Opinie o Tamir Drukarnia w Bystrzyca Kłodzka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tamir Drukarnia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tamir Drukarnia o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tamir Drukarnia w Bystrzyca Kłodzka

Ktoś

Niektórym brygadzistom czy tam kierownikom zmianowym, zwał ich jak zwał, to się w głowach przewraca tu może jesteście kimś ale poza zakładem można zrobić wam wszystko, pozdrawiam ????

...........

Kolejna wypłata albo raczej kieszonkowe :(

Lokomotywa
@...........

Kiedy pracowałem w innych zakładach pracy, zawsze musiałem brać pożyczki i kredyty ponieważ brakowało mi na życie, jednak kiedy poszedłem do Tamiru, moja sytuacja zmieniła się o 180° dzięki czemu biorąc wynagrodzenie w połowie miesiąca mogę nawet odłożyć parę stówek, praca bardzo fajna, narzekać nie można, kierownictwo miłe i zawsze poda ci rękę na powitanie. To najlepszy zakład na świecie

Roki
@Lokomotywa

To chyba pracowałeś na śmieciówkach a teraz za najniższa krajową a do tego z rodzicami pewnie ) zero kosztów cała kasa twoja dlatego ci tyle zostaje .realia są inne najniższa krajowa i może 1 zł wiecej na godz liczone jako premia .ludzie uciekaja z tamira wiec cos w tym jest.a podlizywanie sie szefowi nic ci nie da oni maja stałych pupilków powodzenia ci życze

Lipa

Dzisiaj żadnych pozytywnych komentarzy? Kierownik już nie podszywa się pod pracowników i klijentów? Wypisując jak dobrze jest w tamirze? Może zepsuł mu się komputer i telefon? Nie jest dobrze, pieniądze słabe, zawsze brakuje kasy na wypłacie, szacunku zero, nikt nic nie wie, ciężko wogóle z kimkolwiek się dogadać. Żeby cokolwiek zarobić trzeba donosić, podlizywać się i mieć kolegów albo jakieś śmieszne układziki. Ale kasa zawsze na czas haha

Kakabd
@Lipa

Wiecie może kto jest BHP-owcem w Tamirze

Mirko
@Kakabd

A taka miła pani. Ale jak to bywa w tamirze chytrość zwyciężyła zero kasy na swieta jak to prezes sądzi ludziom sie nie należy ) no to ludzie sie bedą starać jak ich doceniają w takich czasach jak te to każda złotówka sie liczy

Acab
@Mirko

Tak albo 100zł "podwyżki" raz na kilka lat To jest podwyżka? To chyba jakiś żart. Zarobki od lat stoją w miejscu. Lepiej nie dostać nic na święta i mieć sensowne wypłaty ale niestety ani jedno ani drugie.

gamer

patrząc całościowo to płacą więcej niż średnio w branży

Art
@gamer

Haha Płacą mniej niż w biedronce na kasie. Płacą najniższą krajową po kilku latach zarobisz 200 300zł więcej. Chyba że za premie uznajesz zarażenie covidem

Malik
@Art

Święte słowa.

dazo
@Art

To leć do tej biedry jak Ci tak źle

Art
@dazo

Pajacyku na sznureczkach nie pisałem że jest mi źle tylko że biedronka płaci więcej. Co jest prawdą, dlaczego ten fakt tak bardzo cię oburzył?

Kot
@gamer

To chyba mieszkasz na ukrainie skoro tak mówisz chyba nie wiesz ile sie zarabia w firmie tej branży 2 x tyle co w tamiże

Pies
@Kot

Zarabiają zawodowcy nie kolesie drukujący dwa trzy miesiące tak jak w "tamiże"

Biorą każdego, nie mają wyjścia bo nawet Ukraińcy nie chcą tutaj pracować.

Żadnych.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Śmiesznie

Uhhuhu widzę że nie tylko ja mam problem :)

Cris

Ja nie narzekam. Ludzie w porządku, pieniądze płacone na czas i w takiej wysokości jak było to ustalane.

Biały
@Cris

Ja mam zdanie przeciwne. Pracownicy nastawieni wrogo a z pieniędzmi różnie bywało. Nie narzekałem, zmieniłem pracę.

Koks
@Cris

Tak i mieszkasz z rodzicami a to twoja pierwsza praca i wow tyle pieniążków co ty teraz. Z nimi zrobisz ????

Hendy

Super jakość. Polecam druk od nich

?

Z jakiej firmy jesteś?

Amiri

Ja mam pewne zastrzeżenia

Misiek
@Hendy

To jest forum. O pracy a nie o szukaniu klientów

Merc

Porządna i solidna firma, zapewniająca dobrą pracę

Kilof
@Merc

Tylko. Jak sie siedzi w biurze i pisze pozytywne komentarze

Miła saha
@Merc

Skoro tak super to dlaczego tyle niezadowolonych buziek na umowie najniższa krajowa a tu ci mówią. Masz1 zł wiecej na gębe i z tego ci liczą dziwna praktyka nigdy sie nie spotkałam z takim cyrkiem zawsze miałam wszystko na papierze a tu wooo. Firma jak firma tylko ta umowa to jakaś trefna.Wiem zaraz sie spotkam z kometarzami jak ci sie niepodoba to sie zwolnij a za bramą czekaja inni .Jacy inni ja sie nie spotkałam z innymi . Dziwne podejscie chca mieć pracowników to niech płacą godnie.

Dużo obietnic, w teorii wszystko ładnie piękinie ale w rzeczywistości okazuje się innaczej.

Pp

To są (usunięte przez administratora) nie śmieszkujcie , nie sprowadzajcie poważnych rzeczy do żartu. To zgraja (usunięte przez administratora) i krętaczy.

Martyna Wojciechowska

Wypłata spoko pod warunkiem że na ten miesiąc przeprowadzę się na ukrainie. :(

Emmet Brown
@Martyna Wojciechowska

Ja robię innaczej. Biorę "wypłatę" i cofam się w czasie o 10lat ,tylko takim sobosobem udaje mi się przeżyć. ;)

@_@

Nie piszcie tylu netatywów bo kolejny raz kierownik z prezesem będą straszyć policją.

Po wypłacie.

Tutaj nic się nie zmieni. Pieniądze marne i jeszcze na nie (usunięte przez administratora) Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

Praca nie jest zła. Wiadomo pieniędzy trzeba pilnowac, liczyć godziny bo może brakować. W tamirze wychodzą z założenia że jak ktoś zarabia 2-2,5tys to nie doliczy się wypłaty. Taką wypłatkę trzeba przeliczyć i przekalkulować 10 razy żeby przeżyć miesiąc więc może trochę szacunku ale poza tym praca może być.

Lk
@Anonim

Przestań, skubią z pieniędzy jak tylko mogą.

:/ :/ :/

Tak, wypłata :/

asg fan

Moim zdaniem ok, kasę można dostać dobrą, nauczysz się dużo, pzdr

filipo
@asg fan

zgadzam sie

Eduardo
@filipo

Ja nie.

Incognito

Pieniądze to duży problem, stawki netto na godzinę to "około". Co znaczy "około"? Wszędzie stawka na godzinę jest jasna. Później ludzią brakuje pieniędzy na wypłatę bo ktoś myśli że jest sprytny. Łatwo przeliczyć lub dowiedzieć się ile z brutto zostaje netto. Naprawdę myślicie że ludzie wierzą w te kocopoły? Pracuję kilka lat i w tamirze nikt nie jest w stanie powiedzieć ile dokładnie zarabiam. Heh :)

Kamil

Zauważyliście że pozytywne komentarze pisane są o tych samych godzinach? Między 10.00 a 11.00. Oczywiście po tym poście pewnie to się zmieni. Więcej wysiłku tam w biurze :) Pozdrawiam

maciek
@Kamil

przeanalizuj negatywne odpowiedzi, tam jeszcze lepsze cyrki, nabijanie łapek itp ;)

Kamil
@maciek

Tak Ale negatywy to prawie sama prawda, więc jest dużo łapek. Posty pozytywne pisane są o tych samych godzinach, przez kadry albo kierownika. Ty zamiast przychodzić do pracy z covidem lepiej zostań w domu i nabij tutaj troche pozytywnych wypowiedzi.

M.

Zarobki od lat w miejscu , nawet mniejsze. Czekam już 3 rok na sto zika "podwyżki" .

Plus i minus

Czego ci ludzie oczekują? Na maseczkach oszczędzamy , nie ma ich. Mydło papier raz są raz nie to też oszczędność. Połowa ludzi zarażona covidem, temperatury nikt nie mierzy. Walka z wirusem na całego. Żeby zarobić 3k muszę mieć 20lat starzu w firmie. Naprawdę nie wiem czego ci ludzie oczekują

Plus i minus
@Plus i minus

*stażu

Zostaw merytoryczną opinię o Tamir Drukarnia - Bystrzyca Kłodzka

• Jak się pracuje w Tamir Drukarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Tamir Drukarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tamir Drukarnia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 82 to opinie pozytywne, 129 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tamir Drukarnia?

Kandydaci do pracy w Tamir Drukarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tamir Drukarnia