Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

xmen

Witam! Dostałem ofertę pracy przy sprzątaniu w godzinach nocnych maszyn po produkcji. Mam jechać z dziewczyną. Miejscowość Warmenhuizen. Czy ktoś coś wie na ten temat jak się pracuje tam na miejscu , jakie warunki zakwaterowania (ponoć są dobre wdg agencji) .Czy agencja jest wypłcalna?

!!!

chyba sobie żartujesz!!!!!!

Klika

Witajcie. Pracuje dla EuroJobu rok. I muszę przyznać, że jestem zadowolona ze współpracy. Panie w biurze bardzo miłe, pomocne, pieniądze na czas są, wszystko da się załatwić, nie ma żadnych oszustw ( przynajmniej nic o tym nie wiem) . Nie zniechęcajcie się wszystkimi negatywnymi opiniami. warto spróbować i NAWET zaryzykować. Porządna Agencja Pracy.

Witam Mój kolejny wpis. Dziś nie pracuje. Byłem w biurze. Dostałem aneks do umowy z gwarancją 32 godz i stawka 10,02+8%wakacyjne.Czyli jest ok. Pozdrawiam

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Witam.Jestem w NL niby na ten wózek boczny. Dziś mnie oprowadzono po miejscu pracy i podpisałem umowe. W umowie brak stawki godzinowej i brak gwarancji 32 godz w tygodniu. Ogłoszenie jest tu:(usunięte przez administratora) Zastanówcie się nad wyjazdem lub jedzcie i po jakimś czasie szukajcie innej pracy. P.S. Warunki mieszkaniowe "nie urywa dupy". Na razie to wszystko. Będe pisał na bieżąco. Pozdrawiam

Witam Mam oferte na reachtrucki do Cevy. Jest tam ktoś?? Jak się pracuje itp.. Czy to że kurs oferują to nie ściema? Warunki mieszkaniowe mnie tez interesują? No i oczywiście godziny i jak z kasą? Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

LUKRATYWNY

sluchajcie mam oferte do wgrywania oprogramowania do lodowek samochodowych w NIUE VENNEP z EURO JOB BYL JUZ KTOS !!!!!!! prosze o odpowiedz slyszalem rozne opnie

Herckus

Keler kiedy wyjezdzasz ja mam jchac w polowie sierpnia na wozek jak bys byl daj jakas opinie jak tam wyglada

keler

witam cie daw ja mam tez tam jeschac na [początku sierpnia dostałem takiego mila od nich tez ty na wózek widłowy czy do rozładunku?

Rob
@keler

witam ja własnie wyjezczam z tej firmy do pracy w okolice Dortmundu:) na wózki widłowe:) ciekawe jak bedzie hehe

daw

Potrzebuje informacji dotyczącej pracy w Magazynie przy rozładunku kontenerów w Niemczech Duisburg przez pośrednictwo EuroJob24 dla firmy Global Inhouse Logistics GmbH.Co wiecie to prosiłbym o informacje

keler
@daw

witam tez mam tam jechac na początku sierpnia ty do rozładunku czy na widlaka? sowex24@wp.pl pozdrawiam

Lolek

Witam, ja mam za to pytanko na temat pracy w norwegii. Czy ktoś z was wyjechał z euro-jobs w tamte strony?

Fred

Sam jestem ciekaw, bo jestem zainteresowany wyjazdem. W lidlu dawałem spokojnie rade, wiec ciekawe jak jest w netto.

ciekawy
@Fred

I co jak jest w netto?

Ankka

Witam :) Mam możliwosc wyjazdu z tego biuro na sklep, byl ktos ? Czy faktycznie jezyk jest potrzebny czy to taka formalnosc ? czekam na odpowiedzi :)

sławek1234

eurojob 24 czy to ta sama agencja pracy co eurojob?pyzatym chciałbym spytać się czy ktos pracuje przez tą agencje w Niemczech jako komisjoner jak wygląda praca zakwaterowanie oraz wynagrodzenie za miesiąc pracy i po ile godzin się pracuje na dziale np troso dziennie

ewela

Mógłby ktoś podać mi nr kontaktowy do Gorzowa? Z każdej strony mnie przekierowują do innej osoby, a dalej nie mogę dostać konkretnych informacji.

hela

ja bardzo polecam! warunki mieszkaniowe dobre, wypłacone pieniądze co 2 tygodnie, pracy 38 h tygodniowo, w tym roku wyjeżdżamy na 3 miesiące ze znajomymi po skończeniu. Nikt nam nie obiecywał że będziemy leżeć i kawę pić, pracujemy dostajemy fajną kasę a przy okazji zwiedzamy Amsterdam! :)

figo

Też.

praca

mam sobote wyjazd do eurojob moge sie dowiedziec cos wiecej o niej czekam

tomek
@praca

Gdzie jedziesz jak do lubeki to napisz na pinia89@o2.pl pozdrawiam

brudna dajana

Król albani! Wojtek haha!

MamSięDobrze

Sciemka. Czytam negatywne wpisy na temat Euro Job i doszedłem do pewnego wniosku.Mianowicie osoby na tym forum i na innych stronach wypisują kompletne bzdury na temat pracy w tej agencji!! Fakt pierwszy: Pracuję dla tej firmy 9 miesięcy w Albercie i tylko na nocki.Przez ten okres przewinęło się na "moim" sklepie gróbe DZIESIĄTKI osób. Staż zdali nieliczni... Dlaczego zapytacie? Już wyjasniam... Praca na sklepie przez pierwsze 2 miesiące jest ciężka.Trzeba BIEGAĆ i to dosłownie ponieważ sklepy są bardzo duże a my musimy jak najszybciej poznać cały asortyment. Trzeba szybko pracować z jednego względu( ludzie którzy pracują na sklepach w dzień nie muszą się spieszyć-adekwatne do wypłaty:-) )ponieważ na nockach towar trzeba wyłożyć przed nadejściem klientów. Osoby które nie zdały stażu dzielą się przede wszystkim na tych którzy nie będą biegać,myślą,że jeśli są na stażu to tak czy siak będą pracować,kolejni na stażu(staż trwa 5-6-7 dni)przychodzą pod wpływem alko,marysi itp.Jest sporo przykładów... Jeśli osoba stara się ale na prawdę się na nockach nie wyrabia i nie przejdzie dalej to idzie na sklep dzienny.Po prostu jeśli chcesz pracować-będziesz pracować!!! Wypłaty są co miesiąc i oscylują w granicach 1250-1300 euro netto. Jeśli ktoś ma pytania-chętnie odpowiem...

kama
@MamSięDobrze

Ty piszesz o specyfice pracy, a ludzie o agencji pracy i jej specyfice funkcjonowania. To są dwie różne sprawy.

jarek
@MamSięDobrze

powiedz lepiej jakie zakwaterowanie i czy park czy co?

dzo
@MamSięDobrze

podasz mi swojego maila? mam kilka pytań :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.