Opinie o WiR Łopuszno w Łopuszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WiR Łopuszno. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WiR Łopuszno o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WiR Łopuszno w Łopuszno

zak

a....... dużo do myślenia daje praca wszystkich dyrektorków w tej firmie rządzą tak jak im się wstanie ludzie troszkę się opamiętajcie i może postawcie się w tej drugiej sytuacji

zak

ludzie czy ta baba jaszcze jest co wydzierała się na produkcji ? bo ona już kilka osób wpędziła w nerwicę[usunięte przez moderatora]

Może ktoś jest chętny do zeznawania przeciwko firmie wir,bo to bedzie ostra walka co za [usunięte przez moderatora] tam pracują,

teraz emeryci rządzą w firmieWIR hi hi hi hi skandal

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WiR Łopuszno spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Głęboko wierzę, że lata świetności WiR\'u dobiegają końca. Kwestia krótkiego czasu :)

Ludzie to prawda co mówicie wir to jedno wielkie bagno do którego łatwo jest wejść a trudniej wyjść pracownicy są maksymalnie wykorzystywani za marne pieniądze pracownice na sklepach tyrają po 12 godzin (ale w umowie jest napisane 8) w sklepach sprzedawane są przeterminowane wędliny których pies się nie chcę chycić zakład bezkarnie wywozi odpady na pola uprawne rolników bez żadnego pozwolenia może wreszcie ktoś zajmię się tym bagnem odgórnie bo pracownicy jesteśmy zastraszeni zwolnieniem

[usunięte przez moderatora]Ja zawsze pracowalam uczciwie i sumiennie,nie spalam dostawalam godziwe pieniądze ,a teraz żądzą ludzie z dolnej pólki,ze znajomościami i z niczym więcej.Napewno nie mają pojęcia o tym co robią,a raczej co chca robić.Sam wlaściciel dziala raczej pod namową tych ludzi ,którzy nie wiedzą co dobre a co zle,a przecież to pożal sie Boże same buraczki:) pozdrawiam

Manka w remanentach wychodzą bo ksiegowa musi z czegoś żyć, a pomaga jej pewnie w tym jej córka, bo ona jedzi na wiekszość remanentów notabene też główna księgowa, ale w drugiej firmie wlaścicieli WIRU ---- Piramidzie i tak matka z córka oszukują pracowników

maja

też jestem zdania że troszkę przesady w tym wszystkim ludzie opanujcie się pozdrawiam wszystkich pracowników WIR-u

gość2

pracowałam w tej firmie wiele lat ale czytając te komentarze to zastanawiam się kto wystawia taką opinie firmie która daje mu ośmiogodzinny dzień pracy pensje na czas urlop jestem troszkę innego zdania o panujących tam warunkach ale jeżeli ktoś idzie do pracy aby poleżeć i nic od siebie nie dać to takie opinie będą uważam że osoby piszące te komentarze odeszły z firmy w nieprzyjemnych okolicznościach niekoniecznie z winy właściciela zapracowały sobie sobie na tooooooo

gosc

ja pracowałam przez kilka lat w tej firmie i mogę opowiedzieć jak dokładnie tam było,(usunięte przez administratora) były na porządku dziennym, ciesze się że już skończyłam z tym koszmarem i dla poprawy warunków pracy dla innych chętnie opowiem co tam się działo!zgodzę się nawet zeznawać

osoba rządna sprawiedliwości

Zamierzam nagłośnić sprawę wykorzystywanie pracowników. Szukam osób chętnych do współpracy. Oczywiście zapewniam anonimowość, bo rozumiem, że o pracę jest bardzo trudno, zwłaszcza w takim środowisku lokalnym.

zainteresowana

Musisz być synem kolegi (usunięte przez administratora) albo sąsiadem ,albo jakimś protegowanym,bo tak naprawdę jest zupełnie inaczej.Głównie to panuje(usunięte przez administratora) straszenie utratą pracy.Może właściciel o tym nie wie?

................

Ile Ci za to lizanie zapłacą?Bo nikt tam nie jest szczęśliwy,nawet kierowniczki regionalne same się gryzą między sobą(usunięte przez administratora) Ale cóż chcieć więcej,przecież to(usunięte przez administratora)

~~gość

Pracownicy WiR'u, czy nie myśleliście, aby złożyć zbiorowe doniesienie do prokuratury? Mobbing jak najbardziej jest karalny, a także "przemiał" mięsa na inne gatunki szynek itp.

Zostaw merytoryczną opinię o WiR Łopuszno - Łopuszno

WiR Łopuszno