Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Paweł Kwiecień
@Roger

Jest. W Castoramie workowany ekogroszek

Pimpuś

Co tu się dziwić, jaki kierownik taka dyrektorka. Może razem termomixami handlują.

Górole z przodka

A czasem to nie jest żoną marka z przodkow

Węgielek

Kiedy dokładnie będzie ten deputat węglowy lipiec ?

@Węgielek

30 czerwca

Miro

Ludzie się zwalniają uciekają z każdych oddziałów coraz gorzej w 111 baby mówią podwyżka była a zwolnień więcej eh

Kot
@Miro

Bo kto coś umie robić to odchodzi a siedzą tylko same cioty tylko opowiadają ile to mają górnictwa a tak naprawdę robią do 60 roku życia .

Alojz

Firma tonie .Kontrakt nie wypalił.Czarno to widzę

BenAffleck
@Alojz

Tonie już 10 lat i utonąć nie może …..

DJ

Nie bój nic , przyjaciele z UA tylko czekają

Orion
@Miro

Jak nie zmienią systemu pracy,to nikt tu nie będzie robił.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Koniu

Węgiel już na kacie 4250

Uuu
@Koniu

Co tak mało? Ja mam 4420

Górnik

Węgiel będzie wypłacony 30 czerwca 100% info

Zly

Ja im dam w lipcu …… zakłamane oszusty !!!!!!

Uuu
@Zly

Zgłaszać do PIP

Jarzabek
@Zly

A w Liocu na urlop i cała kopalnia stanie

Nopewnie
@Jarzabek

Buhhhhhaaaahhha tak już kilka godzin zero już było chachacha i nic z tego nie wyszło. Zróbcie transparenty jeszcze tylko się posilcie słownikami ortograficznymi.

Dobre

Tak weźcie go ze sobą albo wyślijcie go z powrotem w kosmos dobre

Pomysl
@Dobre

Najlepiej na księżyc podobno jest zrobiony z sera będzie się czuł jak u siebie buhhhaaa

Hahahehe
@Pomysl

Bardzo dobry pomysł

JaTo

Witam braci górników. Napiszcie prosze na jakich głębokościach mniejwięcej fedrujecie. Pozdrówka

Rekin w podrabianych newbalanc
@JaTo

KozoJad z 4 brygady z G1 fedruje do pół palca wskazującego . Reszta nie wiem

Wydobyci
@JaTo

1140 460

Wesoły romek

Węgiel będzie wypłacony do końca czerwca

Gumiok

Dzwoniłem do planistki i doładowania będą dopiero na początku lipca bo umowa dopiero od 1 lipca z nimi jest podpisana. Także ładne jaja

...
@Gumiok

Karty już są załadowane i aktywowane

Fajsel

Kiedy te ……. Doładują te karty ??? Bo wała w ….. się obudź jak sami będą fedrować cwaniaki

@Fajsel

Te nowe są dalej nieaktywowane

Jo
@Kolega

Tzn że jak ktoś się zwolnił to kasa przepadła i już nie wykorzysta? Przecież karty były ważne do 30 czerwca

Hanna
@Jo

ej, o jakich kartach mowicie?

Flaps

20 a flapsow nie ma...

Torpedo

Rozmawiałem dzisiaj z Gnugnieszczzka o wczoraszej rozmowie i niestety lipA jest

Mowgli
@Torpedo

A drugi postulat też?

Torpedo
@Mowgli

Drugi postulat to jako pierwszy upadł niestety

Tak normalnie

Zawsze jest 13 kwietnia

Xxx

Co z flapsami?I czemu karty nie aktywne!!!

Górnik_Rachunkarz

W piątek przed szychtą ida do piekorza, wezna ze 2 buły wiyncyj, bo mi pod szybem na wyjeździe bydzie cołki cosz. (usunięte przez administratora)

Kici
@Górnik_Rachunkarz

Kawiorze są dobrzy żeby jakieś farmazony na go worku pociskać. Tak to jest jak za mało roboty.

Adewaro

Panowie pilnować tego od 1 lipca ci którzy nie mają 6 tys brutto Pokazać to w związkach (usunięte przez administratora)

DonVitoCorleone

Przeczytaj to jeszcze raz bo chyba nie przeczytałeś . Powiem ci pewną tajemnicę otóż nie strasz nie strasz bo.... jak mawiał pewien Andrzej w Warszawy . Już straszyli ze jest stos podań do pracy na Pg i co??? Braki kadrowe!!!!! chłopcy przodkiem jadą po kila osób , ściana to samo , Ludzie masowo odchodzą . Bedą brygadami odchodzić do innych kopalń . Ziemowit , Piast , Jsw , A jeśli chodzi o tych co wymieniłeś a ja nie wymienię bo szkoda klawiatury to ostatnio nie mogłem takiego dobudzić na guziku . Usnął a jak już dostał w łeb na opamiętanie to nie wiedział o Bożym świecie a finansowo są roszczeniowi i za michę ryżu nie będą robić . Także dla nas nie są konkurencją . Mam nadzieje że zrozumiałeś

taka prawda
@DonVitoCorleone

Te firmy zewnętrze to są wyrzucone pieniądze. Większość nie nadaje się do żadnej roboty nawet na guzik.

@DonVitoCorleone

Absolutną racja! Niektóre firmy pracujące po 12h to w ogole dramat... I mówienie że może pracować w ścianie tylko 6h, a drugie 6h co będziesz robił? "Nie wie co mi sztygar kazu robić" hahaha to się zatrudnij na 6h a nie na 12h. PodFIRMY na tej kopalni to totalna klapa

Flaps

Czemu nowe karty są nieaktywne?

Flapsiarz

Kiedy będą flapsy ?

Się ma jak tam żyje kolega który brał zwolnienie L4 na kolegę grzeche

Wentylator

Witam panowie do kiedy płaca deputat węglowy do końca czerwca ? Bo słyszałem ze maja wypłacić początkiem lipca

Analfabeta
@Wentylator

Zamiast wengla bendzie depótat w chróscie

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA