PATCOM Lucyna Kruła P.H.U

Będzin

Opinie o PATCOM Lucyna Kruła P.H.U

p1230 2015-07-21 15:01
co do pracy to nie wiem, ale co do przedmiotów zakupionych przez allegro od tej firmy to dno totalne i chińszczyzna popękane zepsute nie nadajace sie do użytku oraz ginące w trakcie "podróży" listy obrzydzaja zakupy u tej osoby.
MRM 2016-03-07 14:15
Masakra jakaś, wystawili na allegro CYBER CLEAN (świetny produkt) przysłali jaką podróbę SUPER CLEAN której nie idzie wygooglac i się do niczego nie nadaje. Walą głupa że towar zgodny z umową... z premedytacją oszukują i liczą na frajera co odpuści i nie upomni się o swoje.

Omijać.
Żbik 2016-04-19 23:06
Okradają na Alleggo..
Łukasz 2016-06-14 20:46
Złodziejska firma sprzedali mi towar wadliwy oraz brak kontaktu
ninja 2016-09-18 21:10
Oszuści! wysyłają towar najtańszą formą wysyłki twierdząc że to pomyłka (nie chcą zwrócić różnicy w koszcie), zdjęcia i opis produktu odbiegają od rzeczywistego produktu. Brak kontaktu ze sprzedającym.
endrju 2017-04-25 12:47
Też dałem się nabrać. Po założeniu sporu na Allegro, odpisali ze przesyłka została wysłana ale wróciła uszkodzona i za dopłatą mogą wysłać jeszcze raz.
Omijać z daleka bo wiekszoćć przesyłek ginie.
Zostaw swoją opinię o PATCOM Lucyna Kruła P.H.U - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PATCOM Lucyna Kruła P.H.U