Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Zoltar

Kupiłem w Forum Media Polska program do obsługi firm Bezpieczeństwo i Higiena Pracy na CD. Konsultantka zapewniała mnie, że aktualizacja z listopada 2020 roku posiada 400 nowych ocen ryzyka zawodowego. Posiadałem już wcześniej zakupione 2 wersje tego programu z 2018 i 2019 roku i po wgraniu tej ostatniej aktualizacji z listopada 2020 roku stwierdziłem, że nic się w programach nie zmieniło. Sprawdziłem na zasadzie porównania wszystkie segmenty programu i okazało się że nic nie ma nowego. Zmianie uległa tylko wersja programu. Przesłałem do Forum rezygnację z programu oraz odesłałem paczkę z zakupionym programem. Do chwili obecnej nie mam odpowiedzi na przesłane listy polecone, maile oraz potwierdzenia odbioru paczki przez firmę. Z ich strony dostaję wyłącznie ponaglenia do zapłaty na kwotę ponad 700 złotych. Firma skandalicznie nierzetelna. Nie chcę używać mocniejszego słowa.... Straszą mnie windykacją należności. Moim pomysłem na nierzetelną firmę naciągającą ludzi na zakup fatalnych lub słabej jakości materiałów i produktów jest złożenie zawiadomienia do prokuratury. Tym bardziej, że praktyka naciągania ludzi na zakup produktów w formie telefonicznej polega na świadomym wprowadzaniu w błąd klientów biznesowych i konsumentów indywidualnych. Nie kupujcie nic w tej firmie nawet papieru toaletowego bo was wyrolują i będziecie płacić za towar którego nie chcecie lub który nie spełnia waszych oczekiwań. Stanowczo odradzam. Moim pomysłem na tą firmę jest podjęcie wspólnej ogólnopolskiej akcji informacyjnej w mediach, forach, itp. zbieranie relacji i dowodów na pozaprawne praktyki Forum Media Polska.

Zoltar

bla bla

jeśli któs obecnie szuka pracy w forum to polecam spojrzeć na ogłoszenia w interenecie. ja akurat jestem na teapie zmiany,ale pensja zawsze na czas, dodatkowe benefity i praca 8-16.

Czuję się oszukana przez to Wydawnictwo. Wykupiłam ponad miesiąc temu dostęp do zajęć na platformie UNIQSKILLS, które jest moderowane przez FORUM MEDIA i do tej pory nie zostały one wgrane na moje konto użytkownika. Po kilkukrotnym wysłaniu maila, na koniec listopada dostałam odpowiedź, że bardzo przepraszają i że to naprawią, jednak dziś koniec grudnia - nic się nie zmieniło. Wysłałam również rezygnację na ich maila - żadnej odpowiedzi, a telefonu oczywiście nie odbierają. NIE POLECAM, nie dajcie się nabrać.

Prawnik

Dzień dobry, Moja przyjaciółka również została pokrzywdzona przez spółkę Forum sp. z o.o. Pozew zbiorowy nie ma w tej sprawie zastosowania, bo w polskim prawodawstwie nie ma nawet takiej instytucji, jest postępowanie grupowe, ale w mojej ocenie też w tej sprawie jest bezpodstawne. Mogę wszystkich Państwa namówić, żebyście zgłaszali sprawę do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdyż Państwa dane też krążą od spółki do spółki, później do firmy windykacyjnej bez stosownych umów o przekazaniu danych osobowych.

baran

na net- fiz materiały kiepskie. Absolutnie nie warte nawet połowy ceny. To jednak nie jest najwazniejsze. Wziąłem na próbę z ciekawosci jeden miesiąc. Następnie sami sobie przedłużyli na następny miesiąc. Patrząc na komentarze na fb widzę, że wdepnąłem w niezłe guano. Ostrzegam nie warto. Jak was kusi wziąć na miesiąc z ciekawosci to przeglądniujcie sobie opinie na google i na fb w komentarzach. Tysiące oszukanych ludzi to nie przypadek

@baran

Witam, zachecam do dołaczenia do pozwu zbiorowego. Jedna wygrana sprawa da tej firmie nauczkę.

Nie płaćcie im!!!! Tutaj na forum Pani Iwona zostawiła swój e-mail. Skontaktujcie się z nią w sprawie pozwu zbiorowemu przeciwko tej firmie!!! Ich żądania windykacyjne są bezzasadne. Nie polecam tej firmy. Ich telemarketing oraz działalność dotycząca kursów, których w większości tutaj opisanych sytuacji nie było jest bezprawny!!!

Marta Janicka

miałam przyjemność barć udział w ostatniej konferencji online hr i wszystko przebiegło zgodnie z planem. warsztaty fantastyczne i sama organizacja też wzorowa.

@Marta Janicka

Bzdura, ta opinia jest podstawiona. Forum Media robi wszystko zeby bronic swoje oszustwa. Proszę wszystkich ktorzy czują sie poszkodowani przez Forum Media o dołączenie do pozwu zbiorowego przeciwko tym naciągaczom Podaję swój adres mailowy Iwona22waw01@gmail.com

Anna O

Jestem kolejną oszukaną osobą przez tę firmę po opłaceniu rocznego abonamentu nie dostałam loginu ani hasła do konta by moc korzystać z materiałow SI. I nikt nie odbierał telefonu. Teraz nękają mnie że mam u nich zaległości na 800 zl. Ciekawe czy na tym się skończy.

Kursant

Jestem porażona jak taka firma moze dalej działać w świetle prawa. Dałam się naciągnąć na jeden z ich kursów. Konsultantka wydzwaniała do mnie aby mnie przekonać do wzięcia udziału w ich kursie. Po kilku odmowach, udało się jej mnie jednak namówić. Przecież mogę zawsze zrezygnować. Otóż nie!! Nie mogłam. Tego samego dnia po upływie 2 godzin od rozmowy z konsultantką doszłam do wonisku, że nie potrzebuje tego kursu. Napisalam maila, że rezygnuje. Brak odpowiedzi z ich strony. Napisalam kilka maili z rezygnacja na kilka innych podanych na ich stronie maili. Niestety ich odpowiedzi nie dotyczyły mojej rezygnacji, pisali ze wysłali mi juz fakturę. Po kilku tygodniach wymiany maili i po przeczytaniu opini o tej firmie jestem zrezygnowana. Nie polecam, ostrzegam przed nimi. 600zl wyrzucone w błoto.

@Kursant

Jestem w trakcie przygotowywania pozwu zbiorowego przeciwko firmie Forum Media. Proszę o kontakt Iwona22waw01@gmail.com

Ag

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Kontakt z nimi nauczył mnie na pewno, że nie należy podejmować współpracy po rozmowie telefonicznej. Najpierw zdecydowanie należy czytać regulaminy i pilnowanie swoich spraw jako konsumenta, rezygnowanie ze współpracy zajęło mi pół roku. Nie dziwi duża ilość pytań w sprawie firmy Forum Media Polska do UOKiK. Znam bardzo dużo osób, które czują się oszukane przez firmę i to na przestrzeni lat.

Jan

Korzystałem z kursów, które oferuje firma! Jestem zadowolony i bardzo polecam!

@Jan

Jedna wielka ściema, kolejna opinia dodana na zlecenie tej firmy. Ludzie nie dajcie sie nabrać Ich kursy to tylko wyłudzenia pieniędzy Ja konflikt z tą firmą zglosiłam do prokuratury

Caia
@Iwona

Mogę prosić o kontakt? Może się przyłączę. Chętnie pójdę do tego prokuratora.

Ines
@Caia

Ja też poproszę , też jestem oszukanym klientem fatastycznej platformy :(

@Iwona

Chętnie się dołączone odcyfrowane pozwu. Proszę podać kontakt do siebie.

@Caia

Ja również proszę o kontakt w sprawie (usunięte przez administratora)

@Lenka

Namawiam wszystkich. którzy zostali (usunięte przez administratora) przez Forum Media, napiszmy zbiorowy pozew i złóżmy go w Prokuraturze. Zobaczycie, że to przyniesie efekt. Ta firma albo będzie Was ścigała o zapłacenie faktury albo zapłacicie i stracicie pieniądze. Kto jest za proszę o kontakt ze mną na maila iwona22waw01@gmail.com

@Ines

@Iwona

Wysłałam Pani wiadomość na @.

Prosze pisac na adres Iwona22waw01@gmail.com Jest nas coraz więcej

Magdalena

Ja też oczywiście jestem nabita w butelkę przez to Wydawnictwo. Szkolenia są ok, Ale już platforma integracji sensorycznej - naciągactwo. Nic nie przedłużałam, żadnej umowy z nimi nie podpisywałam, a oni automatycznie mi abonament przedłużyli na kolejny rok i teraz żądają opłat. A wcześniej regulaminu żadnego nie dostałam. Zł od zie je i tyle.

Milka

Widzę że jak grad posypały się pozytywy. Ręce opadają co to za firma... Od dwóch tygodni wymieniam e-maile, proszę o anulowanie , ludzkiej życzliwości i nic jakbym się zderzyła z betonem a już o nieuprzejmości bok nie wspomnę.

Ala
@Milka

Te pozytywy to chyba sami piszą. Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) klientów przedstawiając przez telefon inną cenę kursu, a iną wystawiają na fakturze. Kursy nie są warte tej ceny

Szymi

Najgorsze miejsce pracy, w jakim można się zatrudnić. Kierownictwo telemarketingu bez kompetencji, za to pierwsze do obgadywania pracowników, snucia intryg, podstępów. Fałszywość bije po oczach. Oczywiście każdy przywiązany do swojego stołka, wyuczony mówić górze to, co chce usłyszeć. Chętni do zebrań, spijania kawki i wysyłania durnych memów w mailach. Bez umiejętności rozmawiania z człowiekiem twarzą w twarz.

Maja

Proszę o informację, jeśli jest tutaj ktoś, kto wykupił kurs, zadał pytanie mentorom i do tej pory nie otrzymał odpowiedzi....

@Maja

Ja nie otrzymałam żadnej pomocy i odpowiedzi. Natomiast otrzymalam wezwania windykacyjne

krystyna

Jakiś czas temu natknęłam się na kursy z zakresu marketingu i akurat w moim przypadku i obranej ścieżce zawodowej się sprawdziły. polecam

@krystyna

Kamil

Brałem udział w Konferencji organizowanej przez Forum i bardzo mi się podobało. Teraz śledzę profile i czekam na kolejne

@Kamil

Agnieszka

Chciałam podziękować za jakość darmowych materiałów z otwartego dostępu na stronie magazynów. Nie raz bazowałam na nich, tworząc prezentacje na studia. Świetna robota!

@Agnieszka

mateo

trafiłem w internecie na reklamę Menedżera Produkcji i postanowiłem kupić prenumeratę - nie żałuję tej decyzji i polecam wszystkim, którzy działają w tej branży

@mateo

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o