Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

nnn

świetne wydawnictwo

@nnn

martika

Skorzystałam z okazji i kupiłam czasopisma dla księgowych i akurat ja się nie zawiodłam.

@martika

Dziękujemy pojawia się coara zwięcej produktów u nas dla tej grupy odbiorców.

krykik

własnie zapisałam się kolejny raz na wydarzenie online z zakresu hr, które jest bezpłatne. mam nadzieje,że bedzie na takim samym poziomie merytorycznym jak ostatnie wydarzenie.

@krykik

Dziękujemy zawsze dokładamy staran,aby kolejne wydarzenia były jeszcze lepsze od poprzednich!

Świetny pracodawca

@Piotr

majka

Skorzystałam z okazji i kupiłam najnowszy produkt dla psychologów i polecam zwłaszcza praktykom

@majka

Dziękujemy cały czas sie rozwijamy i pojawiają sie kolejne produkty dla tej grupy. zachecamy do aktywnego obserwowania

Katarzyna

Odbywałam staż w tej firmie i zdecydowanie dużo się nauczyłam. Otrzymałam konkretne obowiązki od przelożonych. Jeśi ktos chce się czegoś konkretnego nauczyć to polecam tego pracodawcę.

@Katarzyna

Dziękujemy powodzenia na dalszej ścieżce zawowodowej

kejti

ja jestem zadowolona z merytoryki kursów, z których skorzystaam dlla marketingowców.

@kejti

marta

świetne kursy online

Ola

Chciałam zamówić papierową prenumeratę charakterów, ale skusiła mnie oferta kursu dołączonego do wersji on-line. Darmowy kurs, warsztat, intensywny trening wskazówki na każdy dzień tygodnia, praktyczne ćwiczenia, godzinny film instruktażowy,(usunięte przez administratora)itd. Myślę sobie - Super! Zamówiłam, zapłaciłam, otwieram kurs (wyceniony na 59zł), a tam wywiad a w zasadzie rozmowa z Panią de Brabaro, która opowiada jak to sobie radzi z pandemią i do tego dywagacje jej rozmówczyni. Szukam, sprawdzam, może coś przeoczyłam, nie ma nic więcej. Napisałam do BOK z pytaniem gdzie jest ciąg dalszy kursu, a pani mi odpowiedziała, że to jest wszystko. Kazał napisać merytoryczną reklamację po czym napisała, że kurs jest zgodny z sylabusem i wysłała link do niego. Napisałam dokładnie co mi się ni zgadza. Dostałam zdawkową odpowiedź, że reklamacja została rozpatrzona i kurs jest zgodny z sylabusem. Pewnie nikt tego nie czytał tylko dają automatyczną odpowiedź. Przykro mi, bo mają naprawdę fajnych konsultantów telefonicznych i nie raz zamawiałam coś z wydawnictwa. Naprawdę wystarczyłoby przeprosić i zaproponować przejście na papierowe Charaktery i problem by się rozwiązał. Byłabym zadowolona, oni nic by nie stracili klienta ani pieniędzy.

Izabela

(usunięte przez administratora) Gdybym tylko weszła na to forum wcześniej nie zamówiłabym nic z tej kryminalnej organizacji. Zamówiłam teczkę psychologa wersje podstawową, zamówienie nie przeszło online więc zadzwoniłam do nich ! Wysłano mi fakturę gdzie dodano wersję online a teraz oczekują płatności za aktualizacji których w ogóle nie zamawiałam !!! Brak kontaktu z klientem, brak odpowiedzi na maile... tylko faktury wysyłane .. (usunięte przez administratora). Proszę uważać i NIC , ABSOLUTNIE NIC ! u nich nie zamawiać

klati

polecam czasopisma z zakresu produkcji

Zapytanie o prace?

Czy w dział IT jest rekrutacją?

sp. bhp

skorzystałem ostatnio z promocji na zakup programu pod bhp i wszystko przejrzyste i klarowne

Anita

Pracuję w Forum od niedawna, ale nigdy wcześniej nie miałam tak fajnej pracy! Zadania, jakie wykonuję, mieszczą się w zakresie moich kompetencji, ale powalają mi się również rozwijać, czego brakowało mi u poprzednich pracodawców. Polecam Forum każdemu, kto szuka ciekawej pracy i miłej atmosfery!

@Anita

piter
@Anita

to jestem ciekaw jak będzie

by staż

zastanawiam się nad opcja stażu w firmie.nie wiem obecnie na jakich zasadach to wygląda? czy trzeba się zgłosić bezpośrednio do kadr? ktoś coś wie

@by staż

bik
@piter

trzymam kciuki

marco

polecam programy do obsługi maszyn w zakładach produkcyjnych.

@marco

Dziękujemy za opinię

Mały

Od ponad 2 lat prenumeruję czasopismo "Psychologia w Praktyce" - nie jestem psychologiem, ale interesuję się psychologią, terapią, mindfulness. Podobają mi się prezentowane treści, są merytoryczne, ciekawie przedstawione, każdy numer ma swój temat przewodni, przez co artykuły są konkretne i wyczerpujące (nie ma chaosu). Zastanawiam się też nad prenumeratą "Charakterów", które wydawnictwo Forum od niedawna wydaje - dotychczas kupowałam pojedyncze numery, ale w czasie epidemii praktycznie nie bywam w empiku, więc chyba prenumerata to dobre rozwiązanie ;)

@Mały

Lena

Skusiłam się na prenumeratę czasopisma "Naturoterapia". Nie żałuję żadnej złotówki - rewelacja!!! Z czystym sumieniem POLECAM!

@Lena

Jan

Pracowałem w firmie i bardzo sobie chwalę. Niestety musiałem zmienić miejsce zamieszkania, a co za tym idzie także pracę. Pracodawca bardzo życzliwy, atmosfera bardzo pozytywna, obowiązków wiele, ale jakże interesujących. DOBREGO DNIA!

@Jan

Dziękujemy i życzymy powoodzenia na dalszej ścieżce zawodowej

Majk
@Jan

pracowałem w firmie 5 lat i byłem zadowlony,ale przyszedł czas na kolejny level zgodny z moimi zainteresowaniami. polecam wszystkim pracę w call center. pieniądze są na czas, praca 8-16. bez weekendów.

KAT
@Majk

ja własnie jestem po pierwszej rozmowie o pracę i musze przyznać,że miło się zaskoczyłam. teraz czekam na info czy dostałam pracę czy też nie

@KAT

życzymy powodzenia

@Majk

Dziękujemy za opinię i zyczymy powodzenia na kolejnęj drodze zaowodowej

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o