Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Zorro

Wielka ściema

Mx-5

Co to za nowe plotki krążą po kopalni? Kasy na wypłaty styczniowe nie ma. Właściciel zwija żagle, a firma zewnętrzna chce bić swojego kierownika za brak wypłat. Ja kupuje popcorn, bo będzie ciekawie.

pytam

Która firma?

Nergal

Durniu i rozjeżdżają przodki na 4 frontach . Oj dureń

Fedrujacy w nosie pokład 405
@Mx-5

I pyk koncesja na złożę dankowice 1 cofnieta co tera będzieta robić ?

Były
@Fedrujacy w nosie pokład 405

Ojej, to jak cofnęli koncesję to co teraz bedzie robił pampers z przeróbki. Gdzie taki lewus znajdzie robotę. Przecież pg mu życie uratowało...

Kolega
@Nergal

To co takiego jak z dniem 01,01,2022 Już nie będzie zgody na pracę w rejonie Dankowice 1

Hasiok

Jo tu jest pierwszy roz

Hehesznik
@Hasiok

To było po poprzedniej zmianie. (usunięte przez administratora)

Śmitana

Na rany naszego stfurcy co z wypłata czemu jej jeszcze nie ma ?

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Witam polecicie prace na silesi pod kopalnia ? Mam ofertę na przodki ile mogę się spodziewać że dostanę?? Jaki socjal itp? System zmianowy?

Qaz
@Nowy

Pytaj tych co złożyli ci ofertę. Tutaj niczego się nie dowiesz. To forum jest opanowane przez frustratów i nieudaczników.

Buc

A co mu się stało ?trafił na lepszego cwaniaka

DonVitoCorleone

podobno spisywał ludzi przy barze to dostał

antek
@DonVitoCorleone

co to się stało ?

Witam, na olx krąży ogłoszenie o pracę na kopalni pod firma czeska spd czy ktoś z Was tam pracuje , jakie warunki ? Rozmawiałem z Panią proponują 5800zl tylko system pracy 6 dni po 12h.

I jak wypłaty były panowie ?

Gienek

Była Barbórka 5200 Neto do ręki Wypłata w piątek z 4500 Neto może wpadnie

Pawylon

Mi wpadka Barbórka emerytura jeszcze wypłata i kasa z fuchy za kafelkowanie To ok 23 tys zł Neto będzie

bio

tylko wódkenslicksin

Mlody

Witam czy to prawda że od nowego roku wprowadzają system od poniedziałku do piątku?

Mlody

Nie umiesz nr odpowiedź jak żeś gupi to rób

V12 w gazie

Ty tak na serio ?

BG-4 plus

To już grudzień i 3 rocznica kiedy zaczął chłopak z Kaniowa chorować na kolegę

Górnik

Nagroda Barbórkowa już jest na koncie dostałem 5200 zł Zatem moji mili można już zacząć świętować nasze święto Niech nam żyje górniczy stan drodzy panowie i panie

Bobo

I cyk, barbórka na koncie

@Bobo

I cyk ostatni raz hahah :-D

Odchodzę
@Alojz

I cyk ostatni raz po bo 10 lutego wypowiedzenie i nara

@Odchodzę

Brawo!!!!Słuszna i właściwa decyzja !!!Ja już od wiosny na lepszym .Koledzy którzy pracują dalej mówią ,że bardzo dobrze zrobiłem bo coraz gorzej a i ja jestem bardzo zadowolony :-)Pozdro dla braci Górniczej !!!

Ryl
@Alojz

Cieszymy się wszyscy z Twojego szczescia

@Ryl

Ja się nie cieszę ,że tam pracują takie mameje jak wy.Gornicy to tam pracowali kiedyś a teraz to robią upadłe anioły co odprawy pobrali

Fumfel
@Bobo

Ze szwagrem świętujemy już od tygodnia Barbórkę dlatego życze wam koledzy wszystkiego najlepszego oraz dużo zdrowia z okazji naszego święta.Dla byłego kolegi rumpla byłego z pracy i byłego po koleżensku też mamy życzenie abyś wygrał ze swoją chorobą z procentami życzymy ci pogody ducha abyś godził się z tym czego zmienić nie możesz odwagi abyś zmieniał to co możesz zmienić i nie przemądrzania się ale mądrości abyś odróżniał jedno od drugiego.Tak więc koledzy wszystkiego dobrego.

Praca biurowa w kopalni

Szczęść Boże! Piszę z zapytaniem o pracę na kopalni w zakresie biurowym, dla żony. Do tej pory pracowała też w energetyce. Są jakieś możliwości czy jest przepych i nepotyzm i brak szans? Dzięki za odp!

Praca fizyczna w biurze
@Praca biurowa w kopalni

Co trzeba mieć w głowie żeby takie pytania zadawać. Chyba że to żart? Żona niech napisze CV i wyśle do działu rekrutacji. Pogratulować męża.

Ktoś taki
@Praca fizyczna w biurze

Taki mąż to skarb. Najważniejszego nie napisałeś, należy załączyć 2 zdjęcia (w makijażu oraz bez) oraz przybliżone wymiary :-P

Przewoźnik

Właśnie przyszło mi 400 na kartę z bonami czy to na święta bo na paskach za listopad było że na Barbórkę dają po 380 wie ktoś coś

Gumiok

Kiedy będą bony barbórkowe?

Sylwek

Przecież pan G.B z solidarności zapewniał na masówce że będzie wypłacona w lutym więc trzymam go za słowo napewno nas niezawiedzie

Qaz

A ja słyszałem że nie będzie wpłaconej Barbórki, wypłaty też nie będzie. W ogóle niczego nie będzie.

Nergal
@Qaz

mózgu u Ciebie też nie widać . Pozdro brachu

PRACOWNIK PG
@Sylwek

Jak G B zapewnia to masz to jak w banku ????????????

Flapsiarz GRP

Wie ktoś czemu nie było jeszcze flapsow za metry ? Brakuje mi 2000zl

Triple x

Kiedy przelew na kartę będzie ktoś wie ?

MartaOlaMagdalena

mnie dziala normalnie dzisiaj sprawdzalem

dykto
@MartaOlaMagdalena

mnie dalej nie dziala ta karta a u was jak jest bo nie moge placic Je: pizzę – w miejscu La Sorpresa

Kolega
@dykto

Nie w każdym sklepie chce zaskoczyć

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA