logo PG Silesia

PG Silesia

Czechowice-Dziedzice

Opinie o PG Silesia

MODY 2017-06-02 23:50
PG SILESIA WIELKIE DNO !!!!!
Tomasz 2017-06-02 23:59
To się zwolnij a nie żale wylewasz na forum.
Eustachy 2017-06-03 04:02
Panowie! Na SILESI jest bardzo źle. Ale zamiast narzekać to, jeżeli chcemy mieć prace, trzeba zrobić wszystko żeby wyeliminować patologię która niszczy nas od środka a mie TYLKO NARZEKAĆ I NARZEKAĆ. Jest wiele sposobów na poprawę Tylko Trzeba Odrobinę Wysiłku i Działania a mie BIADOLIĆ I BIADOLIĆ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bn 2017-06-03 08:57
tomek ze Szwecji piszesz ???
Miodek 2017-06-03 11:07
Nauczyciele się znalazł,popatrz forfiter chiken,sam nie Biadol smutków maszynisto , pewno masz lekką posadę i wielce robisz na zakład ehhh szkoda słów .
Eustachy 2017-06-05 14:44
Wyobraź sobie kolego że ja tu w firmie pracuje! Kopara opadła?? Czy jeszcze nie dotarło że ani węgla ani Barburki nie mam?! O lekkości mojej pracy nie będę się rozpisywał. I widzę tą patologię dzień w dzień ale od samego narzekania to się raczej nic nie zmieni?!? TAK MI SIĘ WYDAJE. Tu czeba
Działać. Pozdrawiam firmy z PG SILESIA
biedronka 2017-06-05 17:59
Barburki pod kopalnią też nie mamy. Mamy BARBÓRKĘ przez "Ó" zamknięte.
Rada na dziś? Zwolnij się z pod tej firmy która nie daje barburki i jeszcze tak ciężko karze pracować!
Jarzabek 2017-06-05 18:34
Znajdź lepszą pracę, weź kredyt..albo wyjedź za granicę , tam napewno jest lepiej.Acha, naucz się języka.
Eustachy 2017-06-06 09:03
Jaka Kopalnia takie FORUM!!!! Narzekajcie narzekajcie i narzekajcie! Pozdrawiam bez odbioru
Puszcza 2017-06-06 09:09
a powirdzcie jak tam visiorlek?
Piotruch 2017-06-06 13:43
o co kaman ?
Marek 2017-06-08 14:29
Wypłata za miesiąc Maj wstrzymana ( gra by nie wypłacić za węgiel)
Real 2017-06-08 15:28
Przecież wypłaty od wczoraj na kontach, więc nie siej paniki. A węgiel będzie normalnie wypłacony
gorol 2017-06-08 15:40
A kiedy ten węgiel będzie wypłacany ?
Real 2017-06-08 15:49
Tak jak jest ustalone że do końca czerwca
kurcza 2017-06-08 16:54
w lipcu !!!
Rzeczywistość 2017-06-09 15:59
Rzeczywistość 2017-06-06 23:19
> > > > To jest koszmar! Zamiast zatrudnić młodych do pracy pod kopalnię to dyrekcja Silesii zleca roboty firmą w których pracują same pawólony! W jednej firmie to 4 pracowników ma łącznie 300 lat! Zabierając robotę młodym przywłaszczają niesłusznie pieniądze z zusu! Tacy emeryci wszystko psują bo obniżają koszty pracy a przez takich nieśmiertelnych młodzi będą mieli niższe emerytury! Pawólony ( usunięte przez administratora )
Rzeczywistość 2017-06-09 16:01
Kopiuję nawet kopie postów bo gowoork to też banda ino kasa niby piszcie co chcecie z rozwagą i merytorycznie ale stronniczość tylko w tej firmie i propaganda...! piszesz prawdę że jest źle to kasują kłamiesz i bajerujesz jak to fantastycznie to kasują! Propaganda jak za komuny albo gorsza! ( usunięte przez administratora ) jest warte takie forum jak to co prawdę kasuje zachowując stronniczość! No to wolno pisać prawdę jak jest czy mamy zmienić portal!!!!!!???????
Lub 2017-06-10 23:14
Tego nawet nie da się czytać, dlatego to usuwają.
Iwona 2017-06-12 11:18
@Rzeczywistość jeśli znikają komentarze oznacza to, że są archiwizowane przez administratora za łamanie zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią. Jeśli masz wątpliwości, co do decyzji administratora, to wszelkie informacje w tym kontakt bezpośredni do niego znajdziesz właśnie w treści regulaminu. Link do niego znajdziesz na dole każdej strony portalu.
Rzeczywistość 2017-06-15 21:56
Iwona pisać prawdę?????... bo wiesz że pisać będę a mam takie niusy...... same złe rzeczy jak bhpowiec pogrąża behapowca, Głupi głupszego krzyczy, i ten nowy co jest teraz to masakra.....co to pisać że mamy mieć podwyżki ale że na przyszły rok będą... może..... chociaż teraz masz zawód górnika to 2300 na rękę i pod przykrywką stanowiska młodszego górnika a wbrew układu porozumienia układu między górnikami a kopalnią? kopalnia teraz codziennie okrada swoich pracowników! Czy trzeba w tej firmie udowodnić zawsze w sądzie że ta praca mija się z prawdą i wygląda inaczej! Rzeczywistość w tej firmie to nie jest mój nick Rzeczywistość w tej firmie to jest prawda o wykorzystywaniu Ludzi a związki zawodowe to widzą.... i nic nie robią....... dalej nic nie robiąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rzeczywistość 2017-06-15 22:10
Co jest merytoryczne wobec prawdy???
Rzeczywistość 2017-06-15 22:14
Co jest prawdą a co kłamstwem?
cv 2017-06-16 16:37
a co zimno ci???? chłopie czerwiec jest :-D ( do końca czerwca przecież to od roku wiadomo)
Krzyś 2017-06-16 17:08
Tu masz rację, masz młodszego a robisz jak górnik.
Górnik 2017-06-16 18:28
Nie pytaj co kopalnia ma ci dać.! Tylko powiedz co ty możesz zrobić dla kopalni? Weź się do roboty, a jak będzie większe wydobycie to węgiel szybciej dostaniesz. Może jeszcze za mało węgla zesikałeś i jesteś niecierpliwy. Cierpliwość w górnictwie to dobra cecha.
Paweł1990 2017-06-16 20:27
Zagadka na obecny weekend - dlaczego tak wiele ludzi zwalnia się z PG Silesia i woli iść pracować na innych kopalniach, pod firmami?Elektrycy to odchodzą masowo.
Daro Sikorka 2017-06-16 20:38
kolejny nawiedzony... Cierpliwość??? Chłopie cierpliwie na tej kopalni to możesz czekać na garba którego się dorobisz niż podwyżkę . Ale wiesz co cierpliwość załogi sięga zenitu
Gorol. 2017-06-16 21:40
Energia odnawialna zdominuje rynek energetyczny w ciągu najbliższych 20 lat - wynika z opublikowanego w czwartek raportu agencji Bloomberga. Zużycie węgla ma w tym czasie spaść o ponad 50 proc. na rzecz gazu ziemnego, energii słonecznej i wiatrowej. Największym "przegranym" według raportu jest węgiel, którego udział w rynku ma zmniejszać się stopniowo na rzecz energii ze źródeł odnawialnych. Główną przyczyną tego zjawiska ma być prognozowany znaczący spadek cen energii uzyskiwanej z paneli słonecznych. W ciągu najbliższych 20 lat koszt ten spadnie o dalsze 66 proc., a już dziś kosztuje jedną czwartą tego, co jeszcze osiem lat temu. Koniec kochanego górnictwa.
wbt 2017-06-16 22:10
smiech na sali. Poczytaj o energii z wiatraków . Poszukaj jakie to rentowne . Prognozy to nawet pogody się nie sprawdzają
slusarz 2017-06-16 23:25
Elektrycy przeciez maja wysokie stawki dol;4500-5500
gora 3500-4500 netto.No chyba ze tam placa lepiej,to sie oplaca.Dzisiaj kazdy patrzy pieniadza dla idealow nikt nie robi, no moze prawdziwe zwiazki.Ale gdzie ich szukac
elektryk 2017-06-17 10:20
Dzisiaj ludzie się przemieszczają bo pracy wszędzie jest pełno więc nikt nikogo nie trzyma na siłę. Dotyczy to nie tylko nas elektryków ale również ślusarzy czy górników. Jedni odchodzą innych zatrudniają. Trwa migracja jak w Unii. Jeżeli miałbyś pracę pod domem to po co dojeżdżać, płacić na paliwo i marnować czas? To logiczne i oczywiste.
żółwik 2017-06-17 10:58
Masz rację z tą energia z wiatraków. To mogą wymyślić jedynie psychoekolodzy. Niech jeszcze dołożą baterie słoneczne do tych wiatraków i będzie eko- komplet zbudowany na polskiej elektrowni wodnej. Prądu wówczas na pewno nie zabraknie :-)
Dominiq 2017-06-17 20:55
Na tej kopalni to nawet związki są przeciwne ludziom, podpisując durne porozumienia które działają na niekorzyść załogi.
Młody 2017-06-17 22:35
Są przyjęcia na silesia ?
Bez doświadczenia kurs Górnika mam.
Jakie zarobki
J ózik 2017-06-17 22:57
Jak dostac sie na kopalnie a nie pod firme.
Ktoś coś?
Ziemowit 2017-06-18 07:54
Odpowiedź dla ślusarz
Che che --- jestem elektrykiem i nie tylko
Na powierzchni od 5 ciu lat mam 2600
Co więcej zabrano mi bony czyli moją pensje bezczelnie obniżono o 260 zl
Nie wierzę by najniższa stawka elektryka była 3500
Pozdrawiam - Ziemowit
Dziś nawet z imienia sie podpisze bo ślusarz poprawił mi humor
Maszynowiec 2017-06-18 13:17
Nie obrażajcie "Pavulonów " !!! Pracując dłużej niż mogli przekazują nam niedoświadczonym wiedzę i fachowość. Przyczyniają się do wydajności w kopalni. Młodzi odchodzą a kopalnia musi fedrować! Więc są oni potrzebni. Trudno wiek robi swoje ale jakie doświadczenie wnoszą w codzienność.
krzysiek 2017-06-18 18:01
Do maszynowiec ty chyba sam nie wierzysz w to co piszesz od pavulonów nabędziesz doświadczenia ale w piciu wódy i w opierda...u lewusy którzy są na ty z sztygarami i kierownikami myślą ze im wszystko wolno powinni dostać kopa w d..e kolega ma rację są na Silesii stanowiska odpowiedzialne i słabo opłacane
stranger1975 2017-06-18 21:15
Ewidentnie widać, że post napisał emeryt...
Gdyby Ci "starzy" chcieli przekazać chociaż 10% swojej wiedzy i doświadczenia to młodzi by nie uciekali, bo porobiliby uprawnienia i zarobki by im wzrosły o 100-500 zł no ale po co kopalnia ma wysyłać ich na szkolenia skoro emeryci je posiadają? Fakt, że im się z robotą (delikatnie mówiąc) nie śpieszy "bo emerytury mi nie wezmą" to już szczegół.

Zresztą połowa emerytów myśli, że tak jak się fedrowało 50 lat temu to TRZEBA fedrować i dziś, a takiemu to za ch*ya nie wytłumaczysz!!!
Byly WM 2017-06-18 23:20
Popytaj dawnych kolegow z WM co robia .3500 netto to norma,plus dodatki na gorze.Skad tys sie urwal z przerobki?
Ziemowit 2017-06-19 10:30
Za to mam jaja podpisać się z imienia Kolego anonimie Piast
daro 2017-06-20 12:40
Jak WAM tak wszystkim źle zapraszam do ratownictwa to w końcu zaczniecie pracować. Wszyscy narzekający to pewnie dzieciaki po szkołach które nasłuchały się o kopalni samych pozytywów. Trzeba robić swoje i tyle... Mi PG odpowiada.
Miodek 2017-06-22 08:25
Nikt się Ciebie o zdanie nie pytal ,po drugie jak ci ma być źle jak wam dobrze płacą,,no nie sprzedawczyku kierownika , dostać się do ratownictwa na PG to cza mieć plecy a Ty je pewnie miałeślehhhhhhn
Przemo 2017-06-22 22:56
Pozdrawiam ratowników którzy spali we wtorek na workach z adibetem przy k1 i ich szczaił Matlak
Daro 2017-06-23 16:39
A ja górników którzy wyjeżdżają 2 godz przed koncem zmiany i sędzia na łaźni Górniczej ( może wreszcie zaiteresuje się tym dyrekcji )
Daro 2017-06-23 16:44
I górników którzy jeszcze piją alkoholu przed zmianą na łaźni i na dole kopalni
Górnik 2017-06-23 17:02
Czegoś tutaj nie rozumiem! Podobno jesteście wzorcową kopalnią w Polsce ? Jako prywatny zakład górniczy jesteście ostoją ekonomii , zysków, bezpieczeństwa, szanowania pracowników, jak i również odpowiednich godnych zarobków za ciężką pracę. Dozór jest szkolony, żeby fachowo i z zasadami sztuki górniczej prowadzić ruch zakładu górniczego i dbać o bezpieczeństwo pracowników i oczywiście ich szanując !!! Jak mają prywatyzować inne kopalnie biorąc was za przykład, jak u was wychodzi na to że : NIC nie robicie. Wódkę spożywacie. Pod ociosem śpicie. A zarabiacie krocie. Za taką kasę jak u was ? To powinni wszyscy dziękować tym co dbają o kondycję tej kopalni, a nie narzekać .
woj 2017-06-23 18:56
To zapraszam do mnie, pokażę pasek ! Obecnie najniższa stawka elektryka pod ziemią to 3200 brutto, więc się nie dziwcie, ze mamy to wszystko gdzieś!
Tomasz 2017-06-24 08:35
Są ludzie co mniej zarabiają i nie narzekają. Więc jak Ci się coś nie podoba to się zwolnij. Nikt na siłę Cię tu nie trzyma.
Zostaw swoją opinię o PG Silesia - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PG Silesia