FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.

Skarszewy

Opinie o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.

Krzyś 2015-03-04 11:58
Daleko od tego furiata, masakra jakiś nienormalny gość. Jedyne co potrafi to wrzeszczeć bo rządzić na pewno nie ! Przestrzegam, jest tyle porządnych firm, ale nie u Hartuny
Magda 2015-11-25 15:34
Firma unika odpowiedzialności za błędne wykonanie prac, wykonane prace posiadają liczne usterki. Polecam dobrze się zastanowić przyszłym stronom ?
prawda 2016-02-25 23:41
przez caly rok pracowac zero urlopów traktuja jak niewolników. uropy tylko 1 lub2 2 dniowe
Ziom 2016-07-11 11:58
Najgorsza firma na rynku, szef furiat i idiota. Wykorzystuje pracowników oraz oszukuje ich pod względem socjalnym. Co do jakości to fatalna, zero standardów. Dużo naprawdę by mogłem powiedzieć o tej firmie ze szczegółami. Radzę wszystkim unikać mega szerokim łukiem
Podwykonawca 2016-10-12 10:52
Zdecydowałem się napisać parę słów o współpracy z firmą Hartuna, głównie po to aby przestrzec potencjalnych podwykonawców w/w firmy. Generalnie intencje prezesa spółki mogą nie być złe jednak jakość wykonywanych robót oraz ich fatalne tępo powodują, że firmy podwykonawcze zależne od pracy innych ekip budowlanych mających z reguły ogromne opóźnienia, w oczach Pana Hartuny są głównym powodem przekroczenia terminów etc. Wówczas następuje frontalny atak pismami, których drugim dnem jest przygotowanie gruntu pod ewentualną sprawę sądową, tak aby udowodnić Podwykonawcy, że wina opóźnień i przekroczenia terminów leży wyłącznie po jego stronie. Moim skromnym zdaniem szkoda zdrowia i nerwów na współpracę z ludźmi, dla których słowo "kultura" jest jedynie pustym frazesem.
Miro 2016-11-22 07:39
Praca jak wszędzie na budowie, wypłata zawsze do 10tego. Ekipa i przełożeni normalni . Zapewniony dowóz na budowę. Polecam.
wykonawca 2 2016-11-24 09:15
potwierdzam niestety słowa kolegi podwykonawcy, jest to przykre ale tak jest niestety prawda
tempo slimacze i nie tylko nie bede sie rozpisywał ale sadze ze nie warto juz dawac im kolejnej szansy
Pracownik 2016-12-16 20:35
Pracuje w firmie już trochę czasu. Pracowałem w dozo gorszych i nie macie co się pieklić. szef jak szef, pokrzyczeć każdy musi. Atmosfera w pracy jest ok, może troszkę niskie zarobki, ale stała płaca i stabilność firmy jest żadko spotykana w tak dużych przedsiębiorstwach. Są premie i płatne soboty. Tym co nie chcą pracować-życzę Powodzenia w poszukiwaniu "Lazurowego wybrzeża" w pośredniaku.
Tadeusz 2016-12-24 21:32
Heh krzyczał na Ciebie bo pewnie nie wiedziałeś co to pustak albo beton
Stanisław 2017-01-04 08:16
Ja natomiast muszę się podzielić pozytywną opinią na temat pracy w przedsiębiorstwie Hartuna . Bardzo dobre podejście do pracownika , wypłata zawsze na czas nigdy żadnych opóźnień , jeśli jest się sumiennym to i premię się dostanie . Odnośnie opinii wyżej to chyba pracować się nie chciało . Polecam
Mlody 2017-04-11 13:40
Wypłata w terminie ludzie w pracy zajebiści oczywiście jak się komuś za skórę nie zajdzie szef krzyczy ale każdy szef musi trzymać krótko bo inaczej praca do przodu nie pójdzie jedyny minus podwykonawcy pijaki każda robotę trzy razy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wielkie halo bo im nie zapłacą za fuszerki
Ciesla 2017-04-11 13:47
Fachowiec zarobi tu dobrze a pomocnik no jak wszędzie grosze ale w końcu trzeba było się uczyć :-) a nie płakać i pisać głupoty
Zostaw swoją opinię o FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J. - Skarszewy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUH "LEMAR" W. & M. Hartuna Sp. J.