Sundoor

Chorzów

Opinie o Sundoor

ona 2014-12-04 10:21:42
BYLAM NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ TAM. W 15 MIN ZDAZYLI ZROBIC NA MNIE ODRZUCAJACE WRAZENIE. SZEFOSTWO NIEUPRZEJME, ZAROZUMIALE I WYNIOSLE. ATMOSFERA OBOZU PRACY A NIENFAJNEJ FIRMY. NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE. CO PRAWDA JEST ONA UTYTULOWANA ALE TO DZIEKI POLITYCE: PO TRUPACH DO CELU.
anonim_1 2015-04-19 15:36:55
Co ty możesz powiedzieć o firmie będąc w niej przez 15 minut??? Krytykować jest łatwo. Nie masz pojęcia o strukturze oraz organizacji firmy, a prowadzisz dyskusje. Po Twojej opinii widać, że "Nieuprzejme Szefostwo" jednak miało nosa i nie przyjęło Cię do tego "obozu pracy"
Pewien Kandydat 2015-07-30 23:29:52
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Rozmowa była profesjonalna i miła. Nie wiem jeszcze, czy zaowocuje zatrudnieniem, ale jednego jestem pewien: odniosłem bardzo dobre wrażenie. W moich oczach, ta zła tutaj opinia, jakby nie dotyczyła TEJ firmy. A może ktoś miał wtedy kiepski dzień? Pewnie kandydatka ;)
ona 2015-10-01 15:50:06
Nie, nie kandydatka miala zly dzien.
Nie miala tez tak niskich kwalifikacji jak moze sie wam wydawac.
Skoro zostala zaproszona na rozmowe kw. tzn. ze miala szanse zostac zatrudniona prawda?
Ale nie zatrudnilabym sie tam nawet gdyby obiecali grube tysiace wynagrodzenia.
A "profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna" jak napisal ktos wyzej wygladala jak egzamin maturalny albo wizyta na komisji lekarskiej.

Dobrze Wam tam?
To bawcie sie dobrze, kiedys w innej firmie zrozumiecie jak moze byc sympatycznie.
amak 2016-05-20 23:22:29
a skąd takie wnioski @cro? Chętnie się dowiem ile tu pracowałeś, nie wygląda to dobrze, jak czytam niektóre wpisy, a nie chciałbym się do firmy zrażać.
Zostaw swoją opinię o Sundoor - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sundoor