Opinie o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. w Skarszewy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. w Skarszewy

Urszula

Czy ktoś z Was pracuje może, bądź pracował w firmie FUH LEMAR? jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny? @Wacław, aplikowałeś do FUH, dostałeś się? Jak wyglądał sam proces rekrutacji?

Zbigniew
@Urszula

Dzień Dobry. Atmosfera bardzo przyjazna

Kornel

Firma Hartuna wykonała u mnie elewacje domu mieszkalnego. W porównaniu do konkurencji cena bardzo przystępna, a także jakość wykonania robót bardzo dobra. Polecam

Katarzyna

Usługi godne polecenia.

Firma godna polecenia. Terminowość i profesjonalizm.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Edzia

Spoko firma! :)

Wacław

Własnie aplikowałem. Może podpowiecie coś więcej o rekrutacji?

Janek

Z daleka od furiata Hartuna i synaków!! Walą na kasę wszystkich i za wszystko gdzie możliwe, 2 synalke przydupasy i wódz o małej inteligencji. Z daleka jako podwykonawca !!!! Chyba ze ktoś ma dobre zdrowie i kasę do stracenia .

Karol
@Janek

Nic z powyższej opinii nie jest prawdą. Firma profesjonalna zatrudniająca dobrych specjalistów.

Dariusz
@Janek

Janek dzieki za info lapsie:)

lolalalal

A jak jest z pracą w biurze w tej firmie? Widzę ogłoszenie i nie wiem czy składać... Napiszcie..

Kowalski
@lolalalal

Jak najbardziej polecam. :)

Ja osobiście jestem zadowolona ze współpracy z firmą Hartuna. :)

Łukasz

Witam Państwa, czytając opinie, zwłaszcza te negatywne nie mogę się zgodzić z tymi zawartymi informacjami. Firma Hartuna w miejscowości Skarszewy, gdzie mieści się siedziba firmy inwestuje we własne osiedle. Obecnie budują dwa duże bloki z czego jeden jest już cały wykupiony. Więc chęc zakupu od Pańśtwa Hartuna mieszkań powinna dać do zrozumienia, ze to firma z zasadami, która oferuje wysokiej jakości usługi budowlane.

@Łukasz

Piszecie sobie sami opinie? Ten sam dzień, ta sama godzina, różnica 3 minut w dodanych 2 komentarzach. Przecież widać, że pisze to jedna osoba, styl identyczny. Ktoś kto napisał te komentarze nie ma chyba najlepszej opinii o czytających? Z drugiej strony jeżeli ktoś coś takiego pisze to chyba jest coś w poprzednich wpisach?!

Łukasz
@anonymous

Widzę, że na siłe ktoś tutaj próbuje oczerniać wizerunek firmy. Tak się składa @anonymous, że z Adamem jesteśmy spokrewnieni, i przy wspólnym spotkaniu przy kawie postanowiliśmy napisać prawdziwą opinię. Śmieszy mnie Twoje podejście, nick anonimowy, aż od Ciebie czuć nienawiść, a może po prostu konkurencja płaci Ci niezłe pieniądze, aby hejtować usługi danych firm?? Może z tego żyjesz? Żałosne.

@Łukasz

Nienawiść? No przepraszam, ja po prostu nie lubię, kiedy ktoś próbuje robić ze mnie idiotę. Bardzo często czytam opinie o firmach i produktach, które mnie interesują. Nie ma w tym chyba nic złego? Twierdzisz, że wpisanie jakiegokolwiek imienia nie czyni cię anonimowym? Spotkanie przy kawie i wpis po 3 minutach w identycznym stylu? Wszedłem na to forum, aby poczytać o firmie i gdyby twój wpis był pojedynczy to zapewne potraktowałbym go, jako pozytywną opinię na tle wcześniejszych. Nie napisałem nic złego o firmie tylko to dodanych komentarzach. Nie przekonasz mnie jednak twoimi twierdzeniami o pokrewieństwie, spotkaniu przy kawie i etc. Uważam tą polemikę za zakończoną i życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku.

Szanowni Państwo, z firmą Hartuna Sp. z o.o., miałem nie raz do czynienia. Z pewnością mogę polecić usługi tejże firmy. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, okresy gwarancyjne, wysoka jakość usług etc. Takich plusów można byłoby napisać wiele. Mój brat pracuje w tej firmie i na zarobki oraz kierownictwo nie narzeka. Czytając opinie, nie wiem skąd biorą się tak negatywne informacje. Polecam jak najbardziej!

Ciesla

Fachowiec zarobi tu dobrze a pomocnik no jak wszędzie grosze ale w końcu trzeba było się uczyć :-) a nie płakać i pisać głupoty

Mlody

Wypłata w terminie ludzie w pracy zajebiści oczywiście jak się komuś za skórę nie zajdzie szef krzyczy ale każdy szef musi trzymać krótko bo inaczej praca do przodu nie pójdzie jedyny minus podwykonawcy pijaki każda robotę trzy razy (usunięte przez administratora) i wielkie halo bo im nie zapłacą za fuszerki

Stanisław

Ja natomiast muszę się podzielić pozytywną opinią na temat pracy w przedsiębiorstwie Hartuna . Bardzo dobre podejście do pracownika , wypłata zawsze na czas nigdy żadnych opóźnień , jeśli jest się sumiennym to i premię się dostanie . Odnośnie opinii wyżej to chyba pracować się nie chciało . Polecam

Pracuje w firmie już trochę czasu. Pracowałem w dozo gorszych i nie macie co się pieklić. szef jak szef, pokrzyczeć każdy musi. Atmosfera w pracy jest ok, może troszkę niskie zarobki, ale stała płaca i stabilność firmy jest żadko spotykana w tak dużych przedsiębiorstwach. Są premie i płatne soboty. Tym co nie chcą pracować-życzę Powodzenia w poszukiwaniu "Lazurowego wybrzeża" w pośredniaku.

wykonawca 2

potwierdzam niestety słowa kolegi podwykonawcy, jest to przykre ale tak jest niestety prawda tempo slimacze i nie tylko nie bede sie rozpisywał ale sadze ze nie warto juz dawac im kolejnej szansy

Miro

Praca jak wszędzie na budowie, wypłata zawsze do 10tego. Ekipa i przełożeni normalni . Zapewniony dowóz na budowę. Polecam.

Podwykonawca

Zdecydowałem się napisać parę słów o współpracy z firmą Hartuna, głównie po to aby przestrzec potencjalnych podwykonawców w/w firmy. Generalnie intencje prezesa spółki mogą nie być złe jednak jakość wykonywanych robót oraz ich fatalne tępo powodują, że firmy podwykonawcze zależne od pracy innych ekip budowlanych mających z reguły ogromne opóźnienia, w oczach Pana Hartuny są głównym powodem przekroczenia terminów etc. Wówczas następuje frontalny atak pismami, których drugim dnem jest przygotowanie gruntu pod ewentualną sprawę sądową, tak aby udowodnić Podwykonawcy, że wina opóźnień i przekroczenia terminów leży wyłącznie po jego stronie. Moim skromnym zdaniem szkoda zdrowia i nerwów na współpracę z ludźmi, dla których słowo "kultura" jest jedynie pustym frazesem.

Ziom

Najgorsza firma na rynku, szef furiat i idiota. Wykorzystuje pracowników oraz oszukuje ich pod względem socjalnym. Co do jakości to fatalna, zero standardów. Dużo naprawdę by mogłem powiedzieć o tej firmie ze szczegółami. Radzę wszystkim unikać mega szerokim łukiem

prawda

przez caly rok pracowac zero urlopów traktuja jak niewolników. uropy tylko 1 lub2 2 dniowe

Zostaw merytoryczną opinię o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. - Skarszewy

• Jak się pracuje w FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.?

FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.