„Sulzer Elbar Polska” Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o „Sulzer Elbar Polska” Sp. z o.o.

burg 2010-09-30 18:15:20
No właśnie, odnośnie przyjęć. Właśnie złożyłem papiery do waszej firmy na stanowisko inżynier ds produkcji. I powiem tak. Będąc niedawno na targach pracy oferta firmy wydała mi się całkiem w porządku. Ale jak czytam te forum to ..... Czyżby pozory myliły?
Edzio 2010-10-10 19:48:36
Przyjdziesz to sie przekonasz
ładep 2010-12-04 20:06:26
PANOWIE co zwami jak odłączyli wam połączenie z internetem to wszystko nagle wróciło do normy. ha ha ha
anonim 2010-12-04 20:26:58
Słyszałem że następny majster- kierownik się zwolnił.Co nagle zmądrzał.Tam pracują sami wieśniacy, po to aby opłacić kruz.Pozostałym życzę powodzenia w tym syfie.
anonim 2010-12-09 18:58:45
anonim - 2010-12-04 20:26:58

Zgadza si� teraz jego miejsce zajmie nast�pny , swoj� droga ciekawe jakie zas�ugi wynios�y go na to zaszczytne stanowisko ( może niech sam si� wypowie bo o ile go znam to zagl�da tu )
1ha-100a temu 2010-12-15 17:04:38
świetna firma sama elita
japap 2010-12-20 11:38:15
Ale nasi szefowie-prokurenci się wysilili.Dali nam pracownikom talony na święta o wartości stu złotych
blok 2010-12-21 13:29:47
gdzie leży przyczyna ?
turbodynomen 2010-12-21 16:44:32
japap - 2010-12-20 11:38:15

Najwidoczniej tylko na stowe zasluzyles nierobie ja dostalem 400
anonim 2010-12-31 17:51:59
Co szefunia ubodło w sumienie, wszyscy fizyczni dostali po sto.
turbodynomen 2011-01-01 20:20:50
anonim - 2010-12-31 17:51:59

Co szefunia ubodło w sumienie, wszyscy fizyczni dostali po sto.

He he z miejsca moge ci wymienic jakies 10 osob co dostalo wiecej niz 100 w tym kilku spawaczy.
gość 2011-01-04 11:08:42
No cóż masz swoich pupilków to im dajesz.
anonim 2011-02-06 15:57:22
ty jakbyś błyszczał inteligencją to byś się zwolnił skoro ci tak źle. bo ja osobiście nie narzekam
zenon 2011-04-29 23:25:25
To co sie dzieje obecnie w tej firmie przechodzi ludzkie pojecie... kiedys ludzie potrafili jakos zarzadzac tym interesem, teraz to nawet brak slow zeby to opisac....
anonim 2011-07-31 20:40:07
Czy wiesz, że... 2011-08-02 18:47:04
Za te same nadgodziny możesz mieć 3 tyg. wolnego? Wiem,żeto nie to samo co kaska, ale zawsze coś. Wystarczy odmówić podpisaniaa wniosku o wolne za nadgodziny, twierdząc że nie interesuje cię wolne tylko przelew na konto.
1. Udzielenie czasu wolnego w zamian za nadgodziny może nastąpić również bez wniosku pracownika, w skutek jednostronnej decyzji pracodawcy. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin, czyli 1,5 godziny czasu wolnego za 1 nadgodzinę.
2. W zamian za pracę w dniu wolnym, np. w sobotę, pracodawca ma obowiązek udzielić pracownikowi pełny dzień wolny od pracy (a nie czas wolny od pracy!) niezależnie od liczby godzin przepracowanych w dniu wolnym. Jeżeli pracownik przepracował w takim dniu np. 3 dziny, to pracodawca obowiązany jest do udzielenia całego dnia wolnego
zenek 2011-12-21 11:44:59
Bardzo polecam ta firmę, jest super.Dają napoje darmo.Brak warunków szkodliwych-były pomiary jak nie było pracy,brak pracy dlatego do końca lutego 2012roku pracownicy produkcji muszą wykorzystać po osiem dni urlopu wypoczynkowego.Niech żyje Król i jego świta.(Jedyne co jest w tej firmie to przekroczony hałas).
rable 2012-01-02 11:59:48
Jakiego najlepszego w Nowym Roku,firma zwalnia pracowników produkcji czym tu się cieszyć 29.12.2011pierwsza tura dostała wypowiedzenia tj 10 osób,w styczniu dostaną następni.Dlaczego za błędy dyrekcji brak nowych zleceń,prac płacić muszą pracownicy produkcji- bo tak jest wygodniej winę zwalić na pracownika.Swojej nieudolności i niekompetencji w zarządzaniu to szefostwo i dyrekcja nie widzi.
qwa 2012-01-03 10:01:14
Firma zatrudniła specjalistę finansowego od szukania oszczędności .Powodzenia koledzy.( zaglądajcie też do serwisu "mojpracodawca")
aS 2012-07-06 18:59:48
A jak tam koledzy wiatraczki-zadowoleni jesteście z nich.Dają radę przy temperaturze +37 stopni na hali.Pogratulować zakupu pani [usunięte przez administratora].
kapitan 5S 2012-07-11 23:20:21
Znowu nic nie wiadomo. Niby praca jest ale... Każą robić za wolne i do tego odbierać kiedy im pasuje. Jak już są płatne nadgodziny to wołają do takiej roboty że lepiej siedzieć w domu, bo jak się przyjdzie to nagana-murowana. Polityka płacowa firmy na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] l. NIe licz człowieku że tu zarobisz. Za uczciwą pracę to tylko Garb murowany i [usunięte przez administratora] gwarantowana. Firma stawia na młodych ludzi (tak, tak to prawda). Założyć takiemu kamień na szyję (umowa o pracę-wyzysk) i dawaj szmaciarza, aż zdech..nie. Pamiętaj przyszły-niedoszły pracowniku że za progiem \"firmy\" zaczyna się inny świat. Jesteś ścierwem i nie licz na nic więcej
fuck it 2012-07-24 02:57:13
Dostałem umowę na okres próbny. O tym, że nie zostanie przedłużona dowiedziałem się dzień przed jej końcem i to sam musiałem się dopytywać, kierownictwo zaś do ostatniej chwili udawało, że nic nie wie. Dodam, że nie byłem jedyny. Zatrudnili ludzi, bo brakowało rąk do pracy, po czym po 3 miesiącach zaczęli zwalniać i wysyłać na urlopy przymusowe. Z tego co się dowiedziałem sytuacje takie miały miejsce wcześniej. Już od pierwszego dnia, koledzy w pracy powtarzali: \"złap doświadczenie i spi.erd.alaj, bo w takim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u nie ma sensu siedzieć\".
zez 2012-07-30 21:09:19
Spawać w tej firmie to wszyscy umieją,bo firma wszystkim pracownikom zrobiła uprawnienia spawalnicze.Jest to po to żeby spawacze niepodskakiwali.
zxc 2013-01-04 09:57:05
Każdemu pracownikowi przysługuje ponadto w każdej dobie prawo do co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku. Nie dotyczy to pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy oraz pracowników, którzy wykonywali pracę w związku z koniecznością prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii. W powyższych przypadkach pracownikom przysługuje w okresie rozliczeniowym równoważny okres odpoczynku (art. 132 k.p.).
tusk 2013-04-05 14:33:51
jak żyć za 1400 na ręke ja żyć panie jak zyć nie chce sprzedawać kolegów:( co niektorym to wisi ale ja nie chce jak żyć [usunięte przez administratora].
h.u.j 2013-04-30 20:13:15
wszystko podrożało ,a pensje nie stoją w miejscu tylko....spadają....nienawidzę tego kraju i [usunięte przez administratora] firmy
yemet76 2013-05-24 16:23:11
Witam firmę, od 7 lat tam nie pracuję. Jednak wciąż o niej pamiętam, Zmuszanie aby zostawać po godzinach, nawet dwie zmiany pod rząd ciągnąc to była norma, a pamiętam takich co i trzy robili zasypiali przy spawaniu, ale trzy zmiany ciągną. Sam osobiście 16 godzin piaskowałem w dużej kabinie, to mi mało łeb nie pęk. Jak hełm ściągałem to myślałem że mi głowa nie wyjdzie z pod niego. Tylko ludzie byli w porządku, nie wszyscy ale kilku mile pamiętam. Jak tam jednooki majster wciąż na chodzie ;)
złagrowany 2013-06-26 08:34:09
Odradzam pracę w tej ,,firemce", bo poważną firmą bym tego nie nazwał.
Stawki godzinowe mniejsze niż w Biedronce, wymagania jak przy budowie broni atomowej. Straszna niekompetencja przełożonych, zrzucanie winy za własne błędy na szeregowych pracowników, ogólny mobbing, straszenie zwolnieniami. Wbrew kodeksowi pracy zmuszania do wykorzystywania własnych urlopów wypoczynkowych, ,, albo wykorzystacie urlopy albo będą zwolnienia".
ps
Jestem gotowy na merytoryczną dyskusję z przełożonymi o tym co napisałem jeżeli się nie zgadzają.
złagrwany 2013-06-27 11:14:46
Teraz troszkę o awansach.
w Każdej szanującej się firmie awansuje się osoby wyróżniające się cechami takimi jak : kompetencja, zaangażowanie, wiedza, osoby które w perspektywie mogą być podporą firmy.
Cechy pozytywne według Sulzera: lizusostwo, wazeliniarstwo, sprzedawczykostwo ( firma skłóca pracowników ), brak wykształcenia,
bo jak pracownik podległy może mieć wykształcenie wyższe od przełożonego (paranoja), a o co nie trudno w sulzerze.
Przede wszystkim do awansu potrzebne są plecy kolesia który pociągnie cię za sobą , aby obaj mogli czerpać z tego korzyści.
rademenes 2013-08-14 22:36:15
Jakie dla Ciebie są normalne pieniądze ? 1300 na rękę ? :)
nowy 2013-08-16 20:17:23
Więcej nie dostaniesz jako nowicjusz , po 10 latach pracy 1900 na rękę , jak będziesz w [usunięte przez administratora] właził liderom. Pozdrawiam . Ps Biedronka lepiej płaci .
nowy 2013-08-17 20:05:25
Po pierwsze , nowych nie zatrudniają .Po drugie masz zasadniczo na wejscie zalezy kim bedziesz 1650 lub 1850 BRRRRRRUTTTO , [usunięte przez administratora] , Wyrżną Cię do cna , o kasę się nie martw przeleją terminowo , dostaniesz marny socjal , ale dostaniesz :D PIDEK wie HEHE.. O wyjazdach zpomnij chyba że Pomorskiemu chałupę wyremontujesz ..HEHE. Jebnięta firma z [usunięte przez administratora]...!!!!!!!!!!!!
Kolo 2014-01-10 19:39:44
Elo .. Koledzy ,zadowoleni z podwyżek ?
qwe 2014-01-19 15:25:59
.Panowie czy wiecie że za dzień pobytu w Holandii powinniście dostać 50 euro plus 130 € limitu za nocleg.Czyli 7dni razy 50€=350 euro tygodniowo netto afirma Sulzer lublin płaci 290€ tygodniowo .Gdzie reszta naszej kasy kierownicy.
impreza 2014-01-20 18:34:17
Kolego , wylecz kaca po LWOWIE a później zastanów co piszesz ! Albo jak reszta przyjdź na drugą zmianę . LOL.
qwe 2014-01-20 19:22:05
kOLEGO KACA TO MASZ ty , przeczytaj DZIENNIK USTAW z dnia 29 stycznia 2013 roku pozycja 167
coach 2014-03-25 20:05:34
Nie jestem zadowolony.bo za przepracowane nadgodziny dostaję wolne zamiast kasy.Mam już dwa tygodnie do odebrania.A za wolne chleba nie kupię...... RÓBCIE
SZYBCIEJ (usunięte przez administratora), HEHE.
denis 2014-09-05 18:11:02
Spawacz ma 1800 na reke jakies kpiny , buractwo Sie dorwalo do wladzy :-)
Memento mori !!! 2014-09-29 17:44:22
Firma ostatnio sporo korzysta z ekspertów ds. psychologii :D
kondom jest elastyczny 2014-10-22 19:38:08
Nic nie jest elastyczny .huta prawda ttło elastyczne maż el 4

muslims 2014-12-10 01:07:13
Rok temu Zbyszek (31 lat) chciał sprawdzić, czy ma szanse na pracę za granicą jako spawacz. Zgłosił się więc do firmy Global Support Poland i przedstawił zaświadczenia o swoich kwalifikacjach. Za dwa dni wyjeżdżał już do Norwegii. Nie żałuje i mówi, że chciałby tam pracować tak długo, jak się da. Henryk (25 lat) był bezrobotnym. W styczniu znalazł ogłoszenie firmy All Spaw w dwutygodniku „Praca i Życie za Granicą”. Wyjechał do pracy w Finlandii. Pracował do 13 maja, teraz wrócił do Polski, ale wyjeżdża z powrotem w ciągu najbliższego tygodnia. Andrzej (44 lata) też pracuje w Finlandii. Zatrudnienie znalazł dzięki firmie Centromed. Wyjechał przed Wielkanocą i jest bardzo zadowolony. Jakie kryteria musieli spełniać oraz jak wygląda ich praca i życie w krajach skandynawskich?
ernicrmo1 2015-01-21 17:35:02
Wpadaj to się dowiesz ..
Hetman 2015-02-15 19:23:45
Bierz (Dwójkę) na Łapę ! Koniecznie powiedz ,że dojeżdżasz. :D Dadzą Ci tyle .O starych pracowników nikt nie dba - Na młodych stawiają .żenada.
Ludi 2015-03-31 00:20:10
Jeżeli rzeczywiście takie rzeczy panują w Sulzer w Lublinie to pracownicy pracujący odpowiednio dłużej mogą czuć się nieco pokrzywdzeni tym, że nowe osoby są lepiej bądź tak samo traktowani jak pozostali. To wygląda tak jakby Sulzer Elbar nie miał zupełnie żadnych innych argumentów by zatrudnić nowe osoby.
gość22 2015-04-20 22:19:25
witajcie za tydzień impreza i wypadek ciekawe ile obiecali kolorowi za milczenie i żeby nie zgłosił wypadku, głupi że się zgodził całe słupki by poszły.Co wy na to.
Chentny do pracy 2015-06-12 18:31:41
Na jaki mejl można do Państwa wysłac cv ??
Zryty 2015-06-30 18:43:40
Napisz do pizdek@sulzer.com
ZMORSON 2016-02-27 19:11:59
Chyba mały krulik :D was w hu.ja robi a wy dajecie sie nowa hala automaty , a może zaproponuje wam prace na bramce i choinke o zapachu kokosowum do malucha . PZDR Jabłonna , zatrudnię za 3600 br wiesniaków z jabłonnej i suchego na majstra dam mu 3800 zgadzacie się wypłata każdego 10 tego. Poczekajcie z 5 lat to rak wam się uaktywni i sami przyjdziecie do lekarzy a tam chcesz sie leczyć trza pole sprzedać.hehe zobaczymy buraki --zobacz hamie co zrobiłeś z gospodarki --sprzedałeś sie a teraz idziesz ze łzami w oczach do szwajcarskiej firmy jebsulzejeb
Zryty 2016-05-27 22:52:10
DOBRZE TO MAJA NA GÓRZE NIEROBY
marszcinio 2016-05-29 15:15:25
W firmie jest dobrze nie ma co narzekać,dają 600+PLN oczywiście brutto za przesunięcie urlopu wypoczynkowego z miesiąca lipca i sierpnia na czerwiec(warunek).Jak to zrobisz masz kasę na koncie.Darmowa kasa i co tu narzekać.
Zostaw swoją opinię o „Sulzer Elbar Polska” Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Sulzer Elbar Polska” Sp. z o.o.