Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Inz78

Panowie też otrzymałem maila ze jutro będę wychodzić przelewy.

@Inz78

Tylko nie wiadomo czy wyjdą.

@Ja A kto

Ja nic nie dostałem

koles

tez nic nie dostalem

szatyn

jedziemy do molde w trzy samochody i tam sie bedzie dzialo zobaczycie

Info

Panowie jest dobrze, jest mail wyslali wlasnie dostalem ze wszystkie wygrodzenia wypłacą jutro 31.10.2018.

!!!!
@Info

Chyba tylko ty dostałeś takiego maila

@!!!!

Ja też dostałem Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż wypłaty wynagrodzeń z tytułu kontraktu w Rumunii zostaną zrealizowane w dniu 31.10.2018r. Osoby, które nie otrzymały wcześniej przelewów mogą spodziewać się wpływu środków a wskazany rachunek w najbliższych dniach. Przypominamy, iż 01.11.2018 w Polsce jest dniem wolnym od pracy , dlatego może to mieć to wpływ na to kiedy finalnie środki trafią na Państwa konta. Chcemy Państwa zapewnić , rozwiać wszelkie wątpliwości, iż wyplata wynagrodzeń nastąpi zgodnie z przedstawionym przez Grupę Langset oświadczeniem, tj. dnia 31.10.2018r. Z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam

Cześć chłopaki, byłem dosłownie godzinę temu w Langsecie, jechałem akurat z rodziną i po drodze ich zahaczyliśmy i nic sie nie nie zmieniło, to znaczy tak jak mówili że do 31 będą wysłana to nadal to podtrzymują : ).. Więc osobiście podejrzewam że zostanie wysłany hajs 31 października, 1 jest święto,więc będzie 6/7 hajs na koncie : )

Oddać pieniądze złodzieje
@Pozdrawiam

Jakoś Ci nie wierzę po za tym pieniądze miały być do końca października A nie 7 listopada. Po prostu byłeś zbyli Cię jak młodego i koniec

@Oddać pieniądze złodzieje

Nie znasz langsetu? Jak mowia ze bedziesz mial kase 31 a 1 to swieto potem piatek nie oplaca sie wysylac wiec wysla w poniedzialek. Kasa na koncie 6 albo 7 listopada. Tak robili przy kazdej wypalcie. Nie pamietasz? W umowie bylo ze do 20 a bylo do 26. Nigdy nie robili inaczej wiec dlaczego tym razem mieliby sie wylamac. Najwazniejsze ze nie wypieraja sie tego ze wysla. Jest jakas szansa odzyskania kasy bez sadow itp

@Monter

Obyś miał rację pozdrawiam

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

J.... Langset

Ja w poniedziałek idę do biura i nie wyjdę dopóki te (usunięte przez administratora) nie zadzwonia do księgowej w norkach i dokładnie nie powiedzą co z pieniędzmi. W przyszłym tygodniu lece do Norwegii i czas będzie zgłosić to skatowi. Dla jednych mają hajc dla drugich nie.

@J.... Langset

Ja też lecę 4 listopada możemy się zgadać i razem pojechać do tej (usunięte przez administratora). Ja nie odpuszczę

xxx
@Magne znajdę Cię kurwo

Lecicie bez kasy?? Co za (usunięte przez administratora) hahaha

@xxx

Do roboty pajacu ale nie od nich

@xxx

To że ty się tam skurwiles w tym langsexie robisz pałę wszystkim do tego jesteś pusty w ryj,nie znaczy że wszyscy tacy są.

Jacek klawisz pamietasz
@Magne znajdę Cię kurwo

Najpierw będziesz musiał spotkać mnie...a to mówi że to Ty jesteś palą!!! Dam Ci possać kutasa,...chcesz imbecylu? Czekaj na przelew a nie plujesz krwią s. z. m.a. t . o!!!

Langsex
@J.... Langset

I co byłeś? Coś się dowiedziałeś?

Langsex

Nie cwaniakuj bo do kleven niedaleko.

@Langsex

Byłem zarzekaja sie ze wszystkie przelewy do 31 będą zrealizowane gadanie że zarząd langsetu ma tez już dość tej sytuacji bo wiadomo jaka jest obecnie opinia .

Oddać pieniądze złodzieje
@J.... Langset

No to czekamy do jutra,ale nie sądzę że wypłacą

Nie odpuszczę

Siemanko chłopaki ,dodaje już 3 raz tą opinię bo coś mam z netem,z mojej strony dla was jest taki pomysł ,zgłoszone jest to do programu tv który się tym zajmuję ,padło od nich zapytanie :ilu jest poszkodowanych ,na jakie sumy i czy wystąpią w programie .Tak że od was zależy czy chcecie dalej walczyć o swoje pieniądze a nie tylko wylewać nerwy i się spinać między sobą na go worku ,do 31 nie będzie siana to taki jest pomysł .

kkkkk
@Nie odpuszczę

no pewnie ja mogę do kamery nawijać

@kkkkk

Spoko też coś dorzucę

@Nie odpuszczę

Ja czekam do 2/3 listopada. Jeżeli 31 puszczą przelew to do w/w daty powinny być pieniądze. W razie czego też mogę wystąpić. Pozdro

kkkkk
@Oddać pieniądze!!!!!

proponuje założyć grupe na fb bo pewnie każdy ma, a te przygłupy co tylko wyzywają z IQ kury co tylko jedzą i srają nie będą już takie wygadane, i razem nam sie uda sianko odzyskać pzdr

31 to miały pieniądze być na koncie więc przelewy musieliby dziś puścić

@Spawacz

Nie wierzę w ich terminowość, więc poczekam do 2/3 listopada i będę działać.

@Wojtek

Nie chce nikogo martwić ale siana nie zapłacą a już na pewno do końca października.

Munter
@Nie odpuszczę

A jaki to program i kiedy ma się to odbyć i gdzie?

Magne znajdę Cię kurwo

Na 4 listopada mam bilet do Norwegii zabukowany ktoś potwierdzi czy to tej (usunięte przez administratora) adres czy tej ilonki? Leif Magne Olsen Langset Ranesvegen 42, 6456 Skåla

!

nie znasz jacka klawisza?

@!

Widocznie żadna z niego figura

?

?

Pozamiatał

Jedyne co możesz zrobić klawiszku to pałę hehe

Zastawa

Koledzy jak zjezdzacie z Norwegii to kiedy latacie w sobotę po pracy czy później ?? Jak teraz loty

Zetor
@Zastawa

Niedziela albo sobota jak teraz zjeżdżają nie wiem

Nick nick

BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO A I JESZCZE RAZ BRAWO podziwiam was nie dostaliscie kasy a jeszcze bedziecie dla nich pracowac. Niema co bardzo fachowe podejscie h..... Z kasa grunt by robota byla. A potem sie dziwicie ze nie chca wyplacic kasy. Podziekujcie kolegom co w pierwszej turze czyli we wrzesniu pojechali do Norwegii i Langset zobaczyl ze mozna nas dy.... jak to sie mowi jak nie prosba to groźbą

@Nick nick

Tu Ci przyznam rację (usunięte przez administratora) pojechało bo się bali że nigdzie roboty nie znajdą tacy fachowcy jaka firma.

Magne znajdę Cię kurwo

Ja też dziś dzwoniłem i nie wiedzą kiedy będą przelewy więc sciema z tym pazdziernikiem. Grali na zwłokę (usunięte przez administratora)

Inz78

Wydaje mi się że mail z info o końcu pazdziernika to wielka ściema. Dzisiaj informacja po wykonaniu tel do Ilony jaka usłyszałem po pytaniu co z przelewami to oczywiście nic nie wiadomo a mamy 26. Chłopy zastanówcie się dobrze..... I dajcie So ie spokój z Langsetem.

Monterr

Słuchajcie i co jeśli nie wypłacą tych pieniędzy? Czyżby wysyłali te payslip tylko dla podpuchy? O co chodzi? Dzisiaj minął też termin wypłat za wrzesień. Liczyłem na to, że może wypłacą pieniądze razem. Co sądzicie o tym wszystkim? Proszę o kulturke panowie.

@Monterr

Ja czekam jeszcze do końca października te parę dni tyle czekałem to jeszcze zaczekam ale potem to zgłaszam sprawę do firmy windykacyjnej A jak nic nie da to będę kombinował jak odzyskać swoje pieniądze.

Monterr
@Spawacz

No ja też poczekam do końca miesiąca. Może się wywiążą. Dostałem jeszcze wcześniej maila od nich z info ze wypłacają do końca października także podkładkę pod to mam. Pozdro

doinformowany

Trzeba zadzwonic do końca miesiąca i się upomnieć. Inaczej nie wypłacają.

kkkk
@doinformowany

oni nawet ten post usuneli z fb ze wypłacą do końca miesiąca

@kkkk

Ja mam go zapisane na telefonie

Monter

Ma ktoś kasę za wrzesień?

@Monter

A za lipiec ?

Oddać wypłaty złodziejka firem

Gdzie pieniądze??

@Oddać wypłaty złodziejka firem

Ci co sie zgodzą jechać do Norwegii mają odrazu przelew a reszta ma czekać ...

@Spawacz

A ja mam (usunięte przez administratora)na ich szantarze. Chcę tylko swoje pieniądze za wykonaną pracę. Nigdzie od nich więcej nie jadę zresztą mam nową robotę. Niech sobie jeżdżą lamusy co lubią robić za darmo.

Brawo ja Brawo wy

Kasy nie będzie, nie łudźcie się Panowie :D.. Jeszcze się z tym nie pogodziliście? : D

@Brawo ja Brawo wy

Wysłali maila z info ze będzie kasa do końca miesiąca. Poza tym wysłali payslipy.

szlifierz

Czas mija, a kasy dalej nie ma.

Weteran
@szlifierz

Nie zapłacą

Heweliusz

Jak dostaniecie pieniądze,to mnie na tym forum przeproscie!!! I nie siedzę za żadnym biurkiem ani nie jestem żadną z kobiet pracujących w biurze. Jestem człowiekiem sukcesu i nazywam się Heweliusz!!! I słabe jest wyzywanie pani Ilony,zero dżentelmena w Panu! Prujcie się tu dalej,a ja spokojnie idę zakupić szampana by wypić Wasze zdrowie!

Olo

Nie powiem złego słowa na P. Ilonę. Od kiedy pracowalem dla Langset, zawsze chciala pomoc jak tylko sie dalo. Jesteś burakiem, ze takie rzeczy wypisujesz. Obiektywnie dziewczyna robi swoje i jest w porządku. Ok firma ci nie zapłaciła, ale do co ta Pani Magda czy Ilona są ci winne. To nie ich firma, ich pieniądze a odbierają od nas telefony, chcą pomoc jak mozna. Na przyszłość pomyśl zanim coś napiszesz...

@Heweliusz

Twierdzisz ze nazywasz sie Heweliusz jestes czlowiekiem sukcesu a wyplaty z langsetu juz wyszly. No i skoro przepraszasz kobiety z biura rozumoem ze jestes jednym z tych ktorzy je obrazali sadzac ze to od nich zalezy czy firma pieniadze wysle czy nie. Diagnoza jest zatem prosta. Zapraszamy do nas na oddzial. Pozdrawiamy i czekamy. Centrum Zdrowia Psychiatrycznego Srebrzysko.

Heweliusz
@Szpital Psychiatryczny

Czytaj ze zrozumieniem i sam weź dawkę leku,bo coś chyba pominales! Przepraszam firmę,bo źle się o niej wypowiadałem i myślałem,że nie wypłaca zaległej kasy,a dziewczyny z biura gorąco pozdrawiam,gdyż kontakt z nimi był na wysokim poziomie.... Łyso Ci teraz??? Zrozumiałeś? Czytaj to czarne a nie to białe!!! Pozdrawiam Miałem się nie udzielać,ale przez niektórych g ł ą b ó w to się nie da!!!

Bonaparte
@Heweliusz

Jestes czlowiekiem sukcesu? To co ty chlopie robisz w Langsecie? Picie szampana na jachcie sie znudzilo?

@Heweliusz

Mowisz ze nazywasz sie Heweliusz? Jestes czlowiekiem sukcesu pracujacym w Langsecie? Twoje miejsce jest u nas chlopie. Spodoba ci sie. Zamiast kawioru biale drazetki i czysta woda zamiast szampana ale po pierwszej drazetce bedzie ci lepiej jak w domu. Z czasem i tobie zdrowie wroci.

@Heweliusz

Wprawdzie mamy za dlugie rekawy w koszulach dla pacjentow ale zwiaze sie na plecach i bedzie dobrze. No i przynajmniej krzywdy sobie nie zrobisz.

Pablo

Po piersze to nie wina dziewczyn ze nie ma kasy z Rumuni tak mnie sie wydaje. Poza tym jeszcze masz dwóch kordynatorow do kturych możesz dzwonic Krzychu i Rafal skoro dziewczyny Ci nie odpowiadają. A s tego co mi wiadomo Krzychu zajmuje sie projektem Tulcea... Ja tesz jeszcze kasy nie mam.

Rado

Łukasz

Hah, hajs mam na koncie przyszło mi 5423 euro..Dosłownie tyle co w payslipie mi przysłali za dwa miesiące. inni też dostawali już w zeszłym tygodniu

pozdrawiam
@Łukasz

Tylko jeszcze musisz zaplacic z tego 18% podatku dochodowego od osob fizycznych czyli 976 euro.

Łukasz
@pozdrawiam

Nic nie muszę,moje dochody w Langsecie szły co 3 miesiące na rożne konta bankowe żeby Bank nie zgłosił tego dalej : ),nic nie muszę płacić. Z czego pamiętam, idioci którzy dostawali przez pół roku wypłatę na te same konto bankowe, dostali pisemko z Banku o wyjaśnienie dochodu w sposób bardzo szczegółowy : ). I oni będą musieli zapłacić karę z padatkiem : ).

Sobieski
@Łukasz

(usunięte przez administratora)Ban nie zglasza od ilosci przelewow tylko od wysokosci przelewow w 1 miesiacu. W langsecie nie przekroczysz tej kwoty chocbys sie zesral. Problem bedzie dopiero gdy Cypr podpisze umowe z Polska i przekaza informacje do Polski kto pracowal a mial sie rozliczyc w kraju. Tejbumowy jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie. Zeby Cie scigneli maja 5 lat na podpisanie tej umowy od chwili gdy powinienes zlozyc pit. Czyli realnie 6 lat. Po drugie langset nie bawi sie w wysylanie wyplat co miesiac na inne konto. (usunięte przez administratora)

@Łukasz

Ciekawe skąd masz tyle ;) chyba że za lipiec i sierpień.

@Łukasz

Jedyne co dostałeś to porażenia mózgowego. Zakładając że w ogóle to posiadasz

doinformujsie
@Sobieski

To się zmieniło i bank ma obowiązek zgłaszać każdy przelew przekraczający 10tyś polskich złotych

@doinformujsie

Euro chlopie. Euro. Skarbowka wszystkie limity liczy w euro. Pewno zeby byly zmienne z kursem i latwiej sie bylo wpieprzyc np na dzialalnosci z vatem.

Wojtek

Teoretycznie do piątku powinny być pieniądze za wrzesień. Ciekawe czy się wywiążą.

@Wojtek

Za wrzesień?? Jeszcze za lipiec nie ma hehe

@Ja A kto

Zobaczymy czy oddadzą......

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset