Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Mx-5

Kiedy wypłacają węgiel ??

Telef.
@Mx-5

Węgiel ma być wypłacony do 15 sierpnia.

@Mx-5

A świstak siedzi i zawija w sreberka

M
@Mx-5

Karta nie działa w większości sklepów. Brawo pg

Kon
@M

Działa tylko trzeba ja umieć używać

kinia
@M

Naucz się używać to nie będziesz fermentu siał

Górole z przodka
@kinia

Działa karta w tych sklepach co wcześniej np mc Donald nie poprosi lipa nic nie polepszylo

Rzeczywistość
@Mx-5

W pg silesiap przeliczyli kiedyś węgiel po bardzo niekorzystnej cenie dla pracowników i za 8 ton węgla prezes nam teraz wypłaci 3500 złotych to jest interes życia żeby tak oszu.kać ciężko pracujących swoich pracowników! Do tego wiedząc że tona węgla na składzie kosztuje 2500 zł. węgiel jest nasz bo nasi dziadkowie walczyli o tę ziemię a teraz a nie mam do niego dostępu a do tego jestem wykiwany przez pg silesia bo za to sobie mogę kupić jedynie 1.5 tony mojego węgla!

Emeryt
@Rzeczywistość

Ale NATO się zgodziły związki w 2012 roku Myśląc że coś ugrają do siebie Powinni być rozliczeni (usunięte przez administratora)

Ryl

30 czerwca

basia
@Rzeczywistość

Odkup kopalnie i cały węgiel będziesz miał wtedy za darmo

Zaopatrzeniowiec z przewozu

Siema, z tej strony wasz były kolega który wam dostarczał papu. Co tam u was słychać? Ja aktualnie mam nieromatywny czas pracy. Raz robię 2h, raz 5 a wypłata fajna. Wystarczy tylko chcieć. A no i robota w pomieszczeniu z klimą co w taką pogodę jak znalazł. Pozdrawiam

Zaq
@Zaopatrzeniowiec z przewozu

No nie mów, zostałeś żigolakiem?

Roger

Będzie dziś ten węgiel ?

Paweł Kwiecień
@Roger

Jest. W Castoramie workowany ekogroszek

Pimpuś

Co tu się dziwić, jaki kierownik taka dyrektorka. Może razem termomixami handlują.

Górole z przodka

A czasem to nie jest żoną marka z przodkow

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Węgielek

Kiedy dokładnie będzie ten deputat węglowy lipiec ?

Kolega
@Węgielek

30 czerwca

Miro

Ludzie się zwalniają uciekają z każdych oddziałów coraz gorzej w 111 baby mówią podwyżka była a zwolnień więcej eh

Kot
@Miro

Bo kto coś umie robić to odchodzi a siedzą tylko same cioty tylko opowiadają ile to mają górnictwa a tak naprawdę robią do 60 roku życia .

Alojz

Firma tonie .Kontrakt nie wypalił.Czarno to widzę

BenAffleck
@Alojz

Tonie już 10 lat i utonąć nie może …..

DJ

Nie bój nic , przyjaciele z UA tylko czekają

Orion
@Miro

Jak nie zmienią systemu pracy,to nikt tu nie będzie robił.

Koniu

Węgiel już na kacie 4250

@Koniu

Co tak mało? Ja mam 4420

Górnik

Węgiel będzie wypłacony 30 czerwca 100% info

Zly

Ja im dam w lipcu …… zakłamane oszusty !!!!!!

@Zly

Zgłaszać do PIP

Jarzabek
@Zly

A w Liocu na urlop i cała kopalnia stanie

Nopewnie
@Jarzabek

Buhhhhhaaaahhha tak już kilka godzin zero już było chachacha i nic z tego nie wyszło. Zróbcie transparenty jeszcze tylko się posilcie słownikami ortograficznymi.

Dobre

Tak weźcie go ze sobą albo wyślijcie go z powrotem w kosmos dobre

Pomysl
@Dobre

Najlepiej na księżyc podobno jest zrobiony z sera będzie się czuł jak u siebie buhhhaaa

Hahahehe
@Pomysl

Bardzo dobry pomysł

JaTo

Witam braci górników. Napiszcie prosze na jakich głębokościach mniejwięcej fedrujecie. Pozdrówka

Rekin w podrabianych newbalanc
@JaTo

KozoJad z 4 brygady z G1 fedruje do pół palca wskazującego . Reszta nie wiem

Wydobyci
@JaTo

1140 460

Wesoły romek

Węgiel będzie wypłacony do końca czerwca

Gumiok

Dzwoniłem do planistki i doładowania będą dopiero na początku lipca bo umowa dopiero od 1 lipca z nimi jest podpisana. Także ładne jaja

...
@Gumiok

Karty już są załadowane i aktywowane

Fajsel

Kiedy te ……. Doładują te karty ??? Bo wała w ….. się obudź jak sami będą fedrować cwaniaki

Kolega
@Fajsel

Te nowe są dalej nieaktywowane

Jo
@Kolega

Tzn że jak ktoś się zwolnił to kasa przepadła i już nie wykorzysta? Przecież karty były ważne do 30 czerwca

Hanna
@Jo

ej, o jakich kartach mowicie?

Flaps

20 a flapsow nie ma...

Torpedo

Rozmawiałem dzisiaj z Gnugnieszczzka o wczoraszej rozmowie i niestety lipA jest

Mowgli
@Torpedo

A drugi postulat też?

Torpedo
@Mowgli

Drugi postulat to jako pierwszy upadł niestety

Tak normalnie

Zawsze jest 13 kwietnia

Xxx

Co z flapsami?I czemu karty nie aktywne!!!

Górnik_Rachunkarz

W piątek przed szychtą ida do piekorza, wezna ze 2 buły wiyncyj, bo mi pod szybem na wyjeździe bydzie cołki cosz. (usunięte przez administratora)

Kici
@Górnik_Rachunkarz

Kawiorze są dobrzy żeby jakieś farmazony na go worku pociskać. Tak to jest jak za mało roboty.

Adewaro

Panowie pilnować tego od 1 lipca ci którzy nie mają 6 tys brutto Pokazać to w związkach (usunięte przez administratora)

DonVitoCorleone

Przeczytaj to jeszcze raz bo chyba nie przeczytałeś . Powiem ci pewną tajemnicę otóż nie strasz nie strasz bo.... jak mawiał pewien Andrzej w Warszawy . Już straszyli ze jest stos podań do pracy na Pg i co??? Braki kadrowe!!!!! chłopcy przodkiem jadą po kila osób , ściana to samo , Ludzie masowo odchodzą . Bedą brygadami odchodzić do innych kopalń . Ziemowit , Piast , Jsw , A jeśli chodzi o tych co wymieniłeś a ja nie wymienię bo szkoda klawiatury to ostatnio nie mogłem takiego dobudzić na guziku . Usnął a jak już dostał w łeb na opamiętanie to nie wiedział o Bożym świecie a finansowo są roszczeniowi i za michę ryżu nie będą robić . Także dla nas nie są konkurencją . Mam nadzieje że zrozumiałeś

taka prawda
@DonVitoCorleone

Te firmy zewnętrze to są wyrzucone pieniądze. Większość nie nadaje się do żadnej roboty nawet na guzik.

@DonVitoCorleone

Absolutną racja! Niektóre firmy pracujące po 12h to w ogole dramat... I mówienie że może pracować w ścianie tylko 6h, a drugie 6h co będziesz robił? "Nie wie co mi sztygar kazu robić" hahaha to się zatrudnij na 6h a nie na 12h. PodFIRMY na tej kopalni to totalna klapa

Flaps

Czemu nowe karty są nieaktywne?

Flapsiarz

Kiedy będą flapsy ?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA