Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Witam potrzeby transport z Tychów albo przez Tychy na rano zaczynam Szkolenie od 22

Tyszanin
@Nowy

Tylko na rano bedziesz jezdzil?

@Tyszanin

Narazie napewno tak zostawiam swoj nr tel 698-948-979 odezwi się

Porki
@Nowy

A nie wolałeś na "Ziemowit"?

@Porki

Tu dużo większą kasa .

@Porki

Składałem papiery ale brak odpowiedzi

Fan

Za ile godzin?

Jo
@Nowy

Witaj robisz przez pg Silesia czy przez jakąś firmę?

Olga
@Nowy

Czyli miałeś możliwość wyboru kiedy??

Franek W.

Witam kadrę Silesia. Proszę o informację na jaki kontrakt może liczyć górnik z doświadczeniem? Ściana, przodku. Zastanawiam się czy złożyć papiery czytając forum to aż głowa boli jak jest niby źle. Proszę o konkretne informacje. Z Góry dzięki.

@Franek W.

No może źle to jest na serio a nie na niby, skoro duża część doświadczonej załogi ze stażem się zwalnia. Na razie zmienili system pracy z 7 brygadówki, dorzucili premie za przepracowany miesiąc, ale to wszystko jest na teraz, bo nie ma kto robić i szukają jeleni, a co odwala za pół roku nikt nie wie. Już pogadują o zmianie systemu 6/1 jak się skończą przyjęcia na PGG to znowu będą uprawiać swoją polkę.

Rower
@Franek W.

Jesteś emerytem?

Franek w
@Rower

Niestety nie jeszcze trochę brakuje

Ppp

Idź na rozmowę to się dowiesz.

Górnik

Panowie kiedy flapsy ???

PRACAPGG

Witam kolegów jeśli ktoś ż PG Silesi myśli o zmianie pracy np.na Pgg a mówią że nie ma przyjęć niech się do nas odezwie pomożemy. Kontakt poproszę na e-mail pracapgg12345@wp.pl Napisz o sobie kilka słów co robisz w pracy co potrafisz jeśli masz CV to też można pozdrawiam chłopaki

Rosi

Co wy bierzecie ludzie, dajcie już spokój sobie. Piszecie te wasze bzdety. Od sterydów wam się już tak pogarsza?

Tragifarsa
@PRACAPGG

A wiesz o tym że niby (usunięte przez administratora) żart ale niesie za sobą konsekwencje prawne . Zbierając Cv a tym samym dane musisz mieć inspektora danych osobowych w związku z Rodo . Adres mailowy taki profesjonalny zwłaszcza te 12345 . Dlaczego nie 69 ? Może wreszcie ktoś zrobi tu porządek bo panuje totalna anarchia . Co wy w tych głowach macie ???

@Tragifarsa

Boisz się że zostaniesz sam na PGS? Nie twój interes czy ma rodo czy go nie ma. Chłop chce pomóc i dobrze. Twoje słowa brzmią jak od właściciela. A może....?

@Tragifarsa

Jak ktoś nie chce nie musi wysyłać ja nie chcę od ludzi peselow czy numerów dowodów bo mi to na ..UJ chcecie wiedzieć w tym (usunięte przez administratora) na PG to siedźcie. Mam możliwość pomóc tak z 10 ludziom od ręki jeszcze w tym roku przyjęci by byli

Normalny
@PRACAPGG

Litości to nie są czasy że na kopalnie trzeba było mieć znajomości żeby się dostać. Składasz papiery na pgg oni zapraszają na rozmowę i tyle w temacie.

For
@Normalny

A co składałeś?

@PRACAPGG

Witam czy macie jakiś dojazd?

@Toldo

To trzeba samemu szukać ja co najwyżej pomogę w przyjęciu pod kopalnie to i tak chyba sporo

@Pracapgg

Ok,a na jakiej kopali,brak doświadczenia.

@Toldo

Na wszelkie pytania odpowiadam na e-maile pozdrawiam

Emeryt
@PRACAPGG

Teraz to macie dobrze możecie się zatrudnić na innych kopalach Nam w 2011 (usunięte przez administratora) spod szyldu obrony pracowników blokowała przejścia na inne kopalnie

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Górnik Wiesio

Witam jak tam zarobki na porządku zwykły górnik ? I ile płacą za weekendy ? Bo zastanawiam się czy iść do pracy

Ferynand Kiepski
@Górnik Wiesio

Olej to nie idź. Bezrobocie jest fajne.

Potrzebuje transportu z Tychów lub jeśli ktoś jeździ przez Tychy

Nowy pracownik

Witam potrzebuje transport z Tychów albo jeśli ktoś jeździ przez Tychy zaczynam od 22 na rano.

Toldo

Ponawiam ,potrzebny transport okolice Kęty,nowa wieś,jeździ ktoś ,?

John
@Toldo

Zostaw na siebie namiar to się odezwę.

604058367 dzięki

@John

Napisz lub zadzwoń ,ja jestem na etapie badań.

Dawid

To nie kopalnia schodzi na psy, to ludzie.

Gorniik
@Dawid

Jak tam na Silesi wszystko jedzie ? Ludzie zadowoleni ?

Ryl
@Gorniik

Jedzie jedzie, flapsy flapsy flapsy. Hip hip hura ????

Janek
@Dawid

Już dawno wszyscy się sprzedali, żal na to patrzeć.

Nocnik

Czy był już a jeśli nie to kiedy będzie wynik? Bo niekrytego ze mi się spieszy i to trochę bardzo jakby ktoś wiedział to dajcie mi bardzo proszę znać od razu beż zwłoki bo bardzo na to czekam od dłuższego już czasu. No nic to będę tu zaglądał więc jak coś to piszcie pozdrowienia dla braci dzienks

Tractor
@Nocnik

W środę

Trpokar
@Tractor

W czwartek!!!!! Nie wprowadzaj ludzi w blad

Plusik
@Nocnik

Wczoraj wieczorem wyszlo

Biolkowasciu

Był i co w związku ztym

Butan

I robicie z igly widły była akcja nie ma akcji i po co to ciagnac

Mumio
@Butan

A będziemy no i co

Wykrzyknik

No wiesz jak to jest siedzimy gadamy

Realny

Co to jest forum PG czy blog kulinarny!

Emeryt

Przykre ale ta kopalnia schodzi na psy

Kh,ad2013

Królu złoty z okazji twego święta wszystkiego najpomyslniejszego

@Kh,ad2013

Coś ci się pomyliło ,święto było 13 kwietnia a nie w sierpniu fuflu

Khad13
@Kolega Roberta

Tak masz rację dzięki tomku

@Khad13

Nie Tomku tylko kolega Roberta

Szukam pracy

Witam na jakie wynagrodzenie koge liczyć na start ile za kartki i wszystkie dodatki jak z weekendami ?

Obserwator

To na PG z rodziny wielkiego wodza z szyldu S została żoną pyskata i nic nie robiąca córa zięć Syn się wyłamał i poszedł na Zofiówka .

Praca

Jest szansa zarobić 8-10 tys miesięcznie wliczając nadgodziny i weekendy?

Jarzabek

Chyba jako oddziałowy

Kokot
@Praca

Nawet więcej, jeśli dobrze się postarasz.

Praca
@Jarzabek

To mniej więcej ile można zarobić jako zwykły pracownik?

Anioł Ciemności
@Praca

chopie złoty 10 kafli to łazienny u nas zarabia a i jeszcze sete walnie dla kurażu

Raumbo
@Praca

Powiem Ci tak. Idzie zarobić nawet 13 tys. 12 godz od pon do pt. Sobota i niedziela na drugą dyskietkę jest teraz taka opcja. Będziesz później chodził po wsi i ile to się zarabia na Silesii (30 dni pracy) ale to szczegół. Jeżeli masz zone to tylko na papierze bo będą ja mieć wszyscy, ona też ma potrzeby a ciebie wiecznie nie będzie. A tak serio jak jesteś młody uderzaj na pgg. Tu cie nic dobrego nie czeka. Pozdro

Szukam pracy

Witam pytanie trudno dostać zatrudnienie na pg silesia? Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na początku ? Jak z weekendami jak są płatne ? .

Hanna
@Szukam pracy

o ktorym stanowisku myslisz bo na www jest pare aktualnych ofert i rzeczywiscie nie ma przy nim chociaz widelek wynagrodzenia ?

@Hanna

Mam uprawnienia spawacza . Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć jak z dodatkami kartki

@Szukam pracy

Witam jeździ ktoś z okolic Kęt,nowej wsi

John
@Toldo

Ja jeżdżę z okolic Kęt na ranke

@Szukam pracy

Ostatni dużo ludzi się zwolniło, to na pewno szukają, do tej pory była praca na okrągło, teraz na próbę zmienili, znaczy dopóki skończą się przyjęcia na PGG, a potem będą znowu robili z załogą co im się podoba, to prywaciarz.

Wodnik

Ja jeżdżę.

@John

Witaj John a czy jest szansa się zabierać z Tobą,ale na razie mam mieć rozmowę ,więc nic nie wiem jestem z nowej wsi ,jeśli możesz daj mi jakieś namiary,dzięki

@Wodnik

Proszę o jakieś namiary na Ciebie .dzięki

Ostatnisprawiedliwy
@Szukam pracy

Kończ rumpel wstydu oszczendz. Powiedz żonorafie dlaczego poszles z gruby dl a czego?!!!!!!!! Oszczędź bo mam kwitance na temat białg proszku

@Ostatnisprawiedliwy

Bo już więcej nie dało się chorować na kolegę no i wykaz do Szwecji był zaklepany na maj

Krolmacius
@Kolega Roberta

A powiedz kolego jeśli możesz o co chodzi z chorowaniem na kolegę bo nie w temacie jestem i z lekka nierozumiem jak to można.

@Krolmacius

Kto był w temacie to wie a jak chcesz wiedzieć więcej to na ulicę dębową w Kaniowa

@John

Dajcie chłopaki namiary John,wodnik,chodzi o transport..

Rumpel
@Krolmacius

wy przestańcie wysyłać do mnie tych ludzi w niebieskim

Pracus
@Kolega Roberta

Ale prawdziwy powód był zupełnie inny że musiał pójść ale to nie wszyscy muszą wiedzieć pewnie rodznie się też nie przyznał dlaczego musiał odejsc

Były robotnik
@Szukam pracy

Zapomnij ze tam za spawacza robić będziesz oni na to leją i pójdziesz do najgorszych robót na początku ja nie mówię że nie polecam bo są różne gusta może akurat ci się spodoba powodzenia. Nie wiem czy ktokolwiek tam ma UCZCIWE UPRAWNIENIA zrobione. ale to tylko moje spekulacje ;) przepracowałem tam pare miesięcy i zrezygnowałem.

Grp

Chyba najlepiej zarabiamy w całym górnictwie. Więcej stali więcej flapsow. 6dni przerobię i kasa ✈ strumieniami. Oby tak dalej koledzy

Tiesto

Kto mądry to już się zmył z tej kopalni ????reszta też pójdzie, i prezes sam będzie ferował, Ziemowit cały czas przyjmuje także powodzenia panowie na Silesii ????

Czy każdy dostał frekwencyjną nagrodę przy wypłacie? Dostałem sama wypłatę a połowy frekwencyjnego nie dostałem, chorowałem w czerwcu 5 dni to podobnie wyplacają połowę za 5 dni

ziuta

Złóż reklamacje

Tez pracownik

Z tego co pamiętam to przy 5 dniach już masz 2 kwartały w plecy kolego. Do 2 dni nie tracisz nic. Od 3-4 dni masz połowę a przy 5 nie masz nic. Tak to chyba było.

Ben

Żal mi was!

Pitrek

Wypłata super oby tak dalej panie prezesie! :)

Q

Jaka wypłata?

Kolega
@Q

Jeszcze nie mam więc nie wiem

ziuta
@Kolega

Teraz przyszła wypłata i frekwencyjna

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA