PG Silesia

Czechowice-Dziedzice

Opinie o PG Silesia

trytytka 2017-02-12 15:24
krótsza była bo była żałoba cymbale
Jarzabek 2017-02-12 16:11
Czołówka Debili:nadrysio,nadpavlik,nadlysien...
ps 2017-02-12 21:39
nowy własciciel niekoniecznie utrzyma umowy a stary ogłosil wycofanie się z rynku - przyczyna wycofania się z rynku nie jest w sposób zamkniety i jednoznaczny dookreślona, biorąc pod uwagę to co dzieje sie na rynku energetycznym w Polsce.
Tomasz 2017-02-13 09:39
Eph było bo debatowali nad budżetem a Wy już jakieś teorie spiskowe robicie. Jak byście dłużej tutaj pracowali to byście wiedzieli że to nie jest ich pierwsza wizyta na kopalni.
Pracownik 2017-02-14 17:47
Tak u nas jest wszystko NAJLEPSZE! ( Zarobki w górnictwie) ?( Największe dodatki socjalne i premie)? Największy! (Współczynnik dozoru na ilość pracowników fizycznych). Najwyższa (sprzedaż węgla na jednego pracownika)! A tu dalej pracownicy niezadowoleni? WSTYD!!! W JSW , PGG, KHW I Bogdance jest gorzej. Wszyscy zazdroszczą sukcesów i wzorowego traktowania pracowników na naszej kopalni! NIE PLUJCIE na rękę która was karmi !!!!!
trytytka 2017-02-14 18:44
jak piłeś nie pisz. Pamiętaj
Normalny 2017-02-14 22:21
Nigdzie nie ma midów wszedzie trzeba pracować.
Kupiłem kruszywo od Was - ale ktoś tam mi przywiózł, nie kopalnia.
Dobre . Z kim gadać - potrzebuję trochę
Rzeczywistość 2017-02-14 22:44
Na forum to z Mirką.... ma jakieś 600 tyś. ton kamienia i niema kupca! Spadłeś z nieba będziemy mieć na wypłaty....
Zainteresowany 2017-02-15 15:38
Słyszeliście cos o problemach PG? Podobno jest lipa i pogłoski o końcu tak super kopalni.
Marek 2017-02-15 16:47
Fedrunek bedzie do konca 2018 roku i finito na 99/9%
ser 2017-02-15 17:13
to temu zero inwestycji , ściany wyjechane jedna ok. 1200 m druga ok 600m , wybrać i zwiać..... szkoda
Marek 2017-02-15 17:24
I jeszcze Goczałkowice zablokowaly wydobycie . Taka prawda i wojna wśród trzema wlascicielami grupy EPH jeden chce by go splacili bo odchodzi
Grp2 2017-02-15 17:42
słabsi muszą odpaść ... nie porzucą tylko sprzedadzą , jeśli to prawda
Mariola 2017-02-15 20:57
Ja wiedziałam,to co prywatne to nie ma szans bytu,taka rzeczywistośc, prywatnie mogę pójść do fryzjerki,pozdrawiam
Normalny 2017-02-15 21:25
Powolutku. Dzisiaj w Gazecie Prawnej jest artykuł na ten temat dość konkretny i obszerny. Wynika z niego że EPH będzie rozmawiać z Warszawą z rzadem się domyślam. Ja uważam, że grupa EPH jest za poważną by została potraktowana byle jak. Biorac pod uwagę zakres inwestycji i wielkość nakładów oraz liczbę zatrudnionych osób w PG SILESIA - Polaków, oraz pozycję strategiczną EPH w Europie nie prosto jest powiedzieć jej ot tak sobie dowidzenia. Potraktowanie byle jak EPH może przynieść, raczej jestem tego pewna, duże kłopoty dla polskiej gospodarki w znaczeniu globalnym. To jest decyzja polityczna Europy, która nie znajduje poparcie w wielu jej krajach. Problem sięga zlekceważenia na polskim rynku kapitału zagrancznego - dobrego kapitału. Z wielkim szacunkiem do dążenia zapewnienia naszemu krajowi bezpieczeństwa energetycznego oraz kontroli zasobów, z uwzględnieniem wytycznych UE dot. górnictwa i ochrony środowiska przez nasze władze kapitał zagraniczny na tym rynku ma ogromne znaczenie polityczne, nie wskazując zachowania konkurencji.
Krzyś 2017-02-15 22:35
Druga 600? Widać jak jesteś poinformowany. Grp3 od marca idzie do siebie, inwestycje na przerubce się szykują. A Wy dalej pier... że koniec kopalni. Powtarzacie po związkach i nakręcacie ludzi żeby było jakieś usprawiedliwienie dlaczego nie płacą zysków i nie dają podwyżek.
bryk 2017-02-16 08:58
Zwiazki zawodowe w PG to towarzestwo własnej adoracji członkowie są po to aby placic skladki a załoga ma siedzieć cicho i nic nie wiedzieć jakie zapadają decyzje w firmie. Przesuniecie wyplaty wegla -cisza,zmiany w ukladzie zbiorowym -cisza,głosno tylko o imprezach to obraz naszych zwiazków.
Normalny 2017-02-16 11:06
EPH ma głowę na karku http://energetyka.wnp.pl/czesi-nadal-mysla-o-kupnie-elektrowni-rybnik,292065_1_0_0.html. Posiadają 99,8% kopalni i zainwestowali masę pieniędzy - by kopalnia była dobrym przedsiębiorstwem wydobywającym bardzo dobry węgiel. Związki dzisiaj są jutro ich nie ma - ludzie się zmieniają itd.....
i spokojnie będzie dobrze - jeszcze Pan do mnie napisze i podziekuje
Tomek 2017-02-16 12:02
Ha,ha,ha... i tej wersji się trzym. Napawa ona optymizmem.
Ryllll 2017-02-16 22:02
Pradziad walczył o wolne soboty i niedziele,dzadek walczył i ojciec walczył,i już myślałem że to się skończy ehhh
,Hyba się zwolnie,zero życia ino tyrAc , normalnie poganie.
Ryl 2017-02-17 04:53
Dwóch szwagrów robi w przodu i pod 5000 podchodzą i co? Zwykły taśmowy 3600
Rzeczywistość 2017-02-17 10:40
A ja mam dwóch znajomych co siedzą w biurowcu i po 12 tysi dostają i co? Zwykła sprzątaczka więcej robi i ma 1400
Krzyś 2017-02-17 20:35
A ja znam osobę co robi już 6 lat na Silesii i stawka 2360 :D
Byly z ksrg 2017-02-18 17:41
Slyszalem ze syn pana ktory w 2003 wystosowal Apel do dyrekcji kwk silesia o zlikwidowanie kopalnianej stacji ratownictwa gorniczego przy kwk silesi wstępuje w szeregi Elity .
Mysle ze go godnie przywitają Pretorianie!!!!!
stary górnik 2017-02-18 19:31
na tej kopalni zarobki zawsze były biedniutkie niestety
Rzeczywistość 2017-02-18 20:35
Brawo! Dobrze! Masz rację! Takie beblanie jak te wypowiedzi że ktoś ma coś - to nie ma sensu i to rusza! Pytanie - Co z tym!?
Rzeczywistość 2017-02-18 21:19
Czy ktoś ma pomysł by wybrnąć z tego paradoksu..... bo wszystko co się dzieje ważnego..... nawet decyzje o nas i o naszych prawach, pieniądzach i przyszłości zapada za naszymi plecami!!!! Ja mam pomysł ale to jest bat na związki bo one za to odpowiadają....!!!! Wszystkie nazwiska będą ujawnione - nieroby związkowe i ci co działają na szkodę górników i ich stanowiska!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jarzabek 2017-02-18 22:34
Wypisać się ze związków.Zrobić strajk"włoski".Ale kto się odważy...
Rzeczywistość 2017-02-18 23:19
Dobre !Ale trzeba by coś innego bo to stary myk! Coś .... coś takiego co dyrektorowi zatka kakao! bo i tak jesteśmy w d.u.pie!
??????????????????????????????????????????? 2017-02-19 13:23
Co to się dzieje? Co to za info na temat P.G. na czecho.pl ???????
OBCZAJONY 2017-02-19 18:37
to oznacza....TO JUZ JEST KONIE ,NIE MA JUZ NIC....JESTESMY WOLNI,MOZEMY ISC....HAHAHA
Rzeczywistość 2017-02-19 18:51
poprzedni układ rządzących był przychylny Silesii, w swoich planach ujmował przekształcenie państwowych kopalni w prywatne, a przykład opierał właśnie na Silesii. Szkoda bo górnicy i Śląsk dali wielkie poparcie obecnie rządzącym. Smutne
Rzeczywistość 2017-02-19 19:57
Dlaczego kolego podszywasz się pod mój nick???!!! Nieładnie!!!!
ser 2017-02-19 20:16
twoje to jest to co w toalecie spłukujesz filozofie
Rzeczwistość 2017-02-19 21:19
a ja myślę, że Ty podszywasz sie pod mój nick. pracuję na Silesii od 2003 roku i piszę już jakiś czas pod tym nickiem
kotwiarz 2017-02-20 10:43
Mam konkretne pytanie. Czy ktoś napisze mi coś na temat firmy MSE? Jestem kotwiarzem i zastanawiam się czy za 3300zł brutto plus niejasna premia 35% jak to wygląda na wypłacie? Z góry dziękuję za odpowiedź
Rzeczywistość 2017-02-20 16:37
Chyba ci się coś odkleiło - ja myślę???? Jak dopiero myślisz lub wymyślisz coś lepszego to napisz i opublikuj bo sprawdziłem i nie ma żadnych wpisów pod tym nickiem i nie było wcześniej prócz moich!Podaj stronę bo nie widziałem nic co byś napisał! Zachowujesz się jak Chińska tandetna podróba! Może też się podszywasz pod innych......od jakiegoś czasu????!!!! Zresztą pisz co chcesz ale by to było konstruktywne i wnosiło coś do tej debaty bo to co robisz to jest dziecinada a poziom tego nie wiele wyższy.... Powodzenia!!!!
Roman 2017-02-21 17:02
Do MSE będą przyjmować od marca. Wszystkie pytania które cie trapią możesz zadać na rozmowie kwalifikacyjnej.
Ukraicy 2017-02-21 18:15
witam panowie,widze ze lipa u was z zasobami ludzkimi,wie ktos czy przyjmują też ukrainców?byłoby nas 20 ludzi,to spokojnie możemy jebać po 12 godzin za tę samą kase co wy:-)chyba nie bedziecie za to na nas zli?pozdrawiam
Typowy śląski psychopata 2017-02-21 20:50
Ło KURWA!!!Co to mo być!!!Ja cię nie pierdole!!!
Chińska tandeta 2017-02-21 21:33
Widzę że Cię zdenerwowałem. Nie piszę tylko na tej stronie - piszę o kopalni i kopalniach oraz o energetyce i elektrowniach, o bezpieczeństwie energetycznym. Rozumiem - każdy z nas jest niepowtarzalny. Zwracam honor i nicka. Od dzisiaj mój nick Chińska tandeta - tak jak napisałeś kolego z pracy o mnie. Niepowtarzalna jest również każdego kultura osobista.
Rzeczywistość 2017-02-21 21:37
A gdzie tam pasowalibyście w silesi jak ulał 20 takich jak wy to zamiast kombajnu.... a ze 160-sięciu to jak nowy kompleks ścianowy a po 50-sięciu w chodnikach to koszami byście odstawę ogarnęli....... Dżihadystów też by zatrudnili bo nie ma strzałowych..... By nimi was straszyli żebyście j.e.b.a.li jak w ofercie - za darmo po 12 godzin.
Chińska tandeta 2017-02-21 21:41
Podsłuchałem, iż rekrutuje się obywateli Ukrainy do pracy na kopalniach - nie tylko na PG Silesia. Będą pracować za dużo mniejsze pieniądze. Dziasiaj po raz pierwszy pojawił się dodatek w języku ukraińskim do Gazety Prawnej - zawierał informacje dla obywateli Ukrainy, którzy mieszkaja i pracuja w Polsce (jest ich obecnie około 1 mln - a zakłada się, iż w 2017 roku przyjedzie ich około 300 tys. jeszcze).
Chińska tandeta 2017-02-21 21:51
i jeszcze bym zapomniał o jednym . przygotowane są zmiany do ustawy w zakresie wydobycia węgla - i wygląda na to, iż są one korzystne dla polskich kopalni - bardziej niż obecnie. Kłania się dodatkowo długo obiecywany podatek od wydobycia węgla.
kotwiarz 2017-02-22 09:23
DZIEKI ZA WYCZERPUJĄCĄ ODPOWIEDŹ:( to forum to jakaś masakra człowiek się pyta jak to konkretnie na wypłacie wygląda a tu???? DZIEKI
Jarzabek 2017-02-22 20:26
3300+do 35% premii minus podatkowe sprawy.
łono 2017-02-22 20:46
Skąd taka premia?
Jarzabek 2017-02-22 21:12
Premia to dodatek do podstawy,zależący od "widzi mi się" przełożonego.
santabola 2017-02-23 19:45
Panie a skad tys tela premi wziol chyba za dwa miesiace ... chybas ze w dozorze robisz ....
santabola 2017-02-23 19:46
Zostaw swoją opinię o PG Silesia - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PG Silesia