Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Optymista.

Ja jestem zainteresowany kupnem PG Silesia no ale chłopy musicie sie zgodzić jeszcze na obniżkę 10 - 15 % wypłaty i będzie GIT.

LOGISTYK
@Optymista.

Pomogę Ci w logistyce bo kopalnia z logistyką sobie nie radzi. Mam w tej dziedzinie doświadczenie. Przyjmiesz mnie do swojej kasty?

Optymista
@LOGISTYK

Jasne że cię przyjmę , ale jak sie podzielimy zyskami jak tam nie ma żadnych zysków ha ha .

calvin

Jak czytam to forum to odnoszę wrażenie że tutaj mógłby zrobić porządek jedynie święty granat ręczny. Nawet znalazłem instrucję użycia. I Święty Attyla wzniósł granat ręczny ku górze, mówiąc: O Panie, błogosław ten granat ręczny, który rozniesie nieprzyjaciół twych na malutkie kawałeczki w łasce twojej. A Pan skrzywił się w uśmiechu, a ludzie spożywać poczęli owce, leniwce, karpie, orangutany, płatki śniadaniowe, przetwory owocowe... Księga Uzbrojenia, rozdział drugi, wersety od 9 do 21. I Pan powiedział: Wpierw wyjąć musisz świętą Zawleczkę, potem masz zliczyć do trzech, nie mniej, nie więcej. Trzy ma być liczbą, do której liczyć masz i liczbą tą ma być trzy. Do czterech nie wolno ci liczyć, ani do dwóch. Masz tylko policzyć do trzech. Pięć jest wykluczone. Gdy liczba trzy jako trzecia w kolejności osiągnięta zostanie, wówczas rzucić masz Święty Granat Ręczny z Antiochii w kierunku wroga, co naigrawał się z ciebie w polu widzenia twego, a wówczas on kitę odwali. Amen. ************************************************************************* * POWYŻSZY WPIS ZAWIERA LOKOWANIE PRODUTU ORAZ MA CHARAKTER SATYRYCZNY. * * JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚĆI SKONTAKTUJ SIĘ Z LEKARZEM LUB FARMACUTĄ. * *************************************************************************

poinformowany

Są też Amerykanie. Steven Seagal i Chuck Norris założyli na Cyprze spółkę która stanie do przetargu i uratuje Silesię.

Paweł M

Damy radę, my obgnoimy.

Ht
@Paweł M

Nie bądź zabawny bo to ci nie wychodzi . Natomiast śmieszny jesteś nawet bardzo

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
on czyli ja

Rzad daje nam kase na zbiorniki na wode zacheca do magazynowania wody ......przyzwyczaja nas do chodzenia w maskach.....wrecz nas zmusza.....mowie wam szykuje sie cos powaznego w dzialaniach zbrojnych 18 wrzesnia nad Polska beda latac duze ilosci samolotow Amerykanskich..tak tak zwykle cwiczenia.....przestrzenie powietrzne wielu krajow sa zamykane ....Izrael np. zakaz wychodzenia z domow za wyjatkiem drogi do pracy i z powrotem....w Polsce tez cwiczylismy to na wiosne......niby koronawirus....ha ha.........pomyslcie czy w takiej sytuacji jakas duza firma ..konsorcjum bedzie inwestowac pieniadze aby kupic PG ???? nie sadze....pozdrawiam brac gornicza.

GoRight

Dokładnie ale nie przejmujcie się, fedrujcie dalej za golonko.

Gorol z przodka

Wez nie bajeruj ludzi nikogo niema chetnego na (usunięte przez administratora) tylko sciemniaja zebyscie nie po uciekali a zwiazki to tak zalatwili ze jestes bez odprawy a ci co niby sie koncza umowy to do firmy nie wierzcie wte brednie niby na przetrwanie tak ale kogo

Taki tam
@Gorol z przodka

Kolegom dlaczego oczerniasz związki jak narazie to oni robią coś żeby uratować tą kopalnie, A nie tak jak wy ino narzekacie na wszystko jak wam tak źle droga wolna nikt was na siłę nie trzyma, A potem będziecie płakać jak uda się sprzedać kopalnie.

Gorol z przodka
@Taki tam

Skoro tak bronisz te zwiazki to wytlumacz mi dlaczego pensje obnizone i dlaczego zwalniacie ludzi po cichaczu

Janek
@Taki tam

Rozbawiasz mnie Jak kupi to za ile będą pracować pracownicy ,,?

Tik
@Gorol z przodka

Jak ludzi zwalniają po cichaczu ?,bez odpraw,to już wał robią!

HAHA

Podobno to niedługo będziesz milionerem ,ale lepiej cisza bo i w to uwierzysz :):)

Janek

Ciekawe jak przyszły dokumenty z AGH w Krakowie na zamykania szybu nr 5 i poz 1 na zamówienie PG To ten kangur będzie chyba wybierał węgiel komorowo koło szybu bo tylko szyb wydechowy zostanie nr 1

Taki tam
@Gorol z przodka

A dlatego obcieli żeby można było pracować do 2021 bo tak to już by ją zamykali A skoro uważasz że zwalniają ludzi po cichu to idź i zapytaj się dlaczego, tak bronię związki bo żeby nie one to już dawno by zamknęli ta kopalnie A dzięki nim tacy jak ty którym nic się nie podoba mają pracę. Jest wielu ludzi na tej kopalni którzy wierzą w związki i wiele im zawdzięczają, jeśli ty uważasz inaczej twoja wola ale nie siej zamętu bo jeszcze nic niewiadomo co będzie

Slowa_Szczerosci

Mam sprawę do osób które widzą się lub spotykają z młokosem lub kokosanką. Przekażcie im że by nie robili sobie j*j i nie wprowadzali ludzi w błąd że istnieją rzekomo jakieś inne sposoby alternatywne uratowania naszego zakładu. Daje to niepotrzebną nadzieje. Z tego co ja rozeznawałem to ich wersje powtarzane wielokrotnie w różnych źródłach są zupełnie wyssane z palca. Nie wiem czym się kierują natomiast moje zdanie jest takie aby ich nie słuchać bo wprowadza to niepotrzebny zamęt. Młokosie i kokosanko troszeczkę empatii. Wszyscy chcą wiedzieć jak to się skończy bo muszą utrzymać rodzine a takie wasze czcze gadanie do niczego nie prowadzi natomiast wprowadza tylko niepotrzebny nikomu stres. Każdy się denerwuję. Zobaczcie na przykład na kolegę Sigala na tym forum. Jego jestestwo na goworku sprowadza się tylko do zadania trzech pytań Kiedy będzie przelew?, Kiedy płacą węgiel?, Kiedy będą kartki? Przykro mi i współczuje mu z całego serca bo pewnie ma problem z powiązaniem końca z końcem. Jak to ostatnio poruszyłem głośno to mi jeden odpowiedział że Sigalowi trzeba założyć PATRONITE i że jak by miał większe kochones to by zmienił prace. Jak to usłyszałem to mi się włos zjeżył na głowie i nie tylko więc zadałem pytanie: Obrażać się mamy wzajemnie czy co?! Więc mówię że musimy się trzymać razem a nie obrażać i wprowadzać w błąd, musimy się wspierać to usłyszałem że dali ostatnio Sigalowi kromkę chleba. No niepoważne, dlatego dajcie sobie już spokój z wysuwaniem teorii dziwnej treści i wprowadzaniem ludzi w błąd!!! Bo jak wiecie to do niczego nie prowadzi. I pamiętajcie robić w bambuko to my a nie nas. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.

Ślusarz
@Slowa_Szczerosci

Kolego gdybyś trochę pomyślał to wpadł byś na to że pod sigala to się tu podszywa bardzo dużo ludzi oczywiście dla żartu. Tak więc nie ma być kogo żal. Co do zakładu co będzie to będzie. My szaraki mamy mały wpływ na to. Kto ma głowę i chęć do pracy znajdzie ja. Bardziej bym się martwił o tych z wyżyn naszej kochanej kopalni. Tak jak przysłowie muwi im wyżej wyjdziesz z tym większym hukiem spadniesz.

Sprawiedliwy
@Ślusarz

No tych żal na wysokich stanowiskach ,gdzie tyle zarobią jak dwie lewe ręce do roboty!!!

Kazio
@Ślusarz

Mówi jak już. Czy każdy górnik to analfabeta po podstawówce?.

Jakub
@Ślusarz

natomiast gdybyś ty miał minimum kujawskiego w głowie to byś wiedział że kolego slowaszczerosci nie robi tu ideologi tylko grzecznie pisze natomiast gdybyś trochę pomyślał to byś wiedział że sigal czy to w realu i virtualu potrafi zadać tylko trzy pytania kiedy wypłata, kiedy kartki, kiedy węgiel ?

Jakub
@Kazio

No ja się nie dziwię że zamykają jak co drugi czy co trzeci ma problem z rodzimym językiem !!

cnc
@Kazio

Tak. Taka tradycja!

ada

a to to jest kokosanka?

Moks

masz rację, też to zauważyłem

A słyszeliście że już przyszedł z AGH z Krakowa plan zamykania szybu numer 5 i poz 1 od sierpnia 2021

Witek

Powiedzcie mi gdzie się wypisuje z tych związków? Trzeba tam iść do nich??

tak
@Witek

Trzeba sie pofatygować do związków kiedyś było można w 111 ale to zmienili. Ciekawe czemu?

Gil
@Witek

Tak

Gil
@tak

Bo dużo ludzi się wypisywalo A jak idziesz do nich to ci straszą że jak sie wpiszesz to Cię zwolnią i nie Cię nie będzie bronił. A jest tak że jak nie należysz do żadnego związku to wszystkie związki muszą cie bronić

Święty Józef z Kamesznicy

Ale polaczki będą narzekać ze kartki nie 20 tylko 19.99 że mało mydła się należy że kolory ręczników w magazynie są nie takie . Czytałem nawet ze wojna idzie i nikt nie kupi kopalni. Ciekawe czy teraz pieski będą odszczekiwać to co pisali . Wiem wiem będą pisać ze nie będzie barbórki , węgla i najważniejsze będziemy płacili za to ze będziemy mogli pracować . Pozdro dla normalnych

Tylko tych prawdziwych Silesia już nie na są na emeryturach A teraz w silesi jest zbieranina z całego Śląska

GPD

Pies ???? to jest z ciebie.. (usunięte przez administratora)

GPD
@300

Prawdziwych Silesian nazywasz tych co przez ostatnich 15 lat chowali butelki po ociosach?? A teraz się chowają w kantorkach??? Zastanów się nad tym co piszesz,

@GPD

Pamiętaj gdyby nie oni których tak nazywasz dziś by nie był PG bo skąd by eph wzięło ludzi gdyby wszyscy wtedy zdecydowali się przenieść na inne kopalnie I widzisz kolego nie szanowaliacie matki silesi więc będzie zamknięta tych co tak nazywasz dorobili do końca maja emerytury wy ich nie będziecie mieć Taka prawda

Lenin

Nie pisał bym jak bym nie wiedział

Ryl

Kolego, wydobycie węgla w Polsce jak i w Czechach staje się nie opłacalne, do tego Bruksela stałe będzie podkręcać srube żeby jak najszybciej to wszystko zaorać, bo chyba że będziecie pracować za jakieś 2500 miesiesiecznie to może ktoś wyjdzie na tym na plus, ale myślę że trzeba się z tym pogodzić powoli ze górnictwo węgla kamiennego w tym kraju odchodzi powoli niestety

Luk
@Święty Józef z Kamesznicy

A ty kim jesteś cepie???? Szfabem???

ryl

Prairie Mining czy Balamara im więcej nazw tym więcej niewiadomych,jakiś Australijczyk chce strzyc Państwo Polskie a PG Silesia ma mu w tym pomagać tak więc nie liczcie na wiele.

Kuba

Gdzie się wypisuje ze związków? W 111?

ryl z silesi

Co miesiąc 29 osób ma być zwolnionych

Takich macie zwiazkowcow to oni sie godza na wszystko ciekaw za co hmm

K
@Gość

Za ile

Ble
@ryl z silesi

Bo to nie grupowe 8 nie trza odpraw. Naiwni ci co myślą że będzie praca na PG czy jakiś dalej

Lenin
@Ble

Dogadane żeby zadymy nie było i żeby ludzie się nie wykonywali z związków Zobaczycie nikt tego nie kupił Radzę sobie skopiować ten post by w lipcu 2021 przyznać mi rację

inspektor Morse

W ramach sprostowania... ENERGETICKÝ A PRŮMYSLOVÝ HOLDING A.S. Wartość udziałów 335,1 mln zł Liczba udziałów 6701940 Posiada całość akcji spółki NIE BRAINDOUR DEVELOPMENT LIMITED Wartość udziałów 525,1 mln zł Liczba udziałów 10502191 Posiada całość akcji spółki NIE DATA WPŁYWU WNIOSKU: 11.07.2014 r. SYGNATURA SPRAWY: DKK1-421/40/14/ES WNIOSKODAWCA LUB WNIOSKODAWCY: Braindour Development Limited z siedzibą w Nikozji (Cypr) NA CZYM POLEGA KONCENTRACJA: Przejęcie przez Braindour Development Limited z siedzibą w Nikozji (Cypr) kontroli nad Przedsiębiorstwem Górniczym „Silesia” Sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach STAN SPRAWY: Sprawa zakończona decyzją nr DKK-105/14 z dn. 01.08.2014 r. KTO JEST WŁAŚCICIELEM NASZEJ KOPALNI TO JUŻ WIECIE! Zarząd nic nie zrobi bo to marionetki... Tak patrzę i grzebię w internecie i nic nie zrobimy... niestety nic chociaż byśmy i byście wszystko zrobili by to uratować to i tak nic nie zrobimy bo jest układ.... popatrzcie na zarząd spółki... J.an playboy, Tomek wie co i jak to udusić bo jest od początku i nic nie robi a drugi tomek to dopiero gwiazda...a Lechu to na dwa fronty jedzie między ms.e a pg.s jak najwięcej naraić i nas wywalić... a rada nadzorcza to statyści.... szkoda pisać...każdy sobie rzepkę skrobie..... oni nie chcą Nam pomóc bo oni muszą to zamknąć!

@inspektor Morse

Zgadza się do roku 2027 na terenach po Silesi ma powstać ekologiczną spalarnia śmieci z rzutem odpadów do wyrobisk dolowych Bocznicą kolejową jest A kasę taką dostaną z uni że to bedzue eko To naprawdę jest prawdziwe info

@Gość

Dostępne w internecie zrobiłem kopiuj i wklej... Udziałowcy, Wspólnicy lub Akcjonariusze (obecni i poprzedni) PG SILESIA - AUGUSTYN JERZY PIOTR, BABIJ GRZEGORZ, KASPRZYCKI PATRYK, KOCUR JERZY, PYKA ZDZISŁAW, WNĘTRZAK ALEKSANDRA, Firma NIKARA EQUITY LIMITED ZAREJESTROWANA W REPUBLICE CYPRU POD NUMEREM HE 260055 dyrektor - TOMAS NOVOTNY, Firma ENERGETICKY A PRUMYSLOVY HOLDING A.S.dyrektor, członek zarządu MSE i pg Silesia- CHRAŚCINA LESZEK , Firma BRAINDOUR DEVELOPMENT LIMITED właściciel Daniel Kretinsky ma 61,02 proc udziałów pg Silesii.... Dla nich liczy się tylko kasa, pieniądz, zarobek i poświęcą Nas by na Nas zarobić! My poświęcaliśmy nas czas i zdrowie nie jeden życie i co z tego Oni zarobią a my będziemy biedni ze zmarnowanym czasem bo naobiecywali kokosy.... i ze zrujnowanym zdrowiem bo niejeden się poświęcał bardzo za parę groszy a Oni Wielcy zarobili.... kolejny zakład i następny miliard do przodu..... ale Wy właściciele pg silesia jesteście dobrzy w zarabianiu i rujnowaniu nas robaczków....!

Rysiek
@inspektor Morse

A mie kierownik jeb.ie i biere mi premie i moim kolegom za byle co a jo myślołem że to jest jego kopalnia bo on tu zno wszystkik i to od niego wiem że zależy moja wypłata bo nonstop mom po premi bo jakoś wpatka a on im kaskę naraja i mu płacom za to żeby był surowy dla nas i krutko czymie bo mówi że to od niego wszystko zależy.. on musi być dobrym pracownikiem że nas tak karo za błędy i wypłate daje takom jak daje.... to prawie jak Bóg - dom mu premie to będzie na majonez a wezmę premie to na suchy chleb zostawie ale przeżyje i niech zobaczy jaki dobry jestem bo przeżył....a tu jacyś obcy majom tom kopalnie! Pytom kogo poprosić o podwyszke bo mi nie styko a widze że kierownik jest za malutki....!??? mom jechać do epha i sie prosić?

Shadow
@inspektor Morse

Daniel Křetinsky jest właścicielem EPH, mającego 39% udziałów w PG Silesia. Braindour Develpoment natomiast, ma 61% udziałów w PG a właściciele to Anastasios Aggelidis i Jitka Fejglova, notabene...Czeszka. Firma wygląda na typowä pralnię pieniędzy, w końcu Cypr to raj podatkowy. Jak więc PG ma wykazywać jakiekolwiek zyski skoro wszystko przejadane jest w Nikozji...?

@Shadow

Dobrze więc ten nasz władca miliarder(usunięte przez administratora) MA ma 90,02% udziałów Silesii i od Kretinskiego to jesteśmy zależni... i on ma nas głęboko w du..p,ie i nic nie zrobimy chyba że ktoś zna KRETINSKYGO i go przekona albo KRETINSKY zna kogoś u nas i i z tego powodu nas nie poświęci i uratuje...

Ryl

Nie ma i nie będzie inwestora , mydlenie oczy ludziom żeby nie zwalniali się bo trzeba wybrać jak najwięcej węgla . A zwolnienia się szykują ...

K
@Ryl

Pierwszy zwolniony będziesz Ty

ten ktory przejrzal na oczy

Powiem wam cos.....dziwnego....cos co zrozumiecie dopiero za jakis czas, nikt nie kupi PG poniewaz nadchodzi duzy konflikt zbrojny w europie dlatego tez EPH rezygnuje taka jest prawda......wiem nazwiecie mnie (usunięte przez administratora) debilem itd. ale przekonacie sie niebawem....pozdrawiam brac gornicza.

Edi

Siema Pany i co po dzisiejszej wizycie?

Lolek
@Edi

Raczej grają na czas ,nie kupi tej kopalni nikt bo musieliby na dzień dobry głębić szyby, raczej Czech wybierze co ma wybrać i nara, teraz nikt tego nie powie bo kto by robił ,a ci co dobrą kasę zarabiają to będą siedzieć do końca i tak zresztą niektórzy to emeryci to im to wisi a ryl to tylko pionek

Luk

Nikogo nie było hahaha

Młody
@Lolek

Jest jest czyli jest szansa na odprawę i pakiecik ;-) (usunięte przez administratora) Siedzę dalej sobie na L4 kasa jest a emeryci zarobią na mnie dzięki dziadki . I odprawa wpadnie i dalej można szaleć (usunięte przez administratora)

Andy
@Edi

Wizyta była, ale ze względu na urząd na dole chodzili tylko po powierzchni.

Xxxxx

Pan prezes 25 08 powiedział że będą zwalniać ludzi A 26 08 już się z tego wycofał,to o co tu chodzi ?

@Xxxxx

Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi... Właśnie czytałem artykuł na BI polska i szczerze wam powiem, nie wierzę że jest ktokolwiek zainteresowany kupnem tej kopalni, a życzę Wam jak najlepiej ale myślę że nic z tego nie wyjdzie - wyfedrujecie co macie wziąć i wszyscy do zwolnienia, Pg Silesia ogłosi upadłość i jedyne co dostaniecie to ostatnia wypłatę 10tego. Kto ma rozum na swoim miejscu to albo już ma pracę choćby w pgg lub gdziekolwiek indziej, albo poświęca cały swój wolny czas żeby coś sensownego znaleźć... Trzymajcie się dobrze, nie dajcie się zgłuptaczyć niby inwestorem. Szczęść Boże

Xxxxx

Możesz wrzucić linka,z tego artykułu ?

====

Z wypowiedzi prezesa Marinova można wywnioskować żę czas się pakować i szukać w koncu innej pracy. Ludzie przejrzyjcie wkońcu na oczy. Będą mydlić oczy o jakiś tam inwestorach jak sam mówi żę jakiś tam jest inwestor tylko po to by ludzie za psie pieniądze siedzieli do końca. Dlaczego ciągle starają sie pozyskać fundusze z unii po likwidacji zakładu??? mają w tym swój zamierzony cel. Mówią tylko o skarbie państwa że nie ma zadnych odpowiedzi bo dobrze wiedzą żę tego nikt z państwa nie wezmie w obecnej sytuacji w polskim górnictwie.

G
@====

To mam propozycje idz do 111 napisz wypowiedzenie weź obiegówkę opuść hak i za bramę . Nie doradzaj i powodzenia

R
@G

Dokładnie pakuj manele i nara adijos

""""

Dokładnie polecam sobie obejrzeć ta sesje powiedział otwarcie że do końca roku wraz z firmami ma polecieć 400 osób a do października przyszłego bo tak planują ferować zwolnią 1400 osób tak mówi kto nie wierzy niech sobie obejrzy!!! Ludzia na masowe tego nie powiedzą bo by już to każdy olał. I jasno mówi że nie ma żadnego konkretnego inwestora tzn niby jakiś jest ale nie za dobry to są słowa prezesa!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA