Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Nikita

Magazyny zawsze na czas, cena też super jak za tak wartościowe teksty. Jestem bardzo zadowolony

Maciek

Kursy DVD super sprawa, polecam każdemu

Alicja

Magazyny mają bardzo dużo interesującej treści i przychodzą na czas

Agata

Magazyny w przystępnej cenie i do tego bardzo ciekawe

Basia

Praca jak dla mnie ciekawa dająca możliwość rozwoju, polecam

Adriann

spoko magazyny

Nasrudin

Są bo pełne cudownych opinii klientów którzy nie są prawdziwi.

Oktawia

Pracowałam dla firmy kilka ładnych lat. Praca bardzo przyjemna, pozwalająca na rozwój osobisty jak i zawodowy, atmosfera też przesympatyczna oraz możliwość pracy z liderami w tej branży jest ogromnym plusem

@Oktawia

Cześć! Dziękujemy za przesłaną opinię. Cieszymy się, że dobrze wspominasz pracę z nami. Życzymy dalszych sukcesów.

Alicja

Kursy na DVD warte swojej ceny

Ewelina

Dużo można się nauczyć dzięki pracy dla wydawnictwa

GAB

Miła atmosfera praca na pewno dla każdego kto lubi uczyć się nowych rzeczy Nie ma nudy

Ernest

Jak dla mnie bez konkurencyjne wydawnictwo, ich magazyny są ciekawe i zawierają dużo ciekawych artykułów

Patrycja Peciak

Korzystam z kursów jak i magazynów od wydawnictwa. Magazyny mają super zawartość i napisane są przystępnym jezykiem co do kursów nie mam zastrzeżeń

Ola

Jestem tak zadowolona, super pismo. Obsługa świetna. Podejście indywidualne do klienta. I wtedy się obudziłam.

Pome

Jestem bardzo zadowolona z magazynów, które wykonane są bardzo dokładnie i przychodzą do mnie w ustalonym terminie. Co do ich zawartości też nie mam nić do zarzucenia, treść jest czytelna i przystępna dla każdego

Amelia

Pracowałam dla wydawnictwa 3 lata, które były naprawdę intensywne i ciekawe. Zdobyłam wielkie doświadczenie. Forum pozwoliło mi też na samorozwój dzięki szkoleniom które nam oferowali. Uważam ze praca warta polecenia

Olaf

Kursy które oferuje wydawnictwo są bardzo dobrze wykonane, mogę polecić każdemu

Eryk

Wszystko na czas i dotarło do mnie bezpiecznie zapakowane wiec bez żadnych uszkodzeń

Nadia

Praca bardzo przyjemna i w cudownej atmosferze :*

Tomasz

Dobre wydawnictwo na bank znajdziecie magazyn dla siebie

Klaudia

Magazyny bardzo dobrze wykonane i zawsze na czas co jest ogromnym plusem bo nie musze czekać tygodniami

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o