Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

koledzy

eurojob ,a Euro-Jobs to chyba 2 różne firmy pośrednictwa pracy. ja mogę się tylko wypowiedzieć na temat eurojob

artur

a zdarza sie ze trzeba dopłacac do tego interesu? wraca sie czasem z minusem? faktycznie jak sie ma pracowac jeden dzien na tydzien i tam siedziec to sie nie kalkuluje..

h###h

zalezy gdzie do pracy pojdziesz...sa rozne stawki w zaleznosci od ukladu zbiorowego firmy, do ktorej pojdziesz

Eurojob oszukuje

Odradzam, wszystko co tutaj piszą to prawda!

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

magda

może (jeśli jest taki problem z minusami) niech ktos napisze o plusach tej agencji, czekam z niecierpliwością :)

Weronika
@magda

Stwierdzam, ze ujawnia sie natura Polakow. Lubia sobie ponarzekac. Jest im wtedy chyba lepiej. Czasami trzeba spojrzec na siebie, bo przeciez nie jestesmy idealni. Przyjezdamy i mamy zupelnie inna mentalnosc, zwyczaje i nie oszukujmy sie inne podejscie do pracy. Dopoki tego nie zrozumienie, nie macie po co przyjezdzac.

Weronika
@magda

oszukana

Jeszcze jedno - ludzie NIGDY ale to przenigdy nie jedzcie do zadnego kraju bez chociazby podstawowej znajomosci jezyka, nawet jesli to tylko agencja pracy tymczasowej! nikt nie bedzie wymagal bieglego niderlandzkiego, ale czasem trzeba do kogos sie zwrocic, poprosic o pomoc i tu pojawia sie problem.

emili
@oszukana

Ok to bardzo fajnie ,jak się zna języki,niestety nas system edukacji(szczególnie na prowincji )nie zapewniała nauki języka.Często był nauczyciel j.ang(ale przeważnie na chorobowym) przez 6 lat się tak bujała chorobowe,3x macieryńskie i tak w koło.W szkole średniej szok bo już inny język i znowu klapa.Prawie wszyscy co wyjeżdżamy nie znamy niestety języków zaledwie kilka podstawowych słów.Agencje to totalnie wykorzystują.Ale na pewno dobra inwestycją zawsze jest słownik.Pozdrawiam

oszukana
@emili

Emil, mozna uczyc sie samemu, sa prywatne kursy dla dzieci w wieku szkolnym i dla doroslych, w dzisiejszych czasach biegly angielski plus drugi jezyk obcy to wlasciwie minimum.

Edi

Czegos nie rozumiem, Eurojob czy Euro-jobs, bo to dwie rozne firmy!!!

Katarzyno

Kasia ty nie mozesz narzekac i wiem dlaczego! ;)

Nie narzekam !!!!

antek
@Kasia

Katarzyno ,na twoim miejscu nie dziwię się ,wszak jesteś przy korycie o którym tu piszemy

Ala

Roznie bywalo, ale jak narazie jest dobrze. Jak jestes dobrym pracownikiem to i cie docenia. Polacy pokazcie sie z tej dobrej strony, bo czasami to jest mi za was wstyd !!!

ela

lipa....

brygida

Nie polecam (usunięte przez administratora).pozdrawiam

sylwia

Nie polecam...brak słow...

ewelinka

ja nie jestem od pomagania innym, trzeba sobie samemu pomóc. przez agencje pracy pracując powątpiewam,zeby ktokolwiek był w przyszlosci ''bezpieczny finansowo'' tymbardziej,ze zaczyna sie dziac coraz gorzej. powodzenia dla ciebie i dziewczyny w poszukiwaniach.

Maniurka

Ok w takim razie szukam dalej.pozdrawiam

Maniurka

spoko dziękuje za info,jestem w nl i szukam na miejscu Pani (usunięte przez administratora) z PL bardzo rzeczowo i konkretnie rozmawiała ze mną,w piątek miałam jechać do biura papiery podpisywać ale w tej sytuacji sobie odpuszcze..

Maniurka

witam wszystkich,dostałam oferte na markety (albert,jumbo,c1000) ma ktoś jakieś informacje,gdzie sie mieszka jak godziny jakie zarobki?? z góry dzieki pozdro

xx

ej,chwileczke ,jezdziled do pracy swoimprywatnym samochodem ? bo nie bardzo rozumiem

E-MIL

I to wszystko dzieje się na naszych oczach

Ola

Tak niestety jest z nami Polakami.

Zebra

Jak dla mnie system , gdzie o pracy dowiadujesz się SMSem jest co najmniej śmieszny. Kto w dzisiejszych czasach tak robi..

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.