Opinie o Sundoor w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sundoor. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sundoor o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sundoor w Chorzów

Lipka

Rodzinną atmosferę czuć po wyjściu z windy gdy stoisz jak pies pod drzwiami i czekasz żeby jakaś szlachcianka albo szlachcic raczył otworzyć. Startowałem na montera czy serwisanta teraz to już mało ważne. Ważne że ludzie z którymi rozmawiałem nie bardzo wiedzieli o co "kaman". Odmówiłem przyjęcia roboty. Lepiej zarobię w każdym innym serwisie/firmie elektro konstrukcyjnym.

@Lipka

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie Sundoor można przeczytać na stronie firmowej w zakładce praca.

ooo Nowy wpis

witam. widziałem na stronie ofertę dla magazyniera. chce zmienić pracę, ponieważ meczy mnie system zmianowy a było tam w niej napisane, że pracuje się tylko na jednej. Możecie ocenić jaka teraz tam atmosfera występuje? ona też się dla mnie liczy

Daro Nowy wpis
@ooo

Cześć Czy dowiedziałeś się czegoś więcej na temat firmy i stanowiska oferowanego? Może podjąłeś pracę i mógłbyś się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

@Ania Nowy wpis
@ooo

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, prześlij aplikację. Jest tutaj dużo różnorodnych opinii na temat firmy. Czasami lepiej wziąć poprawkę na teksty, które się czyta.

@Ania Nowy wpis
@Daro

Rekrutacja jest dopiero rozpoczęta. Zapraszamy do aplikowania. Go worki nie jest jedynym źródłem informacji na temat firmy :)

Jeśli ktoś z czytających chciałby dołączyć do nas, by zweryfikować zamieszczane tu opinie to zapraszam. Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko asystent specjalisty ds. pomiarów, w Laboratorium Sundoor. Szczegółowe informacje o zakresie obowiązków, charakterze tej pracy, wymaganiach można znaleźć w treści i głoszenia zamieszczonego w serwisie pracuj.pl oraz w naszych social mediach. Zapraszam :)

@Ania

witam, ta oferta nie jest już aktywna? Chciałam odszukać je w celu przeczytania warunków lecz „najnowsza” jaka mi wyskakuje teraz w googlach ma oznaczenie, że była publikowana w zeszłym roku. czy mimo tego warunki są niezmienne?

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Ostatnia rekrutacja dotyczyła stanowiska asystenta specjalisty ds pomiarów i została zakończona.

Maryla

Hejka. :) widziałam tamten komunikat o tym, że asystentka jest potrzebna. Przed skontaktowaniem się chciałabym poznać czyjąś opinie z pracy. istnieje na to szansa? Dodatkowo po jakim czasie udaje się awansować? i jaka jest ścieżka kariery wzięta z praktyki?

@Maryla

W ostatnim czasie rekrutacja dot. asystenta specjalisty ds. pomiarów. Czy tego dotyczy Twój post?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sundoor?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.
Lipka

@Lipka

A to drzwi cały czas zamknięte czy co? Odmówiłeś ponieważ oferowali ci zbyt niską stawkę, tak? A możesz powiedzieć ile konkretnie ci zaoferowali? Jest szansa na podwyżkę po okresie próbnym?

@Lipka

Dziękujemy za Twoje spostrzeżenia na temat firmy i rekrutacji. Rekrutację na stanowisko monter-serwisant zakończyliśmy we wrześniu.

Drzwi są zamknięte jak w wielu firmach, ale wystarczy zadzwonić. Wtedy nie ma problemu z wejściem.

@Lipka

Cześć, te oferty na stronie to rekrutacje otwarte czy akurat teraz jest zapotrzebowanie na kilka stanowisk? Widziałem w jednym wątku, że jeszcze z pól roku temu były prowadzone nabory dla montera, mnie po przeczytaniu ofert raczej specjalista ds. serwisu bardziej pociąga. Mógłby mi ktoś kto obecnie pracuje lub pracował opisać najpierw warunki pracy? jak wszystkie stanowiska różnią się miedzy sobą pod względem zarobków?

Jaki jest wkład kierownictwa Sundoor w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Trzeba samemu sprawdzić. Istotne co rozumie sie pod tym pojęciem. Czy tylko kierownicy są odpowiedzialni za budowanie tej dobrej atmosfery? Co jeśli w zespole pojawia się osoba, kótrej bynajmniej nie zależy na kształtowaniu dobrej atmosfery w pracy? Często tutaj wypowiadaja się pracownicy, którzy chyba nie znają zasady 'fair play'. Mają duże oczekwiania wobec przełozonych, wobec firmy, a w zamian oferują mało porządane zachowania sprzyjające dobrej współpracy.

Qwfg
@Ania

Osobami odpowiedzialnymi za kiepską atmosferę są głównie kierownicy. To oni traktują pracowników nierówno. Im bardzo pasuje sytuacja, w której co jakiś czas wkładają kij w mrowisko i patrzą jak ludzie gryza się między sobą. Druga sprawa to pracownicy, którzy głównie zajmują się intrygami, napuszczaniem jednych na drugich. Dot. to także góry.

@Qwfg

Dziękujemy za podzieleni się swoimi spostrzeżeniami. z Twojego wpisu wynika , ze zarówno kierownicy jak i sami pracownicy są odpowiedzialni za jakość panującej w firmie atmosfery.

Jaka umowa obowiązuje w Sundoor podczas okresu próbnego?

Pierwsza umowa jest na czas określony 6 miesięcy.

Umowa o pracę obowiązuje. Wszystkiego można dowiedzieć się z ogłoszeń rekrutacyjnych zamieszczanych na pracuj.pl i stronie www.sundoor.pl, a także podczas rozmowy rekrutacyjnej. Warto poczytać dokładnie treść ogłoszenia.

Mikołaj

No więc rekrutacja za mną. Jednak nie przyjąłem warunków oferowanych przez szefów. Po pierwsze i najważniejsze rozmowa z pewną blondyną w drugim etapie była stanowczo odrzucająca. Kobieto na co Ci wiedzieć czy znam tego czy owego byłego pracownika? Po co Ci wiedza o tym czy ktoś mi polecił tą pracę czy nie ? Przyszedłem zainteresowany i chętny a wyszedłem zniesmaczony. Pierwszy etap też słaby kolo z którym rozmawiałem pytał o hobby i w żaden sposób nie zweryfikował tego co w CV. Ani nie sprawdził czy "spikam", "ablam" czy "szprecham" czy narzędzia inżynierskie znam. Nie sprawdził wiedzy ... no nic. Cała rozmowa kręciła się w około hodowli gołębi pocztowych. Jeśli tak wyglądała kwalifikacja to jak niby wygląda praca? Pewno taki sam(usunięte przez administratora) I ta atmosfera rodzinna. Już po wyjściu z windy było czuć że nawet (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) sztywno mijającym mnie osobom zalega.

@Mikołaj

@Mikołaj na jakie stanowisko aplikowałeś? Do jakiego działu? Bardzo proszę o odpowiedź.

Marzena

Hej, czy polecacie aplikować na stanowisko montera-serwisanta do Sundooru? Widziałam ofertę pracy i się zastanawiam :) Jak często można się spodziewać szkoleń, które firma oferuje pracownikom? Czego one dotyczą? Czy każdy może brać w nich udział?

@Marzena

Szkolenia są nieodłącznym elementem tej pracy. Na monterze spoczywa duża odpowiedzialność, więc szkolenia od wysokościowego poprzez produktowe i montaż są przeprowadzane. Szkolenia, wysokościowe i bhp obowiązkowo co roku.

@BBC

No i tak w ujęciu rocznym skoro bhp zostało na taki okres potwierdzone to te pozostałe z jaką częstotliwością się pojawiają? One występują po godzinach czy w trakcie godzin pracy? Kto je prowadzi?

@Agata

A interesuje Cię praca na wysokości na stanowisku monter-serwisant czy ta dociekliwość jest podyktowana chęcią dyskusji jak to firma nie dba o pracownika, bo rozumiem że posiadasz wiedzę na ten temat? Szkolenia są w godzinach pracy. Ciekawe jest to, że osoby o żeńskich imionach mają tu najwięcej do opowiedzenia jak wygląda praca w serwisie, dziale technicznym jak tam nie zatrudniane są kobiety do pracy na wysokości... I wiem co piszę. Bo w przeciwieństwie do Ciebie pracuję tam znacznie dłużej.

@BBC

W to nie wątpię, bo tu nie pracuję ale partner może się zatrudni, dlatego tak bezpieczeństwo mnie interesuje. Co z jakimiś wypadkami? Jakieś poważniejsze kiedykolwiek wystąpiły? Ubezpieczenie i opieka, wszystko jest?

@Agata

Akurat trwa rekrutacja. Niech partner prześle aplikację, to wszystkiego się dowie.(usunięte przez administratora)

Lena

I znów wisi ogłoszenie o naborze. To nie problem kandydatów tylko tej "rodzinnej" atmosfery. Co kwartał wymiana załogi w zasadzie rozumiem koszty. Czasowy pracownik tańszy niż ten na stałe mimo potrzeby szkolenia i zrobienia badań.

ANIA
@Lena

Twój wpis bardzo rozminął się z prawdą. A aktualnie nie jest prowadzona rekrutacja. Wiem, bo się tym zajmuję. Może nie zaktualizowano zakładki praca na stronie firmowej i stąd powyższy wpis. Więc zaktualizuj wiedzę. Najkrótszym okresem na jaki zawierane są umowy to 6 miesięcy. Nie ma mowy o sezonowości przy pracy na wysokości. Bez badań i szkoleń nikt nie jest dopuszczany do pracy. Koszty zatrudniania pracowników są ponoszone w pełni. Zweryfikuj swoje podejście do pracy jaką wykonujesz lub jak już wcześniej radzono, może pora na zmianę pracy. Przeczytaj tez swoje wcześniejsze wpisy, bo Twoje niektóre opinie wzajemnie się wykluczają.

Dawid

Opinie poniższe są bardzo ciekawe, a głównie jednej osoby. Rozumiem, że to rozpacz po zwolnieniu :) Firma zapewnia szkolenia, w każdym zakresie oraz przekazuję najwyższej jakości sprzęt do prac na wysokości. Wynagrodzenia płacone terminowo, bez jakichkolwiek opóźnień. Jedna zasada, płacą to oczekują zaangażowania, a z tym nie każdy jest w stanie sobie poradzić...

Lena

Gdy przyjmowałam się do tej firmy zostałam poinformowana m.in. że panuje tu rodzinna atmosfera . Wtedy wydawało mi się że zrozumiałam to pojęcie dobrze ,lecz po jakimś czasie doszło do mnie że nie o taką ' rodzinną atmosferę ' tu chodziło . Wszystkie kierownicze stanowiska są obstawione ' rodziną ' i dobrymi kolegami tej 'rodziny' ,więc możecie sobie wyobrazić jak wygląda tutaj podział obowiązków i nagród . Nie polecam takich stanowisk jak: Serwisant - więcej roboty niż da się przerobić , chłopaki w dni wolne przychodzą i kończą robotę bo nie mogą się wyrobić w tygodniu bo do tego mają wiele wyjazdów a kasa też nie jest jakaś powalająca . Montażysta - tutaj juz są ustawieni ludzie, niby wszyscy równi ... a jednak ... niektórzy mają wyjazd po 5 h w jedną stronę by tylko zaliczyć jeden punkt za który mają płacone, gdzie inni w tym czasie mają w pobliżu parę punktów itd. Magazynier - tu chłopaki są uniwersalni( dostawcy , budowlańcy, do przeprowadzek itd.) Niektórzy zarządzający nie mają pojęcia jak współpracować z podwładnymi. Wydają wytyczne i na tym współpraca się kończy ... Na dodatek, jest w tej firmie jedna osoba spokrewniona, którą przerzucano przez większość stanowisk na których zawsze coś poważnie zawaliła i mimo tego utrzymuje się i to nie na byle jakim stanowisku gdzie ktoś inny by poleciał i to z hukiem . Także zawsze można spróbować aplikować i dowiedzieć się czy jest tak naprawdę !

Iza
@Lena

A czy jak się przyjdzie w dzień wolny do pracy to jest to później zapłacone ?

@Lena

Niezwykle ciekawe to co zostało napisane. Ale czy jest to w pełni rzetelna opinia? A jeśli jest tak jak piszesz, to dalej tam pracujesz? W jakim dziale jesteś zatrudniona? I na jakim stanowisku?

@Iza

Owszem. Jest zapłacone lub jest oddany czas wolny.

@Lena

Jest rzetelna i to bardzo ! Jakby zarząd zainteresował się swymi pracownikami, WSZYSTKIMI pracownikami a nie tylko interesami, to myślę że nie było by potrzeby pisania takich opinii , no ale jest jak jest ,stąd też niezwykle ciekawie się dziwicie... no to się dziwcie... A może miałabym jeszcze podać swe dane i numer kontaktowy ? Oczywiście , wynagrodzenie jest na czas , przepracowane wolne jest zwracane w taki bądź inny sposób, ale co z podejściem do pracownika? Praktycznie bardzooo rzadko się go tu docenia, no chyba że po wchodzi tu i ówdzie / w łaski ' wielkich panów ' ... Co z tego że się zwróci godziny w tygodniu jak z rodziną można być tylko przez weekend bo w tygodniu się pracuje ? Jak pracownicy się nie wyrabiają bo roboty jest w brud, to chyba nie jest ciężko wpaść na jakieś konkretne rozwiązanie ? Odnoszę się do początku mej wypowiedzi, ZAINTERESOWANIE PRACOWNIKIEM , słowo klucz ;) Od lat poprawy w tej kwestii nie było, o tym świadczą opinie sprzed lat.

@Lena

To po co tam dalej pracujesz...

Ewelina
@Lena

Lena , opisujesz tylko 3 stanowiska, to znaczy, że tylko tutaj jest kiepsko? Pracujesz w kadrach lub księgowości? Wykazujesz dużą znajomość tematu wynagrodzeń i organizacji czasu pracy. Jakie są widełki wynagrodzeń w firmie w poszczególnych działach? Jest to w okolicach najniższej krajowej czy stawki są wyższe? Czy są przyznawane premie?

@BBC

No nie wiem, może dla pieniędzy? Nie każdy od tak ma możliwość zmiany miejsca pracy przecież. Ale tak właściwie to ma przecież etykietę, że były pracownik to o co CI chodzi tak w sumie?

@Agata

Jak wiadomo na go work można pisać co się żywnie podoba i podobnie jest z ustawieniem statusu. Tu lepiej brać z przymrużeniem oka to co jest napisane :)

@Agata

Raz można być Leną, raz Agatą... Prawda?

@BBC

To nie ma znaczenia czy tam dalej pracuje czy nie , znaczenie ma to jak to wszystko wygląda od wewnątrz . Kolejna sprawa, nie mam potrzeby podawania się za kogoś innego , nie zależy mi na tym bym za wszelką cenę krytykowała tą firmę . Piszę to co ujrzałam i co dowiedziałam się od innych i żeby nie było że nie sprawdziłam u źródła, bo pewnie zaraz się dowiem że jestem naiwna itp. Tak jak pisałam , jak ktoś nie wierzy to niech się zatrudni i sam sprawdzi . Koniec tematu

@Lena

Porada dnia. Zmień pracę. Bo negatywnego nastawienia do firmy raczej nie zmienisz u siebie.

@Lena

Czytając Wasze komentarze zastanawiam się kto tak naprawdę ma problem , czy chodzi tutaj o pracowników którzy dopiero się zatrudnili czy o osoby które pracują w tej firmie kilka/ kilkanaście lat . Patrząc od środka z perspektywy pracownika mogę powiedzieć jedno , takiego zaopatrzenia pracownika w odzież , środki BHP do pracy i potrzebne rzeczy do wykonania danego zadania można śmiało życzyć każdemu. Tutaj raczej nie ma problemu z tym że ktoś patrzy Ci na ręce , można śmiało , i czasami dużo dluzej robić pewne rzeczy i nikt z tym nie ma problemu , liczy się wykonana robota, a nie pieniądze czy jeden dzień do przodu. Druga kwestią jest taka iż czasem lepiej zatrudnić kogoś z "rodziny" o kim ma się daną wiedzę na temat jego umiejętności czy pracy. Bo patrząc na niektóre działy to najwięcej wnoszą "pracownicy" którzy są "spokrewnieni" i mają olbrzymią wiedzę przez lata pracy a traktowani są gorzej niz osoby które są świeżo zatrudnione z zewnątrz a ich umiejętności mimo zapewnień są zerowe.

Bbcc
@Lena

Dobry żart, akurat ta rodzi a nie ma zielonego pojęcia o niczym. O niczym!

@Bbcc

Skąd wiesz?

art

Jeśli lubisz fałszywych, marudzacych, narzekających ,z wygórowanymi ambicjami ,nakrecających wrogość do siebie nawzajem ludzi ,oraz kierownika który wyznaje zasadę ' skłóconych podwładnych łatwiej manipulować ' to praca na magazynie tej firmy jest dla ciebie ,lecz nie tylko na tym stanowisku można znaleźć ' anomalie ' . Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie ,widoczne są układy pomiędzy kierowniczymi stanowiskami za przeproszeniem ' święte krowy ' do tego podejście do pracownika na zasadzie : podaj, wynieś, pozamiataj ... Co innego jeśli chodzi o klienta , jest on bardzo dobrze ' zaopiekowany '

@art

Mam pytanie, nadal pracujesz w firmie Sundoor?

Kamil

Cześć, widziałem w komentarzach, że dosyć nieprzychylnie piszecie o panującej w Sundoor atmosferze. Czy coś się poprawiło? Jak teraz wyglądają relacje i czy nowy pracownik może liczyć na szkolenia i rozwój? Z góry dzięki za te info.

Zen Zen

Fachowe porady polecam

@Marcelina, czy złożyłaś swoje CV? Ciekawi mnie, jakie stanowisko Cię zainteresowało i dlaczego. Może udzielisz kilku wskazówek przyszłym rekrutującym do firmy. Będę wdzięczna za Twoją aktywność na forum.

BBC

Marcelina cv zawsze można zlozyc. Może Ty będziesz mieć inny odbiór, nie wiadomo. Sundoor rekrutuje.?

BBC

Art.... Niezwykle ciekawa opinia. Chyba musiales długo współpracować z tą firmą skoro tak dobre rozeznanie masz. Rozumiem że zrezygnowałem z tej pracy

Marcelina

@art To slabo, atmosfera jest dla mnie najważniejsza ,a chciałam składać CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Sundoor - Chorzów

• Jak się pracuje w Sundoor?

Zobacz opinie na temat firmy Sundoor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sundoor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sundoor?

Kandydaci do pracy w Sundoor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sundoor