Opinie o MONDI BZWP w Bystrzyca Kłodzka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MONDI BZWP. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MONDI BZWP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONDI BZWP w Bystrzyca Kłodzka

Szym321

Nie polecam nikomu tego zakładu pracy narobisz się za 10 wypłata marna a i nagle z dnia na dzień zostaniesz zwolniony nawet nie będziesz widział kiedy nie pozdrawiam

@Dariusz

Pracuje kilka lat i nie kojaze zeby komuś nie przedłużyli umowy ot tak. Ewentualnie leserom co nie przychodzą do pracy albo są ciągle na zwolnieniach. Kto chce pracować ten pracuje.

Ula

Szukają kierowcy wózka, musi mieć już UDT porobione. Wiecie może, czy rodzinka pracownika może być objęta opieką zdrowotną? I jakie zarobki, bo tu zwolniony chyba @Szym321 pisał, że wypłata marna, ale nie wiem, czy magazyniera, czy kierowcy, czy kogo...

@Miki

Czyli nie ma w ogóle możliwości pracy przez agencję? Tak? Wspomniano o tej opiece medycznej, a na jakie benefity można jeszcze liczyć? Jesteś w stanie je wymienić? :D

Ula

Krystian
@Ula

Opieka pzu medyczna można przypisać wypłaty wszystkie te same z tego co wiadomo pierwsze wypłaty i umowy przez agencję pracy pózniej może dostanie normalne.

@Krystian

W cenie można przypisać rodzinę czy jakaś dodatkowa opłata obowiązuje? Ile czasu trzeba pracować przez agencje? Nie ukrywam ze wolałbym pod firma do razu robić. Jest szansa żeby po okresie próbnym się przenieść?

Miki Nowy wpis

Nie pracuje się przez agencję. Od razu zatrudniają do zakładu. Odnośnie opieki nie wiem... ale chyba można rodzinę.

@Miki

Marcin Nowy wpis

Witam Na początek umowa o pracę, czy umowa zlecenie?

Czy w MONDI BZWP pracuje się na open space?

Szym321

Bartosz
@Szym321

Jak to z dnia na dzień? To na jakich umowach przyjmują ze nie ma okresu wypowiedzenia? Ciebie tak zwolnili bez ostrzeżenia czy po prostu nie przedłużyli umowy?

Szym
@Bartosz

Powiedzą,że przedłużają tobie umowę a na umowie przedłużenie o 2 dni

Dariusz
@Szym

Taa? Serio na dwa dni? To nie wiem, czy jest sens w takim razie hehe. Nie no ale jak to z tymi umowami jest. Tak realnie po jakim czasie można tu już umowę na stałe dostać? Zaniepokoiły mnie też te niby zwolnienia z dnia na dzień.

@Dariusz

Leszno

Bartosz

Co masz na myśli mówiąc że się skończyło? Chodzi o zarobki? Tylko to masz do zarzucenia czy inne warunki też się pogorszyły, co?

Kilka lat temu jak na Bystrzyce i okolice był to jeden z lepszych zakładów pracy obecnie jest coraz gorzej mimo wzrostu cen zarobki te same a o premii można zapomnieć nic ciekawego nie polecam nikomu pracy w tej firmie

Czy w MONDI BZWP panuje luźna atmosfera?

Odpwowiedź

Tak, atmosfera jest ok. Ale oczywiście trzeba pracować;)

Tak luźno jest na stołówce w czasie przerwy. Zależy o jaki dział pytasz?

Wiktor
@Odpwowiedź

Przecież ty nawalony jesteś i twoja odpowiedź ma być przykładem skoro nawet Odpowiedź w Niku nie potrafisz napisać tylko jakieś Odpwowiedz? ? Chlej ten bimber dalej i pisz te (usunięte przez administratora) może dadzą ci te 50 zł do obiecali nie pozdrawiam.

Dariusz

Jest jakiś problem z atmosferą? Pytam, bo myślałem na produkcję aplikować, a zawsze szukam miejsca, gdzie nie ma jakiegoś wzajemnego skarżenia się na siebie itp. W pierwszych dniach pracy można liczyć na wsparcie reszty kolegów z zespołu?

Pan Dzozef:)

Nie pasuje, w Czechach będziecie miód mieli, zwłaszcza teraz w dobie kryzysu.Pracuje tu kilkanaście lat i nikt mnie na złotówkę nie zrobił! Nikt także nie kazał mi na l4 do pracy chodzić! Monetę mam przyzwoitą i 5 min do zakładu.

Wiktor
@Pan Dzozef:)

Teraz napisz jaki cwany jesteś rok temu prawie klęknął byś przed wodzem , a teraz nie masz nadgodzin , urlopu już nie masz tylko myślisz o l4 co skończyło się kozactwo krzywomadre nie pozdrawiam.

Bystrzyca Kłodzka to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Pracownik Produkcji? Co powiecie o pracy w firmie MONDI BZWP?

????????????????

Nic ciekawego, donosicelstwo jesteś kolegą majstra to masz jak w raju

Inny

Z roku na rok coraz gorzej w tym zakładzie. Nie polecam

Gabriela
@Inny

Co masz na myśli? Co jest coraz gorzej?

@Inny

Racja z roku na rok jest coraz gorzej b....del na kółkach nikomu nie polecam

????????????????

Racja nie polecam nikomu. DONOSICELSTWO, KOLESIOSTWO

$$$hjsjd

Czy są przyjęcia dla kobiet w MONDI w Bystrzycy ?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie MONDI BZWP?

Konrad

16 proc max na miesiąc wypłacana co 3 niby a tak naprawdę premia za miesiąc styczeń luty marzec naliczana jest w kwietniu i wypłacana w maju z wypłatą.

@Konrad

Jest aktualizacja premią na max miesiąc 10 proc

Jak obecnie pracuje się w mondi? Czy firma zatrudnia nowych pracowników?

MONDI BZWP szuka kandydatów na stanowisko Operator. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4500 PLN?

Raczej nie

Pioter

Jeśli będziesz pracował cały miesiąc we wszystkie soboty i niedziele plus nie ukradną ci premii bo nigdy nie dostaniesz jej pełnej to zarobisz tyle . Wyzyskują i straszą pracownika jak nie będziesz pracował w nadgodzinach. Typowa dyktatura

Leszek
@Pioter

Czekaj, to skoro te 4500 zarobi się w taki sposób, to ile zgarniasz przy normalnym trybie pracy na pełnym etacie i bez nadgodzin?

Waldek

Tak ale jak zrobisz wszystkie soboty i niedziele to wtedy tak

Szebasztian
@Leszek

2600 bez nadgodzin

@Szebasztian

Zgadzam się w 100%

Czy można liczyć w MONDI BZWP na prywatną opiekę medyczną?

Konrad

Jest ubezpieczenie grupowe PZU dosyć dobre składka 73zł oraz dodatkoww ubezpieczenie zdrowotne opieka medyczna do lekarzy bez skierowań nawet do prywatnych placówek 100proc darmowe z polisy lub tylko częściowo odpłatnie jeśli placówka nie jest w spisie refundowanych.Tylko jedno zasadnicze pytanie jeszcze nie zaczęłes pracy, a już pytasz o lekarzy i opiekę nie w tym zakładzie i jeszcze na umowach na czas określony zwolnienie nie jest miło widziane wręcz można powiedzieć żartobliwie następny proszę.

Bartek
@Konrad

Ktoś tylko zapytał a nieprosił nikogo o filozofie

@Bartek

Nie prosił ale niech lepiej wie co go czeka

Tymon

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Firma jest dobra dla tych którzy chcą pracować!!

Piotrek
@Tymon

Płacą ci za pisanie pochwały?? Nie możesz mieć życia prywatnego bo wymagają od ciebie pracy w każdy weekend starszą że jak odmówisz to pożałujesz.. Problemy z dostaniem urlopu... Pieniądze bardzo słabe chyba że pracujesz w każdy weekend albo po 12 to za dobosz trochę więcej... Ciągłe kolesiostwo kto się trzyma kierownika i donosi na innych ma tam jak w bajce.

Prawilny
@Piotrek

No i z tym zgodzę się w 100 % opinia jak najbardziej prawdziwa. Nadgodziny owszem kierownik pyta lub też oświadcza , że sobota niedziela pracująca równoznacznie przymuszając cię do tego i zapominając o kodeksie pracy oraz 5 dniowym systemie pracy. I w zależności na jakiego kiera trafisz i jakie jest ciśnienie oraz natłok pracy taka odmowa czasem kończyła się dywanikiem.

Julia

@Tymon wypowiadałeś się w wątku więc wnioskuje, że jesteś pracownikiem firmy. Czy możesz napisać jakie są plusy z pracy w MONDI BZWP? Wspominałeś, że firma jest dobra dla tych, którzy chcą pracować. Jak pracodawca dba właśnie o takich zaangażowanych pracowników? Chętnie się czegoś dowiem na ten temat.

Czy MONDI BZWP ma ściśle ustalone godziny pracy?

Bartek

Tak aż do pszesady

Ile dostaliście? Ja tylko złotówke, to żart?

Robert

Warto jeszcze wspomniec ze ludzie pracuja tam calymi rodzinami, nie wazne co umiesz, wazne kto ciebie lubi kogo znas, dobra moneta = duzo ponizej przecietnych zarobkow na danym stanowisku, brak poszanowania, mobing.

Pan Dzozef
@Robert

Z zakładu leca: alkoholicy, lenie i lawiranci. Skoro już nie pracujesz z nami byłeś jednym z nich. Bardzo długa jazda w zatłoczonym autobusie do pracy źle wpłynęła na twoją psychikę o czym świadczą twoje wpisy. Sobota 100% płatna, Niedziela 200%. Nikt ci nie każe iść w weekend do pracy. Kierownik chodzi po maszynach i zapisuje kto chce sobie dorobić. Za miesiąc jak rusza na nowo Czechy i odrzuca najsłabsze ogniwa, będziesz tam na forach mieszal:)

Mateusz
@Pan Dzozef

Wymuszają nadgodziny grożąc nie przedłużeniem umowy nie szanują nowych pracowników i tych co się nie kumplują z kierownikiem. Za palenie wnioski i zabierają premie. A za L4 krzywo patrząc i jesteś gnębionym. Zakład pełen konfidentów i lizusów. Mobbing. Dobrze tylko ma świat i wysokie stawki co (usunięte przez administratora) liże.

Prawilny
@Pan Dzozef

Same kłamstwa osoba wyzywająca innych ,a sama spożywająca alkohol z nie wiadomych żródeł oraz tabletki nie wiadomego pochodzenia więc proszę to czytać przez pryzmat.

j
@Pan Dzozef

drogi Panie a kto powiedzial ze mowa o produkcji ? sam ton twojego postu powinien dac do myslenia zainteresowanym praca w tym zakladzie.

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI BZWP - Bystrzyca Kłodzka

• Jak się pracuje w MONDI BZWP?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI BZWP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI BZWP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI BZWP?

Kandydaci do pracy w MONDI BZWP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI BZWP
1.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zamenhofa 36
    57-500 Bystrzyca Kłodzka