokazać temu ćp......owi że jest (usunięte przez administratora) .!Pisemnej odpowiedzi trzeba się domagać A nie oświadczeń na jakimś śmiesznym portalu !!Ludzie gdzie wasze rozumy, myślę że są normalni ludzie którzy tam pracowali i zawalczą o swoje.Macie rodziny ,dzieci czy chcecie sponsorować balety Tym złodziejom?Wysyłają jakąś Ci.. ..ę by Was tylko uspokoić,nie robić strajku.Może "pani"Agnieszka która jeździła po stoczniach zrezygnuje z pensji i nie da jeść dzieciom ,nie zapłaci rachunku ??Ponad 100 osób, a nic nie robicie !obrażanie się nawzajem ,wyzywacie od pijakow i pseudo fachowcow. WSTYD!!!

nick
@Bez nicku

co ma do tego wszystkiego norwegia? dlaczego ludzie sie z tamtad nie zwijaja? sami sobie pozwalacie.

(usunięte przez administratora) na każdej stronie grupie na fb wszędzie będę ich (usunięte przez administratora) żeby ludzie wiedzieli że w (usunięte przez administratora) lecą o będą mieli Januszy A nie fachowców do pracy

Inz

Zlodzieje. Oni jakies oswiadczenia na fb daja.... Zlodzieje i tyle

@Inz

A nie potrafią (usunięte przez administratora) ludziom powiedz wprost to są (usunięte przez administratora) kłamstwa nie ma na co liczyć trzeba się wzasc za ta sprawę.

(usunięte przez administratora) kasa miała być do końca tego tygodnia A teraz nagle że do końca października (usunięte przez administratora)

Caritas

Na Facebooku Langset As jest oświadczenie. Piszą że do końca października wyplaca...

Zawiedziony

Nie ma kasy i może będzie do końca października, co za (usunięte przez administratora)

Fuck off
@Zawiedziony

Skąd masz takie informacje?

Zawiedziony
@Fuck off

Info od Ilony, niby takiego emaila dostała

@Zawiedziony

przecież gadała wcześniej że w poniedziałek będą przelewy

To prawda!!!!!!!!!!!!!

Obcy

(usunięte przez administratora) ZŁODZIEJE..BANDA OSZUSTÓW

Oszuści z langsetu

Leif Magne oddaj pieniądze za lipiec!!!!

Fuck off
@Oszuści z langsetu

Za sierpień również :/

@Fuck off

Jeszcze trochę i za wrzesień

Oddawać pieniądze (usunięte przez administratora)

TWój start Cwel :D

Hahaha,Kocham te forum o Langsecie,po prostu uwielbiam nieraz poczytać i się pośmiać..Teraz chciałbym przekreślić wasze spekulacje : )..Większość z was ma w znajomych na facebooku Klame w znajomych,czemu nikt do niego nie napiszę po informacje? :))...Klama każdemu chętnie odpisze że sprawa wygląda następująco: Że w tym tygodniu będzie połowa pieniędzy dla każdej osoby..a reszty nie będzie :) i wcale się z tym nie kryje bo sam ich nie dostanie,bo dowiedział się od swojego Cwelina Radka z Norwegii : )

Xx
@TWój start Cwel :D

Być może. Również dostałem info ze jak nie jadę do dostanę karę za samolot za zerwanie kontraktu itd. Więc połowa wypłaty się uzbiera.

Ja A kto
@Xx

Ciekawe jak ja bo w sumie jak pracowałem to jeden kontekst mi się skończył i w lipcu nie podpisałem nowego. Ale pewnie coś wymyślą.

@TWój start Cwel :D

A kto to k... wa jest klama kolejny nie bede mowił kto cierpiący na nie..... banie mózgowe. Bylen tam na paru kontraktach i tyle moge o nim powiedziec. Wiekli PAN SUPERFISIOR bo inaczej tego nie powie. Młody szczeniak troche sie angielskiego nauczyl a jak starsi probowali wytłumaczyc cos o robocie to ich zwiózł do domu.

Znajomy z twarzy
@Nick nick

Klama jest spoko gość. Normalny chłopak. Pozdro.

@Znajomy z twarzy

Ha ha spoko gość , proszę Cie.Nazwisko jak ten pedzio ze Słupska.Klama Knaga ,Baltona , ten chłop to jest masakra .pamietam.jak.go zdjeli z foremanki na robotnika i sam siedział.na przerwach i na stołówce włazirów Radeczka , wielki pan a cisneli.mu wszyscy najlepiej jak sie doczepił do córki właściela firmy w której pracował ha ha ha jak jej potem w tył właził .Potem spotkałem go w Molde i dalej taki głupi jak był na Westconie był pośmiewiskiem na Molde również .Cała prawda o nim .Bajkopisarz

@MIDAS

Wiesz ja tam go nie oceniam opowiadam tylko to co widzialem. Najlepsze jest to ze zawsze jak jade gdzieś do pracy to nigdy sie nje pucuje jako to zemnie fachowiec i tak samo jest z angielskim bo nie oszukujmy się kazdy szanujacy sie człowiek ktory jezdzi na kontrakty i ma troche oleju w glowie. (Oczywoscie rozumie starszych bo u nich to troche inaczej) Angielski znam bardzo dobrze ale nieraz z chęcią kozystam z pomocy tych jak to sie mówiąc foremanow lub s.... zerow. No bo skoro ktos sie reklamuje ze jest uuuu no wiecie no to co bede mu bronił I mam taką beke ze małą ja niewiem jakis oni angielski znaja ale szacun bo co niektórzy to nawet migowego sie nauczyli, kurde ja wszkole tego nie mialem.

sam ja
@MIDAS

widać ze cos nie tak masz z głową...jesteś taki cwany a ukrywasz się na jakimś forum....

@Xx

Jeżeli firma nie wyplacila wynagrodzenia za wykonaną pracę to kontrakt jest zerwana przez firmę A nie przez nas i nic nie mogą odliczać. Tak powiedzieli nam w biurze jak bylismy

@sam ja

Ukrywam ? Cwany ? Pisze jak jest i jak było poczytaj o nim (może o sobie) i sie nie denerwuj prawdy nie zmienisz histori nie wymażesz .

@MIDAS

Poczytać o kim czy ty jesteś jakiś nie z tej ziemi znasz człowieka czy tylko (usunięte przez administratora) że rozmawiałeś i wiesz kim jest Sam nie wiesz kim jesteś

@Są ja

Chłopie nie kompromituj się .Znam pracowałem tam gdzie on był w dwóch miejscach .Poczytaj komentarze pogadaj z ludzmi o nim .Ten nos krzywy to chyba nie przypadek , ktoś nie wytrzymał i wytłumaczył mu co jest grane.Słuchaj broń go ( siebie) ale kilkadziesiąt osób raczej się nie myli.Nikt nie mówi i nie piszę o kimś kto jest wporzadku złych opini.Proste.Nie odpisuj już nie mam czasu na pisanie .

@MIDAS

Znasz napewno ale chyba nie jego. Bo piszesz jak byś miał 14 lat .dorośnij .zajmij się swoim życiem A nie cudzym

Marianek
@MIDAS

midas ty to taboret jesteś straszny Hahaha jak się nudzisz to jedz do ikea kurze powycierać a nie rozwijasz się ch..j wie po co o wporzo ziomku. LMD

MAŁY...
@Marianek

No faktycznie midas hahah.. taki super fachowiec i hehe kozak z górnej półki w obówniczym.. mordę sobie klamą wycierasz a chlop jest spoko.. jeździłem tam od grudnia razem zaczęliśmy jeździć do rumunii mimo że się nie znaliśmy wcześniej i nie moge złego słowa powiedziec bo zawsze starał się pomóc jak tylko mógł.. A ty taki widze super jesteś bo anonimowy..

@Są ja

Zajmuje się swoim życiem.Pisze o nim.bo znam.Wydaje mi się że chyba on Ci robote ogarnął , tak bronisz albo jesteście parą :).Skoro uważasz że jest ok to.spoko pewnie.jesteś na jego poziomie.3 maj się .14 latkowie nie pracują na stoczniach .

@Marianek

Ty nawet do ikei się nie nadajesz .pracuj se ze Sławeczkiem lansuj siebie jego i nie wypłacalną firmę.Wporzo ziomek hehe .A kurz to se z kasku powycieraj , albo usta od ..... dokończ se sam.Marianku.

@MAŁY...

Midas to moja ksywa , więc jaki anonimowy.Skoro.robisz w Langsecie to.musisz być super fachura .Tylko tam Cię chcieli ??

@MIDAS

Kogo ty znasz.wes się facet ogarnij i nie pie...ol głupot bo jak czytam te brednie to faktycznie sobie myślę czy ludzie mogą być tak głupi jak ty jesteś.pozdrawiam

@Są ja

Kogo znam ? A o.kim piszę nie umiesz czytać ze zrozumieniem ?Piszę (usunięte przez administratora) i piszę jak było , jak Ci pomógł i ogarnął.chwała za to ale ja pisze o tym co widziałem na własne oczy i słyszałem na własne uszy.Nic nie wymyślam i nie dodaje. Popytaj ludków z Shipk..... to uwierzysz .Napisz gdzie napisałem brednie , głupoty .Cała prawda .

@TWój start Cwel :D

No i gdzie sa te obiecane przelewy co pani(usunięte przez administratora) jezdzila i obiecala (usunięte przez administratora) nam zaplaca wyslali kobiete zeby jej nie obrarzac niby wyslane w piatek przelewy dla tych co pracuja stanac im na robocie zobaczymy czy znajda kase dla nas ciekawe co na to Vard powie jak sie dowie

@MIDAS

Jak już napisałem że (usunięte przez administratora) bzdury to tak jest i to że jesteś głupi to też prawda bo ja widziałem bo ja słyszałem.Klama nie pracował na Weston i nic nie miał wspólnego z Córką właściciela.

@Są ja

Słuchaj jak nie wiesz to nie pisz.Pracował na Westconie dla.Shipk.... ze Szczecina.I pisze jak było ,nie podoba się to nie czytaj rozumiem to twój ziomek chyba z pod celi na haremie.Głupi jestem spoko ,ale od Ciebie i tak milon razy mądrzeszy.Dymaj dalej dla Langsteu za friko.Żal mi fachowców ale tych prawdziwych że w tym (usunięte przez administratora) muszą tyrać.Pozdro dla.normalnych i powodzenia z wywalczeniem kasy .

Spawacz

Jestem tego samego zdania trzeba narobić mu gnoju tam na miejscu kasę odzyskamy lub nie ale jego rodacy i kontrahenci dowiedzą si jaki to (usunięte przez administratora) i jeszcze jedno morze spotkał by ikonkę i powiedział jej w oczy jaką z niej s...a

Guest star
@Spawacz

Jestem za

@Spawacz

Jestem za

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset