Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Borek

Słabo zarabiasz.,9 tys tylko to chyba 20dni l4. Ja dostałem 14tys, w tym dwa święta. Kto ma jeszcze więcej? Ja też nie idę gdzie indziej. Taka kasa. Zrobię teraz 3 święta, to ponad 15 tys będzie

Muniogumio
@Borek

Mam jeden pytanie do wielkiego znaffcy.czy jeden goryczak może sepsuc całą jajecznice ?

Wars

Może mieć nawet 30letnie, a co cię to obchodzi. Typowy materialista z ciebie. Oceniasz ludzi po tym kto czym jeździ? To że ktoś zarabia to ma zaraz samochód zmieniać? Jesteś zerem.

Borek

To była aluzja, do tych chwalidup ile to nie zarabiają. A kogo to obchodzi.

Kot
@Wars

To po co chodzi i opowiada ile to zarabia a biedak taki że płakać się chce.

Smietana

Hej wam będzie dzis wypłata??

#WPIZDZIE

Nie będzie dziś pensji osły. Dalej was nie nauczyło doświadczenie ze zawsze jest na ostatni moment? Dzowbilem do rachuby i powiedziano mi że pensja będzie w poniedziałek

Witam dziś maja być przelewy??

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Karol

Jakie firmy pracują obecnie na pg Silesia?

Wolan

Cześć. Dojeżdża ktoś z okolic Bierunia, Woli ?

NowyRyl

Witam wszystkich Jestem na etapie zmiany pracy, złożyłem podanie do pgg - Piast/Ziemowit, ale od miesiąca cisza. Wczoraj znalazłem ogłoszenie o pracy na PG Silesia zadzwoniłem i w czwartek wybieram sie na rozmowę. Powiedzcie co nieco o tej kopalni

Taki se
@NowyRyl

Jako jeszcze pracownik PG(na wypowiedzeniu) próbuj pod PGG sie dostać. Jeśli złożyłeś tylko podanie przez internet to zadzwoń do związków na kopalni, powinni Ci pomóc.

Miki

Kurde powiem wam że byłem na rozmowie w pgg i szału nie ma . Rozczarowałem się i muszę zostać na silesi . Duża różnica w kasie ://

DoMiki
@Miki

Po 1 zostań sobie ktoś tam musi robić. Po 2 nie mówią na rozmowie żadnej o kasie, nie siej dezinformacji

Miki
@DoMiki

Jak się ma znajomego nadsztygara to się wie ile będzie zarabiać. Ty może nie wiesz i idzoes naslepo. Gratuluję.

Ppp
@Miki

Tak naprawdę to na ślepo nikt nie idzie, bo większość dostała się przez związki i znajomych, tam płacą jest według zaszeregowania, a premia i dodatki równe dla wszystkich, a nie według kolesiostwa, mnie właśnie znajomi i szwagier kierownik przekonał ze to ostatni moment na zmianę. Skończą się przyjęcia na PGG to prezes znowu obrośnie w piórka oby to nie były prorocze słowa. Powodzenia.

Emeryt
@Ppp

Piszesz prawdę gdy Czechy kupili KWK Silesia w roku 2010 też sypało PG kasę do starej załogi by nie odeszła w ciągu 3 miesięcy od zakupu Trzy miesiące minęły i kasy już nie dawali

Mario

Jebiemy za parę groszy a prezes się cieszy, w PGG to się ryle cieszą jak im NORMALNA kaska na konto wpada, a tu kombinowanie obiecanki cacanki a głupiemu radość

Kosa

Biedny jest ten kto nic nie robi i narzeka jak jest źle. Po co chłopie wracasz do tego forum jak jesteś emerytem. Chcesz podnieść swoje niskie ego jakimś głupim wpisem. Wstydzę się za takich biednych intelektualnie ludzi naprawdę..

Mlody
@Mario

No ale z tego co słyszałem to dobrze zarabiacie. To czemu tak mówisz?

Mikkka
@Mario

Taka jest prawda, może kiedyś przejrzą na oczy.

Emeryt
@Kosa

Aleś. Błysną CH.u.j.o.j.a.dz.i.e nic nie wart

Bleble
@Mario

Zwolnij się i idź na pgg od października przyjęcia druga tura

Dawid
@Bleble

No z tego co słyszałem to dużo ludzi robi do października i idą na pgg.

@Dawid

No ja robię do końca września i idę na pgg, i wcale nie żałuję tej decyzji.

Rozczarowany.
@Pikolo

Z dwoma świętami na Silesia 6 tyś.do tego premie ,i masz 7 tyś. Zdziwisz się jak na PGG będziesz to miał za 2 miesiące.

@Rozczarowany.

No to będę miał i wciąż nie żałuję.

Rozczarowany.
@Pikolo

Wszędzie dobrze gdzie nas niema. Powodzenia.

@Rozczarowany.

Dzięki

Ppp
@Pikolo

Ja po 10 latach pracy też podziękowałem, teraz trochę kasy rzucilu załodze żeby się nie zwalniali, ale to wszystko dodatki które w każdej chwili mogą zabrać. Jak zliczysz 8 ton węgla, Barbórkę nie okrojana, 14, zyski, dodatek inflacyjny na pewno wyjdziesz lepiej za cały rok.

Kik

Gdzie przyjmują od zaraz? Jakie stawki na początek

Zarządca
@Kik

A chcesz na pg się dostać?

Kik
@Zarządca

Pod pg lub pod firmę tam gdzie lepiej teraz płacą

@Kik

Od zaraz nie przyjmą nawet pod firmę z tego co się orientowałem

Seba
@Kik

Do bruku próbowałeś? Kasa dobra i na swierzym powietrzu.

@Seba

Kasa dobra? To jakie mniej wiecej stawki masz na myśli? I przy jakim wymiarze godzinowym?

Gumiok

Wczoraj 3 przelewy . Pięknie oby tak dalej dziekuje.

Proszek do prania
@Gumiok

Ja też ja też. Mam wszystko zapisane i się nic nie pomylili. Uwielbiam pieniążki, jestem taką sknerą.

Koniu
@Proszek do prania

Chodzi ci o tego z drewniana nogą?

Schabowy w sosie pomidorowym
@Gumiok

Z tego co wiem to prawdziwy gumiok sie zwolnil i poszedl na normalna kopalnie ,pozdro (usunięte przez administratora)

Szwagier

Chłopy jak tam idzie fedrowanie? Będzie rekord. Ile na zmianę węgla wyjedzie? Od kiedy ten system pracy 7/24 jest na kopalni. Pozdrawiam

I były przelewy w ogóle?

Buc

Nasze związki zapewniały że przelew 10%+dodatek cenowy będzie wypłacony 20.09 i co wasze słowa są warte wielkie zero

Franek
@Buc

A czego spodziewałeś się po naszych niby związkach. Oni tylko istnieją dla Prezesa. Nas już dawno mają w głębokiej (usunięte przez administratora) Statyści!

Kolega

Przelew już jest

Jaro

gdzie się stracił tuneling?

Uuu

Gdzie są pieniądze? Do 20 miały być na koncie!

Sigal

Gdzie kasa od prezesa ? Na kebab muszę jechać a nie mam za co.

Dawid
@Sigal

Ty myślisz że zablyszczaleś tym wpisem? Jesteś daremny synku.

Dykta
@Sigal

Co tam slychowac u rumpla!?

Dali mi 4200 brutto ile.faktycznie wyjdę przy takim kontrakcie ?

Buc

@as

3960 netto

Natalia
@Pokój 1...

Skąd ta rozbieżność w zdaniach?

D.z
@Nowy

Startowałem 8 lat temu od zera i dostałem 2.200zl BRUTO w przodku i jeb.ałem jak pogan przez 4 lata A teraz przyjmują ludzi 4200 na start gdzie jest logika tego bo frycowe każdy musi od.jebac. ludzie opamietajcie się co piszecie. Taki przytoczę przykład jadę na szafie i widzę czerwonego wołam na niego że dyskietka zgubił i widzę że wisi mu na koszulce to zabrał nogi za szefem i klnie że zostawił w przodku 341 a był pod pochylenia nr1 na pochylni zachodniej ... zszedł 300 m i powiedziałem mu że dyskietka ma na koszulce..... zaczął mi dziękować że znalazłem..... MAASAKRA LUDZIE

Dad
@D.z

Jak się zgodziłeś na taką stawkę to nie narzekaj, (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)

Burak pastewny

Chopy a jak tam operator wózka widłowego czyt. Magazynier , który wszystkiego rozumy pozjadał i uważa się za ryla niejaki bigiel ???? Chłopie pamiętaj na kozaka zawsze trafi się większy kozak

Zadowolony grp1

No no.. ładna wypłata. 6400 z 2 świętami :) oby tak dalej placili

@Zadowolony grp1

A jak myślisz? Jak długo?

G1
@Zadowolony grp1

No ja 5 900 super wypłaty oby tak dalej .

Górole z przodka
@Zadowolony grp1

Pewnie jesteś Mariuszek cały tydzień na taśmie a potem święta a kto zajmie się rodzina pacanie

@Zadowolony grp1

Ile masz kontraktu pewnie 6800?

Rings of the power

Nazywam się jak "chmura" jestem kombajnerem w przodku. Jestem pazerny na kasę i wszystko notuje i na wszystkim sie znam najlepiej z goggle. Nie lubię Janusza.

Tank
@Rings of the power

Który to? Proszek do prania?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 870 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA