Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Oj

Ciekawe jaką teraz bajeczkę będzie wciskać nam solidarnośc ,pewnie że EPH kłamie . Może Wy macie jakieś pomysły żeby im podsunąć ???

sznupacz
@Oj

Będą mówili że negocjacje z inwestorem trwają i to są skomplikowane rzeczy nie dla takich ryli. Żeby czekać do grudnia. Potem żeby czekać do marca a potem żeby czekać do lipca. W między czasie ściany wyjadą sprzęt posprzedają i dopiero wtedy pójdą zwolnienia a nam będą wciskać ściemę że byli inwestorzy ale się "nie dogadali"

Janek
@sznupacz

Tak będzie widziałeś ze rząd dogadał się z gornikami ale koniec górnictwa na być w 2049 i przez cały czas gornictwo będzie dotowane To kto kupi PG A związki dlatego kłamią bo jak by powiedzieli prawdę że koniec jest na drugi rok to ludzie by się wpisali z związków i musieli by iść pracować a tak wymyślili inwestora co potwierdził wczoraj rzecznik eph i jadą Na tym koniu a ludzie im wierzą I będzie rozpad można już to teraz zakończyć wypisujac sie z wszytkich związków A zobaczysz że związki załatwią Tak ze ludzie pujdą bez dopraw

Rewer

Polski rząd dziś dogadał się z gornikami będą dalej fedriwac A pracownicy PG dowiedzieli się wczoraj z TVS Silesia ze inwestor to tylko jest w głowach związkowców Ale Was fajne (usunięte przez administratora) za grosz nie macie swego honoru.

Irek

I co taka cisza Czechy powiedziały w TVS SILESIA że inwestor tylko jest w głowach związkowców

Normalny
@Irek

Mozna jakiegoś linka do tego artykułu albo tej wypowiedzi Eph?

Tadek

Wyszła prawda jak związki kłamią załogę I co wy nato moji drodzy ? Liczby liczbami, ale jest też druga strona medalu. Zarząd kopalni póki co nie chce komentować podejmowanych z potencjalnymi nabywcami PG Silesia rozmów twierdząc, że o sprawie nie wie. Przedstawiciele firmy EPH mówią kategorycznie, że owe rozmowy istnieją tylko w sferze domysłów strony związkowej. – W związku z przyjętą polityką firmy, nie odpowiadamy na pytania dotyczące plotek i spekulacji pojawiających się na rynku – mówi Daniel Castvaj, rzecznik prasowy EPH.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Ja...

Potwierdzam na stronie TVS Silesia poczytajcie pisze ze rzecznik prasowy mówi: Przedstawiciele firmy EPH mówią kategorycznie, że owe rozmowy istnieją tylko w sferze domysłów strony związkowej. – W związku z przyjętą polityką firmy, nie odpowiadamy na pytania dotyczące plotek i spekulacji pojawiających się na rynku – mówi Daniel Castvaj, rzecznik prasowy EPH.

Grek
@Ja...

No to teraz wyszła prawda że związki boją się o siebie by ludzie się nie wypisali z związków bo działacze by stracili prawo do oddelegowania Niema żadnego kupca

G1

Panowie chce odejść, powiedzcie mi do kiedy trzeba pracować żeby Barbórkę dostać ? Koniec października ?

xyz
@G1

Wydaje mi się że musisz być zatrudniony w dniu wypłaty barbórki. Jak sie zwolnisz przed wypłatą barbórki to nie dostaniesz. Najszybciej w 111 sie dowiedz a nie tutaj.

Tak ...

Xxl

Niema żadnego inwestora Eph nie sprzeda PG

Lxx
@Xxl

Ludziska miało nie być zwolnien a lista już jest . Wy zacznijcie coś robić . Związki wywiesiły flagi przed kopalnia w solidarności dla protestujących a u nas w ciszy Czech wg planu robi swoje .... moim skromnych zdaniem trzeba trzasnąć pięścią w stół . Bo tu już nie ma ratunku

@Xxl

Czyli kopalni nie zamykają tak ?

@Lxx

Wiadomo że nie ma .

Benek

To jeszcze ktoś się łudzi że ktoś to weźmie??? Hehe przecież całe górnictwo w tym kraju leży w 2030 nie będzie już po nim śladu i na co wy tam liczycie że przyjdzie wielki inwestor będzie kasę lądował a co z tym węglem zrobi jak mu go nikt nie kupi????. Radzę się wam Przebranzowic

nie ma szans
@Benek

Nikt tego nie kupi bo nawet gdyby tak było to od razu gorniki i zz darli by japy o podwyzki wiec kto by się na to pisal

Bonzo
@nie ma szans

Ile wam leszcze płaca za te wpisy ??? Jeśli to robicie za darmo to jesteście te co dają za darmo .(usunięte przez administratora)

Mow domnie szeptem

Przecież Ty jesteś ipotent cała zmiana wie o tym i że twoja już dawno odeszła do kolegi z guzika rogaczu

Gorol z przodka
@Benek

Wrzesien mija pazdziernik minie atu inwestoran jak niema tak niema ale yeti jest

@Benek

Z jakim węglem przecież w tych ścianach jest 50 % kamienia ..

lola
@Bonzo

Bonzo pamiętasz chciałeś się do mnie dobrać ale Ci nie stanął wtedy sie taki czerwony bardzo zrobiłeś ze wstydu.

Janek
@Gorol z przodka

I nie będzie Dogadali się stworzyli fikcyjnego inwestora by cała załogą nie uciekła i żeby mogli wybrać ściany do końca

Optymista
@Benek

Rząd nie chce rozmawiać z górnikami z PGG a wy wierzycie że ktoś kupi Silesie ...Obudżcie sie..

xxxxx xxx
@Optymista

Inwestor jest wymyślony przez dwie stony Dla wybrania ścian do końca i dla nie wypisania się z związków

Rolnik z PG
@Masakra

Kamień też jest potrzebny. Drogowcy nie mają zamiaru zaprzestać robót drogowych a tym samym dzięki nim mamy dużo objazdów, korków a przede wszystkim przez nich jest 90% kolizji i wypadków. Służby medyczne mają pracę, blacharze, mechanicy....

Panowie rolnicy z silesii w pgg strajkuja a wy co.rolnicy z pksu

Rolnik z PG
@Gość

Ni ma czasu Wrzesień to miesiąc wysiewu rzodkiewki i sałaty zimowej. Przed zapowiadanymi przymrozkami zbiera się warzywa ciepłolubne jak ogórki czy inne dyniowate, paprykę, oberżynę, pomidory, fasolę. Poza tym dzieli się też karpy rabarbaru, szczypiorku oraz cebuli siedmiolatki, przez co otrzymuje się nowe rośliny do sadzenia

Marian krasnal ogrodowy

10lat byliśmy najlepiej wydobywająca kopalnią w Polsce i nawet na świecie a teraz kopnąć w du PE chcą nas czuję się wydy man

Marian krasnal ogrodowy

20lat byliśmy najlepiej wydobywająca kopalnią w Polsce i nawet na świecie a teraz kopnąć w du PE chcą nas czuję się wydy many

G1

Panowie do kiedy musze pracować żeby dostać Barbórkę? Końca października ?

Grp
@G1

Dołączę się do pytania i jak jest z węglem do kiedy trzeba robić?

Pazdziernik
@G1

Dzwonilem do 111 i od pazdziernika do pazdziernika trzeba byc zatrudnionym zeby dostac barborke. Wegiel jest naliczany za kazdy miesiac przepracowany.

Ale jaja ale jaja

Ale jaja związki z OG Silesia grożą Na czecho.pl Polskiemu rządowi na ha ha Wy to możecie się na bananie pochustac wypad do czech chcieliście 10 lat temu prywatny chwaliliscie się i jak to PG ma tylko problem z związkami jaki wybrać kolor farby na łaźnie Pamiętajcie Polski rząd nic wam nie da ma swoje Polskie Kopalnie A nie prywatne Do Czech spadać

Hej

Witam serdecznie brać Mam pytanie czy robi jeszcze Szymek który wszystkie swe skarby przechowywał na poz 1

××××× xxx
@Hej

Tak tik tak pracuję teraz za głównego

Koleś

Chłopy ja Was podziwiam (usunięte przez administratora)jak niepoważni zaraz znów będziecie bić rekordy !! Tylko ja się was górnicy pytam w imię czego ? Tego ze te pepiki się z nas wszystkich śmieją i maja nas za nic razem ze związkami a wy dalej tyracie jak w kieracie obudźcie się pomyślcie czasem o tym czy warto więcej za mniej

@Koleś

Co mam być to będzie, ważne że jest jeszcze gdzie pracować, fakt obniżyli pensje, ale nie straciło pracy jak narazie 2 tys osób, lubię tą pracę chodź jest bardzo ciężko, jeśli stracę pracę to jestem młody w miarę i dam radę, ale wierzę że będzie wszystko ok.

Lolo
@Pmt

Tylko tacy jak Ty powinni w tej firmie zostać... I mam nadzieję że jak przyjdzie nowy inwestor (o ile przyjdzie) (usunięte przez administratora) Pracujcie póki możecie, a jak wam nie pasuje to idźcie gdzieś indziej, a nie podburzajcie tych którzy chcą po prostu zarobić na chleb.

Pedro

Dokładnie. Takich trzeba. Szybko ściany wyjechać. Robić metry żeby szybciej w pośredniaku wylądować. (usunięte przez administratora)

@Pmt

Z kąd w tobie tyle optymizmu co ? Ale jak jesteś młody to dasz rade.

@Pedro

Kolego kto na Silesii ma rozum ? Ci co zdążyli sie jeszcze nachapać są wygrani za niedługo część załogi pójdzie do pośredniaka szukać roboty.

@Bubel

Bo ja w przeciwieństwie do innych mocno wierzę że będzie dobrze, a nie tylko narzekan słuchać, nie pasuje komuś to niech się przebranzowi na coś innego.

Pmt

Naucz się poprawnie pisać.

#

Tak mała uwaga i prośba do ekipy. Jak przechodzicie przez bramę to zwracjacie uwagę ochronie aby założyła maseczki. Ile to razy na upominali a sami tego nie robią. A teraz do ochrony dziś wam coś już powiedziałem i wasze uczucie bezkarnosci się wam skończy. Pilnujcie się lepiej bo świętymi krowami nie jesteście i patrzcie kto wam na wypłatę pracuje. Pewnie któryś z was to czyta więc czas was wypunktować

Mow domnie szeptem

na tym forum teraz to jeszcze tylko sigala brakuje z durnyowatymi pytaniami zal mi was ps teraz jestem znowu prmeski

Sigal
@Mow domnie szeptem

Kiedy będzie placona barborka?

Dna.
@Sigal

Za tydzień ...

on czyli ja

Bracia gornicy robcie zapasy jedzenia zbliza sie cos niedobrego........dlatego nikt nie kupi tego cyrku

Krtek
@on czyli ja

hahahahha ziobro od jutra opuszcza biuro ministra , ale czy przez to trzeba robic zapasy hmmmmmm

@on czyli ja

ŻEBY TYLKO DALI ODPRAWY TO BĘDZIE OKI.

Wąski

Bronicie tak tych związków a co wam załatwili??? Pytał się ktoś kogoś czy się zgadza na obniżkę pensji NIE!!!! Decydując się na taki krok mogli chociaż negocjować obniżka pensji ale za to wolne niedzielę!!!! A my dalej (usunięte przez administratora) my jak. Pogany świątek piątek i niedziela za nędzne pieniądze!!! Możecie mnie oczerniać mam to w (usunięte przez administratora) chciecie wiedzieć tak zwalniam się z tego (usunięte przez administratora) robię do grudnia i nie chce więcej widzieć tego (usunięte przez administratora) Najgorszy zakład w jakim robilem. Ludzie jak się nie weźmiecie za to wszystko to z wami zrobią co chcą podro

Lolek

Masz absolutną rację.

Tik
@Lolek

Mogli zrobić od poniedziałku do piątku ,w zamian za obniżkę pensji

ryl z silesi
@Wąski

dla czego nam fizolom zabrano 75% premi , a (usunięte przez administratora)z dozoru 50 %

Lolo
@Wąski

w dupach się wam poprzewracało... kiedy w końcu zrozumiecie że ten zakład ma być ZAMYKANY chyba że jakimś cudem znajdzie się frajer który to kupi?? Czemu cały czas wypowiadacie się jakby wam się coś należało zamiast być wdzięczni że pepik dał wam czas na ogarnięcie się i znalezienie nowej roboty? Właśnie przez takich roszczeniowych i wiecznie niezadowolonych grubiorzy ta branża upadła! Bo górnik - zamiast tak jak każdy inny pracownik na świecie dostosować się do otaczającego świata, będzie pluł jadem na prawo i lewo i domagał się kolejnych pieniędzy i przywilejów... Z takim podejściem tylko przyspieszacie ten cały proces... Gratuluję intelektu. Żryjcie gruz, nie pozdrawiam.

@ryl z silesi

Bo zwiaski walczył pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA