Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

szatyn

trzeba isc w polsce do biura i tam narozrabiac burdlu im zrobic tym(usunięte przez administratora)

herubin
@szatyn

A co biuro w Polsce ma do płatności ? Jesteś prostym człowiekiem jak tak myślisz. Z kim podpisujesz kontrakt tam jedż po pieniądze krzykaczu.

Ciekawy

Zgodze się bo taka byla prawda niestety i do tego kolesiostwo. A im wiekszy gamon tym bardziej w (usunięte przez administratora) Wlazil co poniektorzy to nawet sie reklamowali ze sa kucharzami i h..... potrafia ale gotuja Klamie i calej reszcie jak by to nazwac foremanow obiadki i inne takie i dlatego jeżdżą. A teraz oczywiscie ELLYTA pojechala do Norwegii no bo przecież trzeba kontynuować dzieło heheheh

Yyyy

Ja znam.. nie jednego. Nie próbuj nikogo wybielać

Noname

Co ty gadasz ma ludzi jakich zatrudniają tak mają i przez to nie powinni cierpieć inni gówn9ana firma i tyle w temacie dobrze tam mają tylko (usunięte przez administratora) pewnie tacy jak ty

Pozamiatał

Jesteś the best!

Spawacz

Braila, kontrakt marzec/kwiecień. A Ty sobie kup lepiej alkomat bo chyba jeszcze z tej Rumunii nie wytrzeźwieles.

@Ciekawy

Haha

Haha

Ixx

Na pewno widziałeś?? Zainteresowana ????

Lol
@Ixx

Penwie, że dzięki były. Piją i bzykaja i się chwałą, że żona nie wie ile zarabiają.

@Lol

Moj znajomy byl i jest i dziwek nie widzial alko tak

Spaw

Prawda jest taka ze kto nie siedział z założonymi rękami i nie czekał na pieniądze to je otrzymał .Szkoda tylko że puzniej zastali zablokowani przez firmę z niewiadomych przyczyn ale to może i dobrze z względu na obecną sytuację firmy

Ciekawy
@Spaw

Zablokowani przez firme jaki tekst. A co to za firma do której jak chcesz sie dodzwonic to czekasz na cud az ktos łaskawie odbierze. Zresztą zaliczylem 3 rotacje kase dostalem a co teraz tam sie dzieję koło (usunięte przez administratora) Mi to lata

DIABLO

Mama oferte wyjazdu do norwegii po nowym roku, czy w norwegii sa takie same problemy z pieniedzmi jak w rumunii

Kowal
@DIABLO

Na norwegi płacą regularnie

sveiser
@DIABLO

diablo napisz gdzie masz oferte .

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

Monter

Sory ze pytam ale ile zabrali wam kasy za samolot we wrześniu? Pozdro

...

Robert foreman z Tul

Co dzień rano wstaje i mam dość tej firmy firma krzak ja jestem bardzo dobrym foremanem najlepszym a tu co za tepego robola robie co oni sobie myslą ja debilem jestem czy idiotą z poważaniem Robert Wisniewski

Telewizor

Przestań sie ponizac pajacu

Im
@Robert foreman z Tul

Serio? Pozdrawiam Romana R. najlepszy foreman na świecie. Polecam tą firmę. Pozdrawiam Romana...

Robert foreman z Tul
@Im

W tej firmie było i jest wilu foremanow ale ja jestem najlepszy na świecie foreman byłem w Tulcji foremanem i swój poziom światowy udowodnilem pozdrawiam wszystkich Robert W foreman z Tulcji

The Best!

Hehe. No!

a ja napisze tak, firma krzak...banda złodziei i skurwysyństwo!!!!!jakieś odliczanie za samolot, które ja sam osobiście bukowałem, a niech się wypchają szmat(usunięte przez administratora)e. Ogólnie nie polecam. I nigdy więcej.

Langset to sami (usunięte przez administratora) którzy szukają ludzi tylko po to, żeby na nich nabić sobie kabzy. A gdy kończy się już kontrakt nie wpłacają wynagrodzenia i myślą, że to jest O.K. Mają już założone sprawy za kontrakt w Rumunii. Jeżeli jeszcze ktoś ma u nich jakieś zaległości powinnien zrobić to samo,chociaż by po to ,żeby więcej nie naciągali innych. Bez poważania były pracownik !!!

Musze sie z toba zgodzic. Jeszcze nie mozna bylo doprosic sie nowych ubran W zime trzeba bylo marznac Nie polecam tej firmy

Ixx

Skąd taka teoria o piciu i dziwkach Moje sugestie dla Langset International Ltd.: Czekajcie cierpliwie na wyplaty

Wojtek

Zgadza Wam się kasa? Mi coś za mało za wrzesień ale nie chce mi się już drążyć.

@Wojtek

Wlasnie drazysz. Mi sie zgadza.

szatyn

dostalem kase ale niepolecam tej firmy nikomu

Stefan

Kasa doszła Pekao SA

Właśnie dostałem przelew.

Czyli dostałeś kasę?

@Wojtek

Tak mam na koncie w pko.bp

@Monter

Ciekawe jakoś nie dostałem pieniędzy.

Wojtek

O co Ci chodzi? Spytałem go czy dostał przelew. Więcej wykrzykników wstawiaj.

Xyz

Pieniądze doszły ????

Monter

Szybko coś ten przelew dostałeś A w jakim banku masz konto?

Inz78

ING Holandia

@Monter

Ja tam nie mam kasy na koncie. Mam pko

@Wojtek

Ja też pko i cisza w eterze

Nicki

Doszły pieniążki panowie.

Inz78

Panowie mam przelew za lipiec. A ci co tu sieją ferment niech się (usunięte przez administratora) w łeb. A tak ogólnie i tak nie polecam langset.

@Inz78

Przecież też tu siałeś ferment (usunięte przez administratora)

Langset Group

Uprzejmie informujemy, iż wszelkie rozliczenia związane z zakończonym kontraktem spółki Langset International Ltd. w Rumunii, zostały zrealizowane w dniu 31.10.2018r. Z wyrazami szacunku, Langset Group

szatyn

znowu cos wymyslili z kasa by ludzi uspokoic ladna klauzure ulozyli zlodzieje nie jezdzicie od nich niech zaplaca kary za nie zrealizowane kontrakty albo jedzic i nic nie robic zlodzieje

@szatyn

Zanim izyjesz slow ktorych nie rozumiesz sprawdz znaczenie i pisownie w slowniku.

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset