Opinie o Ciech SA w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ciech SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ciech SA o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciech SA w Warszawa

Janey

Robota w CIECHu to dobra robota.

Czeburek
@Janey

To prawda, dobra praca.

Sandra
@Janey

Opowiecie coś więcej? Jak atmosfera, kierownictwo?

Blanka
@Sandra

Na pewno to zależy na kogo trafisz, ale uważam że atmosfera jest dosyć lużna i taka przyjacielska. Nie jest sztywno, mój zespół to ludzie z poczuciem humoru także w pracy zawsze czas szybko leci. Co do kierownictwa to też w sumie nie mam nic złego do napisania, bo z tymi z którymi miałam do czynienia wszystko było jka najbardziej w porządku, także o to nie musisz się martwic :)

Aleksandra
@Blanka

A jak długo już tutaj z nimi jesteś tak w ogóle? I czym głównie w zespole się zajmujecie? ;)

Czy w Ciech SA odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Soda

Trzeba pytać w kadrach

carla
@Soda

też tak myślę, w różnych działach może być różnie, dlatego najlepiej spytać od razu u źródła

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

@Waldi

Cały czas trwają rekrutacje i będą trwać dwa dni dłużej niż grać ma orkiestra Owsiaka bo za te pieniądze pracują ludzie gdzie w szanującej się firmie ich nikt nie bierze pod uwage.

adam
@Waldi

Jasne, że trwają. Zapytaj ich, zajrzyj na stronę - mnie fantastycznie pokierowali i dali znać co i jak. Teraz czekam juz tylko na decyzję.

Anka
@Waldi

Tak! Firma cały czas się rozwija i jest duże zapotrzebowanie na nowe osoby

Lim
@Anka

Potwierdzam, jestem świeżo po przyjęciu :)

Kandydatka
@Lim

Opowiadaj jak pierwsze wrażenia

Julia
@adam

A opowiesz może o procesie rekrutacji? Pytali cię o coś konkretnego? :) No i daj znać jaka decyzja!

Jak szefostwo w Ciech SA traktuje ludzi?

Nicknick

W soda ciech Mątwy i Janikowo jak bydło,

Jap

Typowe warszawskie korpo. Jesteś trybikiem maszyny pracującej na premie będących wyżej. Jeśli będzie to potrzebne, żeby uratować komuś dooooę, obciążyć ciebie czyjąś winą itp. to pojadą z tobą jak ze (usunięte przez administratora) Nawet nie podadzą ręki na pożegnanie. Generalnie szczurlandia i brak jakiejkolwiek lojalności wobec pracowników, o zwykłej ludzkiej przyzwoitości nie wspominając.

Aga
@Nicknick

Moim zdaniem bardzo przyzwoicie, nigdy nie zostałam w jakikolwiek sposób zlekceważona i raczej nie słyszałam o takich sytuacjach wsród moich znajomych

Marika
@Aga

Ja również mam całkiem pozytywne wrażenia, nie spotkałam się z jakimś negatywnym zachowaniem

Paula

Pewnie trochę zależy na kogo trafisz - wiadomo jak to wszędzie, ale ja nie spotkałam się nigdy odkąd pracuję w ciechu z jakimś niemiłym czy nieodpowiednim zachowaniem w moim kierunku

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ciech SA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
NICK

CIECH to bardzo dobra firma, serdecznie polecam współpracę szczególnie inwestorom o wysokich wymaganiach i rozumiejących potrzebę innowacji.

Wiktoria
@NICK

Zgadzam się, ja polecam też osobom które są otwarte na rozwój, ponieważ w Ciechu liczy się przede wszystkim ambitność, zaangażowanie i chęć do nauki :)

Tamara
@Wiktoria

również polecam!!

Jakie wartości są cenione w Ciech SA?

Miki

???????????????? Co cenione w Ciech SA?

Irena

Niestety nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy w firmie Ciech, ale pomyślałam, że zapytam jeszcze tutaj na forum i się upewnię. Może Wy wiecie, czy nie poszukują aktualnie pracowników?

Gosciowa
@Irena

Na(usunięte przez administratora) pojawiaja sie regularnie :)

Markus
@Gosciowa

Dzięki ????

Soll
@Irena

Jak chce pani pracować Świątek, piątek i niedzielę za krajówkę plus zmianowosc

zainteresowany

A jak jest z parcą w biurze, a konkretnie w księgowości? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? jaka jest atmosfera? praca 8h dziennie, czy do ostatniej wprowadzonej faktury...?

finka
@zainteresowany

Jeśli szukasz pracy w konkretnych godzinach (8-16) to najprędzej w urzędzie taką znajdziesz. W każdej księgowości (niezależnie od firmy - a pracowałam w wielu) pracuje się zadaniowo. Jeśli masz zamknięcie okresu rozliczeniowego, to trzeba zadanie zrobić, jeśli jest potrzeba - zostać dłużej. Atmosfera jest OK.

xyz
@zainteresowany

Nie polecam. (usunięte przez administratora) darmowe nadgodziny.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ciech SA? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Wszystko zależy od tego, jak porozumiesz się w tej kwestii ze swoim przełożonym - są płatne i są odbiory nadgodzin.

Markus

Witajcie. Chciałbym się podpytać jak wyglada praca w IT (wsparcie IT) Są realne szanse rozwoju czy awansu? Możliwe są wdrożona nowych ciekawych rzeczy? A zarobki? Z góry dzieki Marcin

Gosciowa
@Markus

Jest realna mozliwosc awansu. Atmosfera w dziale IT tej firmy jest jedna z lepszych jakie moglam obserwowac.

Piotrek

Moja opina dotyczy wyłącznie "współpracy" (?) jako firma zewnętrzna. Jako średnia firma z branży ochrony środowiska chcieliśmy u jaśniepaństwa z ciechu nabyć pewien ich produkt. Walka patriotyczni trwała kilka miesięcy - zero kontaktów, zero zainteresowania. Rzecz dotyczy technologii, która po wdrożeniu daje stałe zapotrzebowanie przez kilkadziesiąt lat. A rynek na tą technologię jest w Polsce bardzo duży. . Konkurent (ten największy) po jednym telefonie dzień później przysłał kompetentnego człowieka. Ciech myśli, że ma rentę geograficzną a przede wszystkim ma na stanowiskach, na których ludzie powinni (usunięte przez administratora) śmierdzących i niekompetentnych leni - istnie dzieci PRLu. Taką mam opinie po tym doświadczeniu z tą specyficzną firmą.

Nicola

@pracownik a powiedz coś o grafiku, jak jest układany w jakich godzinach się pracuje ?

Radek

@pracownik Bardzo wyważona opinia. Tak jak napisałeś nie uda wszystkich zadowolić, szkoda, że nie wszyscy tak dobrze pracują!

Kontrahent

Brak profesjonalizmu u niektórych kierowników pracujących w tej firmie nie wpływa dobrze na wizerunek tej firmy. Lenistwo u tych osób jest wręcz żenujące. Nie będę pisać personalnie o jaka osobę i jaki dział chodzi, ale pierwszy raz spotkałem się z taka amatorka

@Kontrahent

Współpracujesz z firmą i uważasz, że nie wszyscy pracownicy są odpowiednio zmotywowani do pracy. Czy pracodawca za dobre wyniki oferuje premie lub inne gratyfikacje finansowe? Może to mogłoby podnieść wydajność pracy.

Robol

Obecnie nowy zarząd wyrzuca kluczowych menedżerów na zbity pysk. Jak myślicie dlaczego? Dla młodych talentów grupa nie ma pomysłu i perspektyw na ich rozwój, nie tylko w centrali w Warszawie ale też w spółkach produkcyjnych ulokowanych w całej Europie. Pracują w tej grupie ludzie, którzy reprezentują żenujący poziom merytoryczny i powoli kładą operacyjnie grupę na łopatki. Generalnie jeśli jesteś z ulicy nie licz na równość. Bo niestety i w Ciechu obecne jest kolesiostwo. Firma dla studentów na start ok, ale nie licz że będziesz się z nią wiązał na dłużej.

karampuk
@Robol

czyli nowy zarząd wyrzuca tych żenujących manadżerów? czy jak? czy ten nowy zarząd tak samo beznadziejny jak ci wyrzucani? ale generalnie kiska, rozumiem, na rozwoj kumaty człowiek nie ma co liczyc? najwyżej garb urosnie?

@karampuk

Bardzo Cię proszę, abyś na forum nie wypowiadał się o nikim w sposób, który mógłby daną osobę obrazić. Odsyłam Cię bezpośrednio do regulaminu GoWork.pl, w którym jest o tym mowa: https://www.gowork.pl/regulamin Wnioskuję, że posiadasz sporą wiedzę dotyczącą tego, jak funkcjonuje firma Ciech. Widziałam, iż oferują oni ciekawe programy stażowe dla studentów oraz absolwentów. Powiedz, jakie wymagania trzeba spełniać, by zostać przyjętym na taki staż? I czy po jego odbyciu jest realna możliwość na zatrudnienie?

Gucio
@Robol

Może to i dobrze bo współpracowałem służbowo z niektórymi z nich, a raczej prowadziłem rozmowy biznesowe i takiego braku profesjonalizmu nie widziałem, nie potrafią doprowadzić sprawy do końca, ma się wrażenie że ich motto życiowe to jak tu robić żeby nic nie robić i zarobić. Pod względem biznesowym i współpracy firma mało profesjonalna

Luka
@Gucio

Bardzo trafna opinia. Tak żenująco nieprofesjonalnej kadry menadżerskiej nie spotkałem do czasu mojej pracy w CIECHu. Totalny brak wiedzy merytorycznej u większości z nich, połączony z brakiem jakichkolwiek predyspozycji do zarządzania ludźmi. Wszechobecne kłamstwo, zwalanie swoich błędów na innych, szukanie dupochronów i lizanie tyłka zarządowi. Tak wiem wszędzie tak jest, ale CIECH pod tym względem wyznaczył nowe standardy, z którymi nigdy nie spotkałem się, a moja wyobraźnia nie była na nie przygotowana.

Jeszcze pracownik CIECiu
@Luka

Niestety ale to prawda.

Feliks

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

@Feliks

Powód taki że nic się nie zmienia a jak już to na gorsze zarobki mizerne, 0% premi brak podwyżek albo śmieszne od100-300zł brak ludzi chętnych do pracy za najniższą krajową itd itp.

bielik
@Feliks

Cześć, zwykle jest tak, że jak ktoś jest zadowolony to nie pisze, a jak ma jakieś ale to od razu wstawia negatywną opinię - taka specyfika internetu :-) Kolega Zorro zdecydowanie należy do tej drugiej grupy, a ja wypowiem się z poziomu tej pierwszej grupy. Po pierwsze ciech jest stabilnym pracodawcą – wyniki, perspektywy to wszystko jest na plus. A jak firma będzie się rozwijać to tylko z korzyścią dla pracowników, bo oni na tym też zyskają. Szczególnie w czasach gdy jest tzw. rynek pracownika. Według mnie nie ma na co narzekać, moim zdaniem warunki są ok, możliwości rozwoju także.

@bielik

W komentarzu, na który odpowiedziałeś, użytkownik @Zorro poinformował, że głównym powodem jego niezadowolenia są zarobki, które na obecnym etapie oferuje firma Ciech. Mógłbyś napisać, czy z upływem czasu są możliwości, aby pracodawca podwyższył poziom wynagrodzenia? Może niskie stawki wynagrodzeń są tylko w okresie próbnym, w którym pracownik powinien wykazać się swoimi zdolnościami do tego typu pracy? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

@bielik

(usunięte przez administratora)ty to musiałeś się w głowe huknąć i widzisz wszystko na cacy albo dzieś w biurze fotel grzejesz

@Zorro

Bardzo Cię proszę, abyś raczej nie podważał w taki sposób zdania użytkownika @bielik. Mógł on mieć bowiem zupełnie inne doświadczenia z tym pracodawcą niż Ty. Po Twoim komentarzu można łatwo wywnioskować, że nie cenisz szczególnie pracy w firmie Ciech. Przeglądając ich oficjalną stronę natknęłam się na informację o aktualnie prowadzonej rekrutacji. Dlatego też chciałam Cię zapytać, czy nowe osoby dostają od razu możliwość podpisania umowy o pracę, czy może jednak obowiązuje je okres próbny?

@bielik

Nie chce wiedzieć co paliłeś gdy pisałeś ten komentarz ani co wąchałeś jak skończyłeś pisać.

@Zorro

Nie jest to stosowny komentarz. Użytkownik @bielik mógł mieć przecież inne doświadczenia z tym pracodawcą niż Ty. Powinieneś uszanować ten fakt. Chętnie jednak poznamy i Twoje zdanie o nim. Ciech jest liderem polskiego rynku chemicznego i jedną z największych polskich firm o międzynarodowym zasięgu. Można by zatem przypuszczać, iż firma o takiej renomie godnie wynagradza swoich pracowników. Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Zachęcam.

Jarek

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

@Jarek

Aplikować możesz ale negocjuj ostro bo jak przyjdziesz na ich warunkach to strata czasu niczego się tu nie nauczysz co by mogło ci się przydać w innej pracy

Daniel

Jeśli praca w bardzo dobrej firmie nie odpowiada komuś z różnych powodów to niech ją zmieni na lepszą i pozwoli spokojnie innym pracować.

@Daniel

No o to Daniels chodzi że jeszcze pare lat temu kase rozdawali tym co się zwalniali a teraz zwalniać nie chcą a jak chcesz prace zmienić to pod górke robią trzy miesięczne wypowiedzenie kto tyle będzie czekał za pracownikiem. Ps a pracuj se spokojnie gume tylko przy gaciach zluzuj!!

Iwona

Pracujesz w Ciech SA? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Co uważasz za jej największe plusy? Jakie możliwości rozwoju niesie ze sobą praca w firmie?

@Iwona

Długie wolne

Iwona

@Waldi, powinieneś zapoznać się z treścią strony internetowej Ciech SA a w szczególności z zamieszczonym przeze mnie linkiem: https://ciechgroup.com/kariera/oferty-pracy/ Tutaj znajdziesz oferty pracy w tej firmie. Czy któraś z nich wpadła w Twoje oko i jest odpowiednia z Twoimi kwalifikacjami zawodowymi?

Zostaw merytoryczną opinię o Ciech SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Ciech SA?

Zobacz opinie na temat firmy Ciech SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciech SA?

Ciech SA