Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

super atmosfera

Forum to przede wszystkim super ludzie i super atmosfera! myślę, że każdy pracownik to potwierdzi

Pracuję w Forum już blisko 10 lat. Przez ten czas miałam okazję pracować na kilku stanowiskach, z różnymi osobami i pod różnymi przełożonymi. Oczywiście nie jest to firma idealna, ale czy istnieje firma idealna? Na pewno na duży plus jest możliwość rozwoju, zdobywania nowych umiejętności w zupełnie nowych obszarach i zmieniania swojego stanowiska względem zmieniającego się rynku, samodzielność na stanowisku pracy i możliwość robienia czegoś zupełnie nowego w firmie. Jeśli ktoś jest oporny na zmiany i ma z tym problem, to trudno mu będzie funkcjonować we współczesnym świecie jak i w Forum. Od niemal początku jestem związana z działem marketingu i przez ten czas diametralnie zmieniła się nasza praca, bo to szybko zmieniający się obszar i rozwój trwa cały czas. Osobiście cenię sobie właśnie możliwość rozwoju, samodzielność na stanowisku, wsparcie merytoryczne jak i zwykłe ludzkie od przełożonych, współpracę w dziale i poza nim. Ale ważne są także zupełnie inne kwestie, które daje mi firma, takie bardziej życiowe – pracę od poniedziałku do piątku między 8 a 16, możliwość pracy zdalnej w razie potrzeby, wyposażenie w sprzęt i potrzebne materiały biurowe, porządne i wygodne miejsce pracy, a także takie dodatki jak urlop z okazji urodzin (niby nic, a jak przyjemnie) czy premia na Święta (co nie jest takie oczywiste w wielu firmach). Nauczmy się nareszcie filtrować informacje, które czytamy w internecie… A jeśli myślimy o pracy w sposób „co tu zrobić, żeby zarobić, ale się nie narobić” to chyba w niewielu firmach czeka nas świetlana przyszłość :)

Dziękujemy bardzo

Ładnie napisane - na prośbę firmy, żeby neutralizować złe opinie. Niestety, taka ocena niewiele wnosi, potwierdza tylko to, że pracowników z długim stażem tam trzymają, a całą resztę mają gdzieś. Każda negatywna opinia o tej firmie jest prawdziwa.

Katarzyna

Ciekawe podsumowanie, mhmm trzymają pracowników z długim stażem ? To jednak można tu dobrze pracować i zarobić, skoro jest tyle osób które mają długi staże i związali się z Forum? To chyba o to chodzi ,że dobra firma trzyma najlepszych pracowników u swego boku ????

Monika S

Pracodawca godny polecenia praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Pensje na czas premiera świąteczne bardzo zadawalajace . Współpracownicy Super plany ambitne????.Szefostwo bez zarzutu Z Urlopami nie ma problemu. OBY TAK DALEJ FORUM

rena

Super miejsce do pracy,jestem mega zadowolona:)

Karo

Firma jako pracodawca jest raczej spoko

@Karo

Mam podobne wrażenia. Jest po prostu ok i tyle

great

Polecam w szczególności szkolenia, które organizuje firma

kandydatka

Brałam udział w rekrutacji na jedno z menadżerskich stanowisk. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, na której powiedziano mi, że bez względu na efekt zostanę poinformowana o wyniku spotkania. Minęło kilka tygodni (!) i nikt się nie odezwał. Napisałam więc mail z pytaniem jaki jest wynik rozmowy i też cisza. O moich odczuciach po rozmowie nie będę pisać, bo nie o tym jest to forum. Natomiast to, jak firma traktuje kandydata na swojego pracownika również trochę o niej świadczy.

Ala
@kandydatka

hmm.. a ja mam zupełnie odwrotne doświadczenia z rekrutacją w tej firmie. Pomimo, że firma wybrała innego kandydata to zadzwonili do mnie z informacją, że dziękują za udział w rekrutacji. To się naprawdę rzadko zdarza, więc duży plus dla firmy za taką postawę. Dobrze wiedzieć na czym się stoi, dodatkowo mogli się ograniczyć do sms-a czy e-maila, a pofatygowali się z telefonem

kandydatka
@Ala

Telefon z informacją po rozmowie w siedzibie firmy nie jest wyjątkową sytuacją, nawet w Polsce. Zatem w Pani przypadku nie zrobili nic nadzwyczajnego, a zachowali się tak, jak powinni. Dlatego zamieściłam opinię, bo w moim przypadku firma nie zachowała się jak powinna, a dodatkowo przedstawicielki Forum, które w spotkaniu uczestniczyły, same obiecały, że poinformują o decyzji niezależnie od wyniku.

Zuza

Pracuje na umowę zlecenie w tej firmie od roku, jestem zadowolona. Firma pozwala na elastyczne godziny pracy i łączenie jej ze studiami (studiuje dziennie). Doceniam także możliwość pracy zdalnej przynajmniej przez kilka dni w miesiącu. W zespole panuje dobra atmosfera, ludzie są chętni do pomocy. Jeżeli chodzi o dyrekcję trudno mi się wypowiedzieć ponieważ w swojej pracy nie mam z nimi bezpośredniego kontaktu. Natomiast moi przełożeni bardzo w porządku. Jeżeli ktoś potrzebuje pracy na czas studiów w stabilnej firmie to polecam.

@Zuza

Asia

Trafiłam do Forum w trakcie praktyk na studiach i potem zaproponowano mi tam dodatkową pracę na kilkanaście godzin tygodniowo. Jestem zadowolona, dużo się uczę, rzeczywiście sporo rzeczy się dzieje więc trzeba mieć elastyczne podejście do wykonywanych zadań. Dla mnie to akurat ok bo dzięki temu przez pół roku nauczyłam się więcej niż przez 3 lata studiów. Bardzo dużo ludzi młodych w firmie to dla mnie duży plus. W firmie nie ma dress codu , przerwy można ustalać samemu, nie ma ciągłej kontroli ze strony przełożonych.

@Asia

Współpracownik

Współpracuję z firmą Forum Media Polska już kilka lat i nie mogę narzekać. Bardzo kompetentni i mili ludzie, profesjonalne podejście do każdego tematu, firma jest bardzo elastyczna i kreatywna. Z tego co wiem większość pracowników jest zadowolona. Ostatnio firma mocno rozwija się w produktach online, więc idą z duchem czasu. Polecam !

@Współpracownik

asiolek

nie polecam współpracy. najlepiej nic nie zamawiać bo potem ciężko jest się od nich uwolnić.

Zmęczona

Stanowczo odradzam kupować cokolwiek od tej firmy. Kilka miesięcy temu wysłałam mail w którym mieli usunąć mój numer telefonu i adres mailowy z ich bazy, tymczasem dzisiaj o 8:00 dzwonią kolejny raz. Nie odebrałam, sprawdziłam numer w internecie. Same negatywne opinie, opis: nękający, nie rozumieją słowa nie. Bo taka prawda. Potrafią dzwonić kilka razy dziennie, jeden numer po drugim. Uważajcie na tę firmę.

Mat

Firma ma swoje plusy i minusy (jak każda), jednak pracuję tu już ponad 3 lata i póki co nie zamierzam zmieniać pracy. Dla mnie ta praca jest wygodna. Pracuję od poniedziałku do piątku od 8 do 16, brak nadgodzin, brak problemów z urlopami i możliwość pracy zdalnej w razie "awarii". Poznałem tutaj też dużo fajnych ludzi

renka
@Mat

Oki , może i dobrze Tobie w tej firmie, ale masz sumienie oszukiwać w taki sposób ludzi? Gdyby nawet umieszczona małym drukiem zgoda na kolejną prenumeratę to dlaczego cena wzrasta?

Iza

Dobrze wiedzieć. Ja na razie czekam na odpowiedź firmy jak się ustosunkuje do pisma od rzecznika. Minął już termin i na razie odpowiedzi brak.(usunięte przez administratora) Firma nie chce mi wysłać nagrania rozmowy. ( Prośba ok tydzień temu wysłana i nic).(usunięte przez administratora)

@Iza

Dzień Dobry Pani Izabelo, chcielibyśmy Panią zapewnić, że odpowiedzi zawierające stanowisko spółki FMP są przekazywane w terminie wskazanym przez Rzecznika Praw Konsumentów. Jeżeli chciałaby się Pani dowiedzieć jak wygląda status Pani sprawy, bardzo proszę o kontakt mailowy - zgloszenie@forum-media.pl. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Z wyrazami szacunku,

Mam podobnie. Mi odpisali, że rezygnacja obowiązuje od 2022 więc teraz muszę zapłacić kolejne 400... co Pani robi w tej sprawie?

adammo
@Iza

Pani Izo jako pokrzywdzony klient jestem ciekawy jakie stanowisko w Pani sprawie zajął Rzecznik Praw Konsumenta wobec firmy Forum. Ja mam zdecydowanie złe doświadczenia z tą firmą.

Klient
@Iza

Witam, jak sie zakonczyła sprawa? Jestem obecnie w podobnej sytuacji. Pozdrawiam!

Klient

Jestem w podobnej sytuacji, jak większość piszących tu Klientów. W call centre pracuje mnóstwo ludzi, którzy są gotowi dzwonić 24/7 z propozycjami ofert, ale kiedy ktoś próbuje się z nimi skontaktować, może posłuchać sobie wesołej muzyczki... Nie dla wszystkich wygodny jest kontakt mailowy. Ja sobie bardziej cenię rozmowę z drugim człowiekiem, nawet przez telefon. Myślę, że między innymi płacę za taką możliwość korzystając z Państwa usług (a nie są to małe pieniądze).

J.

Pracuję w Forum już ponad dwa lata w dziale marketingu i jest to jedno z najlepszych miejsc pracy, w jakich zdarzyło mi się pracować. Wspaniała atmosfera, przyjaźni i mili współpracownicy i szefowie, którzy są otwarci na rozmowę. Umowa o pracę bez żadnych problemów, po niedługim czasie umowa o pracę na czas nieokreślony. Cele, które są możliwe do zrealizowania, premie. Możliwość pracy zdalnej w wybranym przez siebie zakresie. Pracy jest sporo, ale jest bardzo różnorodna, projekty ciekawe i dynamiczne – nudy nie ma ???? Konieczność dłuższego pozostania w pracy zdarza się bardzo rzadko i zawsze można odebrać nadgodziny w dogodnym dla siebie terminie. Jeżeli ktoś chce rozwijać się w marketingu, zwłaszcza w digitalu, to bardzo polecam FMP.

@J.

Prawnik

Drodzy państwo, polecam zawsze, ale to zawsze czytać umowy. Przeważnie zawieracie umowy nie jako konsumenci, ale jako przedsiębiorcy. Więc najpierw czytać warunki zamówienia, a następnie wypłakiwać na forach.

ius
@Prawnik

a skąd wiedza, że klienci zawierają umowy jako przedsiębiorcy? właśnie się Pan myli, większość zawiera umowy jako konsumenci a państwo nie wypełniacie obowiązków, które was obowiązują względem konsumentów...Bardzo proszę zapoznać się z przepisami a nie pisać bzdur...Nie macie żadnej możliwości wyegzekwować wpłaty od ludzi i jeżeli jest Pan prawnikiem to doskonale o tym powinien wiedzieć a jeżeli tego pan nie wie to nie jest pan prawnikiem.

Pracuję w dziale SEM od blisko 5 lat, wcześniej pracowałem w agencjach SEM w Poznaniu. Firma dała mi możliwość tworzenia nowego działu i strategii SEM na kolejne miesiące. Po roku współpracy zarządzałem już małym zespołem. Co do samej pracy, to od początku UOP z sporą ilością benefitów. Wynagrodzenie to średnia w tej branży, adekwatne do doświadczenia + premie za realizację planów. Podobnie jak w agencjach. W razie potrzeby możliwość pracy zdalnej, z czego zdarza mi się korzystać co jakiś czas. Podsumowując mogę polecić pracę w FMP jeśli szukasz stabilnej pracy i realizujesz stawiane przed Tobą cele.

Mirella

Polecam niezmiernie pracę w CC jeśli ktos takowej szuka. Miła atmosfera, szkolenia, dobre wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji.

Jose

I wanted to share my experience working at Forum Media as a foreigner: I have been working in the company for 2 years in an international team. The work environment is quite calm, there is generally good communication with the bosses, and it is not necessary to speak Polish! For someone who has been trying to learn this difficult language, it is a plus. Paid vacations, possibility of leaving the job earlier, in case you have to do some extra activity during your workday, for example going to the doctor or something like that, there is no problem at all. It seems important to mention that Forum does not have a benefits package such as MultiSport Card, I think it could be something that most employees would love to have, considering that many companies have those kinds of benefits. Finally, I would like to add that the company allows you to work remotely, and it is something that I highly value. In summary, Forum Media is a good workplace, the people are very warm and friendly, the bosses are willing to talk, the IT Helpdesk Department is always very attentive to anything you need as well as Human Resources and the Accounting Department. If you are a foreigner and looking for a job in a company where you don't need to speak Polish, I recommend you Forum Media.

@Jose

Thanks

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o