Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

alojz

co to za wizytacja ?

@alojz

WUG OUG i jakieś ciaki co chcą kupić kopalnie tylko jeszcze nie wiedzą że EPH nie sprzeda Silesi Bo ma tu powstać eko spalarnia śmieci

alojz
@Gwarek

podobno jest zgoda na sprzedaż

ryl z silesi

Sobie obejrz sesje Rady Miasta z 25 08 tam sam prezes o tym oficjalnie powiedzał

Witam jestem nowy na PG jutro zaczynam pierwszy dzień pracy. Czego się mogę spodziewać? Te kontrakty co macie to ile tak naprawdę jest na rękę? Dostałem 4390 to ile będę zarabiał?

Ja tez
@Nowy

Podpinam się pod pytanie. Było nas dziś 8 nowych czego się możemy Spodziewać??

Xmen 123

Idź buraczki się rozpędz A ściana sama Cię znajdzie

Janek

Podatki wszędzie się płaci Więc nic nowego nie napisałeś

York
@Nowy

Za niedługo dostaniesz wypowiedzenie ha ha..

Daro

Do końca roku robię i uciekam 2700 za robotę w takim systemie chyba powariowali sprzątaczka lepiej zarobi.

H
@Daro

Za takie pieniądze to szkoda zdrowia sobie niszczy ć

Pixi
@Daro

Ja już dawno to zrobiłem ucieklem z tej pseudo firmy latam sobie teraz w niebieskim mundurku po 4 latach "pracy" mam 3100 i wiecie co ? Nie żałuję pieniądz mały ale stały i nikt mnie nie będzie straszył że mnie zwolni lub że firma będzie istnieć 5 dni jeszcze albo rok (usunięte przez administratora)

@Daro

Róbmy za połowę stawki uratujmy kopalnie, liczą się metry a nie kasa

jedrek65

A mi sie tam fajne robi a to ze pieniadze zabrali to trzeba pokazać ze morzem jeszcze wiecej wegla wyfedrowac proponuje pozniejsze wyjazdy i dłuzszy czas pracy

Juchas

Proponuję zrobić więcej zmian w ścianie na różne godziny i obniżyć premię do 0

Rozsadny
@jedrek65

Mi też, chyba wezmę w zęby pięćsetkę i zaniosę do zarządu tylko dlatego że mnie zatrudniaja. Tak powinien zrobić każdy to pracodawca by wyszedł z dlugow

normalny
@Rozsadny

Ja proponuje żeby kanapki do pracy jeść już w drodze do pracy. Tym sposobem zaoszczędzimy więcej czasu i więcej wyfedrujemy. Tak jak chłopaki w G1. U nich jak to mówi kubuś jak nie zjesz na szarfie to już nie zjesz później. Na chwałę PG i obciętej premii.

Rozsadny
@normalny

Oj, to, to, ja powiem więcej, po co jeść, poco kupować ten chleb, lepiej zanieść kaskę pracodawcy ma tyle długu.....

@jedrek65

Podam mój numer konta to przelej mi jak nie potrzebujesz haha

@normalny

Macie racje pojeby z G1 myślą że są pempkiem świata bo mają trochę znajomych w PG teraz jeszcze są dumni że pójdą do G2 fedrowac tylko się pytam po co i za co jeżeli chcą ratować swoją dupe to mogą zrezygnować z wynagrodzenia i pracować za talon na golonko i piwko

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
G-1

To płacili wypłatę czy za węgiel?

Sigal

Kiedy będą przelewy ?

@Sigal

dołączam się do pytania, co jest z naszą kasa ? Uwalili 900zl prawie z wypłaty i teraz w kulki zaczynają lecieć, to jest hamstwo poprostu , żeby człowiek pracował na kopalni a nie miał.co.do gara włożyć, rzenada ...

Młody Górnik z grp
@Nowy

A może to było tak ukartowane żeby obniżyć wynagrodzenie

A za to jakie oszczędności 1700x900zł

Sir
@Lolek

1,5mln oszczędności miesięcznie czysty zysk

Lolo
@Sir

Jakie to jest śmieszne a zarazem żałosne jak ryle biorą się za matematykę xD do łopaty się bierzcie a nie za liczenie kasy, a najlepiej uczcie się już jakiejś normalnej pracy bo w innym zakładzie przywilejem będzie jak dostaniecie w ogóle wypłatę w takiej wysokości jak teraz.

@Lolo

Śmieszny jesteś gość, zarozumiały itp.szkoda na ciebie słów

Bara
@Lolo

A jaka twoim zdaniem jest ta normalna praca

Xxx
@Lolo

Co za (usunięte przez administratora) i osoby ograniczone pisza na tym forum. Jak osoba, która zamieściła posta powyżej. A co ty myślisz? Że pracodawcy na jakimkolwiek zakładzie pracy trzeba się prosić o wynagrodzenie? Skończcie wypisywać durnoty, a osoby które w ogóle tam nie pracują nie powinny się w ogóle wypowiadać na temat kopalni. Totalne zero i brak rozumu. (usunięte przez administratora)

Sigal

A ja Sigal. Pozdro

CNC
@Sir

Chłopie niewykształcony. Jak myslisz że 900 mniej na wypłacie to jest 900 mniej do wydania przez pracodawce to się grubo mylisz. I pewnie temu robisz na łopacie.

Bolo
@Nowy

Jak ja pracowałem w górnictwie to kasę jeszcze szło odłożyć z wypłaty Ale te czasy nie wrócą Kiedyś Górnik był kimś Dziękuję Bogu że pracowałem w tych czasach gdzie praca Górnik była zapłacona nie w 100 % Ale w 200% bo opruucz wypłat były premie tygodniowe w okienkach kasy kopalniane

Szok

Spojrzałem na konto, wypłata ze aż cztery litery urywa, zastanawiam się po co wstawać o 4 rano

K
@Szok

Ja już dawno stwierdziłem w takim systemie za taką kasę to robi taki żeby dorobić albo głupi

@K

Lub emeryt Smutne to jest że człowiek chodzi do roboty pracuje i ta praca nie jest zapłacona

Barabasz

Gdzie są moje pieniądze? Za co ja mam pić!!!

czy prawdą jest że co miesiąc PG zwalniać będzie po 29 pracowników ? ,

Krecik
@ryl z silesi

29,352 jak już

G1

Czy zmiany na 1:30 są tak potrzebne szybko wybrać ściane chyba chcą.

@G1

jest taka zmana 1,30? pierwsze słyszę ,

@ryl z silesi

Będzie w ścianie

Kopidol

Mam nadzieje ze chłopaki z g1 będą robić metry licze na nich i na talon na golonko .Ja na miejscu zarządu zabrał bym jeszcze trochę ze stawki a chłopy będą dalej robic więcej za mniej

Nie najgorsze te wypłaty , chociaż te 4200

XYZ..99

Nie masz siana idź do bociana haha do czego to doszło aby bank czytając nazwę firmy odmawiał kredytu mam znajomego też miał taką sytuację ale pracuje w.....nie będę pisał nazwy aby nie robić reklamy i wiecie co mu bank odpowiedział? Że firma jest niezaradna i niepewna na rynku firma długoletnia o poważnej nazwie napisze tylko że mieści się w mieście Tychy

Zepsuła mi się pralka chciałem wziąć na raty na 12 miesięcy nie dostałem Odpowiedź Banku zakład pracy w którym Pan pracuje jest do zamknięcia I figuruje w Bankach na czerwono

MarkoPolo
@Adam

Zmień bank . W ing brałem pożyczkę 30 tys . Zaznaczam na granicy zdolności kredytowej . Coś tam pomruczała pani pod nosem ze z dobrego pracodawcy stał się przeciętnym ale oficjalnie nie jest w stanie upadłości . Zrozum bank żyje z kredytów . Nie ten to inny . Jeśli bank nie chce pożyczyć na pralkę ok. 2 tys to nawet szkoda tego komentować

T
@Adam

Kredytu na hipotekę też nie dostanie

dan5

Witam czy miał ktoś już przelew...dzięki

DUMNY

BĄDŹCIE DUMNI WSZYSCY NASZA FIRMA JEST LIDEREM NA GOWORKU NAJWIĘKSZE FIRMY W POLSCE MAJĄ RAPTEM PO 1000 OPINII A MY PONAD 9000 DLATEGO TEŻ UTWORZONE PRZEZ NAS RZECZOWE FORUM JEST ULUBIONYM NASZEGO ADMINA, KTÓRY SIEDZI TU Z NAMI CODZIENNIE I USUNĄŁ JUŻ PARĘ TYSIĘCY NASZYCH WYPOWIEDZI. BRAWO WY DUMNI I WŚCIEKLI

postronny
@DUMNY

Administrator i tak jest bardzo wyrozumiały, tutaj co drugi post nadaje się do usunięcia, twój zresztą też, gdyż nie dość, że jest napisany z włączonym Caps-Lockiem to jeszcze prowokuje.

Lgbt

Panowie co tam u kolegi cecmira jak żyje co porabia wie ktoś coś?

Wiwat

Podobno ściany 124 oraz 300 mają ruszyć!!!!!!!!!

@Wiwat

Bzdury odpowiadasz po skończeniu dowierzchni oba kombajn mają być wydane do góry,

ale co dalej?

No będą fedrować i co dalej? Co roku będą nas straszyć że kopalnia do zamknięcia?

GRP1
@ale co dalej?

Z nowym inwestorem będzie inaczej i dużo lepiej zobaczysz

Ślusarz
@GRP1

Jak zostawią ten debilny dozór, to nic się nie zmieni.

Gorol z przodka
@Wiwat

Niema zadnego chetnego na kopalnie to tylko bajka coraz blizej do upadlosci tak to sie konczy z gornikami

Pmt
@Gorol z przodka

Skończ głupio pisać są zaawansowane rozmowy l w czwartek będzie wiadomo są rozmowy z inwestorami, myślicie czemy nie zwalniają? Bo chcą aby zostala taka brygada!!!!

Janek
@Pmt

Tylko pamiętaj że nowy inwestor musi zapłacić Czechom 1 miliardy zł tyle co kapitał zakładowy Ciekawe dlaczego Czechy dwigły i 30O milionów kapitał Wiesz dlaczego żeby nikt nie kupił tego

J.daorta

To ja ci powiem, że koniec PG będzie w czerwcu 2O21

Olof
@J.daorta

Skąd wiesz ?

@GRP1

Tak nam mówiono 10 lat temu że będzie lepiej A tu 14 zabrał węgiel kreskowe itp Pamiętaj coś związki będą musiały oddać czy to będzie Barbórka czy węgiel Lub zrobią limit do jakiej sumy będziemy zarabiać Pamiętaj nic za darmo nie ma A nowy inwestor bedzue musiał na dzień dobry zainwestować 800 milionów w pole dankowice i na rozbudowę wentylatorów w na szybie numer 5 to jakieś 30 milionów

Co jest grane

Zarząd PG mówi że koniec silesi A ja znalazłem nową pracę i nie dostanę rozwiązania natychmiastowe umowy o pracę z porozumieniem stron Czeski film

G1

Coś tu cicho się zrobiło ostatnio

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA