Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Aktualność
Dzień dobry:)

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę do komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Pamiętajcie, że każda wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Nasze prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Tylko merytoryczne i oparte na faktach opinie nam w tym pomogą. Ważne jest to, żeby informacja zwrotna została przekazana w sposób konstruktywny, pozbawiony przemocy słownej. Nie oceniaj personalnie pracowników.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. w Rybniku
Operator

Naprawdę szukacie spawacza za 3000 brutto? Kto wam pisze te ogłoszenia, u mnie na osiedlu pani sprzątaczka zarabia więcej.

Operator

Jak to jest, że niektórzy "majstrowie" i "brygadziści" przychodząc na nadgodziny 2-6 siedzą na stołówce długi czas i kawę piją ?

XD
@Operator

To prawda :) najgorsze jest to, że jakbyśmy my tak zrobili to leci notatka służbowa, albo rozmowa z dyrektorem czy wykorzystywanie wyższego stanowiska w celu ,,rozmowy dyscyplinującej’’ aka ładnie nazwane groźby. Przykro się na to patrzy, bo my musimy ciągle robić, ciągle za mało, a jak oni przychodzą i dostają taką stawkę (która i tak jest zawyżona co do ,,kompetencji’’, nie to co my - robole) to mogą sobie gadać, nic nie robić, siedzieć i pić kawkę, a najlepsze jak coś potrzebujesz i im to przerwiesz XD i tu nawet nie chodzi o stołówkę, to się dzieje w biurze, na hali, dosłownie wszędzie. są jeszcze tacy, którzy podczas zmiany nie potrafią nic załatwić, trzeba się prosić, a jedyne wytłumaczenie to ,,zapomniałem’’ XD i właśnie oni przychodzą na nadgodziny, śmieszne. szkoda słów na tą firmę, są ludzie i podludzie widocznie

Fachowiec Nowy wpis
@Operator

nic nie zrobisz (plecy mają)

Maestro Nowy wpis
@Operator

Dziękuję za informację, polecę wziąć to pod uwagę przy rozbudowie systemu monitoringu, oczywiście zgodnie z zapisami kodeksu pracy. Pozdrawiam

elomelo Nowy wpis
@XD

Spokojnie, wdrozenia i robociorze też tak robią ;)

Jak dobrze że 2 lata tam nie robie juz najlepsza decyzja w zyciu

DMK Nowy wpis

A gdzie pracujesz? Tak po przyjacielsku pytam bo też mi się już niechce, jak i wielu osobą w tym zakładzie.

Xxx

Ktoś dostał już aneks z podwyżką? Wiadomo jakie kwoty dla poszczególnych ocen pracowników? Obowiązuje od marca czy od kwietnia? Z tego co kojarzę to w tamtym roku obowiązywała od marca.

Tyn ON
@Xxx

Od kwietnia. Nieliczni byli już podpisywać aneksy. Za B jest ok 1.7zł netto. Także orania ciąg dalszy.

@Tyn ON

Mój syn dostał za B 5 groszy za godzinę więcej, pracuje pół roku tak że ten

Hajer przodowy

Ha ha ha w dobre formie... tu się nic nie zmieniło, ale zmieni się... na gorsze! Nagłych zwolnień ciąg dalszy, oceny im niższa tym lepsza, bo nie trzeba dać większych podwyżek, kto L4 za dużo ten out itd itd.

@Śmiech na sali

2.5 miało byc

@Śmiech na sali

2.5gr

Bcve

Syn mi opowiadał że ładnie w konia polecieli z oceną roczna starym pracownikom co robią po 10 lat lub więcej dali ocenę D czyli nie mają nic żadnej podwyżki heh syn się już będzie zwalniał i dużo wi cej osób więc za rok znowu będą przyjęcia kto chętny to składac CV zakład się powie nie nazywać PORAŻKA a nie tenneco dyrektor ma to gdzieś bo ucieka do innej firmy a kierownik Gaw... Jak coś roku ma wolne by do ludzi z podwyżka nie wychodzić a zwiazki siedzą na stołówce nic nie robią z tym syfem wszystkie te hale najlepiej jakby z tego kurniki zrobili może by ludzie mieli pracę i lepsze zarobki za łapanie (usunięte przez administratora) niż zasuwania za marne grosze na produkcji ale spokojnie ludzie macie takie niskie stawki a krajowa poszła do góry można z nimi jechać podać ich nie dajcie się

Hrabia
@Bcve

Spokojnie, cały ten zaklad przejmnie najlepszy dyrektor na zakładzie! Niezrównany w bojach, wszystkowiedzący, umysł przekraczający poziom zwykłego robola produkcyjnego, alfa i omega dyrektor techniczny Moty...

Obserwator
@Hrabia

Albo logistyczny nowy cesarz....

DMK
@Hrabia

Kto taki ambitny?

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Redbin

O właśnie. Czy tak może być w ogóle, że jedni maja od marca, a drudzy od kwietnia? Czemu mamy być stratni?

Znaczek

Pytanie ogóle czemu na DMK2 jest rozpizdziel z grafikiem jedni chodzą sobie tylko na rano lub tylko rano i popołudnie a jedni muszą chodzić na trzy zmiany jak kojarzę to każdy z nas podpisywał umowę na 3 zmianowe a jedni się tłumaczą że nocek nie mogą ale nadgodziny mogą mam nadzieja że w końcu zrobicie tam porządek

Feszter
@Znaczek

Oczywiście że zrobią, pożaliłeś się na goworku i napewno zrobią porządek. Od tego jest dyrektor albo kierownik, idziesz i zgłaszasz, ew. Związkowcy i liczyć na szczęście że coś zrobią. Stary temat ze zmianami.

Znaczek
@Feszter

Już tyle razy było zgłaszane i miał być porządek od Stycznia a dalej to samo jak to na razie robili porządki z brygadzista mi i majstramy jak widać że na DMK2 niektórzy brygadzisty w pręta lecą a szczególnie jak są przepinki to spierdziela żeby jak na mniej zrobić

Hdkabe
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Ciekawe czy w końcu klimatyzacja będzie chodzić na stołówce bo oni w biurach to jak najmniej stopni a ci co na nich robią to nam wyłączają ale wkoncu jak ktoś dostanie zawał czy co kolwiek duszności i ta osoba nie przeżyje to może do was dojdzie jak traktujecie ludzi na badaniach okresowych mamy gorsze wyniki niż na kopalni ale kopania pracuje kruczej jeśli są upały a tenneco haha da ci przerwę dodatkowa 10 min porażka gdzie są związki dlaczego nie ma płacone w tenneco szkodliwego jeżeli BHP wystawia nam takie skierowania ?!!!!!!! Porażka

Srenneco

Ja sie pytam czy urlop jest do mojej dyspozycji czy mi kierownik będzie wybierać kiedy moge sobie wziąć wolne. Sie prosić o dzień wolny z wyprzedzeniem i już wiedzą że nie będzie ludzi.. a tam te pupilki największe to z dnia na dzień dostaną bez problemu. Parodia. Nic nie można zaplanować bo przecież musze być w pracy. I jedyny argument "bo nie ma ludzi"

Lolek
@Srenneco

"Art. 163. § 1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy." Zgodnie z prawem, wszystko zależy od kierownika. A jak on do tego podchodzi to już inna sprawa.

TOBIASZ

Czy są przyjęcia na produkcję? Brak ofert w Internecie.

Mat

Ludzie wy tylko narzekacie jak to na produkcji źle.. (usunięte przez administratora)zasmakujcie bardziej odpowiedzialnego stanowiska to od razu (usunięte przez administratora) do mamusi i się popłaczecie.. kiedyś trzeba było po jakimś czasie po zatrudnieniu zaznajomić się z maszyną i umieć ją obsługiwać bo inaczej nie przedłużali umowy..... A teraz to po prostu same (nie będę brzytko pisał) ...... Ja się dziwię że operatorzy maszyn dożyli tego wieku co mają w dowodzie....

Zdzichu

Norma, kaizeny często się gubią, a potem są realizowane pod szyldem innego pracownika. Albo nie są realizowane w ogóle bo osoby odpowiedzialne mają to gdzieś. Albo są realizowane i niewypłacane pod pretekstem "yyy no bo nie każdy kaizen to kaizen...". Pomysł wprowadzenia możliwości pisaninia kaizenów w firmie super, ale wykonanie jak zwykle po najniższej linii oporu...

Pan Szczęśliwy nowy majster na hali piątej winien dostać wypowiedzenie albo propozycję nie do odrzucenia czyli operator maszyn, tak jak wszyscy inni, których w tym samym czasie zwalniali bądź degradowali. Nie nadaje się na majstra. Wprowadza zamieszanie i chaos. I tu mamy bardzo dobry przykład na układy i układziki...

Ciekawski

Siema jak to jest z wypłatami na produkcji? Ile się zarabia z np. 2 sobotami?

Smiech

Istotne jest to, że jeśli nie pracujesz a chcesz robić soboty, to się nastaw na to, że masz mały procent szans. Na soboty idą tylko wybrane osoby, w większości po znajomościach, albo Ci co są wykorzystywani i pracują chorą ilość nadgodzin. Także jeśli zależy Ci na dorobieniu i możliwości soboty, to radzę się zastanowić 3 razy albo nawet i więcej, bo soboty przede wszystkim nie dla nowych (musisz umieć coś więcej) a nawet jak umiesz to zależy już od majstra czy Ci zaproponuje czy ominie szerokim łukiem i nawet nie będziesz wiedział że jest taka możliwość.

Gruby

Z sobotami rzecz jasna. Przecież masz stawkę 21 +15% +2zl co wychodzi najniższa krajowa maksymalnie najniższa jak się da.

Xxx
@Gruby

Serio ktoś tutaj pracuje za minimalne wynagrodzenie?

@Ciekawski

3500 z dwiema sobotami

Puchy

Ta firma to żart. Za te warunki, (usunięte przez administratora) krzyczenie (a ciężko jest rozróżnić kiedy ktoś na Ciebie krzyczy mając w uszach zatyczki, ale jak widać tu się da) ciągły problem o wszystko. Ja odradzam. Jeśli ktoś jest w sytuacji kryzysowej i MUSI mieć pracę to jak najbardziej może się pomęczyć, ale po czasie już nie będzie tak fajnie. Podwyżek brak, oceny są zaniżane, chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie wystawiane są oceny pracownikowi co tydzień i dlaczego od początku roku są niższe niż w poprzednim, nie chcecie dawać podwyżek? Bo przecież od tego są zależne. Organizujecie śmieszne spotkania co 2 miesiące na których nic nie da się dowiedzieć, o najważniejszych sprawach cisza, a omawiacie niepotrzebne głupoty. Tym zajmują się kadry? Wszędzie znajomości, brygadziści wszyscy powinni polecieć, zdecydowanie za dużo zarabiają patrząc na to jak pracują. Takiemu to dobrze, zarabia dużo więcej od nas na produkcji, a tylko chodzi i denerwuje ludzi. Są tacy, co są w miarę w porządku, a są tacy, co krzyczą, wywierają niepotrzebną presję i stosują (usunięte przez administratora) co wam dało to spotkanie żebyście byli milsi dla ludzi? Nic? Zapomniało się? Jak to mówią- zapomniał (usunięte przez administratora) jak cielęciem był. Kiedyś was to dopadnie, jak polecą skargi od ogarniętych ludzi co się nie boją. Opinie nie są przesadzone, radzę omijać ten zakład z daleka, bo później ciężko się wyrwać z tej toksyczności. Zapominają, że ludzie to tylko ludzie i każdy błędy popełnia. Mówią o jakości, że jest najważniejsza, a wiadomo jak to tu wygląda. Dla tej firmy liczy się ilość i wyrobienie normy, która również jest zawyżona. Jak się chce stać 8h, mieć 20 minut przerwy, która i tak końcowo nie trwa 20 minut bo przecież trzeba jeszcze dojść na stołówkę i wrócic, pracować od dzwonka do dzwonka, dodatkowo w atmosferze która wiele do życzenia pozostawia, najlepiej nie korzystać z toalety i czarować żeby się nic na linii nie zepsuło, bo wtedy już nie da się tej chorej normy wyrobić, to serdecznie zapraszam wszystkich naiwniaków. Szanujcie swoje zdrowie i psychikę, omijając ten zakład z daleka. Z plusów to jedynie premię i nic więcej. Stres, przemęczenie, wykorzystywanie, jak umiesz więcej to nie warto pokazywać. Brygadzista ma gorszy dzień? Wyżyje się na Tobie. A dla nich gorszy dzień to chyba każdy w którym przychodzą do pracy i muszą utrudniać go też tobie. Żałosne. A o majstrach to już nawet nie warto, tylko kawka i siedzenie na (usunięte przez administratora) znajomości są wszędzie tylko my ich nie mamy. Żeby coś załatwić to trzeba się naprosic a najlepiej błagać na kolanach. Szkoda że dla niektórych ludzi nie ma innego wyjścia i muszą codziennie tu przychodzić, ja jestem jednym z nich. Fałszywość ludzi w tej firmie nie zna granic, omijać rozmowy, nie spoufalać się z ludźmi, nie warto. Już nie raz się przejechałem.

SkyIsTheLimit
@Puchy

Zmień dział, tak po prostu. Serio. Jeszcze nie wiesz ile możesz zyskać, przynajmniej głowa spokojna. Wiem, bo kilkukrotnie się o tym przekonałem. W końcu powiedziałem dość i robię na dmk na 5 hali. Powiedz, że chcesz zmienić dział (z DPP jak mniemam). Nie mogą Ci odmówić. Dlaczego? Bo nie mają do tego prawa. Chcesz się rozwijać, nie pasuje Ci atmosfera to już swoją drogą, ale jest jeszcze gdzie porobić tam, gdzie nie patrzą Ci ciągle na ręce i tylko oceniają. To tylko drobna sugestia, jak ja Cię nie przekonam to sam się przekonaj i oceń sam czy warto było.

@Puchy

W punkt napisane. Dodatkowo dodam od siebie że dla nowych pracowników oferowana jest stawka 25 zł+premia by na styk wychodziła najniższa krajowa, a w robocie 8h robisz te same rzeczy musisz wyrabiać godzinną normę która jest idealnie wyliczona co do sztuki. 80% to ukraincy w tej firmie

Kasia DPR,Log
@Puchy

Ty chyba nie wiesz ile pracy i jaką odpowiedzialność mają brygadziści i mistrzowie. Przychodzą szybciej do pracy i nie mają za to płaconych godzin a muszą użerać się z różnymi narodowościami z którymi nawet nie da się dogadać czyt.(gruzja,Meksyk,algieria,Nepal,białorus,ukraina,nigeria itd itp) setki telefonow do domu, odpowiedzialność za wypadki, codziennie nowe dokumenty, dokładanie pracy, ogromne wymogi jakościowe i brak podwyżek bo jak to powiedział Dyrektor na spotkaniu "stołówkowym" one tylko dla pracowników godzinowych, sama to przezyłam, pracuję tutaj 16lat i ludzie cały czas narzekają a nie potrafią zrobić 70%normy, nawet za sobą posprzątać, a tylko narzekać i klikać w telefony. Aczkolwiek pieniążki mogły by być trochę lepsze, trzymam kciuki za podwyżki a także za owocne nagrody. Do zoba na Lu :-))

Pracownik 1234
@Kasia DPR,Log

Wiecie może czy i kiedy będą wypłacane nagrody? I czy jakaś premia na wielkanoc się szykuje?

Puchy
@Kasia DPR,Log

Hahahaha, ile pracy? Może i pracy dużo mają, ale to czy ja dobrze wykonują to już bym polemizował :) to, że przychodzą szybciej, a nie dostają za to pieniędzy, to już jest ich problem. Za darmo się nie pracuje, a jeśli dają się wykorzystywać, to tylko pokazuje poziom tej firmy. Nikt też nie patrzy na to, że ja muszę przyjechać wcześniej, to że jest na 14, 6 czy 22 nie znaczy, że wchodzisz równo. Liczyć to możesz, ale dolicz dojazd, to żeby być 10-15 minut wcześniej, to żeby dojść od majstra do stanowiska, a jak już tak lecisz, to zobaczmy jeszcze ile osób w tej firmie, które są na kontroli przychodzą i pracują wcześniej, za co RÓWNIEŻ nie dostają pieniędzy, ale nie chcą być zasypane, co w tej firmie jest częste. Kogo to obchodzi? Ktoś patrzy na to? Płaci więcej? Bronic to se możesz ale zgodnie z prawdą i bez hipokryzji, bo ta odpowiedź to czysta hipokryzja. Zresztą ciekawi mnie twoje stanowisko, że tak chętnie ich bronisz. Log podejrzewam logistyka więc nie masz nic wspólnego z produkcją? Popracuj z którymś jeden dzień, proś się o podstawowe rzeczy i zobacz czy twoja niepoprawna opinia będzie taka sama, pozdro

Fachowiec
@Puchy

Już to pisałem niektórzy ludzie na niektórych Stanowiskach nie powinno być liczy się że kogoś (usunięte przez administratora) i on dostaję premie ,a tobie odbierają taka jest polityka tego zakładu ,a już mówiąc sami popełniają błędy.

Kasia DPR,Log

Tak pracowalam 2 lata na puszkach, rok na rurach. To że są normy jakie są to wina działu rozwoju oraz inżynieringu a nie mistrzów i brygadzistów. Dziwne, że tak krytycznie oceniasz swój dział, dwie z moich koleżanek pracują na puszkach na jednej ze zmian i bardzo szanują swojego brygadziste I mistrza, mimo tego że praca jest wymagająca. Ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Może zamiast tak narzekać, lepiej się zwolnić ?

Zuzia

Rekrutował się ktoś do nich ostatnio? Zainteresowałam się ofertą z ich strony MRS-Quality Engineer. Zamierzam wysłać swoje portfolio, ale chciałabym się czegoś dowiedzieć rozmowie, na co warto się przygotować. O co pytają, co ich interesuje najbardziej?

Dżony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak tam oceny roczne? Kto pamięta jak dyrektor na zebraniu rok temu obiecywał że kryteria z tamtego roku zostają na ten rok? A pewnie znowu wymyśla coś nowego, żeby tylko za dużo nie dać.

Ona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Hej jakie ubezpieczenie grupowe macie w tenneco tzn.jak się nazywa ubezpieczyciel

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko automatyka - elektronika. Czytałem, że pracuje się na zmiany. Ile tych zmian jest, w jakich godzinach one są? Poza tym, widzę, że możliwe są nadgodziny. Są one jakoś ekstra płatne? ;)

Misiek

Zal mi was ludzie. Nie dość że za najniższą krajową musicie robić przez 8h te same czynności ma rurach czy na puszkach biegając od maszyny do maszyny byleby wyjechać te 50-80 rur na godzinę to nie możecie sobie nawet chwili odpocząć. W Purmo na starcie za pełny miesiąc bez nadgodzin i sobót z jednym tygodniem nocek wyszedłem 4200, a podczas pracy można siedzieć na krzesełku i wkręcać rzeczy jadące do kaloryfera albo wciskając dwa klipsy przy okazji oglądając serial na telefonie bądź po prostu słuchając muzyki :D A Wy tak tam zasuwacie w pocie czoła byleby wyjść te 3000 na miesiac xD pozdro

Pracownik rury.
@Misiek

Znam temat. Brat I kumpel tam pracują. Zostało mi 15 dni pracy potem zaległy urlop i do widzenia. Odchodzę po 10 latach tyranią. Pozdrawiam serdecznie kolegów i koleżanki z DPR

Logistyk

Witam Niech mi to ktoś wytłumaczy jak może zostać kierowniczka (usunięte przez administratora)na magazynie która nie zna języka angielskiego..gdzie jest Dyrektor zakładu ???ktoś to weryfikował ??skoro było to w wymaganiach na to stanowisko!!!! a co więcej nawet przedstawić się nie potrafi jak ktoś mógł wybrać osobe nie mająca pojęcia o zarządzaniu magazynem...jedna wielka porażka..

Stary Pracownik
@Logistyk

To jest po prostu kolesiostwo. Czyli popieramy rodzinę i znajomych wbrew logice. To tylko w TAP jest.

Logistyk

Praca na magazynie nawet ok... Ale Brygadzista żeby pomagać swoim ludzia, to woli chodzić po magazynie i ciągle rozmawiać przez telefon i kopać w materiały i na dodatek głupio dogadywać czy taka osoba powinna zajmować stanowisko Brygadzisty? Jego pracy i tak wykonują Panie z biura. Mowa tutaj o Magazynie Maker. Pan Patrycjusz Z jest żywym dowodem jak można w pracy się (usunięte przez administratora) Tak to jest jak logistyka od Brygadzisty w góry to jedno koleżeństwo i wszystko załatwiają za plecami.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 343.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 25 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 137 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska