Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Górnik

Jutro 13 kwietnia jest 9 rocznica gdy wpadł w ręce ochrony PG Nasz król węgla workowanego z hołdy PG Mati .

Ciekawy
@Górnik

A kiedy jest rocznica Olgierda zlapanego na Bramie za alkohol???

Bolo

Mam pytanie do kolegów czy to jest prawda że panu z Kaniowa odebrano 3 dzieci ?

...
@Bolo

A co cię to obchodzi !!!aż tak nudne masz życie swoje że interesujesz się innymi

Bolo
@...

Jednak to prawda Wreszcie dzieci teraz będą mieć spokojne dzieciństwo

berni
@Bolo

Nie przesadzaj . forum jest o pracodawcy . a nie o pracownikach Mozna sie posmiac ale żeby byc tak ohydnym i pisać takie cos? patrzcie sie wszyscy swojego zycia czy jest takie kolorowe

Boll
@berni

Przestań życie tego człowieka w Kaniowie jest ciekawsze niż to co się dzieje na PG

Jurnyjuro

Czy to prawda ze mają być jakieś flapsy za skip?? Premia niby

Obserwator

I jak biedaki wypłata

ktos
@Obserwator

Na bogato

%%%
@Obserwator

Dlaczego obrażasz tutaj ludzi??? Siedź i grzej to krzesło dalej.

@%%%

Wypłata była dobra, oby tak dalej

Zapach
@No

Ale pamiętaj że była wypłacona premia za nie chorowanie

zołza
@Zapach

Za niechorowanie była płacona w lutym kretynie... teraz jest dyskusja o wypłacie za marzec więc nie rób zadymy bo widać od razu że tu jesteś żeby kręcić a nie dawać uczciwe wskazówki

@Zapach

Wypłata i 500inflacyjne jednorazowe a za absencję chorobowa za 1kwartal w maju kartki świąteczne być może w kwietniu

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Figo

Jakby taka premia była minimum co miesiąc, to można to jakoś przeboleć jeszcze, aczkolwiek przy tej inflacji to nadal nic..

Kumpelek

I co szanowne związki wywalczyly

@Kumpelek

Dotacje do wycieczki kadry wywalczyły;)

@Buc

To lecę się zapisać może się złapie na jakąś wycieczkę

@No

Niema szans już obstawione jeżdżą tylko osoby z układu

@Buc

Jak wstąpić do tego układu, chce też jeździć na wycieczki...

Podobno były negocjacje

podobno były negocjacje płacowe ale coś poszło nie tak,zna ktoś szczeguły?

lol
@Podobno były negocjacje

paczonc , na twojom ortograwie jestes ulongiem i nie zaslugujesz na rzadnom podwyszke placowom

@Podobno były negocjacje

Kadra zaś zablokowała wszystko.

Uczestnik
@Podobno były negocjacje

Wszystko jest prawie ustalone będą potężne podwyżki , jakieś 20% ,takie mom przecieki

Daniel
@Grzes

Oni chyba coś muszą dostawać od pracodawcy, że tak blokują wszystko i rozmowy się przeciągają. Jakby nie było zysk dla władzy bo kolejny miesiąc bez podwyżek.

łobeznany
@Grzes

No tak, najlepiej wbijać szpilę w związki. Co, Grzesiu, żal byłoby wracać do roboty i ubierać się w ferszalunek?

@łobeznany

A w kogo wbijać szpilkę jak nie w związki? Kto nas reprezentuje jak nie oni? Czemu mamy nie piętnować tego że Kadra dba tylko i wyłącznie o wąską grupę pracowników?

Czyste rączki
@Grzes

Kadra bardzo dba. Dali płyn do dezynfekcji rąk. Gdyby nie oni chodziłbyś z brudnymi.

Łobeznany
@Grzes

A może to nie Kadra torpeduje tylko "S"? No, Grzes, taka jest prawda, ale wy tylko kłamać umiecie. To wam wychodzi najlepiej, robotnicy was nie obchodzą, ale układziki z prezesami tak, bo pod tyłkiem się pali.

@Grzes

Te Grzesiu z przewozu chwyć się roboty albo idź już na emeryturę ty już się wypisujesz 6lat że solidarności polewa

Taki tam
@Łobeznany

Akurat przez kadre zostało zablokowane negocjacje

Kolega

Daniel
@Kolega

Czyli macie robić a nie pytać się o podwyżki. Ciekawe czy się dogadają czy zaś będą blokować negocjacje.

@Kolega

Ważne że Pan Tomasz zarabia ponad dychę i siedzi w związkach i nic nie robi

Normalny
@Buc

Ten dzban niech lepiej pamięta że członkostwo w związkach jest dobrowolne i że z naszych składek może sobie chodzić po powierzchni i opowiadać głupoty w mediach.

Jarzabek
@Normalny

Ilu z was już odeszło że związków?

Podwyżkowiec

Na grubie mają byc podwyżki W środa rozmowy na ten temat. Ciekawe jakie te podwyżki będą

@Podwyżkowiec

Rozpoczęliśmy rozmowy o wzroście przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia pracowników, zgodnie z ZUZP. Jest wola zarządu, aby podnieść wynagrodzenia, ale pamiętajmy, że PG Silesia jest kopalnią prywatną. My musimy wyprodukować węgiel w odpowiedniej ilości i sprzedać go po dobrej cenie, a dopiero potem zaczynać dyskusję o podwyżkach. I tak też zresztą czynimy – zwraca uwagę Tomasz Szpyrka. REKLAMA

Rudy
@Górnik

Tak jak on produkuje całe życie za biurkiem

aaa

Szpyrka nadaje sie tylko na zasmażke do kapusty a nie na przewodniczącego związków

Sznupacz dołowy
@aaa

Szpyrka jest autorem tekstu: "musimy zrozumieć pracodawcę" Daremny gość. Z takimi związkowcami trzeba się cieszyć że jeszcze za najniższą krajową nie pracujemy.

xxx
@Sznupacz dołowy

Najlepiej co jego związek potrafi robić to wycieczki organizować otwórzcie ludzie oczy to nie jest w żadnym stopniu związek zawodowy.

Rob kop

Poczytajcie... https://nettg.pl/gornictwo/185910/gornictwo-w-najblizszej-przyszlosci-silesia-utrzyma-dwuscianowy-model-funkcjonowania-w-ruchu-znajduje-sie-ponadto-szesc-przodkow-ktore-udostepnia-sciany-w-kolejnych-latach A na premie jak zwykle nie ma ...

Krtek
@Rob kop

A dostałeś już wypłatę ? Masz kwitek ?

Robol
@Rob kop

A czemu nie pisze o ścianie 300 ? 354 to stara ściana

kty

witam. czy opłaca się zaczynać prace na tej kopalni? górnik z doświadczeniem.

Strzał z D
@kty

Bądź pewny że jak wynegocjujesz stawkę przy przyjęciu to zostanie Ci na długi czas.

@Strzał z D

Tak z 10lat

Przyszły pracownik

Bylem w zeszłym tygodniu na rozmowie o pracę. Zaproponowali mi robotę w przodku. Czy warto iść na tą kopalnie? Jak z zarobkami ?

ancyk
@Przyszły pracownik

do 7500 netto jak nocki wpadną + flapcy

Haynel
@ancyk

Chyba na kwartał hahaha prywaciarz ci n....a poczekaj.

Robert
@Przyszły pracownik

Jak się chcesz czegoś kolega dowiedzieć to na pewno nie na tej stronie. Jedne (usunięte przez administratora) cały czas tu sam do siebie wypisuje i hejtuje wszystkich innych co tu coś napiszą. Zaproponowali Ci jakąś konkretną stawkę na rozmowie?

Przyszly Pracownik
@Robert

4100 bruto plus dodatki

Robol
@Przyszly Pracownik

Brutto?? Śmiech

Górnik

Wszystko zostaje po staremu Prezes powiedział że trzeba teraz zainwestować jak jest taka cena węgla A w roku 2023 będzie wypłacona wysoka premia

Krtek
@Górnik

Czyli wymieni BMW na helikopter?

Ryl
@Górnik

Hahaha juz to widzę.... Obiecanki obiecanki obiecanki... Na następnej masowce trzeba prezesa na forum powypytywac kiedy zacznie szanować ludzi

Auu
@Ryl

Ty nie czekaj na następną masowke tylko uciekaj czym prędzej na inną kopalnie

Ktoś taki
@Auu

Najlepiej do Jot eS Wu - przyjmują wszystkich, jak leci, a jak macie jeszcze lepiej płatne propozycję niż górnictwo, to po co się męczyć? :D Gdybyście potrzebowali się dostać pod Jastrzębską elitę, to podbijacie do kolegi Auu, załatwi każdemu jeśli sami nie potraficie ;-)

Mądrala

I co te świry tam uradziły? Będzie podwyżka czy będzie obniżka inflacyjna heheheh?

Ciekaw
@Mądrala

Tez jestem ciekaw , chyba nic dobrego bo by się chwalili

@Mądrala

Związki cały czas o Nas walczą, wsumie rozmowy od stycznia trwają ale walczą cały czas.

Neron

Węgiel w porcie 460 $ za tonę . Firma matka kurs akcji 25 zł . Dla zapominalskich za Czecha były czasy że tona była grubo poniżej 100 $ za tonę . Wnioski wyciągcie sami . Panowie jak tupniemy nóżka to będzie tylko gorzej . Jakiś tu mądrala pisał i dziwił się że ktoś ledwo wiąże koniec z końcem , że ledwo mu starcza do 10 . To tłumacze ci durniu że obecnie zarobki na tej kopalni sięgnęły dna , nawet teoretyczny bankrut grupa PGG wywalczyła i dostał podwyżki inflacyjne . Związki dalej śpią ale idzie wiosna i może jak te niedźwiedzie się obudzą z zimowego snu (żart oczywiście nie liczę na cuda ) .

Lopez
@Neron

Jak Czesi sprzedawali kopalnie to węgiel chodził po 35$ teraz ponad 400 a ja zarabiam podobnie jak 10 lat temu.

Kolega Roberta
@Lopez

I uwierz mi że nic się do twojej emerytury nie zmieni

blondyna
@Neron

Bankrut PGG ale kur....wa to bankrut PAŃSTWOWY.... prywaciarz od państwa nie dostaje tak jak PGG

@blondyna

Wiesz dlaczego jesteś blondyna ??? Nawet nie będę ci wyjaśniał bo i tak nie ogarniesz

@Neron

Idź zapytaj po ile sprzedaje twoja kopalnia i komu a potem rozpisują się albo zapytaj twojego przodowego ile mu dali podwyżki bo te pachoły tylko dostają

@Górole z przodka

Gorolu raciaty mnie nie interesuje za ile sprzedajesz cuchnące oscypki i czy ci się to opłaca czy nie . Właściciel wiedział ile potrzebuje na wypłaty i koszty pracownicze . Nawet w największych snach nie przewidział obecnych cen węgla i wg większości analityków te ceny będą się utrzymywać . Skoro teraz próbuje ograć pracowników to my nie mamy o czym dyskutować

Kumpel

I co już były rozmowy z prezesem ?? W sprawie tych bonów i wczasów pod grusza czy już coś wiadomo bo jak nie to (usunięte przez administratora)

ulfon
@Kumpel

Jutro podobno

Robert

Panowie jaka atmosfera jest na dole? Faktycznie tak słabo z pieniędzmi na przodkach i ścianach? Chciałem się przyjąć, widzę też firmy dobre pieniądze oferują, ale po przeczytaniu tego forum mam wątpliwości czy warto się tu starać o przyjęcie. Od razu napiszę, że Tauron i PGG to śmiech nie pieniądze, a na JSW nie mam pleców. Czytając tu tematy mam wrażenie, że ponad połowa jest napisana przez jedną osobę...

P.

I że niby śmieszne to ma być czy jakie? Wszyscy wiedzą, że jesteś imbecylem i nie musisz tego tu potwierdzać.

berdek
@Robert

na przodku od 7500 do 8000 na rękę zależy ile nocek wpadnie plus flapsy

@berdek

Chyba za2miesiace

ciekawy

to co z tym olgierdem??dalej tak obgaduje i podpija?

TA CO WIE

500zł zostanie wypłacone ZA marzec, czyli w kwietniu.

Taki tam

Ja się pytam czy to jakiś żart czy pierwsza rara wypłaty gdzie jest 500zl co prezes obiecał gdzie jest premia czy nasze szanowne związki zaczną wkoncu coś (usunięte przez administratora) robić czy dalej będą w (usunięte przez administratora)lecieć i przyklasikac prezesowi

Górnik_Rachunkarz
@Taki tam

Panie w Rachubie nie wiedzą nic o rzadnym 500 zł. Dzwoniąc dalej wyżej, można dowiedzieć się, że prezes mówił, że nie w marcu będzie 500 tylko za marzec, z wynagrodzeniem marcowym. Ale czy w ogóle będzie? kij i dwa jaja to wie! Chopy! co gadał prezes na masówce? Nie byłem, bo dosiadywałem. W ogole te jednorazowe 500 cebulionów mogą sobie wrazić wiadomo gdzie!

Bla bla
@Górnik_Rachunkarz

Prezes na masówce mówił ze będzie w marcu

zołza
@Bla bla

Marzec ma 31 dni a nie 10....mówił że ZA MARZEC....

Ble ble
@zołza

W marcu będzie wypłacone 500 a od marca kartki po 30 słowa prezesa

Bla, bla
@Ble ble

Mam skakać z radości? To niby ta całoroczna podwyżka?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA