Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

paula

Eurojob to oszuści. Proponuja wypłaty na poczet zaliczek a reszta rzekomo na 4 tydzień pracy tzw. wyrownanie, jest to najlepsza forma na oszukanie ludzi . Nie jestes w stanie doliczyc sie ile ci faktycznie przysługuje kasy. Mnie oszukano na pierwsza wypłatę, nie dostałam jej wcale. Mineły 3 tyg. a ja nadal czekam na informacje kiedy ją oddadza . Nikt nie chce ze mna rozmawiać, Pani w biurze nawet nie wie do kogo mozna by mnie przełączyć. Piszę maile. Dostaje w odp że inf przekazano do Venray. Nadal cisza. Ludzie nie dajcie sie zwieść!!!!!. Godziny obiecuja a w gruncie rzeczy ich nie ma. Jestem w Holandii ponad 4 lata i jest to pierwsza agencja ktora tak mnie oszukała. Polskie agencje ogolnie znane są tutaj jako oszuści. Jak chcecie szukac pracy to tylko agencje bardziej znane i holenderskie.

VenBatman
@paula

Chyba wiem gdzie pracujesz - bo mam taki sam system wypłat. Pierwsza pełna jest po max 7 tygodniach - zależy kiedy zaczęłaś pracę. Ale tylko pierwsz wypłąta potem jest co 4 tyg. - pracuje tutaj prawie rok więc mówię z doświadczenia. Masz BSN? Mój ziomek jak nie miał to też czekał na hajs. A podliczysz dokładną wypłatę jak dostaniesz salaris. Może zadzwoń do rekrutera który się z Tobą kontaktował na początku? I to jest firma holenderska a nie polska ;) to tak na marginesie.

Yngsosa

Wszystko zależy od podejścia pracownika i od firmy do której się trafi. Ja osobiście od ponad pół roku pracuję w albert heijnie i chwale sobie tą pracę. Co do zakwaterowania to mieszkania są nowoczesne i zadbane, to moja 4 agencja w nl i póki co najlepsza. Wypłaty na czas, praca po 5-6 dni w tygodniu, jak potzrebujesz dzień wolny to wszystko da się załatwić. OK 1400 euro co miesiac na koncie przy 140-150 godzinach. Wszystkie negatywne opinie od ludzi, którzy nadają się do tarcia chrzanu. Elo

jurek
@Yngsosa

dziwi mnie , ze tak falszywa opinie ktos zamiescil. to jest totalna bzdura- przez takie klamstwa kolejni ludzie zostana oszukani

Mkua
@jurek

ciekawe że pracowite osoby jakoś oszukane się nie czują. Ja mam co prawda trochę niższą stawkę ale jest ok - bardzo fajne mieszkania jedyne co do poprawy to kontakt z koordynatorami - czasami strasznie ciężko się dodzwonić.

Witam wszystkich. Mam małe pytanie odnośnie mieszkań w Masbree i w Nettetal .. Jak to wygląda ? to mieszkania czy bungale ? Ogólnie co sądzicie o eurojob? i Opracy Venlo na magazynie MK?

Misiu

Mam opcje wyjechać przez agencję do pracy w syncreon.??? Ktoś może posiada info j a k tam jest czy są stale godziny. ..??? Proszę o info. .

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Hanna

Widzę, że opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. są bardzo podzielone. W świetle ostatnich komentarzy zastanawiam się, czy na pewno wszyscy opisują tą samą firmę? Niektórzy są bardzo zadowoleni - inni zdecydowanie odradzają. Czy faktycznie @Zadowolona przyczyna takiego podziału może leżeć w nastawieniu do pracy?

Zadowolona

Polecam!!! Ale tylko ludziom co chcą pracować a nie zgłaszać chorobowe co tydzień bo ciężko w nocy wstać do pracy! Pracuje przez Eurojob w supermarkecie i zostałam świetnie obsłużona, szkolenie dokładne, tłumaczone wszystko kilka razy, biuro pilnuje żeby nie było spin na sklepach i daje godziny. Tempo bardzo duże szczególnie dla nowych ale po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić i potem już byle do wypłaty :)))

Nie polecam !!!!Agencja jedno wielkie nieporozumienie

michał

Pracowałem u nich przez 2 tygodnie i nie dostałem ani grosza. Nikomu nie polecam tej agencji.

arfadeo

Eurojob nie szuka ludzi do Niemiec - więc bravo najlepiej jechać po firmie nie ważne która XD śmiech na sali. Zakwaterowanie maja fajne mieszkałem na 2 na obu ładnie i czysto i jest wifi - a nie że wielka łaska. Godzin od zaje.... czasami nawet po 12 h wypłaty w terminie. I bez wałków. generalnie nie kumam żlej fazy. Ja pracuje na magazynie i jest spoko. a z kierowcmi sa problemy bo to leniwe buly ale czy to agencji wina ? nie sądzę. A ci co biegają to pewnie w amsterdamie robota? Bylem na szkoleniu nie przeszedłem i mnie przenieśli - ale jakoś nie płakałem. To nie jest praca dla leniwców którzy uważają że norma to jakiś obcy wyraz. Trzeba szybko robić a nie stać i oglądać etykiety i liczyć że się przebąka te 8 h. Mi rekruterzy mówili że praca jest mega ciężka ale w razie czego mnie przeniosą do innej firmy. i tak sie stało.

Zero pomocy ze strony biura, nie polecam!

Hanna

@standard, dziękuję, że zwróciłeś na to uwagę, może w takim razie rzeczywiście komuś pomyliły się nazwy, a przez to Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. zyskuje negatywną opinię. Skoro pracujesz już taki czas dla firmy, to może wypowiesz się na temat tego zakwaterowania?

Hanna

@niezadowolony, wiadomo, że miejsce, w którym się ma kwaterę ma bardzo duże znaczenie. Ale tak jak napisałeś często agencje nawet nie zdają sobie sprawy ze standardów, które są na miejscu. Czy chociaż było to za darmo, bo niektórzy pobierają opłaty za takie miejsca?

Standard
@Hanna

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V Hoofddorp Holandia nie ma pracy w Niemczech, z tego co wiem. Pracuje już 10 lat dla tej firmy. Od 01 września jestem na vastem kontrakcie w firmie gdzie pracowałem przez nich (na fazie C) ostatnie 4 lata. Mozę pan @niezadowolony co się wypowiada by pierw sprawdził w jakiej firmie kontrakt podpisał?

Rojek

Jesteście przekonani, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Czy zgłaszaliście swoje uwagi do kompetentnej osoby żeby coś zrobili? Z doświadczenia wiem, że zawsze może się coś zdarzyć i potrzeba decyzji o poprawieniu tego co nawala, prawda?

Ryszard

Niektórzy zachowują się i myślą jak małe dzieci. Jeśli płacą mi za chodzenie w czasie godzin to znaczy, że na taką pracę się zgodziłem i za to mi płacą.

Hanna

@justi_33 czy praca jest zapewniona w pełnym wymiarze godzin? Istnieje szansa na realizowanie nadgodzin? Wiele osób znając stawki godzinowe ma nadzieję, na realizowanie sporej ilości godzin. Warto zweryfikować te informacje.

zosia29

nigdy nikomu nie polecę tej agencji! Przestrzegam!!!

Radek

@Rozbawiona Jak sądzisz czy da się coś zmienić w firmie? Mam na myśli niektóre osoby, które nie są fachowcami ale z racji zajmowanych stanowisk chcą za takie uchodzić? Chciałbym aplikować do firmy ale zastanawiam się.

Maniek

Czy mógłby ktoś napisać dlaczego firma ma tak dużo ofert pracy.? Pewnie mają jakieś nowe projekty lub umowy? To fajnie, że tak sprawnie działają, można wybrać sobie jakiś kierunek. Czy zarobki tez mają w miarę dobre , czy trzeba negocjować? Podpowiedzcie!

justi_33
@Maniek

ok. 10 euro/godz. brutto minus mieszkanie ok 90, ubezpieczenie ok 25 euro i podatek przy 40 godz dostaniesz ok 200 euro/ tydzien chyba ze masz dodatki za nocki itp. brak jakiego kolwiek wsparcia ze srony eurojobu, nie licz że się dodzwonisz.

Rozbawiona

Ogolnie praca ok. Natomiast dogadac sie z planingem graniczy z cudem. Pracuja tam osoby ktore chyba z lekka pomylily stanowiska;] Wyzej sra niz (usunięte przez administratora) ma w szczegolnosci Pan Y. - czlowiek pozjadajacy wszystkie rozumy;) zastanawia mnie fakt jak tak ograniczony czlowiek moze pracowac na takim stanowisku bo on to sie jedynie nadaje do sprzedazy buraków :)

Druga rozbawiona
@Rozbawiona

Dokładnie! Niestety miałam do czynienia z panem Y- nie życzę najgorszemu wrogowi...

Hanna

@amonim a mógłbyś skoro pracowałeś dać znać innym pracującym jakie Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling proponuje aktualnie warunki podczas pracy? Na co można liczyć oprócz stałej pracy? Czy jest stały kontakt z opiekunami, jakie jest ubezpieczenie, zakwaterowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.