Opinie o Tamir Drukarnia w Bystrzyca Kłodzka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tamir Drukarnia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tamir Drukarnia o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tamir Drukarnia w Bystrzyca Kłodzka

Artut0.2

Przepracowałem konkretną liczbę godzin, dodatkowo nadgodzin, sobotę, dostałem premie... Fajnie, szkoda że to tylko liczby na kartce papieru których nie widzę na swoim koncie bankowym. O co tutaj chodzi?

Artut0.2
@Luiza

To raczej nie pomyłka, taka sytuacja już nie raz miała miejsce.

Były Szefu

Dzień Dobry. Mogę powiedzieć że pracowałem w firmie Tamir 4 lata w latach 2014-2018 już w tamtych czasach zarobki w tej firmie utrzymywały się na dojść fajnym poziomie.Mogę powiedzieć szczerze,że za takie pieniadze można sobie godnie żyć i jeszcze sporo odłożyć.Mowa tutaj o kwocie w granicach 7 tysięcy złotych. Było też wiele dodatkowych gratyfikacji finansowych.Sprawowałem tam funkcje kierowniczą.Praca naprawdę bardzo dobra.Serdecznie chciałem tutaj pozdrowić moich znajomych z działu kadr

Mikołaj
@Były Szefu

Szef zarabia tak kiepsko? Nie rozumiem z czego ta radość? W normalnych firmach takie pieniądze zarabia się na produkcji. Tamir to totalna porażka.

Pracownik Produkcji - Drukarz Offsetowy, Sztancerz nadal system dwuzmianowy ma? Tak jak w ogłoszeniu pisali sprzed 3 lat, że tak to wygląda u nich. Ono nadal wisi w sieci. A jak coś to jakie dokładnie godziny? Nie wiadomo nawet, jak długie zmiany, teraz sobie coraz częściej dwunastek życza..

@Pupilek magazynu

Jeśli chodzi o nadgodziny, to są płacone jakoś lepiej jeżeli je wypłacają? A jeśli nie, to można te godziny po prostu odebrać? Jak to jest? Co do premii, to teoretycznie za co powinno się ją otrzymywać? Daj znać.

Hurrrra

Towarzysze niedoli dobra wiadomość. Od lipca 2023 roku wzrośnie minimalna krajowa pensja i minimalna stawka godzinowa, z 22.80zl brutto na 23.50zl brutto. Wesoła nowina, wreszcie podwyżka.

Skacząca Jola Nowy wpis

Przesadzasz, pracujesz 15 lat i zarabiasz 3500 bez nadgodzin, źle ci?

:) Nowy wpis
@Skacząca Jola

Pewnie pracuje czwarty czy piąty raz i gryzie go że mu się nie udało. Nie ma co płakać, siedźcie spokojnie, nie cwaniakujcie i tak się nie zwolnicie, nawet jeśli zawsze wracacie. Cieszcie się ze złotowką podwyżki i nie poniżajcie sami siebie.

Hej. Pracownik Produkcji na jakie zarobki może liczyć na tę chwilę? Szukałam po sieci czegoś o warunkach pracy w tej firmie, o której mi powiedział znajomy, ale zastałam tylko stare oferty pracy sprzed 3 lat, w dodatku takie, że nie było napisanych szczegółowo tych warunkow finansowych.

Pracownik produkcji

Minimalna krajowa.

Były

W internecie jest ogłoszenie z lutego tego roku. Obiecują 5000-7000 brutto, co nie jest prawdą. Sam dałem się nabrać, pierwsza wypłata otworzyła mi oczy. Zarobki w okolicy 3000-3300 netto. Za taką pracę zdecydowanie za mało.

Marchewka Nowy wpis
@Pracownik produkcji

Po kilku miesiącach złóż wypowiedzenie, dostaniesz podwyżkę 3-5zł brutto do stawki godzinowej.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Tamir Drukarnia?

Czwarta umowa o pracę powinna być umową na stałe. Na początek dostajesz umowę zlecenie, która nie wiadomo ile potrwa. Minimum trzy, cztery lata.

Zdarzają się 3 zmiany. Jak każą trzeba robić nocki.

szefu magazynu

Tak system dwuzmianowy, trzy zmiany tylko na druku, ale to na jednej hali, jedna maszyna. Dwunastek nie ma, po 8 godzin robisz i jak chcesz to dodatkowo sobota płatna w nadgodzinach, więc można dorobić. Wypłata zależy od stanowiska. Ostatnio wywiesili listę z premią i wpisali wypłatę to pupilki nawet 10 tyś zarabiają.

Pupilek magazynu
@szefu magazynu

Soboty jak każą musisz przyjść, jak chcesz to nie możesz przyjść. Dobrowolnie w sobote przychodzą tylko ci którzy mają lekka robotę i mogą posciemniać Nocki zdarzały się również na sklejarkach i innych maszynach. To nie tak że teraz tylko jedna je ma i będzie tak zawsze. Nadgodziny nie każdemu płacą. Zarobki są kiepskie raz na ileś dają premie żeby podpuścić pracowników do (usunięte przez administratora) Na liście wywieszone są tylko premie, nie ile kto zarabia. Zresztą liczby na papierze nie przkładaja się na wypłatę, na fiszce zobaczysz śmieszna kwotę. Lista jest wywieszana tylko po to żeby działała na najbardziej naiwnych.

Bezsilny
@szefu magazynu

Taaa, później koledzy z koledzy przychodzą do firmy w dziurawych butach, skarpetkach i bez zębów. Gdzie te 10 koła? Ja zawsze kręcę się koło trzech, mam za słabe stanowisko? Nie sądzę! Zdarza się że premię też mam wpisaną, szkoda że nie widzę jej na koncie. Złożyłem wypowiedzenie dostałem trzy złote podwyżki i dalej wielkie (usunięte przez administratora).. Wcale mnie nie dziwi wieczne narzekanie, jak nie umie się lizać nabiału i donosić, albo nie jest kolegą lub pupilkiem nie da się nic osiągnąć tutaj.

Łucja
@Pupilek magazynu

A w jakich godzinach pracuje się w sobotę? Jest jedna zmiana? Czy normalnie dwie i każdy przychodzi na swoją? To komu wypłacane są nadgodziny, skoro piszesz, że nie każdemu?

Tygrys

Praca 8 godzin tak nadal na 2 zmiany .Na umowę zlecenie, 1 miesiąc na początek 26 złoty brutto a to co piszą w internetach to bujda. szukają chętnych a może któryś zostanie na dłużej. Wypłata grudniowa za 18 dni roboczych to tragedia, ludzie chodzą oburzeni i źli ,ależ cóż mogą zmienić pracę, jak się komuś nie podoba. Szkoda że nie doceniają tych którzy tam jeszcze pracują, złe podejście pracodawcy w końcu jest na dorobku, coś mi się wydaje że na wiosnę ludzie zmienią pracę i braknie im rąk żeby na nich robili w końcu ileż można czekać aż coś się zmieni ,ludzie przynoszący wypowiedzenia dostają 1 zł podwyżki na godz tak było za poprzedniego prezesa a czy tak będzie za nowego nie sądzie. Nowy prezes przechadza się jak duch wpatrzony w swojego smartfona, a jak się spytasz o podwyżkę to musi się zastanowić i olewa temat pozdrawiam :)

@Tygrys

Grudzień słaby? Tylko 19 dni pracujących :D Wiadomo jak miesiąc nie ma 23 dni pracujących i 4 czy 5 sobót to słaby miesiąc haha. Trzeba urlop sprzedać xd

@Tygrys

Z wypowiedzeniem dostałem 3zł w 2019r

@Pupilek magazynu

Biorą każdego, nie mają wyjścia bo nawet Ukraińcy nie chcą tutaj pracować.

Żadnych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

Na(usunięte przez administratora) znowu jest ogłoszenie z tamiru. Rzekome zarobki 5000-7000 brutto. Niezłe żarty. Dlaczego ja jako wieloletni, doświadczony pracownik zarabiam niewiele ponad 4tys brutto? Chyba że nowi pracownicy którzy nic nie umieją zarabiają więcej od ludzi dzięki którym tamir funkcjonuje?

Zainteresowana

Czy oferta jest aktualna bo znikła z olx ?

Hej, zastanawiam się od czego zależy ze czasem są obowiązkowe soboty a czasami nie można w ogóle się zgłosić na nadgodziny? No i mówicie ze nadgodzin nie wypłacają. W takim razie co się dzieje z tymi pieniędzmi? Wypłacają w urlopie czy jako? No i piszecie ze niektóre stanowiska banalne. To nie zmieniacie się między stanowiskami?? Jak trafisz tak wyrabiasz? Albo będziesz ciężko pracował albo trafi ci się łatwa robota?

Dvd

Większość to praca jako operator maszyn. Więc stanowiska nie są banalne. Nadgodzin nie wypłacaja, robisz za darmo(większość). Banalna robota to pomocnik drukarza ale jak trafisz do drukarza dziwaka też będzie ciężko. Soboty pracują ci którzy mają lekka pracę i mogą posciemniać, ci którzy mają ciężej nie chcą przychodzić ale muszą.

Harcerz

Stanowiska nie są banalne, są raczej skomplikowane. Dodatkowo ktoś kto ma cię przeszkolić nie przekaże ci całej wiedzy, żebyś w przyszłości nie okazał się bardziej opłacalnym pracownikiem. Zdarza się nawet celowe przestawianie maszyn, żeby zmiennik sobie nie radził. Druga sprawa że taki nauczyciel sam może niewiele wiedzieć. Po takim szkoleniu skomplikowana praca jest jeszcze trudniejsza. Ja nie polecam.

Były

Panie kierowniku A praca była fajna tylko kto tam rządzi Pan czy majstrowe które nie mają zielonego pojęcia o pracy a pracując tam nie raz byłam świadkiem gdy Pan mówi swoje a majstrowa i tak robi po swojemu to że źle traktują pracownice jest lekceważone wyzywają nie potrafią nauczyć czego kolejek niech Pan przejrzy na oczy ma Pan kamery i nie widzi czy udaje a może nie nadaje się na stanowisk kiedy pozwala sobie na takie traktowanie i lekceważenie przez majstrowe

Spełniony Życiowo

To fakt że nawet po ucięciu pensji o 3zł czyli zarabianiu mniej niż minimalna krajowa pensja i tak większość by tutaj pracowała, np ja. Bardziej od pieniędzy cenię sobie lenistwo i wygodę. Ogólnie twój post jest mało zabawny. Marna prowokacja.

Piekarz

Przeżywacie i podniecacie się nie wiem czym. Kłócicie się o złotówkę albo dwa. Każdy ma podobne zarobki 30-35zł brutto. To jest bieda, żeby stawki wynosiły przynajmniej 35zł netto można byłoby jakoś przeżyć od dziesiątego do dziesiątego a tak wszyscy płaczą i się kłócą.

Robert
@Piekarz

Tak prawda grupka wybrana drukarzy ma a cała reszta to po 26 zł to smutne że pracodawca ma za nic ludzi

No kierownictwo dostało podwyżki a cała reszta figę z makiem ,ewentualnie aneks do umowy na 26 złoty brutto

@Michał

26zł brutto miałem 5 lat wstecz.

@Janusz

Gratuluję bo cała reszta ma 26 zł brutto ale za kilka lat dogonią twoje zarobki zawsze możesz popełnić błąd i tu okaże się że będziesz miał mniej bo za błedy sie płaci :)

A może siedzisz na górze i żyjesz z pracy innych łatwo jest nic nie robić i chwalić się kasą my tu piszemy o realiach a nie o siedzeniu pod stołem wybrańcy mają dobrze a reszta czeka na wiosnę :) 26 złoty na godz tyle dają

@Michał

Chyba tobie tyle dają :) 26 brutto miałem 5 lat temu. Co rok na początku dostaję podwyżkę minimum 2 zł brutto. Pracuj uczciwie, może nie zostaniesz pominięty.

@Janusz

Każdy pracuje uczciwie Nie każdy może być drukarzem

Janusz

Można zarobić innaczej ;) wiecie jak niektóre koleżanki... Niektóre kobiety też zarabiają dobrze, tak samo jak panowie. Sytuacja jest taka sam, dobra pracowniczka zarabia, flegmatyczna nie

Bezsilny

@szefu magazynu Taaa, później koledzy z koledzy przychodzą do firmy w dziurawych butach, skarpetkach i bez zębów. Gdzie te 10 koła? Ja zawsze kręcę się koło trzech, mam za słabe stanowisko? Nie sądzę! Zdarza się że premię też mam wpisaną, szkoda że nie widzę jej na koncie. Złożyłem wypowiedzenie dostałem trzy złote podwyżki i dalej wielkie (usunięte przez administratora)... Wcale mnie nie dziwi wieczne narzekanie, jak nie umie się lizać nabiału i donosić, albo nie jest kolegą lub pupilkiem nie da się nic osiągnąć tutaj.

Kredycie, ratki, nadgodzinki

Na olx jest ogłoszenie o pracę z tamiru, zarobki 5000-7000 brutto. Nie wierzcie w to. Pracuję wiele lat i nigdy w życiu nie zarobiłem nawet 4000 brutto. Może teraz bo minimalna poszła w górę

Długi, pożyczki, marzenia
@Kredycie, ratki, nadgodzinki

Od tego miesiąca najniższa krajowa jest 4242zł brutto. Dodaj do tego cztery pracujące soboty i masz 5000 brutto. Tak to liczą. 7000zł to odrealniona kwota. Wiem bo tam pracowałem.

Rafał
@Kredycie, ratki, nadgodzinki

To po nowym roku zarobki poleciały w dół? Przy poprzednich ofertach pracy podawali zarobki 5000-8000brutto haha. To jakieś wałki.

Jadwiga

... i tylko cztery soboty. W grudniu było pięć.

SłAwEk

Normalny miesiąc, jak każdy. 20 dni pracujących jak w listopadzie. Nie zawsze da się wyrobić nadgodziny.

Święty Mikołaj
@SłAwEk

Ta jasne. Zawsze miesiąc jest "krótki". Bez pracy po 10h dziennie i sobót ciężko jest przeżyć od wypłaty do wypłaty, ale to kosztem zaniedbania rodziny i nie zawsze można zrobić tyle h. Godziny jak w delegacji a pensja jak ze świnki skarbonki ehh Wesołych Świąt mimo wszystko :)

Fachowiec

Kiedy podwyżki? Głupio mi okłamywać znajomych i wymyślać ile zarabiam :( Przecież nie powiem prawdy, jak mam logicznie wytłumaczyć dlaczego pracuję za takie pieniądze? Na firmę nie narzekam, na wypłatę owszem

LoLo
@Fachowiec

Dopiero były. Nikt ci nie każe pracować.

Lili
@LoLo

I tu się zgadzam w 100%. Naprawdę nie rozumiem ludzi którzy tutaj tak bardzo narzekają... Nikt nikogo w firmie nie trzyma na siłę, każdy ma prawo do zmiany pracy ... A jak już tak co niektórzy znają się na prowadzeniu firmy to może czas założyć coś swojego i pokazać jak się "powinno" płacić pracownikom ... większość osób nie jest zadowolona z wynagrodzenia ale moze zamiast wylewać żale na necie zajmijcie się czymś sensownym :)

Kronikarz
@Lili

Dokładnie. W fabryce, na produkcji nie da się zarobić dostatecznie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Można spróbować zmienić coś na lepsze i poszukać lepiej płatnej pracy. Firma bez marud przetrwa, droga wolna i tak za chwilę wrócicie, zawsze wracacie.

Misiunia

Nie polecam pracy w tej firmie. Kantują finansowo jak tylko się da i na każdym możliwym kroku..jedyny atut pracy w tym zakladzie stale godziny i praca kawalek od domu...niestety pierwsze skrzypce gra pani ksiegowa I decyduje o wielu rzeczach smiech na sali. Jak zyje 36 lat tak pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Nie pozdrawiam

Alausia
@Misiunia

Ja żyję trochę krócej i też spotkałam się z (usunięte przez administratora) w tamirze. Księgowa nie gra pierwszych skrzypiec. Zwalają na nią winę i odpowiedzialność.

Riczi

Ja też jestem zdania że nie ma na co narzekać. Od ponad dekady w zakładzie mam się jak pączuś w masełku. Około 3500 bez nadgodzin, chyba że trafi się krótki miesiąc albo dostanę karę ,gdzie tyle zarobię?

@Riczi

Te 3500 to jest netto czy brutto? I te kary o których piszesz, za co można dostać? Są jakieś zasady dołączone do umowy odnosnie tego?

KO

3500netto jak przepracujesz przynajmniej 10lat. Nowy pracownik 3500 brutto. Karę praktycznie za wszystko, za pójście do toalety( mimo iż na toaletę masz 0min dziennie) , za to że w danym miesiącu trzeba przyznać kary a nie mogą ukarać pupilków( obraża się) , więc ty dostaniesz karę. Umowa to stała pensja z najniższą krajową, nie ma na niej nic o dodatkach. Zresztą tutaj nie ma żadnych dodatków. O karach też nic nie ma na umowie.

Inga
@KO

To jest jakaś liczba tych kar, które minimum trzeba dać w miesiącu? Czy firma nie wyznacza chociaż jednej dłuższej przerwy na śniadanie? Trzeba jeść będąc na stanowisku pracy?

Eryk
@Inga

15 minut dziennie, ty decydujesz czy na jedzenie czy korzystanie z toalety. Jeżeli masz przepracowane dodatkowe nadgodziny lub sobotę, wtedy prawdopodobnie dostaniesz karę. Żeby dodatkowy czas był przepracowany za friko.

Lilka
@Eryk

Nie No trochę niedorzeczne. Jeżeli trzymasz się zasad to za co ci maja dać karę? Jeżeli wiesz ze wyrobisz norme albo masz już zrobiony wykon na godzinę to tez się czepiają? Na wszystkich zmianach to samo?

El chapo

Znajdź lepszą pracę. Zamiast siedzieć i narzekać, albo wracać z podkulony ogonem do firmy drugi i trzeci raz. Nie rozumiem takiego podejścia.

Janko
@KO

Pracuję dłużej i nigdy w życiu nie zarobiłem 3500. Nawet z premią.

@Janko

W ogóle jakie wysokości premie można tu zdobyć? To za wyniki są premie czy za coś innego? + może jakieś inne dodatki są, na święta czy coś?

Ulfik

Jeżeli nigdzie indziej sobie nie radzą, dlaczego mieliby nie wracać? Po kilku powrotach może zrozumieją swoje "możliwości" XD

Lojalny

Premie to nieistotne kwoty. Nie wierz w opowieści o zarobkach. Pracownicy ścigają się między sobą w wymyślaniu kwot kto zarabia wiecej, ponieważ jest im głupio że przez swoje lenistwo marnują czas i życie. Bez sobót i solidnej ilości nadgodzin nie zarobisz na utrzymanie rodziny, a i z nimi jest trudno. Można (usunięte przez administratora) wszystkich w koło, ale jak ktoś potrafi (usunięte przez administratora) sam siebie pozostaje tylko pogratulować.

@Lojalny

Czemu premie to nieistotne kwoty? Ja jednak chciałbym wiedzieć, ile można dostać. No i na jakie wynagrodzenie można liczyć, nie uwzględniając nadgodzin i pracy w sobotę? Może na utrzymanie dla mnie jako jednej osoby wystarczy :) Napisz, jeśli możesz.

Promyczek

Z firmy odchodzą ludzie, którzy pracowali w niej po 20 lat. To chyba o czymś świadczy :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Tamir Drukarnia odbywa się w siedzibie firmy?

Wera

Od nowego roku najniższa krajowa 3200 na rękę. Dostaniemy podwyżki? czy teraz będziemy zarabiać mniej niż minimalna?

Zostaw merytoryczną opinię o Tamir Drukarnia - Bystrzyca Kłodzka

• Jak się pracuje w Tamir Drukarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Tamir Drukarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tamir Drukarnia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 82 to opinie pozytywne, 129 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tamir Drukarnia?

Kandydaci do pracy w Tamir Drukarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tamir Drukarnia
3.9/5 Na podstawie 172 ocen.

Tamir Drukarnia