Opinie o Teknos Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teknos Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Teknos Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teknos Sp. z o.o. w Warszawa

Tkn

Bardzo zawiodłam się na firmie. Odeszłam po kilku miesiącach z powodu prezesa, który z lubością stosuje mikrozarządzanie, co chwilę zmieniając zdanie lub zapominając co ustalił. Na prawdę żałuję, bo bardzo lubiłam tę pracę, dogadywałam się także bezproblemowo z większością kolegów. Jednak sposób prowadzenia firmy, jak i traktowanie bez szacunku pracowników był dla mnie nieakceptowalny. Szkoda, bo potencjał firmy jest przez takie działania skutecznie zaprzepaszczamy.

Fghh
@Tkn

Skąd nagła zmiana w zarządzie??

witam, tak jak jedna Pani już zwróciła uwagę to w ofercie dla operatora produkcji było napisane, że to praca na 2 lub 3 zmiany. od czego to zależy ile ich jest? i czy można mimo wszystko zawsze być jednak na tych 2 zmianach? Pytam jako matka małych dzieci

Tkn

20 lat temu... Nowy wpis
@Tkn

Pracowałem w Teknosie prawie 20 lat temu. Tak z ciekawości wszedłem zobaczyć " co słychać ". No i jak widać ciągle to samo. Dziwny jest to fakt w firmie, w której prezesa zmienia się co 2 lata ( przynajmniej kiedyś tak było, nie wiem jak jest teraz ). Czy z każdym człowiekiem, który przychodzi na to stanowisko musi być coś nie tak ? A może perspektywa pracy tylko przez 2 lata skłania taką osobę do " niestandardowych zachowań " ?

Fghh Nowy wpis
@Tkn

Skąd nagła zmiana w zarządzie??

Ogarniacie może ile osób teraz na tej całej produkcji tak w ogóle potrzeba? Jeszcze jakoś w marcu jedna Pani pytała o zarobki ze względu na otwarte oferty, które aktualnie na stronie wciąż widzę. Do tego czasu nikt się nie przyjął? Jak teraz pracuje się zatem pozostałym osobom, trzeba wyrabiać nadgodziny? I czy to oznacza, że będą podwyżki jeśli nikt się nie znajdzie?

Aneta

Szukają operatora na produkcję w Gdyni. 2 lub 3 zmiany, stała podstawa. Ktoś z Was napisałby, jaką ta podstawa w zł i ile premii, za co? I w jakich godzinach zmiany?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Teknos Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator / Operatorka Produkcji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Mam doświadczenie w pracy jako Kierownik Produkcji. Myślicie, że firma Teknos Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

NP

Nie psuj sobie kariery. 80 % zespołu to zgorzkniali ludzie pracujący tu od kilkunastu lat. Zero wiedzy bowiem bazują na tej zdobytej przed 10-20 laty. Ale za to (usunięte przez administratora) i podkładanie świń na najwyzszm poziomie, zatem jak jesteś w stanie znieść dyrektora głąba i umiesz wchodzić w d...pe to jest to idealne miejsce dla Ciebie;) Aha, może i sprzedają fińskie farby ale z firma w Finlandii nie mają za wiele wspólnego. Poziom i kultura jak z (usunięte przez administratora) -dziękuję to śpiewałem Ja Jarząbek

Dawny
@NP

A dają chociaż oryginalną fińską wódkę Finlandię na święta ? -:)

Podobno pracując w firmie Teknos Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 9900 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Dawny

Wszystko zależy na jakim stanowisku. Ja pracowałem w tej firmie do 2006 roku i już wtedy przedstawiciele handlowi mieli po 8000 netto, więc na niektórych stanowiskach takie zarobki wcale by mnie nie dziwiły.

Dawid

@Pracownik Przesada z taką opinią. Kto chce coś robić to z pewnością może.

Tdyhgj
@Dawid

Nie polecam chyba że ktoś lubi intrygi i ploty

Przemysław
@Tdyhgj

Pracujesz obecnie w firmie Teknos? O jakich intrygach piszesz? Pamiętaj, że nie każdy z nas może mieć doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego proszę, abyś swoją wypowiedź rozbudował. Na końcową ocenę danego pracodawcy ma wpływ wiele czynników, a na chwilę obecną wspomniałeś jedynie o atmosferze. Zachęcam do dyskusji.

Iwona

Może to co Prezes kaze

@Iwona

Może lepiej pozostawmy już tę kwestię i skupmy się na warunkach pracy w tej firmie. Teknos jest firmą rodzinną, założoną w 1948 roku, obecnie pod skrzydłami CEO Pauli Salastie, która reprezentuje trzecie pokolenie rodziny Kikka. W ciągu siedemdziesięciu lat obecności na rynku, otworzyli swoją działalność w ponad dwudziestu krajach, zatrudniając globalnie ponad 1 600 pracowników z czego około 190 zajmuje się badaniami i rozwojem. Powiedz nam wobec tego, czy w związku z ciągłym rozwojem, prowadzą tam aktualnie procesy rekrutacyjne?

@Ilona

To nie jest firma fińska ale plantacja polskiego prezesa bez zasad. Nie polecam.

BBBB
@Dawid

Z całą pewnością może robić - głupiego robotę.

legia

Beznadziejna firma kiedyś była, a ludzie - kompletne dno. Jak ktoś jest dobry w snuciu intryg, kablowaniu i wykańczaniu innych, a chce jakoś zarobić - bo nienajgorzej płacili - to polecam.

gość
@legia

minęło lat 10 i niewiele się zmieniło. płaca - poniżej rynkowej.

remmers
@gość

Bo jak każdy budynek robi remmers to z czego maja placic? Firma noedlugo zbanktutuje? Gdzie przejdzie gora? W remmersie szukają prezesa ...

@legia

Ciekawe co się stało z innymi opiniami od 2009 cały czas usuwają. Beznadziejna firma.

@Ilona

Beznadziejna to mało powiedziane, totalne (usunięte przez administratora) !!!

Dguv
@legia

POTWIERDZAM. Nic sie nie zmienilo. Place na poziomie z 2009. Nie szanuja pracownika wywalaja z dnia na dzien. (usunięte przez administratora)

Radość

Pracować Tutaj to Radość z Zycia...

Wawiak
@Radość

Co masz na myśli?

Były stary pracownik

Cześć! Czy Jerzy Kaniewski jeszcze pracuje i jest dyrektorem logistyki, a Mirosław Mierzejewski jest kierownikiem magazynu ?

zamówienia

Aplikowałam do tej firmy, moje CV nawet nie zostało przejrzane, a kolejne ogłoszenie pojawia się w sieci. Chyba niezła ściema z tą pracą. Poza tym po komentarzach widzę, że szkoda czasu. Komentarz typu - do roboty albo baj baj mówi sam za siebie.

zamowienia byle
@zamówienia

Mała strata, słaby kierownik, słaby prezes jak chcesz się cofnąć o 20 lat aplikuj dalej

Żyj daj Żyć

Bardzo Dobre Warunki pracy oraz wynagrodzenia. Jak się nie podoba to baj baj do innej robotki u prywaciarza dam napewno dostanie się obiecujące podwyzki premie i awansy

@Żyj daj Żyć

Ten wpis pokazuje podejście do pracownika. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać.

Czym Teknos Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Grazyna

Dodatki tak ale dla Prezesa

Janusz
@Grazyna

Oznacza to, że pracownicy nie otrzymują żadnych benefitów takich jak premie? Napisz, czy jest możliwość brania udziału w szkoleniach lub kursach, które dają nowe uprawnienia. Chętnie się tego dowiem.

Finlandia

Gdzie zgłaszać naruszenia?

Xyz
@Finlandia

Halo policja, proszę przyjechać do internetu

?
@Xyz

to tez przekupiono internet ?

Matt

Czy ciężko się dostać do firmy?

@Matt

Bardzo ciężko i nawet nie wiesz jak ciężko. Masz male doświadczenie Nie Startuj.

@Matt

Nie wiem, na ile odpowiedź @Nick Ci pomogła. Na pracodawcy.pracuj.pl widnieje wiele, naprawdę ciekawych, ofert pracy od Teknos: https://pracodawcy.pracuj.pl/teknos-sp-z-o-o,22934 Na które z tych stanowisk chciałbyś właściwie aplikować?

Nie
@Matt

Szybciej niz sie dostaniesz to wylecisz :)

Janusz
@Nie

Nie bardzo rozumiem Twoje negatywne nastawienie. Każdy ma prawo do własnej decyzji jeśli chodzi o złożenie CV. Napisz więcej informacji o warunkach pracy w firmie, żeby można było zrozumieć, czemu masz takie zdanie.

Grazyna
@Janusz

Zapytaj jak się traktuje pracowników po 20 latach pracy....

Arkadiusz

Witam, Czy możecie Państwo napisać coś na temat pracy na magazynie.(atmosfera,kierownik,płaca,godziny pracy). Chciałbym aplikować na stanowisko Magazyniera. Z Góry Dziękuję.

Firma zdecydowanie nie dla ludzi kreatywnych i pragnących się realizować bardziej dla biernych lizusów bez własnego zdania.Najgorsze jest to że firma ma potencjał który jest aktualnie likwidowany na poczet typowej korporacji( słupki tabelki i tego typu bzdury) wyścig szczurków.Zwykły proste sprawy urastają do kosmicznych rozmiarów 15 emaili dla załatwienia czegoś co zajmuje 3 minuty i te raportowanie o każdej bzdurze.Firma oczywiście ma też dobre strony jest pare osób które coś sobą reprezentują.Ale od komentarza z 2009 niewiele się zmieniło bo większość to ci sami ludzie co wtedy.A zmieniło się jednak płace jak na firme ze "skandynawskim" mierne ale człowiek się zasiedział.Proszę o szczegółowe pytania.

Jeszcze_tu_pracuję

100% prawda

Xxx

Opinie o pracy są już napisane proszę przewinąć na sam dół strony

Przemysław
@Xxx

Zawsze dobrze jest poznać opinie osób, które nie wypowiadały się jeszcze na temat warunków pracy w firmie Teknos. Każda nowa opinia jest pomocna i daje nowe spojrzenia pracowników na warunki oferowane przez pracodawcę.

Ilona

@Tomasz, możesz napisać, dlaczego akurat praca w firmie Teknos Cie zainteresowała? Słyszałeś coś może o tym miejscu pracy, czy może firma mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania, co jest dla Ciebie ważnym czynnikiem przed podjęciem zatrudnienia?

Tomasz

Jak wygląda pracą w tej firmie i wynagrodzenie? Chciałem wysłać cv do tej firmy także proszę o jakieś informacje dzięki z gory

Zostaw merytoryczną opinię o Teknos Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teknos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknos Sp. z o.o.?

Teknos Sp. z o.o.
  • Księcia Ziemowita 59