Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Dawać paski

Ja jestem ciekawy kiedy paski z wypłaty dadzą. Przez 9 lat za czecha wszystko było o czasie nawet przed czasem teraz bumech i z najprostszymi rzeczami problem.

@Dawać paski

Akurat paski to jest najmniejszy problem . „Generalnie okręt tonie panie kapitanie”

Santabola
@Dawać paski

Bo bumech to (usunięte przez administratora) żebraki i boroki narzekaliśmy czasem na Czecha ale wypłaty były Ok nawet przed czasem premia była a tera odliczanie kontraktu za urlop czy to wogole jest legalne ? Brak ludzi brak materiału brak wszystkiego ...

@Santabola

Ale Czech jeździł kilkuletnim Lexusem a nie najnowszym BMW V12 i gdzie tu Bizancjum???? o którym tak grzmiał na masówce Jego-Ekscelencja-Jaśnie-Nam-Panujący-Prezes .Braki w magazynie odzieżowym, atmosfera, co się wyprawia podczas likwidacji i zbrojeniu to szkoda klawiatury .Związki zapadły w sen zimowy ....Generalnie tragikomedia. Porwali sie chłopoki z motyką na słońce

Kidler

Panowie robi tam jeszcze Rumun? Straszny przekręt, dobry kolega pana co kierował magazynem i wyleciał za wałki.

@Kidler

Rumun nie ale robi jeszcze lepszy przekręt wydawca S emeryt z ORMO który nigdy na dole nie był a dniówki 1.8 lapie to jest dobiero As (usunięte przez administratora)

Op

Czemu przodki nie jadą?

Kot
@Op

Bo te (usunięte przez administratora) nie mają kasy pewnie kredyt załatwiają to może uciągną jeszcze rok buhaha.

Krzys
@Kot

Coś w tym jest, i te biedoki kupiły kopalnie. Pewnie dlatego że ustawili się z Czechami, że nie będą grzebać w papierach ???? :D

Górnik

@Neron. Tytanik tonie tylko orkiestra jeszcze gra. Kapitan za burtą.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

To jest zaliczka czy wypłata ? Kpina jakaś

tak mówi

Trzeba zrozumieć pracodawcę jak to mówi związkowiec z kadry.

new
@Neron

Na OLX jest ogłoszenie ,że PG przyjmie pracowników bez doświadczenia(do przyuczenia).Wyagrodzenie od 5800 do 6500 Netto!.Jak nie masz więcej to z pewnością dostałeś zaliczkę

@new

To są chyba jakieś żarty. Człowiek (usunięte przez administratora) cały miesiąc, a nie jest w stanie nawet zbliżyć się do kwoty jaką oferują niedoświadczonemu pracownikowi. Niech najpierw zapłacą tym którzy już robią, a nie szukają nowych idiotów.

Qaz
@new

Czytałem tę ofertę, ale czytałem dokładnie. Przyjmuje nie PG Silesia, ale czeska firma do pracy w PG Silesia.

@Qaz

Tu się zgodzę. Teraz się zastanów jakie pieniądze PG Silesia zapłaci tej firmie za pracownika zewnętrznego. Wiadomo, że ta czeska firma też musi na tym zarobić. Trzeba nie tylko dokładnie czytać, ale też włączyć myślenie.

Ryl
@Qaz

Czy ktoś coś wie o tej firmie? Jakieś konkretne informacje.

Anato
@Ryl

Jarek Bombar jest kordynatorem Idź tam gdzie są związki i na samej górze koło zzg ta firma ma biuro

@Anato

Znowu ten dybil robi przecież ten szma. Nawet raportu nie umie napisać

Pracownik PG
@tak mówi

Kadra dzisiaj wywiesiła ogłoszenie że rozdają płyn do odkażania haha. Podwyżki byście załatwili albo premie przywrócili a nie ośmieszali się takimi bzdurami. Jak będę chciał płyn do mycia rąk to pójdę do sklepu i sobie kupię. Żenujące.

Tojo
@Pracownik PG

Wiela tego płynu dają? Jo jak beda to ida się zapisoć do tyk związków, a do się go pić ?

Pracująca żona
@Neron

Panowie, z całym szacunkiem ale kurde czegoś tu nie potrafię zrozumieć... Pgg dostaje rekompensaty i wyrównania,że o podwyżce nie wspomnę... JSW wogole komentować nie będę bo to inny świat. Ja się pytam tylko czemu jak zwykle wasi przedstawiciele związkowi kompletnie nic nie potrafią załatwić...NIC. Premie frekwencyjne miały być...i ni maaa... Podwyżkę inflacyjną niii masa... Należnych Wam premi...cichcem zabranych .. też nie ma! To k.. co jest??? Jak sobie tak policzyłam to tych członków zarządu w związkach jest milion. Składki płaci większość z Was...no i po co ja się pytam. Może jestem (usunięte przez administratora) babą, która kopalnie zna tylko zprzed bramy i kwitka z wypłaty męża...ale ja się Was pytam : jakim cudem tyle zdeterminowanego chłopa nie potrafi się postawić??? Mało tego..mam nawet wrażenie że nikt nie potrafi się odezwać głośno poza tym forum!?!? Utrzymujecie ich , nie macie z nich nic kompletnie... Czyli na to wygląda że zostało Wam tylko narzekać. Weźcie się chłopaki w garść i kurde zróbcie z tym wszystkim porządek... Albo przynajmniej spróbujcie...sami Wam nic na tacy nie przyniosą. Pozdrawiam i szczęść Boże

Ten
@Pracująca żona

Premia frekfencyjna ma być wypłacona 10 lutego z wypłatą za styczeń tak więc zobaczymy czy będzie

furia
@Pracująca żona

Kobieto widać że gruba znosz ino sprzed bramy... a nawet swojego też znosz tylko ino z nazwiska a nie z kwitka wypłaty bo kwitków za styczeń jeszcze nie dawali....jakby Ci stary mówił co jest ustalone to byś wiedziała że premia za frekwencje ma być razem z wypłatą za styczeń a nie teraz i nie szczułabyś ludzi na siebie....

G9

A co może napisać głope c

haha
@furia

Ty zmieniasz tylko nazwę synku z starej chałupy

G9

Bzykacz, ja cię znam. To ty się w ciemnych miejscach po przekopach ręcznie zaspokajasz. Nawet huślawa baba cię nie chce. A wyobraźnię to ty masz.

Kolega

Janeczku nie wiedziałem że tys taka wazelina Psełdo kierownikowi kładziesz kafelki w domu za majowy kurs Dobrze że nie dostałeś się do Bytomia bo takich jak ty to oni tam nie lubią

On
@Kolega

Ale kogoś boli że ktoś może mieć lepiej :)

@On

Nie kosztem innych to się nazywa prostytucja w zakładzie pracy a ten od BMW tylko dutki liczy już nie długo

Wariot

Jaki od BMW?

Piernik
@Wariot

Napewno ten koks z ratownikow który myśli że jest najlepszy kulturysta A sterydy mózg już zjadly..

Taki sobie
@Piernik

To sobie nie pojadły za dużo.

@Wariot

A czyje BMW parkuje na terenie PG

Inż. Szczeplewski 4poz.

Chłopy powiedzcie mi czy teraz od nowego roku będę mógł dalej sprzedawać ludzi również w niedziele niehandlowe?

Flapsiarz

Ktoś wie kiedy będą kwitki z wyplaty?

Figo

A więc Strajk!!! Nie ma pieniędzy, nie będzie wydobycia :) od poniedziałku ściana 300 nie fedruje aż do momentu wyrównania wypłat

Kot
@Figo

Chłopie tam robi Hruby a on jak co to pojedzie sam kurka wodna jacie sole.

Emeryt
@Figo

Synku na taki strajk to trzeba mieć jajka A nie wydmuszki Ale i tak pozdrawiam będę obserwatorem tego strajku bo wiem coś o strajkach bo za czasów pracy nie raz się strajkowało. No to mężczyźni jajkami do dzieła

@Kot

Hruby pojedzie i może sam bo to człowiek który lubi pracować i zna się na robocie nie to co większość przyjść przesiedzieć i narzekać tak jak wydawcy materiałów nieroby a najlepszy głopek Stanisław emeryt z (usunięte przez administratora)kuzyn najstarszego chciwego niby dyrektora pozal się Panie Boże Piotra

dziunia
@Figo

O co chodzi z wyrównaniem wypłat? Nir wypłacili czegoś?

@dziunia

Koledze się rozchodzi że nie wypłacili mu za te dniówki które leżał pod ociosen

Arab

Zgadza się

dziunia
@Kolega

A za takie to nie płacili awarii???? Bo u mojego na pasku jakaś awaria była zapłacona....

Orion

PGG podwyżki płac,a my w czarnej(usunięte przez administratora)

Buc
@Orion

Ciesz się że masz pracę jak to mówią panowie że związków zarabiamy coraz mniej trzeba się rozglądnąć za nową pracą bo te trzy tysie zarobimy wszędzie od poniedziałku do piątku nikt łachy nie robi

Sigall

Tak

Q
@Buc

No to szukaj, co mnie to obchodzi. Mam Ci jej pomóż szukać?

Związki Grzegorz
@Buc

To się zwolnij a nie ogupiaj załogi .3tys to jest bardzo dobry zarobek i kartki wam dajemy , i walczymy o wasze rodziny

Gorol
@Związki Grzegorz

Trzeba postawić się zwiazką albo załatwią podwyżki tyle ile wynosiła ostatnio inflacja Albo wszyscy masowo wypisujemy się że związków Bo po co one tu są? Marnują tylko kasę naszą. Chcecie dalej się tak dawać (usunięte przez administratora)

@Gorol

Nie wypisujcie się bardzo proszę bo co zrobi Mariola albo Grześ gdzie pujdą do roboty jak nic nie umieją rano trzeba wstać

Smakosz płynu do rąk

Taaa płyn do rąk to jest hit. Jeszcze kopalnie obwiesili ogłoszeniami jakby nie wiadomo co się stało. Płyn do rąk lećcie chłopy. W każdym zakładzie podwyżki wszystko drożeje a u nas dają płyn do dezynfekcji.

Sędzia w sprawie
@Orion

Potrzeba wywalić tych emerytów i dwóch takich co siedzą za szybą aby związki w końcu były związkami. Jak nie załatwią podwyżki inflacyjnej tak jak w PGG trza się chłopy masowo wypisywać lub się z nimi pożegnać.

furia
@Orion

Państwo swoim kopalniom daje podwyżki ...prywaciarz nie da jak kasy nie ma.... nas nawet do umowy społecznej nie wpisali tak nas związki załatwiły...

Karino

Już jest ale taka coś nie jaka ta wypłata

Uuu
@Karino

IHU, na % starczy

Gif

Na to forum wchodzą 4 grupy ludzi - ludzie którzy nie robią nic . Siedzą obgadują i są źli na cały świat że przez jedną szychte w ogóle muszą cokolwiek zrobić. A komentują pracę innych - (usunięte przez administratora)związkowe podwładni dupnych panów co siedzą i nic nie robią dosłownie wielkie nic. Ale będą ich bronić i swoich " ideii" żeby tylko dla siebie mieć dobrze. - ludzie którzy obrażają innych - pisząc w taki sposób żeby każdy wiedział o kogo chodzi - ale delikatnie żeby nazwisko się nie pojawiło. bo ciężko powiedzieć takiej osobie w twarz co się myśli nie ma (usunięte przez administratora)- tacy ludzie to dopiero (usunięte przez administratora) i to moim zdaniem najgorsza grupa - ludzie którzy wchodzą z ciekawości się pośmiać i polajkowac komentarze z zawiści. Jest źle . Nawet bym powiedział bardzo źle . (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Daje tej kopalni dwa lata. A z tym pośpiechem pijaństwem hamstwem akordem zawiścią fałszywościa brakiem rozwoju brakiem godnego wynagrodzenia brakiem konkretnych działań ze strony związkowej Może to potrwa krócej. Ponoć ten rok będzie ciężki Zz mówią już tak drugi rok Trzymajmy się - WSZYSCY

Szybki
@Gif

ludzie którzy wchodzą z ciekawości się pośmiać i polajkowac komentarze z zawiści. A odpowiedz mi czego by miał zawiści Pracy za darmo poniżanie które jest w tym zakładzie i losu który nie jest znany No fufel napij się wódki bo przesadziłeś tym zazdroszczenie

@Szybki

Masz rację Śmieją się głupoty ludzi którzy tam pracują .Tam jest gorzej jak w Valeo

Krzyś.

Gdzie są teraz związki? Premia zabrana, premia kwartalna zabrana, a tak obiecywali że na pewno będzie...

@Krzyś.

Tu nigdy nie było związków kto stara emerytka i ten wielki Grześ daj spokój

Pilot myśliwca
@Krzyś.

Premia miesięczna wypłacana jest niezgodnie z układem ale za zgodą tzw związków zawodowych. Kiedyś te nieprawne zabieranie indywidualnej premii i nieprawne potrącanie za L4 będzie miało swój finał w sądzie. Przodki nie jadą a przecież każdy górnik wie, że przodki to życie. Kopalnia wisi na włosku podobnie jak premia za nie chorowanie. Pieniędzy nie ma i nie bedzie. Koninktura idealna wręcz wyśmienita a oni zatrzymują przodki i tną po wynagrodzeniach jak leci. W PGG strajkują a nasze Związki negocjują aby jak najmniej zabrali z tego co nam zostało :-). Ciekawe czy będą rozmawiać o wzroscie wynagrodzeń tzw inflacyjnym. Tak strasznie to obiecywali :-))) Trzeba szukać powoli nowej pracy i wypisywać się z tego co niepotrzebne aby podnieść chodź trochę swoje wynagrodzenie.

Daniel
@Krzyś.

Lepiej nie będzie. Związki potrafią tylko brać kasę od "CZŁONKÓW" a jak przyjdzie co do czego to woda w usta. Sztygarzy i przodowi nie lepsi, zamiast się sztrabnąć i powiedzieć: "nie zjeżdżamy" to są miękkie faje, bo oni mają odpaloną działkę za yebanie ludzi. Przodki zamiast jechać to oddelegowane na ścianę...

Ryl

Związki przehandlowały premię z zysków na premię absencyjną. Jednej i drugiej nikt nie widział i nie zobaczy.

Zeszczele z procy misliwca
@Pilot myśliwca

Szkoda mi ciebie u mam obawy że twoja głowa jest bardzo ale to bardzo chora

Indiana Jan
@Zeszczele z procy misliwca

Oj związkowy trollu. Jest was już coraz mniej. Ludzie widzą że nic nie robicie dla załogi i zapewne już wkrótce wyginięcie jak te dinozaury.

Gorol

Podobno w tym roku będą przyjęcia na jsw bo zacznie ludzi brakować przez odejścia na emerytury. Więc jak część ludzi przejdzie z Silesia to sami prezesi za te ochłapy będą sobie tu pracować i padnie to śmiercią naturalną

Jarzabek
@Gorol

Podobno to...Podobno tamto... Podobno moraeiecki działki sprzedał,bo z Polski ucieka.Podobno...

tak słyszałem
@Gorol

A ja słyszałem 10lat temu że Przeciszów otwierają.

Pan R
@Gorol

Ty myślisz, że pod kopalnie tak łatwo się przyjąć hahahaha zapomnij człowieku na JSW się szykują chyba redukcje, a nie przyjęcia. Mojemu kuzynowi 8 lat zajęło przejscie spod firmy pod kopalnię i to związki mu załatwiły... nie ważne, że był po Technikum Górniczym, i nie przywalał bumel. Zejdź na ziemię...

Borewicz
@Gorol

Jakbyś nie (usunięte przez administratora) głupot tylko się wziął do roboty to inaczej by ta kopalnia wyglądała. O kasę woła każdy ale robic nie ma komu. Jak dół nie pojedzie to po kopalni buraku cukrowy

normalny
@Borewicz

Pojedzie czy nie pojedzie i tak nie będzie nic lepiej. Teraz mówią że nie ma wydobycia to tną gdzie sie da potem będzie niska cena węgla potem że inwestor musi sie odkuć za to co włożył do firmy a potem że jest woda w urobku. Kij sie zawsze znajdzie. Nic was nie nauczyły te lata za czeskiego panowania. Robiliście rekordy za rekordem a potem z dnia na dzień kopa (usunięte przez administratora)

Alojz

Teraz dopiero się oczy otwierają matolom hahahaha.Durny naród hahaha

Ciekawe czy zdają sobie sprawę że jak nie wypłacą premi za L4 to ludzie będą masowo chorować ????

Grzegorz

Premia będzie wypłacona przy wypłacie w lutym

Gornik

Premia jest ale poniżej 50 % co miesiąc mniej aż zejdą faktycznie do zera. Przodków nie ma, bo ludzi mało to wszystko chyli się do zamknięcia zakładu jak tylko wygedrują 124. Później z Czechami otwierają tu spalarnie. Związki do niczego się nie nadają. Lepiej się wypisać szkoda kasy na nich.

Chłopek

Jak myślicie wypłata będzie w piątek czy tradycyjnie 10 w poniedziałek ????

Strzał z D
@Chłopek

W poniedziałek

@Chłopek

Jutro przelewy za L4 ????

G9

Panowie idzie " polski ład ". Teraz nam nasz wspaniały rząd dokopie. Trzymajcie się za portfele bo jaro- Janosik nadchodzi z pieskami.

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA