Opinie o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. w Skarszewy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. w Skarszewy

GSA Nowy wpis

Dzień dobry , prośba o podanie aktualnego nr tel do firmy? Kontakt tel 570 575 415.

szatan

(usunięte przez administratora) w hartunie niezapłacili wypłat i urlopy zaległe już niemuwie jak krencili z kasą nawet podwykonawy niedostali kasy!!!

Mirek Nowy wpis
@szatan

Jak Ty nawet się nie umiesz wysłowić a co dopiero pracować

Kazimierz Nowy wpis
@Mirek

Myślę, że umiejętność posługiwania się językiem nie powinna wpływać na to, czy dostanie się wypłatę, nie sądzisz? No chyba że gość to wszystko wymyślił? Są jakieś problemy z przelewami tu?

Pracownik Nowy wpis
@Kazimierz

Prawda , od września nie wypłacił do teraz nie widać pieniędzy za prace , w rodzinie są prawnicy więc dobrze wiedza co robią

Patafian

czy to prawda , ze pracowcnikom grosze placi, wypłat i urlopow nie wypłaca , bo synkowi zabrakło na ratę za auto za milion ?

Jakub

Hartuna złożyłam wniosek o restrukturyzacje...

Jolo
@Jakub

Co to znaczy??

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ludzie nie dostali wypłat, firma upada, nie rozumiem jak można było (usunięte przez administratora) ludzi, że firma się jeszcze z tego podniesie...

Jan

W tym miesiącu nie dostali wypłat, czy już wcześniej coś się niedobrego działo z finansami? Wiadomo co będzie dalej? Jest szansa na odzyskanie pieniędzy i dalszą pracę?

@Jan

dalsza praca wątpię, porządki robią z majątkiem i będą zamykać firmę aby jak najwięcej zobowiązań umorzyć

prawda

hartuna nie zapłacił swoim pracownikom wypłaty na konta takie cos tylko moze sie dziać tylko w polsce

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Me

Zaproszenie na rozmowę, rozmowa z prezesem i od razu decyzja. Krótko i konkretnie, przynajmniej w tych przypadkach które znam.

Czy w firmie FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. są regularne szkolenia pracownicze?

Nie ma żadnych regularnych szkoleń

Nie płacą obowiązań. Ponad 1,6 mln długu... UWAGA!!!

Fachowiec

Tak czytam i śmiać mi się chce pracuje w tej firmie już dość długo i większość tych którzy tu piszą wylecieli za chlanie i szczanie pod siebie w czasie pracy lub za kradzież materiałów czy też ropy pozostali to fachowcy nic nie umiejący potrafiący (usunięte przez administratora) najprostrza robotę a co do stawek prawda jest taka fachowiec ma uczciwa stawkę a pomocnik czy też pomocnik pomocnika to wiadomo że nie będzie milionerem ale tak to już jest ze to Ci ostatni dra mordę o stawki a h... Potrafią, no i w kwesti podwykonawców widziałem już dziesiątki firm pracują ich dla Hartuny z regoly z 10 to 3 są fachowe a reszta to dziwię się że szef Hartuny im wogole płaci bo jakość to (usunięte przez administratora) i 5 metrów mułu a potem dra ryje że nie dostali całości żal poprostu tych super prywaciarzy firm typu INKO zbieram na winko

Izabela
@Fachowiec

Wiesz, każdy może mieć przecież inne doświadczenia - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. Dlatego byłoby dobrze, jakbyś postarał się tu nikogo nie obrażać. No i oczywiście super, iż akurat Ty jesteś zadowolony z pracy w "LEMAR". Powiedz mi, jak to tam jest z benefitami pozapłacowymi? Można na jakieś liczyć?

Zadowolony

Polecam firmę HARTUNA Sp. z o.o. w Skarszewach. W końcu mają zgrany zespół, co widać we współpracy z podwykonawcami - aż chce się wracać.

prawda

niskie stawki dla murzy ,tylko dziadki tam siedzą 14 zł do15 zł

https://gdansk.tvp.pl/37393801/samowolka-budowlana-na-ulicy-wielkopolskiej To spolka Hartuny takze radze sie zastanowic

Rafał
@pracownik

Widzę, że dłuższy czas w wątku nie pojawiły się żadne nowe informacje związane z firmą FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna. Próbowałem znaleźć aktywne ogłoszenia o pracę, jednak na ten temat również cisza. Ktoś z Was ma może informacje, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa u tego pracodawcy?

Urszula

@zbyszek, dziękuję Ci za opinię pozostawioną na tym forum. Pozostałych użytkowników zachęcam do dalszej wymiany własnych spostrzeżeń i uwag dotyczących FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. jako pracodawcy. Wszelakie aktualne informacje o zatrudnieniu w tym miejscu pracy będą ważne dla osób rozważających współpracę z tym pracodawcą.

zbyszek

Ok.streszcze to tak- jeżeli ktoś "naje" czyli"napełni brzuch- utrzyma rodzine" tym ze będzie miał składki zus i pensji max 2000 to polecam

Urszula

@zbyszek, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym. Twoje opinie powinny być jak najbardziej merytoryczne ponieważ forum odwiedzają także osoby, które są zainteresowane aplikowaniem do firmy i poszukają informacji o pracy w FUH "LEMAR". @edek, czy jesteś aktualnie pracownikiem tej firmy? Tobie także przypominam o zachowaniu stosownego poziomu wypowiedzi i nie używania obraźliwych zwrotów i określeń.

Urszula

@Okar, możesz napisać coś więcej? Twoja opinia jest bardzo krótka i w tym momencie niewiele wnosi do wątku. Nie widzę, aby obecnie były prowadzone rekrutacje, ale może ktoś z was będzie wiedział czy są jakieś nabory. Proszę pomóżcie innym użytkownikom dzieląc się opinią o firmie FUH "LEMAR". Wiecie może jak wygląda rekrutacja? Czy ewentualnie można liczyć na dodatkowe benefity od firmy?

adrian
@Urszula

Daj sobie spokoj- nie rozumiesz tej odpowiedzi???

zbyszek
@Urszula

Dokladnie.kochasz furiacje.zap.ier.dalanie za grosze.stres (usunięte przez administratora) i bajzel.polecam.trzeba cos dodawać???? To co pisze to i tak malo

edek

Przestańcie.wystarczy popytać skarszewiakow i posłuchać. Żenada.te wszystkie firmy bazują na naiwności i glupocie oraz po peegerowskiej sile roboczej a fachowcy to glownie 50 plus co do emerytury dostukuja.powiem tak murarz wsiadasz w auto i trójmiasto i pensja razy dwa hartuna.bez furiacji i pajacowania.z reszta co madrzejszy o mlodszy to juz dawno uciekl z tamtad jak mowie zostali dziadki co szarpać sie nie chca i peegerusy.zenada.pensja stawki max12 sprzątaczka w gdańsku ma 14 hehehe upajarzajace stawki.klimat i (usunięte przez administratora) i co tu dodac.powyzej jak ktos chce to jest droga- lizać dup...sko i kapowac

Oskar

Firma, która stawia na rozwój. :)

Urszula

@Zbigniew, a na jaka umowe może liczyć nowozatrudniony pracownik FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.? Ile czasu trwa okres próbny? Wasze opinie będą na pewno przydatną informacją dla każdego zainteresowanego użytkownika. Czy znajdzie się jeszcze osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Lemar?

Karol
@Urszula

Jeśli chodzi o aktualny stan firmy Lemar czyli Hartuna jest bardzo dobry. Przedsiębiorstwo realizuje wiele inwestycji budowlanych, ma nienaganną opinie wśród współpracowników. Wywiązuje się z terminów, więc można rzec, że jest wszystko w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. - Skarszewy

• Jak się pracuje w FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.?

FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.