Tenneco Polska Sp. z.o.o

Rybnik

Opinie o Tenneco Polska Sp. z.o.o

nick 2016-12-08 09:39
Jeśli nie masz konkretnego zawodu czy też studiów to podnieś swoje kwalifikacje o kursy zawodowe np:
-spawacz ale to drogi wydatek (a bez pracy na raty nie weźmiesz)
-wózek widłowy + kurs na magazyniera
jedź w świat zdobywaj doświatczenie a później wróć jeśli będziesz chciał wrócić.
pomarańczka 2017-01-08 00:47
są jakieś przyjęcia do tenneco ,słyszałem że na polerni-szlifierni są dobre zarobki wie ktoś na temat?
Marcus 2017-01-24 06:59
Jakby kogoś ciekawiło to stawki na początku roku nie zmieniły się względem następnego... 2017 w srtyczniu się nie zmieniły. Na poczatek 9.40 później po miesiącu 9.80 z umową na 3 miesiące. Po tych 3ech miesiącach dostajesz umowe na 13 miesięcy za 10.5 na godzine netto. Soboty płatne 100% a nadgodziny 50%. Nocki są patne +20%. Jednakże tak czarują że możesz dostać mniej np. W grudniu ludzie narzekali. Z paska i tak się nie połapiesz co jest grane. Mało kto robi dłużej. Większość pracuje 2-3 lata maks. Płaca minimalna to 1450 zl a wyplata w tenneco to tylko odrobinę więcej... . Radzę spi###alac chocby do lidla, biedronki. Kasa ta sama a psychicznie pewnie odpoczniecie. Normy są takie ze nie mozna sie spokojnie wysikac czy napić. Mówiąc szczerze to majster sam mówi że nie można sikać i tego zabrania mówiąc o tym otwarcie. Pieniedzy brak. Za ta robotę i za to co się od nas wymaga dostajemy wypłatę po 4ech miesiącach tak w 1/3 tego co naprawdę powinniśmy.
Marcus 2017-01-24 07:01
ANO 2017-01-25 22:53
Zgadzam sie z opinja wyzej!!normy bija ci niby ambitni a bokiem popijaja red bule zeby rypac!placa masakra nie wychodzisz 2tys z sobotami!!a teraz nie jest 13 tylko razem 18mies pod firma za grosze.Kase to dostaja ci co tylko chodza i dogladaja a ich jest wiecej niz tych co robia niestety.Nie ma co ukrywac ludzie uciekaja nie ze robota ciezka czy komus sie nie chce pracować-bzdura totalna!!!!tylko dlatego ze nie ma za co przeżyć i utrzymać rodzinę za taka pensje!!!!ludzi sie nie docenia i nie szanuje bo przeciez przyjda nastepni!!!!
Piotr 2017-01-26 23:06
Nikogo na siłe nie trzymamy.Zatrudniać bedziemy emerytów i ukraińców z oczywistych powodów.Na każde miejsce osoby narzekającej jest 20 ludzi,którzy chcą z sercem pracować.Prawdziwą umiejtnoscia jest tylko wynik !!!!!
Julek 2017-01-29 21:40
Drogi Piotrze możecie zatrudniać nawet marsjan byle by nie było reklamacji od odbiorców. Nie sztuka przyjąć kogo kolwiek i produkować złom... Pomysl o tym za nim piszesz głupoty o ukraincach ( z całym szacunkiem do tego narodu)
ja 2017-01-30 22:45
zeby cie szlak trafil takim pisaniem
eh szkoda, tak blisko a tak daleko 2017-02-01 13:00
HEHE czyli ruch ludów bez przymusu nas czeka, my do DE, NL, UK, IT , itp a Ukraina tutaj, ale przy obecnych cenach życia i opłat to i Ukrainiec powie swoje, mieszkania za gotówkę to on tu raczej nie kupi, zatem powodzenia z takim podejściem. Ja ani nie myślę o Tenneco już. Może i z czasem zmieni się nazwa na "ten no tego" z tego lubo owego, brzmi podobnie :), nie moja sprawa na szczęście. Omijam tą szopkę szerokim, widząc tak wyraźne drogowskazy ostrzegawcze.
Robson93 2017-02-06 19:06
Witam,a jak jest w Tenneco Silesia w Stanowicach, gm.Czerwionka-Leszczyny.Jaki dział byście polecili najbardziej ? pytam bo planuje przejść z Rybnika do Stanowic.
Sebastian 2017-02-12 17:08
DPP polecam.Fachowi mistrzowie i duże podwyżki.
Mariusz 2017-02-19 19:48
Witam. Czy ktoś się orientuje ile może zarobić netto wózkowy w Tenneco Silesia w Stanowicach?
Nadgodziny płatne ? Jakieś premie uznaniowe itp. ? Zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej ?

Dziękuje za odpowiedź.
Doświadczony 2017-02-22 20:40
Co powiecie o tegorocznych nagrodach? Sprawiedliwie były rozdawane? Nagrodzone osoby na nie zasługiwały?
Sławek 2017-03-03 01:09
Kto pracuje i daje z siebie wszystko dostanie nagrode.
Lovelas 2017-03-03 18:51
Taaak oczywiście sprawiedliwie. Sprawiedliwie to się podzielili między sobą... jedni zasłużyli a jedni kompletnie nie. Skoro brygadzista który straszy ludzi, gnEbi, poniża a nawet jest zdolny do rękoczynow wobec swoich wspolpracownikow (i wszyscy o tym dobrze wiedza i udaja ze nie widza) dostaje nagrode to chyba jest coś nie tak.
Ajeao 2017-03-10 15:53
Co to za frajer? W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takiego obsrańca
Doświadczony 2017-03-19 21:49
W Rybniku pracuje brygadzista który bije swoich ludzi? Na jakim dziale takie rzeczy się dzieją? Powiedz coś więcej.
Pracownik Tenneco 2017-03-23 16:35
Dział Produkcji Rur, hala nr 1
Wlodzimierz 2017-03-26 20:47
Hala 4 jak już
Paweł 2017-03-26 21:58
Panowie straszne rzeczy opowiadacie.
Kolorowych snów.
Pozdrawiam
Paweł
krokus 2017-05-04 14:14
a można imię? albo inicjały chociaż?
Wlodzimierz 2017-05-07 09:36
Czy to ważne?
krokus 2017-05-08 11:41
bardzo wazne
Bartek 2017-05-09 19:11
Pytacie o płace?? płaca w Tenneco bez nadgodzin wynosi 1350 zl "na reke" netto dziekuje ;)
Bartek 2017-05-09 19:19
Jeszcze troche i wam chetnych Ukraincow za taka place zabraknie kobieta za prace w kiosku juz tyle lub wiecej zarabia. dodam ze temperatura na halii produkcyjnej od maja do sierpnia wynosi ponad 40 stopni
Duda 2017-05-10 07:33
Hej ja dostałem po przejściu z HR Masters na Tenneco 2100 zł na rękę -stawka 12,6 brutto na godzinę + premia.
Wszystko zależy od tego jak majsterek pociągnie stawkę w pierwszym okresie gdy masz umowy na czas określony.
ona 2017-05-12 15:35
Witam Was,
ile można zarobić w Tenneco? podobno wyższe stawki sa za nocki? i jakieś premie? Kiedy premie są zabierane?
poirytowany 2017-05-16 17:36
HR Masters totalny syf i gówno za 10zł z groszami,praca dla niewolników i baranów odradzam wszystkim nawet baranom .
Ona 2017-05-18 17:21
Tragedia... nowych daja na ten ich FAJLAND czy jak tam to leci... a stare pracownice nic nie robia tylko poganiaja I za facetami GOWNIARY TRZYDRZWIOWE lataja!!!!

ŚMIECH NA PUSTEJ SALI!!!
Ola 2017-05-18 17:23
Napic sie GOWNIARY zabraniaja, a zamiast iac jesc, to wola na fajce siedziec z fagasami... SZOK!
Jacek 2017-05-18 17:30
Fajland w Gliwicach czy jak to tam sie nazywa to jest to samo co Norma na Paruszowcu
OLEK 2017-05-20 14:40
Nie polecam pracy w tej firmie...zostalam przydzielona na hale G I taka,szafa 3drzwiowa dala mnie do takiej wytatuowanej... ktora rzucila mnie na najgorszy dzial... na montaz .... na czas doslownie.... wszystko robione I pogabiana bylam przez Gòw...niary tez 3drzwiowe...... TRAGEDIA!!!Smar pryskal mi wszedzue doslownie... na twarz... na wlosy... a te gów... ry ciagle rylko poganialy...
A jak taka stara zapyta l a m ile pracuje tut s j to odpowiedziala mi NIE MAM CZASU... !!!A TY HARUJ !!!!! HARUJ!!! Zalosne... ludzie zdrowi na umysle tam nie pracuja... roboty normalnie... przez 8 h to samo!!!! Na czas!!!! Chodzi o Tenneco Gliwice...

Praca w okularach, na ktore pryskal smar a obetrzec ich nie bylo kiedy, bo tylko slyszalas ze masz sie pospieszyc.... na,zegarek jak spokrzalas to to samo.... nowych to gnoja g...ry a same NIC NIE ROBIA TYLKO UGANIAJA SIE ZA FACETAMI!!!!
Zamiast na przerwie 20 minutowej usc jesc, to one ida kurzyc z facetami.... I obgadywac nowych... a jak przyszlam to obserwowaly facetow jaka ich reakcja na mnie... a jak widzialy ze im sie podobam I zagaduja to potem sie mscily...
Jest to praca nie dojsc ze w okularach, to jeszcze w zatyczkach do uszu.... bo taki halas I w rekawicach, przez ktore przecieka smar!!!!

jak jakas czesc spadnie na ziemie to trzeba to wpisac a ta gowni.... a mnie to wpisala, a jak ja zapytalam dlaczego mnie to odpowiedziala ze komus trzeba to wpisac...
Jak chcialam pic to glupie miny robily.... SZOK NORMALNIE!!!!!!!
Johny 2017-05-20 16:25
Chyba piszecie o Gliwickim zakładzie :)
Jacek 2017-05-20 22:32
TAK o Gliwicach...
IGA 2017-05-24 22:26
hej hej hej chciałabym sie u was zatrudnić ile na czysto można zarobić macie jakieś premie miesięczne, co ile godzin jest przerwa ooooo i najważniejsze jakieś premie świąteczne są jak tak to ile pozdrawiam IGA
IGA 2017-05-24 22:28
aaaaaaaaaaa i najważniejsze dużo kobiet u was pracuje bo po ostatniej pracy gdzie pracowałam z samymi babami powiedziałam nigdy więcej z chłopami to sie jednak lepiej pracuje ;)
edzio 2017-06-06 17:27
je to prawda że do tenneco ukraińców zaczynają przyjmować?
mm 2017-06-08 19:10
niestety tak
edzio 2017-06-09 20:07
tylko kilku czy zapowiada się coś więcej?
Klick 2017-06-12 18:22
Aż tak Polaków do siebie zrazili że w Rybniku i okolicach są spaleni wśród szukających pracy?
ppp 2017-06-15 14:28
Cześć. Wszyscy zaczynają od firmy Masters i stawka na początek 10,80 na godzinę + 30% premi którą można się pozbyć. Co umowa co stawka wyższa. Ogólnie szału nie ma i jeśli chodzi o zarobki za wykonywaną pracę to Tenneco zajmuję jedną z ostatnich miejsc w rankingu. W innych większych zakładach stawki maja większe i nie jest tak ciężka praca. Ja nie polecam, ale czytaj dalej i Sam zdecytduj.
Sajmon 2017-06-15 14:39
Panowie i Panie gdzie bardzoej warto iść? Do Rybnika czy do Stanowic? Na starcie ile mógłby dostać spawacz z papierami?
Pozdrawiam i czekam na info.
ppp 2017-06-15 14:48
Wiecie czym się różni Tenneco od balkonu?
Tym że Tenneco nie utrzyma rodziny trzy osobowej.
I wszystko w temacie zarobków :) Nie polecam. Lepiej NGK w Gliwicach lub Czechy. Praca spokojniejsza i zarobki bez porównania.
Bywa i Tak 2017-06-15 18:20
Spawacz z papierami czy bez to właściwie bez różnicy w tej firmie dostaniesz stawke taka sama jak inni.... Już lepiej się nie przyznawać do tego że sie umi spawać: )
Komik 2017-06-16 11:19
Na pewno Masters? Bo znalazłem ofertę od Randstad do branży automotive i oferta wygląda na ofertę do Tenneco (bezpłatny dojazd, dofinansowanie stołówki itp.) Chyba że są jakieś dwie agencje pracy tymczasowej które dostarczają ludzi? Jak jest?
zonk 2017-06-19 08:38
a czy ewelina k żona krzysztofa k dalej się puszcza?
Sławny 2017-06-21 11:10
Tak oczywiście!! niedawno ją pieprzyłem. ????????
lech 2017-06-21 11:47
Taką ofertę znalazłem:

OPERATOR MASZYN

Wymagania stawiane kandydatom:
- ogólna orientacja w technice motoryzacyjnej
- chęć i motywacja do pracy
- precyzyjność i dokładność wykonywanej pracy
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
- stabilną pracę w systemie trzyzmianowym
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia

Mam pytanie o ten system trzyzmianowy - czy mozna pracować tylko na 1 zmianę np 6-14? Popołudniami sobie dorabiam więc z trzyzmianówką mi nie po drodze.
qtas 2017-06-22 12:39
nie
Ciekawy 2017-06-28 20:07
Jakie są faktyczne zarobki spawacza na dziale puszek dokładnie na wkładach ?
Zostaw swoją opinię o Tenneco Polska Sp. z.o.o - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tenneco Polska Sp. z.o.o