Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Sonia

Czy na hali jest ciepło?. Jakie są przerwy w czasie upałów?.

Krzysztof
@Sonia

Różnica jest spora na niektórych halach 40_35 a na niektórych ok.30 C.

dmk
@Krzysztof

Przedwczoraj na dmk1 40,9 na stanowisku pracy,można by rzec chyba nigdzie nie ma tak wysokiej temperatury w zakładach.Czas pracy powinien być skrócony do 6h.No ale w naszym tenneco wszelkie prawa są łamane i to grubo.

Wielebny
@dmk

PIP powinien się tym zająć wkońcu!

Aktualność
Dzień dobry:)

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę do komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Pamiętajcie, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Nasze prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. w Rybniku
nik

chcecie opinie bardzo prosze... 0 szacunku od przelozonych Normy takie ze az czlowiek do ubikacji isc nie moze przez 8 godz Ciagle pretensje Rozwalajacy sie sprzet Brak organizacji pracy totalny! Ciagly psychiczny nacisk na pracownika! Okropne warunki sanitarne Zebrania na przerwach!... to opinia o waszej firmie!

Lusi

Czy tenneco juz pracuje normalnie czy nadal jest postojowe dla pracownikow girm

św. Mikołaj

Z racji tego ,że jestem katolikiem . Od dłuższego już czasu modlę się za naszą dyrekcję , Widzę ,że muszę to robić jeszcze żarliwiej . Ale chcę Wam powiedzieć , że wierzę w Was i wiem ,że robicie wszystko co możliwe by skutki tego co spotkało naszą firmę były jak najmniej odczuwalne przez nas pracowników .Proszę się nie zrażać głosami negatywnymi , i dalej robić to co robicie do tej pory .Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego .

@św. Mikołaj

to koniec automotiv,, skoda do końca roku postojowe i bmw w lipsku do końca stycznia postojowe, to karma wraca, za 20 lat wyzysku i biedy możecie sami sobie pracować w cyrku,,,benzyna już w lutym po 6,5 zł,, ciekawe kto dojedzie do pracy samochodem,

Mis

Czy jest to prawda że zwalniają ludzi lub nie przedłużają omów osoba zatrudnionym pod tenneco , nie chodzi mi o osoby pod firmą Ponoć w styczniu ma to ruszyć a zwalniają .

Flor

Jesteście zerem za wasze grosze ta firma nie będzie zaraz istnieć nadal przyjmujcie ludzi do biura i (usunięte przez administratora)... (usunięte przez administratora)

Rami

Dzień dobry, czy można prosić jakiś kontakt - mailowy bądź telefoniczny - do osoby odpowiedzialnej za zaopatrzenie ?

Operator

Naprawdę szukacie spawacza za 3000 brutto? Kto wam pisze te ogłoszenia, u mnie na osiedlu pani sprzątaczka zarabia więcej.

Witam. Jak kształtuje się procent pracowników z Ukrainy? Kolega piszę magisterkę z tematu ,, Emigracja zarobkowa w Polsce,, .

Aneta

To do takiej pracy raczej dane statystyczne mu się bardziej przydadzą niż opinia z forum z Internetu. ;p Ale fakt faktem wiadomo ilu ich aktualnie jest?

Krzysztof

Na moje oko niedawno było ok 1/3 pracowników to są ludzie z Ukrainy.

Pracownik rury.
@Krzysztof

U nas na dziale jest ich sporo. Można by powiedzieć Ukraina rządzi

Anybody

A gdzie nasza solidarność??

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Only

Powiem szczerze ta firma nigdy przenigdy nie szanowała pracowników..im dłużej robisz tym mniej zarobisz..taka prawda..w eko.oknach cenią pracowników..w tenneco nie.. zrób swoje i o nic nie pytaj...

Ktokolwiek

Ludzie tenneco to już żart.. płacą grosze i wymagają cuda..ciekawe jak długo objada.ukraina i gruzinami

Ktokolwiek

Pracuje w tej firmie kilkanaście lat..średnia wypłata ok.3300 na miesiąc bez nadgodzin..ekookna dają 3500 na start !! Bez premii...ludzie co my tu jeszcze robimy ?? Na co czekamy ?? Tu się nic nie zmieni...(usunięte przez administratora)

Only
@Ktokolwiek

Żadnych nowych kontraktów,szczycą się produkcją głupiej rurki do Mana ????????..nic nowego nie przybywa ,ludzi ubywa,hala (usunięte przez administratora) w środku tygodnia..np. środa rano..produkcja wygląda (usunięte przez administratora) w sobotę na 2 zmianę.. źle powiedziane..wtedy pełną parą szły wszystkie linie,.

@Only

Gaszą w środku tygodnia, żeby sobie sobote zrobić i zarobić.C,ego tu nie rozumieć takie rzeczy tylko w Tenneco :)

Nick111

Dlaczego na dzień firmowy czy np wakacje można pojechać z mężem/żona (ze zniżką), a z partnerem/partnerka już nie? W czym są te osoby gorsze? Niektóre pary nie mogą lub nie chcą brać ślub w urzędzie stanu cywilnego i dlaczego są traktowane inaczej? Nie problem dla mnie zapłacić 30zł za partnera/partnerkę żeby pójść na dzień firmowy, ale nie mam nawet takiej możliwości. Tak się Tenneco chwali lokalnie i globalnie, że wszyscy równi ale jak widać nie...

Pik

Na jakie zarobki można liczyć na magazynie?

Hynio

Kiedy to zamkną????

@Hynio

Nigdy

Teresa
@Stary Pracownik

Czyli firmie dobrze się wiedzie tak ogólnie?

@Teresa

Firmie tak. Ale nam nie.

DON DMK

Proponują drukować te wszystkie komentarze na temat firmy Tenneco i wrzucać je do skrzynek na KAIZENY, kłaść je na stolikach w stołówce, wrzucać pod drzwi w biurach i pod drzwi każdego dyrektora obszaru i niech każdy ma do tego wgląd. Firma się kończy, nikt wam nie chce dać więcej kasy, bo za was mają już autobus ukraińców na zastępstwo. Jeśli macie chociaż trochę godności to złóżcie papiery i pożegnajcie się z kolegami z pracy.

Cerata
@DON DMK

Nic to nie da.(usunięte przez administratora) wiedzą doskonale co się dzieje i jakie są nastroje pracowników. Taki jeden już się tu wypowiada w ich imieniu.

amsterdam
@DON DMK

Tenneco

Bleblebke

Szukają pracowników na cito (usunięte przez administratora)

Normalnie

Czy to prawda że na poszczególnych działach można liczyć na dodatkową premie za każde nadgodziny?nie chodzi mi tu o premie za + .

Jogobella
@Normalnie

Tak oczywiście. W maju miałem 4 razy nadgodziny = 16h i dostałem 57 zł premii od nadgodzin. Można zwariować od tych pieniędzy.

Sławomir
@Jogobella

To niewiele. A premie za wydajność są? Czy tylko gooła wypłata?

wentyl
@Sławomir

Różnie z tym bywa.

Arek

Czy wiadomo coś na temat podwyżek jakie mają być aby zatrzymać obecnych pracowników ?:)

Stary
@Arek

Firma(usunięte przez administratora)to czy jesteś starym pracownikiem czy nie. Ukraińcy są dużo tańsi i tylko to się liczy teraz. Norma i tak musi być, nie ma że nowy pracownik ok tak się tłumaczysz. Zapomnij o podwyżkach. Od kiedy s jakimkolwiek obozie dawaja godnie zarobić?

Vito

Dzien dobry. Я хочу пороьотат свами. Нас 3 братя. Если ест вакансия будем рада. (usunięte przez administratora)

Jest to prawdą, że na DMK2 płacą dodatkowo 150zł za nadgodziny?

Magazyn

Może ktoś zdradzi jakie sa zarobki na magazynie?warto się fatygować?

Jesli ktos liczy na podwyzki w tym roku to mozecie o nich zapomniec

DMK

Fajnie,zawsze marzyłem pracować jako (usunięte przez administratora).

Planista

Były już podwyzki dla polerni i dosyć fajne pozdrawiam

@Planista

A reszta nie pracuje w tenneco?

Wiemy o tym

Teresa
@Planista

Tylko w polerni podwyżki? A co z innymi działami?

Miś
@Teresa

Nie wiadomo czy będą

Cyc

Nie słowni z umową ma się system 3zmianowy a oni cierpią na 2nic nie idzie sobie poukładać a jak prosisz to ciągle mówią że nie idzie pozmieniać beznadzieja i nad godziny robią tylko wybrańcy

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 28 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska