Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Ius

A ja proszę najpierw przeczytać regulamin a dopiero później formułować prośby... Przecież to jest portal na którym mogą wypowiadać się również klienci a tych szczególnie tych, którzy czują się poszkodowani na skutek działania firmy jest jak widać sporo...

Dzień Dobry, bardzo prosimy o wysłanie do nas wiadomości @ na skrzynkę -> zgloszenie@forum-media.pl Wiadomość powinna zawierać numer klienta lub numer zamówienia. Pozdrawiamy, Biuro Obsługi Klienta

Drodzy kandydaci! Czytajcie opinie i sugerujcie się nimi. Mi nie przyszło mi do głowy, że to może być prawda, ale niestety, wszystkie złe opinie to nie hejt, a smutna rzeczywistość. Te miłe zdania, które czytacie, są podstawione. W mieście krąży opinia o tym miejscu pracy i wszyscy wiedzą, że pod przykrywką pięknych obietnic, źle się tam dzieje. Uważajcie na siebie i nie traćcie życia na (usunięte przez administratora)firmy, w której nikt się z Wami nie liczy ani przez moment.

Co jaki czas w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o można ubiegać się o podwyżkę?

A.

Za moich czasów można było rozmawiać na ten temat przynajmniej raz w roku. Inna rzecz, czy ta rozmowa przynosiła jakiś skutek... Obecnie chyba się tam nie dzieje zbyt dobrze, więc raczej nie ma co liczyć na częste i wysokie podwyżki.

Anonimo

Rozmowy są co roku, jednak podwyżek nie chcą dawać. Niby zadowoleni z pracownika, jednak nie chcą dać umowy o pracę ani lepszej kasy.

Iwa

brak kontaktu telefonicznego

@Iwa

Marczysław

Wziąłem udział w rekrutacji do CC i jestem zadowolony efektem rozmów. Przejrzyste zasady, podstawa, pakiet benefitów, prywatna opieka zdrowotna, praca 8-16. W dzisiejszych czasach trudno o taka prace dla handlowca zwłaszcza jak juz ma się dość wyjazdów po Polsce.

@Marczysław

Dziękujemy i życzymy powodzenia

Zirytowana

Droga Firmo, jak zrezygnować z prenumeraty? Wysłałam dwa mejle na rezygnację oraz bok, brak reakcji i odpowiedzi, brak kontaktu na stronie żeby temat sfinalizować. I proszę nie pisać, żeby zgłosić to mejlowo, bo już to zrobiłam, a odpowiedzi jak nie było, tak nie ma!

@Zirytowana

kimkim

Czy ktoś z Was brał udizał w rekrtacji w osoatnim czasie? Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażen., bo moje pozytywne i mam nadzieje,że dostane pracę w CC

kate
@kimkim

hj, ja jestem po rekrutacji. zaczynam prace w przyszłym tygodniu. pracowała tam moja znajoma i była bardo zadowolona i gdyby nie wyprowadzala sie z poznania to nadal by tam została. wiem, ze nie ma problemów,a by wyjśc np. do lekarza. wszstko zawsze do dogadania. no i jest podstawa(a to RZADKOS w CC). powodzenia

@kimkim

Trzymamy kciuki!

@kate

Gratulujemy i życzymy powodzenia

Ewelina

Dziękuja za ostatnia możliwośc udziału w bezpłatnym webinarze z pania Natalią. Zawsze w punkt.

@Ewelina

Dziękujemy i zachęcamy do obserwowania naszych działań w mediach społecznościowych. Pozdrawiamy

Ewela

Do mnie również zadzwoniła Pani i mimo, jako psychologa znam techniki manipulacji dalam się podejść jak dziecko. Zgodziłam się na kurs za 960 zł. Nie sprawdziłam firmy, nie zapaliła mi się czerwona lampka gdy Pani zaczęła na mnie naciskać. Przejrzałam kurs i merytorycznie słabiutko. Techniki rodem z Google. Certyfikatu Nie widziałam ale wcale mnie nie zdziwi fakt, że będzie to zwykły wydruk, którym wstyd się pochwalić. Przyznam też, że dopiero teraz widzę, że "Charaktery" to to samo wydawnictwo stąd polecenia. Utraciłam zaufanie rowniez do czasopisma, po które chętnie sięgałam. Czuję się oszukana

Biuro Obsługi Klienta

Dzień Dobry, bardzo prosimy o kontakt mailowy zgloszenie@forum-media.pl. W wiadomości prosimy o dodanie adresu e-mail, który został podany przy składaniu zamówienia.

Dzień Dobry Pani Jolanto, Jednym z pierwszych punktów w planie webinaru umieszczonym na stronie www. było zagadnienie „Kto może stosować jogę hormonalną”. Plan webinaru był dostępy na stronie przez cały czas, także w momencie zapisów. W programie można było przeczytać także, że po zakończeniu webinaru Uczestnik dowie się, jakie są wskazania i przeciwwskazania do ćwiczenia jogi hormonalnej. Tak jak w przypadku każdej innej usługi / produktu nie możemy dać gwarancji, że każdy produkt / usługa będzie dla każdego. Celem webinaru miało być pokazanie, czym jest joga hormonalna i co może przynieść odbiorcy. Organizowany przez nas webinar miał w sposób teoretyczny przybliżyć tematykę jogi hormonalnej i pokazać, kiedy i w jakich przypadkach można ją stosować.

lekarz

przykre jest to że chętnie dalej prenumerowałabym czasopismo bo było swietne, jednak ze wględu na obawy że znowu będą miały miejsce wspomniane praktyki niestety nie mogę korzystać :(

Aktualność

Iza

Ja też jestem negatywnie nastawiona. Korzystam tam z czasopisma Terapia specjalna jest ok. Dałam się jednak skusić na darmowy kurs przy zakupie 2 teczek. Karty pracy były nie kompletne i bardzo słabe, (takie same treści znajdę w Internecie) otwarte ale co tam powiedziałam robię awans a kurs się przyda. Moje zdziwienie jest teraz dostałam aktualizacje do teczek może z 20 kartek mega cienkie. Cena za obie 500 zł. Nie mogę ich zwrócić chociaż jestem nie zadowolona. Dzisiaj prawnik powiedział, że tak naprawdę cenę aktualizacji powinni mi podać od razu przy zawieraniu umowy dlatego jest nie ważna. Wydawnictwo odpowiedziało raz a teraz mnie olewa. pozdrawiam oszukanych.

katia b.

korzystam juz z dwa lata z czasopisma Forum logopedy i jestem zadowlona.

@katia b.

patrykkkkk

Korzystałem z kilku produktów z forum i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń

@patrykkkkk

K. justyna

jakiś czas temu trafiłam na reklamę na fb czasopisma dla psychologów. po jakiś czasie odezwał się do mnie doraca. zaproponował czasopismo i zdecydowałam się. przedstawił informacje na temat warunków. mam czasopismo i jestem zadowolona.

@K. justyna

marika kowal

dla mnie treści merytoryczne na dobrym poziomie

@marika kowal

metrikkon

jeśli szukasz pracy to dobrze trafiłes. przynajmniej jesli chodzi o prace w cc.

@metrikkon

klaudia

Świetne wydawnictwo. korzystamy w placówce dydaktycznej od lat i jesteśmy zadowoleni

@klaudia

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o