Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

bybe

W Zabrzu tacy konstruktorzy jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbka, większość pomysłów opracował komag. Jedyny szacunek to jest do syna i ojca N. i pana Skrz..ca, reszta to była po hilwce bo xero i aparat był nieodzownym środkiem ich funkcjonowania. Najlepszy był ten co na kopalni powiedział że on tylko konstruuje uchwyty do gaśnic i nic innego bo dozór kopalni miał do niego nieciekawe pytania odnośnie maszyny!!! Żenada. Takich wrzodów to powinni kastrować i palić dyplomy bo gdzie indziej teraz będą psuć opinie .

Bruno
@bybe

Nie pisz o wszystkich, jedyny szacunek Ty do nich Masz bo może inni nie, pisz swoje odczucia a wszystko będzie jak należy. Zaś się zaczyna, ojciec, syn, potem ujek ciotka itp. to też w jakiejś mierze spowodowało upadek tej Firmy. Najgorsze jest to że młody człowiek bez doświadczenia głowę nosi tak wysoko, że czasem się dławi bo szyja za krótka, pewnie wiesz Kolego o kim piszę, czasem pokora w wielu sprawach pomaga i jest łatwiej. Co do konstruktorów to w ogóle szkoda pisania, a jaka była ich ilość to już żenada. Z tego całego sztabu było max 3/4 kumatych i wiedzieli co z czym a reszta ( nie napiszę bo usunie to moderator )

lesław
@Bruno

Bronek, co słychać u Ciebie?

ormo

chyba masz złe chłopie informacje. Konstruktorzy dostali propozycje przejścia do innej spółki w bylej strukturze kopex. Bodajże do katowice lub chorzowa,

pl

Następny poroniony pomysł tworzy się na hali. MAŁO STRAT PRZYNIÓSŁ GUŁ a tu następny badziew jest szykowany dla JSW. Tym razem swój udział ma Famur ale niestety Kopex góruje swoimi pseudkonstrukcjami nieudolnie wymyślonymi podczas wizyt w WC lub będąc na "rauszu". Panie Domagała, widzisz a nie grzmisz, weź tych zabrzańskich konstruktorów i emerytów wywal już na bruk.

zzmowiec
@pl

masz jakieś nieaktualne informacje - konstruktorów w zabrzu to już parktycznie nie ma. Zostawili kilku do struktur i DTRek. Reszta won. A ten potworek na montażu to wymysł panów z famuru. I pewnie będą następne, w końcu przecież trzeba zapchać rynek białymi mercedesami a nie żółtymi gratami.

@zzmowiec

Nie ma się co czarować, produkcji kombajnów w Zabrzu już nie będzie. Zostaną tylko remonty, i powolne wygaszanie tych co jeszcze pracują.

ciupka

Nowe zwolnienia na grabowej i w ZZM? Kto znowu ładuje miodek w pupke? Może nowe relacje i informacje wewnątrz grupy. Już wszyscy przygotowani na integracje - przygotowali wazelinke?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
pracodawca

Zapraszamy do Vlassenroot Polska Gliwice ul. Bojkowska 59 zatrudniamy spawaczy i ślusarzy z uprawieniami. Zapewniamy darmowy przewóz z Zabrza , Bytomia, Rybnika i Chrzanowa na wszystkie trzy zmiany. Najniższe wynagrodzeni dla początkującego spawacza to 2700 zł na rękę. mail hrm@vlassenroot .pl tel 32 3357022

Kaczordonald

Panowie, Wy se tak pie&rdolita a Ci co zostali ( mówię o pracownikach fizycznych ) zarabiają około 1500 zł. co Wy na to ?

buehehe
@Kaczordonald

..to i tak dużo :)

CWMG
@Kaczordonald

A kogo to obchodzi człowieku że zarabiali po 1500 zł. Każdy ma swój rozum .

zabrzański szwadron egzekucyjny

Zwolnienia zwolnieniami, jakieś degradacje i awanse też były w trakcie całej restrukturyzacji ale dalej na niektórych stanowiskach zostali ciemniacy. Może bronią szefowie a może takich ni3doj3bów potrzebują pod sobą by w razie czego mieć na kogo wieszać psy? Nie wiem czemu inteligentnych ludzi zwolniono a na stanowiskach zostały zmutowane prymitywy. Ciekaw jestem co teraz porabia Smutek, Wolski, Nycz, Pawluś czy Sobota i Meder. Konta pewnie pełne :-(

AntyNycz
@zabrzański szwadron egzekucyjny

Konta pełne pieniądzów i CV pełne opisów jacy byli świetni na swoich stanowiskach... Najlepszy z nich był jednooki wszystkowidzący cham i burak z tarnowskich gór.... Kto takiego jełopa wogóle zatrudnił gdziekolwiek a co dopiero w firmie wieloosobowej? Do tej gromadki dorzuciłbym jeszcze PseudoInżyniera Gówego Konstruktora Marka. Żywy przykład najdroższych chybionych konstrukcji i wywalania nie swojej kasy w błoto. Jak ten zakład miał się utrzymać na powierzchni jak takie betony go obciążały ???

ZawszeDoPrzodu

A jak sobie radzą ciężkopracujący pracownicy biur? Udało im sie bezpiecznie przetrwać trudny czas? Czy tylko oberwali ci z dołu tej piramidy pracowniczej?

Biurwa
@ZawszeDoPrzodu

Co byś zrobił pajacu na maszynie bez rysunku i materiału ... pomyśl choć trochę

Bolek i Koziołek :)

Co by to było za forum bez wpisów, w ogóle czy istniały by fora robiąc tak jak polecasz ? kol. Realisto, samo nazywanie ludzi ciemnymi to podlega pod rasizm :) a na poważnie, pisz wedle Nicku - realistycznie a nie tak by pisać dla pisania.

realista

ludzie jacy wy jesteście ciemni. To że to wszystko zzm ryfame tagor wamag zaorają to było wiadome już rok temu. To że na wiosne będzie kolejna fala zwolnień było wiadomo już we wrześniu 2016r. Nawet panie co prowadzą szkolenia ludzi co odchodzą też to wiedziały we wrześniu. Przestańcie sie wkońcu użalać nad sobą bo jesteście daremni. Wiadomo że 3/4 ludzi pracujących w kopex miało warunki cieplarniane.Czas poszukać sobie nowej pracy a nie wylewać łzy na forum ! I tak wszyscy mamy szczęście w tym nieszczęściu bo sytuacja na rynku pracy jest świetna. Nie wierze że ktoś pracujący w kopex nie znajdzie sobie pracy.

Nie przejmuj się. Zabrze będzie zaryte. Robota przeniesiona do Famuru.

inspektor oko
@Anonim

Masz rację, czesci o wartosci kilku(lub kilkunastu) milionów powedrowaly na zlom, niektore w calosci a niektore popalone zeby nie szlo ich uzyc. Dzien w dzien popelniane sa przestepstwa gospodarcze w wiedzy lub nie osob wykonujacych, ale rozkazy z góry trzeba wykonywać. Szkoda ze nikt tego nie chce zatrzymac bo rzeka pieniedzy wywozona jest przez Olmet w cenie złomu plynie i plynie... Ahhh, szkoda sie denerwowac.

berende

Najlepiej obwiniac chlopka co rypie 8 godzin w robocie o długi poprzednich prezesików i ludzi którzy zarzadzali cała tą farma do nabijania kasy w portfel ustawionych kolesi, brawo 'koledzy' O czym wy tu piszecie? Ludzie obudzcie się!

Cobra

Najśmieszniejsze jest to że te długi nie są nasze, tylko ich.

Wojt
@Cobra

Ich to znaczy kogo?

kumpel Cobry.
@Wojt

Bolka i Lolka :) no i trochę Koziołka Matołka. Ech......

@kumpel Cobry.

Co za znaczenie? Jakiś market w miejscu firmy postawią

@Anonim

Wedle mnie mogą tam zrobić lodowisko, mi to rybka :) Dobre czasy tej Firmy to przeszłość i tak jak pisałem wcześniej - już nie wrócą.

CWMG

Jeszcze tego nie zaorali?

Zyga

Coś obiło mi sie że firma ma działać do końca lipca/sierpnia a potem orka.

wojt
@Zyga

zamiast narzekać zapraszam na stronę FPM S.A są przyjęcia a zakład bardzo podobny do tego z Zabrza.

Zyga
@wojt

A gdzie Ty tu Kolego widzisz narzekanie ?

roboL
@wojt

jak podobny do tego co w Zabrzu, to się nie ciesz bo skończycie niedługo jak oni. Brutalne ale prawdziwe

Wojt
@roboL

Podobny techniczne ale 100 razy lepiej zarządzany. Te wasze długi z niczego się nie wzięły

ROBOL

http://gornictwo.wnp.pl/kolejna-seria-zwolnien-w-kopex-machinery,299303_1_0_0.html Poczytajcie sobie jak to rzekomo zwiazki załatwiły mam lepsze odprawy. Zero godności, nawet na sam koniec.

ROBOL

Czytałem dziś porozumienie w sprawie PDO. Cieszy mnie punkt, który mówi że ooby z ochroną związkową moga negocjować indywidualne wyższe niż pozostali odprawy. Fajnie że "elyta" zatroszczyła się o swoje interesy, no bo przecież nie wypada skończyć jak zwykłe robole. Dobrze że zrezygnowałem z placenia na związki rok temu, przynajmniej wiem ze teraz nie pasą się za moją kasę. A reszcie z listy 184 życzę jak najszybszego znalezienia nowej pracy. I pamiętajcie, że damy sobie radę bez nich, ale oni bez nas nie istnieją.

emeryt
@ROBOL

A czy już jakiś członek zarządu Związków został zwolniony?Ich nie ruszą czują się pewni!!

emerty
@ROBOL

Jeżeli tylu ludzi zwolnili to skąd Związki mają kasę na swoje utrzymanie?Chyba zakład ich nie dotuje.A czy Ryszard Wysocki członek związków też do zwolnienia?On tak lubi gadać a mało robić.

Heniek
@emerty

Wasi związkowcy są sowicie wynagradzani przez firmę, o której pracowników interesy mają zabiegać, więc się nie dziwcie, że tak o was dbają :-) Tak przynajmniej było niedawno ale na pewno nic w tej sprawie się nie zmieniło.

Cobra

Panowie, trzeba stawiać sprawę jasno, dopuścić do siebie te myśli że robota się skończyła w Zabrzu. Zostali nieliczni by posprzątać i zamknąć tą Firmę, ona już się nie odrodzi, wreszcie to zrozumcie i dajcie spokój i już nie użalajcie się nad sobą. Szukać nowej pracy "normalnie" płatnej, tym bardziej że jest i po sprawie.

Oli

Resistow pracował w Rosji.A już cię kojaże.

Vovan
@Oli

I tak w Polsce lepiej.

Oli

Jest stary stobą żle jeżeli ktoś gwałci to się podaje go do sądu u nas tego nie było.Podam ci numer psychologa jak potrzebujesz.Rozumiem zwalniają cię z roboty i masz doła ale to nie moja wina .

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.