Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Agata

Znam Food Forum od kilku lat - prenumeruję czasopismo i regularnie biorę udział w organizowanych konferencjach i szkoleniach. Zawsze kończę kurs z satysfakcją. Materiały są zawsze starannie przygotowane, a w razie pytań uzyskuję odpowiedź błyskawicznie. Polecam

@Agata

m.j.
@Agata

polcam jeszcze ich konferencje

Julia

Ja jestem zadowolona z usług tej firmy. Od 4 lat korzystam z różnych produktów i NIGDY nie miałam żadnych problemów. Zawsze czytam regulaminy i się do nich stosuję.

@Julia

Dawid

Jestem behawiorystą, a to nie jest popularny zawód, stąd merytorycznych materiałów w Internecie jest tyle, co pies napłakał. Cieszę się, że trafiłem na kursy związane z behawiorystką i potwierdzam, jako zawodowiec, że są one serio dobrze opracowane. Polecam

@Dawid

Paulina

Dopiero co wykupiłam kurs, a już chcę następny! Widać, że są tworzone z głową!

@Paulina

Dziękujemy za opinię

Kurs stomatologiczny poleciła mi koleżanka, teraz ja polecam pozostałym! Super sprawa!

@Kasia

Olek

Jestem studentem weterynarii i bardzo polecam merytoryczne materiały, która ta firma oferuje. Wiele informacji, w dodatku aktualnych i możliwość kontaktu z prelegentami. Polecam wszystkim osobom kochającym zwierzaki, gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

@Olek

Barbara

Dzień dobry! A ja się chciałam pochwalić jaki prezent dostałam od moich wnuków. Jestem na emeryturze, a moje wnuki wykupiły mi czasopismo naturoterapeutyczne. Dużo informacji, miło spożytkować można czas. Polecam!

@Barbara

Werka

Polecam każdemu konferencje dietetyczne organizowane przez forum, nie mogę się doczekać kolejnej edycji

@Werka

katarina

skorzystałamostatnio z promocji i kupiłam czasopismo dla psychologów. fajnie, no się nie zawiodłam i pomaga mi to przy pisaniu pracy magisterskiej.

@katarina

Werka

Niedawno wzięłam udział w szkoleniu online dla behawiorystów i muszę przyznać, że to była dobra decyzja. Na filmach szkoleniowych wszystkie informacje wydają się bardziej zrozumiałe niż w książkach o podobnej tematyce, które wcześniej czytałam. Pani prowadząca naprawdę dobrze tłumaczy. Polecam!

@Werka

Dziękujemy i zachamy do korzystania z naszej szerokiej oferty.

katecheta

Prenumeruję i śledzę na bieżąco czasopismo Katecheza i muszę przyznać, że bardzo ułatwia mi ono pracę. Uczę w szkole religii, a nie jest to łatwe zadanie w dzisiejszych czasach. Dziękuję i polecam - katecheta

@katecheta

Pani Neurolog

Dzień dobry, chciałam podziękować, że konferencje dla lekarzy zawsze są świetnie przygotowane i przede wszystkim MERYTORYCZNE. Właśnie dziś zapisałam się na kolejną już i nie mogę się doczekać. Serdeczne pozdrowienia dla kolegów i koleżanek po fachu

@Pani Neurolog

Dziękujemy bardzo za opinię

Studiuję dietetykę i często korzystam z maeriałów Food Forum - super czasopismo!

@Ania

Krzysztof

Polecam kurs dotyczący stomatologii, licówek i nie tylko. Dużo wiedzy za niewielką cenę!

@Krzysztof

Ela

Od niedawna prenumeruję czasopismo dla nauczycieli. Muszę przyznać, że czerpię wiele inspiracji dotyczących technik nauczania dzieci przy zdalnym nauczaniu. Polecam innym wychowawcom.

@Ela

Dziękujemy bardzo

Jola

Dzień dobry! Chciałam podzielić się pozytywnymi wrażeniami, które posiadam odkąd prenumeruję czasopismo "Naturoterapia w praktyce"! Polecam zwłaszcza domowe przepisy i porady do wykorzystania w codziennym życiu :)

Belcia
@Jola

Nie zarzucam nictresciom które są w wybranych czasopismach ale zarzucam firmie wymuszanie na zakup prenumeraty rezygnuję z prenumeraty ale mimo wszystko wystawiają fakturę na następny okres i czy otrzymałam fakturę czy nie straszą Cię bardzo szybko ich dzial windykacji i nie wiesz co.masz zrobic

@Jola

Dziękujemy bardzo za opinię

@Belcia

Bardzo prosimy o kontakt z biurem obsługi klineta pod adresem mailowym bok@forum-media.pl

Zrobiona w bambuko

Umowa kupna przez telefon nie jest wiążącą. Należy zatem odesłać produkt.

Zrobiona w bambuko

Proszę uważać podczas dokonywania zakupu przez telefon! Bez uprzedzenia wysyłają produkt za pokaźną kwotę, jako kontynuacja umowy. Podczas zakupu, jak i w podsumowaniu zamówienia brak info o kolejnych tytułach i o kwotach do zapłaty. Działają niczym ci, którzy sprzedają garnki i wełnianą pościel. UWAGA! Nie wysyłają umowy zakupu na piśmie. Niestety, liczą na naiwnych klientów.

From Vienna

polecam czasopisma dla logopedów

katarina
@From Vienna

extra

Oszukana

Poprostu szok naciągacze i tyle..... Jak chcą złapać klienta to wyzwania ją po kilka razy na dzień, ale się do nich dodzwonić to nie ma możliwości. Ja otrzymałam fakturę do zapłaty, gdzie nic nie zamawiałam. Nie informują o kruczkach umów, nie odpisują na e-mail. Nigdy.wiecej nie chcę mieć z tą firmą do czynienia. Poprostu obiecują złote góry, a tak naprawdę...nic z tego nie wychodzi. Nigdy więcej nie dam się nabrać.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o